Grupa mladih vernika poklonila dabra Biljani Stojković
Grupa mlađih osoba koji se deklarišu kao vernici Srpske pravoslavne crkve rešili su da Biljani Stojković iz koalicije MORAMO daruju neobičan poklon.
Naime, kako saznajemo, u pitanju je dabar. Zašto baš dabar, objasnio je vođa ove grupe, Damir Jovanović.
-Primetili smo da je gospođa Biljana opterećena i čini se, dosta tužna, zbog svoje fiks ideje da je Srpska pravoslavna crkva istrebila dabrove u Vojvodini. Zbog toga smo hteli da je utešimo ovim vojvođanskim dabrom Dobricom. Nadamo se da se neće odvajati od njega i da će ga koristiti kao ilustraciju za jedenje dabrova u svojim javnim nastupima – poručio je Damir.


Ivan iz istoimene grupe dodao je da su to jednostavno MORALI da urade i da se nadaju da će gospođa Stojković prihvatiti poklon od srca.



Iz ambasade javljaju da je glasanje proteklo u miru, bez incidenata, a da će glasačko mesto biti otvoreno do 20 časova.






Radnja se nalazi u jednom gradu u Holandiji, a posla, kako navodi naš izvor, ima svake godine sve više: –Najbolje nam ide za godišnjicu Srebrenice. Dođu nam ljudi da se prijave da su poginuli u Potočarima, a za uzvrat dobiju i smrtovnicu. U zavisnosti od paketa usluga, mogu dobiti i slike, spomenik i reklamu na mrežama uticajnih Instagram profila koji se slikaju pored spomenika. To košta dodatnih 2000 evra ali imaju ljudi para, ne žale – kaže naš sagovornik.


