Listen to this article
Home Blog Stranica 159

Vuk Jeremić dekintirao: Koka-Kola mu plaća siću da je reklamira!

0

Kako saznajemo iz dobro obaveštenih izvora bliskih Vuku Jeremiću, ovaj do skora bogati srpski političar je naprasno dekintirao. Spekuliše se da su ga izmuzli mangupi iz redova njegove partije koji su mu obećavali da će postati najpopularniji političar u Srbiji zahvaljujući njihovim PR sposobnostima.

Jeremić je potegao svoje američke veze i počeo da reklamira Koka-Kolu kako bi uspeo da sastavi kraj s krajem.

Pošto je srpsko tržište previše malo i nezanimljivo ovoj velikoj svetskoj kompaniji, za usluge reklamiranja, ponudili su Jeremiću svega dva miliona dolara.

Naš izvor tvrdi da je zbog ovako slabo plaćene reklame Vuk prinuđen da uvede restrikcije. Tako je, kako saznajemo, izbacio sva luksuzna pića i prestao da poručuje Koka-Kolu iz Amerike te počeo da pije samo domaću srpsku Kolu. Smanjio je i tompuse sa 20 komada dnevno na dva. Više ne ručava po luksuznim restoranima, već je unajmio baba Zorku da mu kuva prebranac, kiseli kupus i musaku.

– Vuk je osetno smršao, a i ubledeo je u poslednje vreme. Baba Zorkin prebranac mu se ne sviđa. Kaže da ga veoma naduvava, a isto tvrdi i za srpsku Koka-Kolu. Ali Vuk je čvrsto rešen da prebrodi ovu trenutnu krizu i da junački izdrži na srpskoj domaćoj kuhinji i domaćoj Koka-Koli do narednih izbora na kojima planra da odnese sigurnu pobedu. – tvrdi naš izvor.

Jeremić je ubeđen da će glasači prepoznati ovaj mučenički podvig te da će glasati za njega, kao što iz istih razloga glasaju i za Vučića.

 

Evo kako su reagovali svetski zvaničnici na dolazak Putina na centralnu svečanost u Parizu

0

Melanija:

– Manji je od mene za glavu, ali je frajer.

 

Tramp:

– Vidi, vidi mangupa. Od kud on ovde? Zar je Rusija ratovala protiv Nemaca?

 

Merkel:

– Evo ga i Vladimir. U poslednje vreme mi se ne javlja…

 

Makron:

– Gleda me ovaj Rus kao zmija žabu.

 

Brižit:

– Konačno i neko muško da dođe ovde.

 

 

 

Cigani ispričali surovu istinu o poštaru: Trčao je go po naselju, sapleo se o bakarnu žicu i pao!

0

Obišli smo skromno naselje Cigana u Ljubić polju da saznamo šta se zapravo desilo sa poštarom koga je navodno pretuklo 30 uglednih građana tog naselja.

Ono što smo saznali ŠOKIRAĆE SRBIJU!

Cigani iz Ljubić polja su nam ispričali šta se zapravo dogodilo.

– Taj poštar je uvek dolazio drogiran u naše naselje i ucenjivao nas da mu od socijalne pomoći damo procenat. – ispričala nam je Ciganka Aleksandra Mitrović, koja je želela da ostane anonimna.

– Mi smo tom pijanom i drogiranom poštaru svi uvek davali 50% od naše socijalne pomoći, jer mi ne umemo da se potpišemo pa je on mesto nas falsifikovao potpis. On se za ta tri meseca, koliko je radio, jako obogatio. – navodi Mitrovićka.

Ugledni trgovac starim gvožđem naselja Ljubić Polja, Tarzan Jovanović nam je ispričao drugu, istinitiju verziju događaja.

– Poštar je izleteo iz svojih kola potpuno go, trčao je unezvereno po ulici i onda se u jednom momentu sapleo o bakarni kabl i pao je niz strminu, na koju mi bacamo otpad sa otpada. Možete misliti kako se samo izubijao jadničak. – objasnio je Tarzan.

Šaban Šabanović, ugledni domaćin Ljubić polja, koji nije hteo da kaže čime se bavi, ispričao nam je treću verziju događaja, za koju se kune da je apsolutno istinita:

– Poznato je da su poštari lažovi i rasisti, a na smireno pitanje nas poštenih građana potežu noževe i sekire. Bogu hvala da se ova goloruka grupica hrabrih građana usprotivila poštanskom teroru koji je odneo previše žrtava do sada u našem naselju a i u Srbiji. Inače, samo da se zna, njega niko nije ni pipnuo. Kako čujem, pao je pijan tamo dole u jarak i razbio se sam. – kaže Šabanović.

Inače, saznali smo u Ljubić polju da su Cigani, čim su videli da je poštar izbo Ciganku i pao te se opasno povredio, pritekli da mu ukažu prvu pomoć, ali je već bilo kasno, neko je prethodno ukrao poštarsku torbu i odneo.

 

 

Evo kako su BRAĆA KARIĆ dodelili nagradu Dositeju Obradoviću

0

– Prvu nagradu „Braća Karić“ dodelio sam 1763. godine Dositeju Obradoviću. On je tada bio mlad, ali pametan. Dok smo se rukovali, kroz suze radosnice, rekao mi je: „Fala, Bogi, care“ – izjavio je Bogoljub Karić za BK TV.

 

Vučić Đilasu podvalio Lepomira samo da ne bi uzeo Tadića u koaliciju!

0

Kako ekskluzivno saznajemo od izvora bliskog vrhu vladajuće koalicije, čuvenog rijaliti policajca Lepomira Bakića je Vučić podvalio Đilasu.

Kako naš izvor navodi, razlog za ovo podvaljivanje je sprečavanje Đilasa da u svoju koaliciju uzme Tadića, koji, kako stoji u bezbednosnim procenama BIA, važi za deda Klunija.

Opasnost od deda Klunija je u tome što će babe glasati za njega, a procenat baba koje izlaze na glasanje je ogroman. Tadić u Đilasovom Savezu bi bio ozbiljna pretnja Vučiću, jer praktično ulazi u isto glasačko telo.

Ovako je ubacivanjem Lepomira Bakića u Đilasov Savez rešena potencijalna opasnost od Tadića, jer u Savezu po Đilasovim procenama može biti samo jedan maneken, dva manekena bi već dovela do ozbiljnih podela unutar Saveza.

 

Održana osnivačka skupština Robovlasničke Partije Srbije

0

U improvizovanoj svečanoj sali na lokaciji arheološkog nalazišta Medijana u Nišu, juče 31. oktobra sa početkom u 5:40, održana je svečana osnivačka skupština Robovlasničke Partije Srbije. Mesto je naravno izabrano kao simbol Rimskog carstva – kolevke robovlasničke ideje a rani jutarnji časovi izabrani su kako bi stranka od samog početka uskladili svoj rad sa starim robovlasničkim carstvima u kojima je radno vreme počinjalo sa izlaskom Sunca (za robove naravno).
Predsednik Aleksandar Vučić na svom tviter nalogu prokomentarisao je povodom ovoga da se radi o stranci koju već poštuje kao dostojnog protivnika budući da deli njegove radne navike.
„Zalagaćemo se svim silama da se konačno legalizacije dužničko ropstvo kao i da se razvije nova privredna grana – trgovina robljem, kako na domaćem tako i na stranom tržištu. Na ovim poljima već imamo odličnu ponudu a sa povećanjem nataliteta nećemo imati premca.“ „Prosveta i prosvetni radnici već isuviše troši sredstva iz budžeta pa ćemo se svim silama boriti da škola postane izborni predmet. Nama nisu potrebni ljudi opterećeni svojom pameću koji će širiti pesimizam. Nama je potreban zdrav rob koji će biti srećan kada je obezbeđen osnovnim životnim potrepštinama; da jede i pije i da mu spiker sa televizije kaže da je sve odlično.“ – neke su od izjava čelnika stranke.
Na transparentima koje su nosili okupljeni članovi i simpatizeri, moglo se pročitati: „Bolje rob nego grob!“ i „Кupujte domaće!“ aludirajući da robovlasnici ne bi trebali da angažuju migrante sve dok Srbija može da ponudi svoju radnu snagu.

Autor: Mile Кontra

Saša Janković: Moja Slava je NOĆ VEŠTICA!

0

Političar Saša Janković slavi Halloween, ali ne kako se to slavi u Americi, već na srpski način. Janković je za svoju krsnu Slavu uzeo Halloween.

Janković je večeras, kako saznajemo, svečano maskiran u Fredija Krugera, pokušao da donese slavski kolač u obliku bundeve u crkvu da se osvešta ali ga je pop odbio uz prekor da nije prilično da pravoslavci slave paganski praznik.

Veoma ogorčen na crkvu zbog ovakvog postupka sveštenika, Janković je izjavio da je naša crkva zaostala i da ne prati trendove.

– Moramo se modernizovati i ići u korak sa svetom, zato sam ja za Slavu uzeo međunarodni praznik Noć veštica. – izjavio je Saša Janković.

 

Balašević započinje štrajk glađu jer neće imati koncert u Novom Sadu!

0
Balašević

Poznati kantautor Đorđe Balašević odlučio je da započne štrajk glađu jer nije dobio termin za Bogojavljenski koncert u Novom Sadu.

Balašević se odlučio na ovaj poduhvat, kako kaže, jer su gradske vlasti Novog Sada namerno zakazale sve termine za taj dan na SPENS-u samo da on ne bi mogao odžati svoj koncert.

Balašević će svaki dan pred gradskom skupštinom sedeti na stiroporu, štrajkovati glađu i uz gitaru pevati svoje pesme.

 

 

Kupci na sajmu knjiga se žale da su prevareni: Tražili smo knjigu Kije Kockar, a uvalili su nam nekog pijanog Rusa!

0

Druga najprodavanija knjiga na ovogodišnjem sajmu knjiga u Beogradu bila je „Kockar“ od F.M. Dostojevskog.

Međutim, veći deo kupaca se naknadno žalio da su prevareni, jer, kako tvrde: „To nije bila knjiga koju su želeli da kupe“.

Tragom ove informacije obratili smo se organizatorima štanda „Ruski klasici“.

– Da, bilo je nekoliko njih koji su dolazili nakod par dana da vrate knjigu. Neki su tražili pare nazad, a neki su zahtevali da knjigu Dostojevskog zamene za knjigu „Moj potpis“ od autora Kije Kockar. – tvrde vlasnici štanda „Ruski klasici“.

– Jedna devojka nam je donela knjigu „Kockar“ od Dostojevskog, na kojoj je stajala posveta autorke Kije Kockar i zahtevala da joj zamenimo za knjigu „Moj potpis“ ali da sačuvamo posvetu, tj da list sa posvetom iscepamo iz Dostojevskog i zalepimo u knjigu Kije Kockar. – navode sa štanda „Ruski klasici“.

– Jedna gospođa je pretila da će nas tužiti, jer kako kaže „Uvalili smo joj nekog pijanog Rusa, mesto Kije Kockar“. Imamo zaista ozbiljne probleme zbog ove zabune oko naslova knjige Dostojevskog i prezimena autorke Kije. – Tvrde sa štanda „Ruski klasici“.

MUP Crne Gore diskriminiše Srbe: Svi Crnogorci će biti čipovani naredne godine sem Srba?!

0

Crnogorska ministarstva javne uprave, unutrašnjih poslova, finansija i Fond za zdravstveno osiguranje pokrenuli su projekat milionske vrednosti, objedinjavanja lične karte, zdravstvene knjižice i vozačke dozvole u zajednički Nacionalni identifikacioni dokument (NID).

NID će zameniti u svim elektronskim postupcima ova tri dokumenta, a ima ideja da zameni još poneki dokument, socijalni karton, radnu knjižicu, a možda i penzijski ček.

NID će u obliku čipa biti ugrađivan Crnogorcima u glavu ili desnu šaku. Stručnjaci navode da je ovo proveren način i da nema rizika po ljudsko zdravlje.

Svi građani Crne Gore će biti čipovani, najkasnije do kraja sledeće godine, izuzev Srba.

MUP Crne Gore objašnjava da crnogorske Srbe ne mogu čipovati jer su oni građani susedne države.

Za sad se ni jedna od srpskih organizacija iz Crne Gore nije pobunila zbog ovog navoda MUP-a, iako je po sredi ozbiljna diskriminacija srpske manjine u Crnoj Gori.