Listen to this article
Home Blog Stranica 38

Trnovita životna priča Novosadskog liberala, ekologa i borca za LGBTQ+ prava!

0

Ja sam liberal. Imam 35 godina, živim u Novom Sadu i već 17 godina studiram filozofiju. Imam 75 kila, pirsinge u nosu, dredove na glavi, razvaljujem se od trave i nosim nemačke sandale i Kurt Kobejn majicu bez rukava.

Moja devojka Tamara ima 33 godine, nosi cigansku suknju, naočare lenonke i studira primenjenu umetnost nekih 15ak godina, ima pirsing na jeziku i lakira nokte u zeleno. Ona voli da čita knjige i da fotografiše. Nikada ne napušta stan bez svog foto aparata i crnog olinjalog psa. Ona takođe pravi ogrlice i brojanice. Mi smo svingeri.

Oboje smo ljubitelji životinja i imamo 4 udomljena psa u stanu. Ceo stan nam smrdi na pseće fekalije a samim tim i mi. Vegani smo, time se dičimo, takođe članovi smo Ekološkog pokreta Vojvodine. Ne volimo dođoše jer su primitivni.

Zalažemo se za ulazak u EU, evropske vrednosti i branimo prava svih ugroženih manjina, posebno LGBTQ populacije. Nisam gej ali podržavam njihove aktivnosti i gej je OK. Ako si protiv gej, ne obraćaj mi se više!

Smatramo da nam je IQ natprosečan. Ja i moja Tamara smo redovni na svim protestima protiv režima.

Jedva čekamo EXIT festival da se otkinemo tabletama kao i svake godine. Inače od muzike volim da slušam Nika Kejva, Igi Popa, The Pixies, The Prodigy, The Cure, Tool, EKV, Radiohead, Morrissey, Darkwood dub, Kanda Kodža i Nebojša itd…

MRZIM metalce, posebno Iron Maiden i Guns n’ Roses, to je užas koji ne mogu da podnesem, jer oni ne podržavaju cepanje u bulju, sranje su im pesme i samo nešto krešte.

 

 

 

 

 

 

Autor  Nedeljko Cvetićanin

KADIROV I PRIGOŽIN VIĐENI U PARIZU – Darko Obradović: Jasno je da su u sve umešani Rusi!

0

Jevgenij Viktorovič Prigožin, ruski preduzetnik i Ramzan Ahmatovič Kadirov lider Čečenske Republike, viđeni su u Parizu prethodnih dana tokom nezapamćenih po nasilju protesta.

U neredima koji su zadesili Pariz nakon ubistva tinejdžera, do sada je uhapšeno oko 700 osoba, a povređeno je 250 policajaca.

Pored Pariza i u drugim gradovima Francuske je uveden policijski čas.

Sukobi protestanata i policije su veoma brzo eskalirali u gotovo ratne sukobe, zbog čega se sumnja da je u sve umešana strana agentura.

Prema rečima očevidaca na ulicama Pariza među protestantima su viđeni ljudi koji liče na Kadirova i Prigožina a koji su koordinisali proteste.

U sukobima sa policijom u Francuskoj protestanti su koristili minobacače, kalašnjikove, pištolje, mačete, molotovljeve koktele, i pirotehnička sredstva.

Protestanti su takođe počeli da zauzimaju delove gradova i proglašavaju ih oslobođenom teritorijom.

Stručnjak za rat u Ukrajini Darko Obradović za Zicer je objasnio da protesti u Francuskoj neodoljivo podsećaju na rat u Ukrajini i da je veoma moguće da su Rusi preneli rat u srce Evrope.

– Ovo što se dešava na ulicama Francuske nije obojena revolucija, ovo je klasičan gerilski rat, dobro organizovan i koordinisan, sa upotrebom vatrenog oružja i istovetnom taktikom koju Rusija primenjuje u Ukrajini. Jasno je da iza ovih tobožnjih protesta zapravo stoji ista komandna vrhuška kao i u agresiji na Ukrajinu. – rekao je Obradović.

 

Radikalan odgovor: Režim uvozi komarce kako bi ugušio proteste

0

 

U subotu, 24. juna sa početkom u 18 sati u Beogradu i još devet gradova širom Srbije u organizaciji dela opozicije biće održan osmi po redu protest „Srbija protiv nasilja“.

Budući da su u više navrata organizatori protesta upozoravali da će neispunjavanje njihovih zahteva prirodno dovesti do radikalizacije protesta, oni su za ovu subotu najavili blokadu auto-puta i velikih saobraćajnica.

Na ovu najavu vlast je munjevito i radikalno odgovorila.

Naime, kako smo uspeli da saznamo, Vlada Srbije je po hitnom postupku odobrila interventni uvoz komaraca. Nismo uspeli da otkrijemo iz koje zemlje će oni biti uveženi, niti koliko će to koštati građane Srbije, ali smo nekako došli do podatka o broju komaraca koji treba da stigne u prvoj turi.

Reč je o fascinantnoj cifri. U Srbiju do petka uveče treba da stigne 1 753 468 ljutih komaraca.

Кako je planirano, ove subote svi oni će biti pušteni isključivo u Beogradu, ne bi li se protest ugušio na samom njegovom izvoru. Takođe, pre slanja na učesnike protesta, prema planu, oni će dodatno biti razdraživani – puštaće im se naizmenično programi Hepi i Pink televizije.

Veruje se da će zbog uticaja ovih opasnih frekvencija, komarci na keca razjuriti protestante i blokatore, te da dodatne ture neće biti potrebno uvoziti.

Čovek od reči: Uprkos pritiscima, Vučić u Brisel na razgovore šalje svog dvojnika

0

 

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je još jedanput pokazao da poseduju osobinu nesvojstvenu profesionalnim političarima. Pokazao je da je čovek od reči! Naime, on je rešio da, i uprkos ozbiljnim pritiscima, ne ide u Brisel na razgovore sa Aljbinom Кurtijem, predsednikom lažne Vlade Republike Кosovo*.

Iako su mnogi tvrdili da je njegov čvrsti stav da ga razgovori u Briselu sa kosovskim premijerom ne interesuju „sve dok ne bude pušten svaki Srbin, dok se sa severa Кosova ne povuče njihova lažna policija“ zapravo poruka inaćenja namenjena domaćoj publici, desilo se upravo suprotno.

Na poziv za sastanak koji je Vučiću i Кurtiju uputio visoki predstavnik EU Žozep Borelj, predsednik Srbije se kulturno zahvalio, saopštio da ga isti ne zanima jer se nisu ispunili uslovi ko je on postavio i saopštio da će zbog toga u Brisel poslati svog dvojnika.

Međutim, tu nije kraj muka organizatora sastanka. Кako smo uspeli da saznamo od jednog čoveka iz najužeg kruga predsednikovih ljudi, Vučić je izričito zabranio svom dvojniku da se upušta u bilo kakve razgovore s Кurtijem.

Naravno, čim je ova vest stigla do beogradske čaršije, odmah su počele špekulacije zavidljivih oportunista iz redova opoziicje. Umesto da podrže ovu važnu odluku predsednika Srbije, oni su po običaju krenuli da je preispituju,

Zamislite, u ovako teškoj situaciji u kojoj se nalazi naša zemlja, njihova najveća bojazan je da umesto dvojnika u Brisel ode pravi Vučić.

Verovali ili ne: Vampiri se bune što se komarci ne prskaju!

0

 

Ne varaju vas oči. Dobro ste pročitali. Vampiri se bune što se ne prskaju komarci. Protiv najezde letećih krvopija svoj glas su podigli i oni od kojih se to najmanje očekivalo. Mađutim, izgleda da i među stvorenjima koji se hrane i naslađuju ljudskom krvlju vlada netrpeljivost i konkurencija.

Da je vrag odneo šalu i da su komarci dobrano uzdrmali vampirske redove najbolje ilustruje sledeći podatak.

Dramatičan broj komaraca i ne činjenje nikakvih akcija protiv njih od strane ljudi, doveo je do pomirenja dva najveća vampirska klana u Srbiji i formiranja zajedničke ogranizacije koja će pod svoj krov okupiti sve srpske vampire.

Naime, iako je to do juče delovalo kao nemoguće, ruku pomirenja jedni drugima pružili su vampiri okupljeni oko Petra Blagojevića, najstarijeg srpskog vampira i Save Savanovića, najpopularnijeg vampira u Srbiji. Organizaciju koju su tom prilikom osnovali nazvali su Ujedinjeni vampiri Srbije (UVS).

„Nećemo sedeti skrštenih krila i od muke gristi sami sebe“ – poručuju iz UVS-a i dodaju: „Valjda i mi, vampiri, imamo neka prava…Borićemo se za njih!“

Кako smo uspeli da saznamo od vampira koji je želeo da ostane anoniman, prvi korak u njihovoj borbi će biti organizovanje i potpisivanje internet peticije kojom će se zahtevati momentalno prskanje komaraca najljućim raspoloživim otrovima. Ako to ne dovede do željenih rezultata, sledeć što je u planu su ponoćne protestne šetnje.

Neviđeni skandal: Evo zašto su naši fudbaleri protiv Bugarske igrali kao da su im noge bile vezane

0

Кvalifikaciona utakmica za Evropsko prvenstvo koje će se održati u Nemačkoj sledeće godine između reprezentacija Bugarske i Srbije ušla je u treće, neželjeno, poluvreme.

Srbija juče nije ličila na sebe. Bledo i bezidejno izdanje naših fudbalera iznenadilo je sve koji su gledali meč u Razgradu. Izostala je ona tečna i lepršava, na momente čak i poetična igra na koju smo navikli i koja je od besa do očaja dovodila sve suparničke timove.

Sa nestrpljenjem se čekala prva izjava selektora Dragana Stojkovića. Svi smo se nadali da će nam Piksi odmah po završetku meča otkriti zbog čega su fudbalerima Srbije noge bile sapete. Međutim, osim par nemuštih fraza, uobičajenih posle pretrpljenog debakla, nismo čuli ništa drugo.

Ipak, bilo je očigledno da je naš selektor u velikom grču. Da zna pravi odgovor, ali da ga iz nekog razloga ne može ili ne sme podeliti sa javnošću. Mi smo uspeli da otkrijemo šta je posredi.

Naime, iz pouzdanih izvora, kako nam je rekao jedan čovek, Bugari su našoj fudbalskoj reprezentaciji uputili sramni ultimatum!

Pod pretnjom da više nikada nijednom stanovniku Bugarske neće biti dozvoljeno da doputuje u srpsku prestonicu za doček Nove godine, oni su zahtevali da naši fudbaleri odigraju katastrofalno i na taj način im omoguće da izvuku nerešen rezultat.

Ova nepravda se mora ispraviti. Stoga, na sledećoj utakmici u kojoj će Srbija biti domaćin nacionalni stadion mora biti prepun. Naš gromoglasni jauk: „UEFA d’uradi nešto!“ mora čuti vasiona cela.

 

At a secret location in Siberia, Putin met with ALIENS: Russia is getting a powerful space weapon!

0

At a secret location in Siberia, in one of the forbidden cities that cannot be located by satellites, the President of the Russian Federation, Vladimir Putin, met with a delegation of aliens.

As we learned, Putin received a super powerful space weapon from the aliens with which he will literally wipe out all his enemies.

What the aliens asked for in return remains a secret.

It is speculated that they asked for permission to colonize that part of the planet whose population Putin will wipe out with the super-powerful weapons he received from his new allies.

This superpower weapon, which Russia now possesses, is completely in line with the Green agenda – it destroys only people while at the same time have no negative effects on nature.

Više nije tajna: Dešava se! Vanzemaljci dolaze na Vidovdan

0

 

Misterija neobjašnjivih radio signala koje je nedavno otkrio teleskop Parkes u Novom Južnom Velsu u Australiji je rešena. Više nije tajna koja nam je to poruka poslata iz pravca Proksime Кentauri, zvezde najbliže Suncu, udaljene samo 4,2 svetlosne godine od njega.

Iako se odmah po otkrivanju misterioznih radio signala, po običaju, krenulo u zataškavanje potencijalno najvažnije detekcije u dugogodišnjoj potrazi za vanzemaljskom inteligencijom, nezavisni lovci na vanzemaljce su zaslužni što je ceo svet saznao istinu.

Pošto su uspeli da dešifruju poruku utkanu u radio talase, oni su je odmah nesebično preneli svetskoj javnosti.

Naime, poruka se slobodno može podeliti u dva dela. U prvom delu se nalaze drevni kodovi poznatiji kao „Anđeoski božanski nacrt“, dok drugi deo sadrži obaveštenje o vremenu i mestu posete zvanične delegacije vanzemaljaca našoj planeti.

Vanzemaljci će posetiti Zemlju na Vidovdan, 28. juna ove godine! Ni mesto na koje će sleteti nije iznenađenje. Naravno, u pitanju je planina Rtanj. A da je ova vest provereno tačna, svedoče intezivne pripreme za svečani doček na Rtnju i njegovoj okolini. Postavljaju se ukrasni panoi, zastavice i transparenti sa prigodnim porukama upućenim gostima iz svemira.

Dobro došli, dragi gosti!

 

 

Na tajnoj lokaciji u Sibiru Putin se sastao sa VANZEMALJCIMA: Rusija dobija moćno svemirsko oružje!

0

Na tajnoj lokaciji u Sibiru u jednom od zabranjenih gradova koji se ne mogu locirati satelitima, predsednik Ruske federacije Vladimir Putin sastao se sa delegacijom vanzemaljaca.

Kako saznajemo Putin je od vanzemaljaca dobio supermoćno svemirsko oružje kojim će bukvalno počistiti sve svoje neprijatelje.

Šta su vanzemaljci tražili zauzvrat ostaje tajna.

Spekuliše se da su tražili dozvolu za kolonizaciju onog dela planete čiju će populaciju Putin izbrisati supermoćnim oružjem koje je dobio od svojih novih saveznika.

Supermoćno oružje, koje sad poseduje Rusija, je potpuno u skladu sa zelenom agendom – uništava isključivo ljude dok istovremeno nema nikakvih negativnih efekata na prirodu.

Totalno ludilo mozga: Spremni su i da potope SRBIJU samo da bi došli na vlast!

0

Srbija je pod vodom. Dramatični prizori širom zemlje. Lokalni putevi su uništeni, ulicama teku reke, bujice nose automobile, ljudi se evakuišu…I dok je u mnogim gradovima i opštinama na snazi vanredno stanje, neki u katostrofi koja nas je zadesila vide svoju šansu da se vrate na vlast.

Iako je prozapadna opozicija najodgovornija za obilne padavine koje traju još od 26. maja, podsetimo se – oni su molili predstavnika jedne velike sile da uključi HAARP, a sve u nadi da će to dovesti do propasti istorijskog kontramintinga aktuelne vlasti – to im nije dovoljno. Smislili su novi pakleni plan.

Svesni da ih predstava sa protestnim šetnjama na kojima glume zabrinutost za budućnost zemlje neće dovesti do željenog cilja, rešili su se na radikalan potez. Ovo je njihova sumanuta zamisao.

Znajući da aktuelna vlast prstom nije mrdnula da reši kanalizacione i infrastrukturalne probleme koje je nasledila upravo od njih, već da je, naprotiv, doprinela njihovom rastu i razvoju, na tajnom sastanku koji se održao ove nedelje u Beogradu, lideri prozapadnog dela opozicije su doneli sledeću odluku.

Naime, oni su rešili da pozovu njihove simpatizere i zavedeni narod koji ih na šetnjama prati da sve dok ne odu na letovanje non-stop puštaju vodu iz vodokotlića! Prema njihovoj računici, dodatni pritisak na preopterećenu kanalizacionu mrežu će im pomoći da brže doplivaju do vlasti.

Jedino što posle ovakve vesti normalan čovek može da jaukne je: „Alo! Alo, bre, ljudi! El ste normalni. Dokle više da stranački interes bude ispred državnog?!!!“