Listen to this article
Home Blog Stranica 160

MUP Crne Gore diskriminiše Srbe: Svi Crnogorci će biti čipovani naredne godine sem Srba?!

0

Crnogorska ministarstva javne uprave, unutrašnjih poslova, finansija i Fond za zdravstveno osiguranje pokrenuli su projekat milionske vrednosti, objedinjavanja lične karte, zdravstvene knjižice i vozačke dozvole u zajednički Nacionalni identifikacioni dokument (NID).

NID će zameniti u svim elektronskim postupcima ova tri dokumenta, a ima ideja da zameni još poneki dokument, socijalni karton, radnu knjižicu, a možda i penzijski ček.

NID će u obliku čipa biti ugrađivan Crnogorcima u glavu ili desnu šaku. Stručnjaci navode da je ovo proveren način i da nema rizika po ljudsko zdravlje.

Svi građani Crne Gore će biti čipovani, najkasnije do kraja sledeće godine, izuzev Srba.

MUP Crne Gore objašnjava da crnogorske Srbe ne mogu čipovati jer su oni građani susedne države.

Za sad se ni jedna od srpskih organizacija iz Crne Gore nije pobunila zbog ovog navoda MUP-a, iako je po sredi ozbiljna diskriminacija srpske manjine u Crnoj Gori.

 

Iz SNS prešao u Dveri: Novi član Predsedništva Dveri MANEKEN!

0

Dveri su izabrale novog člana Predsedništva, izvesnog manekena Zorana Đoga, koji je iz SNS pre dva meseca prešao u Dveri.

Zoran Đogo je uspešni američki maneken i model. Inače je diplomirani matematičar sa Berkli univerziteta koji je rešio da se oproba kao maneken, u čemu je postigao zavidne rezultate.

Prema rečima manekena Zorana, SNS je napustio jer je ta partija zanemarila svoj program i od jedne patriotske stranke postala potpuno liberalna.

– Nisam zamerao vrhu SNS što je primao žute prebeglice ali kad su oni preuzeli kormilo stranke postalo je jasno da će SNS napustiti svoj patriotski kurs. Ja sam ipak vaspitan u jednoj tradicionalnoj i konzervativnoj srpskoj porodici i smatram da je SNS izneverio očekivanja svojih glasača i simpatizera. – rekao je Zoran Đogo.

Na pitanje šta očekuje od Dveri i svog učešća u radu te patriotske stranke, Đogo je rekao sledeće:

– Dveri kao autentična srpska patriotska stranka sigurno neće primati u svoje redove propalu žutu garnituru. To što smo trenutno u koaliciji sa nekim frakcijama bivših demokrata je nužno zlo. Ali da vršimo inkluziju žutih u Dveri i da nam oni određuju politički kurs, nećemo dozvoliti. – rekao je Zoran.

 

 

Boro Drljača promoter LIDL-a

0

Nova pesma Bore Drljače

Vučić u strahu da će lideri opozicije izvršiti kolektivno samoubisto: Hapsi Đilasa radi preventive!

0

Kako saznajemo od izvora bliskog kabinetu predsednika Srbije, Aleksandar Vučić se najstrašnije plaši VENECUELANSKOG SCENARIJA.

Naime, predstavnik venecuelanske opozicije Fernando Alban, izvršio je samoubistvo skočivši sa desetog sprata zgrade obaveštajne službe.

Naš insajder tvrdi da Vučić, od kako je to čuo, niti spava, niti jede i samo pominje venecuelanski scenario kao najgori mogući.

Vučić je odmah izdao naređenje Gašiću da ni u kom slučaju ne prima Đilasa u zgradu BIA.

Naš izvor tvrdi da je Vučić uveren da ako bi Đilas izvršio samoubistvo, njegov primer bi sledili i svi ostali opozicioni lideri, te bi Srbija u kratkom roku ostala bez ovako organizovane i uticajne opozicije. Krajnja posledica venecuelanskog scenarija u Srbiji bi bio gubitak legitimiteta aktuelne vlasti, jer zna se, bez opozicije ni vladajuća koalicija nema legitimitet. To bi za posledicu imalo urušavanje ugleda vlasti pred međunarodnom zajednicom, a pre svega pred zapadnim prijateljima.

Kako naš insajder navodi, Vučić razmišlja da uhapsi Đilasa te da ga stavi u zatvor pod strogim 24 časovnim nadzorom, i da tako onemogući Venecuelanski scenario!

Dodik: Hvala Merlinu na podršci, lično ću ispitati mudžahedine koji su mu provalili u kuću!

0

Novoizabrani član predsedništva BiH Milorad Dodik, zahvalio se poznatom sarajevskom kompozitoru i kantri pevaču Dinu Merlinu za podršku tokom predizborne kampanje.

Dodik je takođe najavio da će se odužiti Merlinu, tako što će lično ispitati „mudžahedine“ koji su ovom pevaču provalili u kuću.

Dino Merlin: Ako Dodik izgubi, održaću koncert na trgu u Banjaluci!

Naime, dvojica migranata su u nedelju uveče, nakon završetka izbora u BIH, upali kroz prozor u kuću Dina Merlina ali pošto se oglasio alarm nisu uspeli ništa da ukradu. Policija je privela jednog migranta koji nije posedovao nikakva lična dokumenta.

Milorad Dodik je izjavio da je očigledno u pitanju fingirana provala, te da će se on lično postarati da izvuče informacije od migranata.

– Ovo je još jedan u nizu napada na mene i Republiku Srpsku. Jasno je da je neko namerno ubacio te mudžahedine u kuću Dine Merlina, samo da bi napakostili čovjeku koji mi je pomogao da pobjedim na izborima. Ja ću kao član Predsjedništva BiH lično ispitati te mudžahedine, pa ćemo lijepo saznati ko su ti ljudi iz Sarajeva koji su nahuškali ovu dvojicu talibana da provale u kuću Dine Merlina. – rekao je Dodik.

SAZNAJEMO: Vučić se strašno plaši VENECUELANSKOG SCENARIJA, a evo o čemu se radi!

0

Kako saznajemo od izvora bliskog kabinetu predsednika Srbije, Aleksandar Vučić se najstrašnije plaši VENECUELANSKOG SCENARIJA.

Naime, predstavnik venecuelanske opozicije Fernando Alban, izvršio je samoubistvo skočivši sa desetog sprata zgrade obaveštajne službe.

Naš insajder tvrdi da Vučić, od kako je to čuo, niti spava, niti jede i samo pominje venecuelanski scenario kao najgori mogući.

Vučić je odmah izdao naređenje Gašiću da ni u kom slučaju ne prima Đilasa u zgradu BIA.

Naš izvor tvrdi da je Vučić uveren da ako bi Đilas izvršio samoubistvo, njegov primer bi sledili i svi ostali opozicioni lideri, te bi Srbija u kratkom roku ostala bez ovako organizovane i uticajne opozicije. Krajnja posledica venecuelanskog scenarija u Srbiji bi bio gubitak legitimiteta aktuelne vlasti, jer zna se, bez opozicije ni vladajuća koalicija nema legitimitet. To bi za posledicu imalo urušavanje ugleda vlasti pred međunarodnom zajednicom, a pre svega pred zapadnim prijateljima.

Kako naš insajder navodi, Vučić razmišlja da uhapsi Đilasa te da ga stavi u zatvor pod strogim 24 časovnim nadzorom,  i da tako onemogući Venecuelanski scenario!

 

REŠILI SPOR OKO MEĐE BEZ SUDA, IZBILI PROTESTI U SELU!

0

U kragujevačkom selu Badnjevac se prošlog vikenda odvijala prava drama. Međa koja postoji između imanja Milana M. i Srđana K. Preti da izazove nemire širih razmera. Naime, kako se pojavila nejasnoća između ove dvojice oko toga gde se nalazi međa, njih dvojica su otišla na teren i dogovorili se, bez suda, veštaka ili drugih lica oko toga gde će od sada da bude međa između njihova dva imanja.

Komšije: Nećemo da dozvolimo da stari običaju zamru zbog bahatih pojedinaca, pišemo peticiju Vučiću!

Ali, dok su njih dvojica mislili da je ovim stavljena tačka na tu temu, prava drama je počela tek kada su ostale komšije iz Badnjevca saznale da se problem rešio bez suda. Ispred seoske mesne zajednice se skupilo tridesetak nezadovoljnih pojedinaca u znak protesta. Pored toga, selom je počela da kruži peticija kojom žitelji Badnjevca zahtevaju od predsednika Vučića da ne dozvoli ovakav način rešavanja sporova.

Jedan meštanin, koji je hteo da ostane anoniman, nam je objasnio o čemu se radi:

– Naši stari običaji nam nalažu da se za rešenje ovog problema obratimo sudu. I za mnogo manje probleme. I kad problemi ne postoje. Jednostavno, to je ono što nam je ostalo od najstarijih vremena. Ono što su Milan i Srđan uradili je početak razaranja onoga što nam je najsvetije. Šta je sledeće? Istopolni brakovi? Ovo je direktan udar na svaku kuću u Badnjevcu i to nećemo da dozvolimo, sasećićemo ga u korenu!

Dino Merlin: Ako Dodik izgubi, održaću koncert na trgu u Banjaluci!

0

Poznati Sarajlija Dino Merlin, pop muzičar obećao je svojim fanovima u Banjaluci da će održati koncert na trgu ukoliko Dodik izgubi izbore.

Dino je rekao da bi već sledeće nedelje mogao odžati koncert i da mu neće biti teško da se organizuje u tako kratkom roku.

– Došao je čas da cjela Bosna prodiše jednim plućima i da se oslobodimo kriminalaca. Ako Dodik ode ja dolazim!- poručio je Dino Merlin.

Ustaše pisale Kandićki: Što smo mi šugavi pa ne možemo u Beogradu napraviti izložbu o Blajburgu?!

0

Ustaška udruga „Pavelić u srcu, Blajburg u duši“ poslala je otvoreno pismo Nataši Kandić iz Fonda za Humanitarno pravo, sa molbom da organizuje foto izložbu u Beogradu o stradanju ustaša od strane Srba partizana.

Pismo prenosimo u celosti:

 

„Poštivana,

Naša udruga njeguje sjećanje na stradanje tisuća nevinih ustaških žrtava, koje su srboćetnici partizani poklali na Blajburgu. Htjeli bismo ovom prigodom zamoliti Vas da obratite pozornost i na naše žrtve.

Do sada ste pravili izložbe Albancima stradalim od Srba, muslimanima iz Sarajeva stradalim od Srba, a nas nitko nije niti kontaktirao.

Što smo mi gori od Albanaca i muslimana? Da li smo mi šugavi, kada nas se izbjega pozvati u Beograd da napravimo izložbu?

Gdje su naša ljudska prava?

Molimo Vas imajte barem toliko pristojnosti odgovoriti nam na pismo.

S poštivanjem, „Pavelić u srcu, Blajburg u duši“ – udruga ustaša“

 

 

Lava Pajkića plaća OPOZICIJA da ih napada!

0

Opozicija plaća Lava Pajkića da ih napada u njegovoj autorskoj emisiji Kontravizija na TV PINK.

Opozicija plaća Pajkića da ih napada jer im na taj način daje opozicioni legitimitet, koji su davno izgubili.

Opozicija je procenila da je Tviter nedovoljno uticajan, te da mora nekako da se pojavi na uticajnim medijima koje prati šira publika, pa makar i u negativnom kontekstu. Prvi predlog je bio da se plati neko sa RTS da ih napada, međutim Bujošević je na RTS zabranio bilo kakvo pominjanje opozicije, bilo u pozitivnom bilo u negativnom kontekstu, tako je ta varijanta otpala. Na kraju je ostao samo TV Pink. Bilo je potrebno još samo naći saradnika koji bi prihvatio ponudu da pljuje opoziciju za pare. Taj saradnik, kao što pogađate, našao se u Lavu Pajkiću.