Listen to this article
Home Blog Stranica 53

Grupa mladih vernika poklonila dabra Biljani Stojković

0

Grupa mlađih osoba koji se deklarišu kao vernici Srpske pravoslavne crkve rešili su da Biljani Stojković iz koalicije MORAMO daruju neobičan poklon.

Naime, kako saznajemo, u pitanju je dabar. Zašto baš dabar, objasnio je vođa ove grupe, Damir Jovanović.

-Primetili smo da je gospođa Biljana opterećena i čini se, dosta tužna, zbog svoje fiks ideje da je Srpska pravoslavna crkva istrebila dabrove u Vojvodini. Zbog toga smo hteli da je utešimo ovim vojvođanskim dabrom Dobricom. Nadamo se da se neće odvajati od njega i da će ga koristiti kao ilustraciju za jedenje dabrova u svojim javnim nastupima – poručio je Damir.


Ivan iz istoimene grupe dodao je da su to jednostavno MORALI da urade i da se nadaju da će gospođa Stojković prihvatiti poklon od srca.

Ivan Ivanović se maskirao u Injca da ga ne bi dirali verski fanatici što je pljuvao SPC

0

Ivan Ivanović primećen je maskiran u verskog analitičara Željka Injca, kada je gradskim prevozom krenuo na glasanje. Prema navodima njegovog bliskog prijatelja, to je uradio da ga ne bi dirali „verski fanatici“ zbog pljuvanja SPC. Ipak, kako saznajemo, doživeo je razne neprijatnosti.

– Ljudi su mu prilazili u prevozu misleći da je Injac i tapšali ga po ramenu zato što je „rasturio onog moralnog pigmeja na Tviteru“. Neki su tražili i da se slikaju.

Revoltiran, Ivan je izašao iz prevoza i rešio da ode taksijem, ali tu mu se desila najveća neprijatnost.

Taksista, uveren da je u pitanju Injac, počeo je da insistira da idu u kafanu. Ivan je u početku ljubazno odbijao govoreći da se žuri ali taksista je bio uporan, te je Ivan obećao da će otići ako ga najpre odveze na glasanje. Na pitanje za koga će glasati, Ivanu je izletelo za Ponoša, na šta ga je taksista izbacio iz vozila vičući da je Injac „NATO plaćenik“.

Ivanović je nakon glasanja nazvao prijatelja objasnivši mu situaciju i zamolio da dođe po njega, kako više ne bi preživljavao neprijatne situacije.

Ponoš ubedljivo vodi i u Kuala Lumpuru

0

Otvaranjem biračkog mesta broj 1 u ambasadi Srbije u Kuala Lumpuru, označen je početak izbora u Srbiji.

Prema do sada prikupljenim podacima CESIDa, oba naša državljanina su zaokružila broj četiri i time osigurala još jednu pobedu Zdravka Ponoša u dijaspori.

Iz ambasade javljaju da je glasanje proteklo u miru, bez incidenata, a da će glasačko mesto biti otvoreno do 20 časova.

Toma Nikolić glasao za Boška Obradovića: On je naslednik moje politike!

0

Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić glasao je za Boška Obradovića za predsedničkim izborima ali i na parlamentarnim.

Toma Nikolić je izjavio za medije da je Boško dostojan naslednik njegove politike i da je red da mu ukaže poverenje i na ovaj način.

– I Rusija i Kina, to je moja politika, koju će Boško nastaviti kada dođe na vlast. – rekao je Nikolić.

(VIDEO)Đilas glasao za Dačića!

0

Dragan Đilas je glasao za Ivicu Dačića, objavio je Đilasov sajt Direkt.

Prema navodima tog sajta, Đilas je hteo da bude nepsistrasan i iako mu je sama ruka poletela prema broju 5 pod kojim je Marinika Tepić, ipak je u poslednjem momentu zaokružio Ivicu Dačića za premijera.

Đilas smatra da Dačić ima ozbiljne šanse da ponovo postane premijer i zato ga je podržao svojim glasom.

(VIDEO)Vučić glasao za Boška Obradovića!

0

Aleksandar Vučić glasao je za Boška Obradovića na predsedničkim izborima, objavio je zvanični sajt SNS.

Na sajtu SNS stoji da je Vučić nepristrasan i da nije želeo da glasa sam za sebe jer mu to nekako deluje bez veze. Dvoumio se između dva kandidata za predsednika, Boška Obradovića i Zdravka Ponoša ali je konačno u izboru presudio Boškov odnos prema dešavanjima u Ukrajini.

 

Nepoznati dobrotvor Pavlu Grboviću uplatio celokupan iznos tromesečnog kursa samoodbrane za žene

0

Lidera Pokreta slobodnih građana Pavla Grbovića je opet neko pretukao u Beogradu, u blizini Zemuna. Iako se na snimku vidi da je Grbović probao da se odbrani i da mu je od posledica „prebijanja“ ostala pocepana usna, prebijanje Grbovića ganulo je mnoge.

Jedan anonimni dobrotvor iz Beograda, revoltiran činjenicom da svako malo neko prebije Grbovića ,odlučio je da mu uplati celokupan iznos tromesečnog kursa samoodbrane za žene u jednom beogradskom fitnes centru. Kontaktirali smo vlasnika fitnes centra da nam potvrdi ili demantuje ovu informaciju.

–Jeste, istina je. Malopre je na račun kluba uplaćen celokupan iznos tromesečnog kursa samoodbrane za žene, a dobrotvor, koji je želeo da ostane anoniman, naglasio je da je za Pavla Grbovića. Iako je kurs za žene, on je odličan i za muškarce, budući da na njemu obučavamo žene kako da se odbrane baš od nasilnih muškaraca kakvi napadaju i Grbovića. Kurs se održava ponedeljkom, sredom i petkom u našim prostorijama na Banjici, o čemu smo već obavestili Pavla. – izjavio je vlasnik.

NEMAČKA DANAS: Putin uključio HAARP i preti da će isključiti gas!

0

Nemačku i deo zapadne Evrope danas je zavejao sneg. Prema saznanjima BND za ovaj sneg u aprilu lično je odgovoran predsednik Rusije Vladimir Putin.

Prema izveštaju koji je BND dostavio Briselu Putin je namerno uključio HAARP nad zapadnom Evropom, pre svega Nemačkom, da bi Evropa odustala od sankcija Rusiji.

Istovremeno Putin preti da će da zavrne gas Nemačkoj, što Nemačku stavlja u veoma nezgodnu poziciju.

Briselska birokratija je obećala Nemačkoj da će se pozabaviti ovim problem u najkraćem mogućem roku, već tokom maja i izdala novo saopštenje o malignom ruskom uticaju na Evropsku uniju.

– Zabrinuti smo zloupotrebom HAARP tehnologije nad zapadnom Evropom. Oštro osuđujemo maligni ruski uticaj na EU i pokušaj nametanja ekonomske i energetske zavisnosti, koju sistematski pokušava da nametne totalitarni režim Vladimira Putina. – navodi se u saopštenju Brisela.

Evropski parlament je usvojio odluku o hitnoj humanitarnoj pomoći nemačkom narodu u vidu tople zimske odeće i termo ćebadi, koje će biti uručene prvenstveno migrantima i auslenderima-gastarbajterima, koji su veoma važni za opstanak nemačke ekonomije i razvoj multikulturalnosti i demokratskih vrednosti u Evropi.

Emir Hadžihafizbegović otvorio radnju pogrebne opreme u Holandiji „Srebrenički šehidi“

0

Kako saznajemo, Emir Hadžihafizbegović je otvorio radnju pogrebne opreme za muslimane poginule u Srebrenici „Srebrenički šehidi“, kojih svake godine ima sve više.

Radnja se nalazi u jednom gradu u Holandiji, a posla, kako navodi naš izvor, ima svake godine sve više: –Najbolje nam ide za godišnjicu Srebrenice. Dođu nam ljudi da se prijave da su poginuli u Potočarima, a za uzvrat dobiju i smrtovnicu. U zavisnosti od paketa usluga, mogu dobiti i slike, spomenik i reklamu na mrežama uticajnih Instagram profila koji se slikaju pored spomenika. To košta dodatnih 2000 evra ali imaju ljudi para, ne žale – kaže naš sagovornik.

–Za porodice imamo poseban popust u okviru Family paketa, a imamo i Friends and Family ponudu gde se svaki dalji rođak od amidže sahranjuje besplatno. To je onda egzodus cele familije i ta akcija je stalno aktivna.

Najviše nam dolaze ljudi iz Holandije, ali ima naših poginulih i po Norveškoj, Nemačkoj, Švajcarskoj. Malo nas je sad ovaj rat u Ukrajini stopirao ali ako bude zdravlja, sledeće godine imaćemo 12.000 poginulih. – izjavio je naš sagovornik.

Vidojković: Ponoš iz Knina, Marinika iz Pančeva, Vučić iz Čipuljića, jedino je VACIĆ ROĐENI BEOGRAĐANIN, zato ću glasati za njega!

0

Poznati srpski voditelj i nadaleko čuveni kolumnista i autor knjige (ne možemo se setiti koje) Marko Vidojković podržao je Mišu Vacića lidera Srpske desnice i kandidata za predsednika na izborima 2022 i obećao da će glasati za njega.

– Pa pogledajte šta mi biramo. Marinika, ajd ok, ona ne ide za predsednika ali nema veze, ona je iz Pančeva. Ponoš je iz Knina. Tj nije ni iz Knina nego, jebem li ga iz neke pripizdine tamo Golubića, tako nešto. Ono ima tri kuće, koza pase pod ručnom, taj rad. Ovaj što nas sistematski uništava već deceniju je iz Čipuljića. Isto neka pripizdina. Kurac će ga znati gde je to. Ove ostale neću ni da komentarišem, ne znam ni odakle su. I jedino je Vacić ROĐENI BEOGRAĐANIN.- rekao je Vidojković.

Vidojković je to još detaljnije obrazložio:

– Znači, lik koji nam svima služi na sprdnju je jedan od nas. Mi zapravo stalno seremo po sebi i biramo neke seljake da nam vode državu, Beograd i posle se pitamo što smo najseljačkija država na Balkanu u Evropi. Pa jbg brate, sami tako biramo. Padamo na taj seljački vajb i onda nam se seljak usere u život. E ja neću više da biram ruralne likove da nam vode državu. Vacić je naš čovek sa Fontane, iz blokova, dečko sa asfalta, jeste takav kakav je sa ulice direktno ali je NAŠ! I zato ću glasati za Vacića, a vas „pametne“ ko jebe. Glasajte opet za nekog seljaka koji će da trguje našim životima kao krompirom na Zelenjaku i nemojte posle da mi serete da vam ne valja. – Zaključio je Vidojković.