Listen to this article
Home Blog Stranica 39

Protestu u subotu su pridružuju trkači: „Ovo je dobra prilika da ponovimo BG maraton!“

0

Nova ruta protesta od 5,5 km privukla je pažnju trkačima maratona.

– Jeste da je to mala kilometraža ali opet bolje išta nego ništa. – izjavio je M.Č. redovni trkač Beogradskog maratona.

I drugi maratonci su najavili svoj dolazak na protest jer kako kažu to je dobra prilika da istrče određenu rutu kroz Beograd, pošto će ulice biti zatvorene za saobraćaj.

Protestima će se priključiti i članovi udruženja gojaznih Beograda ali i mnogi pojedinci kojima je zdravlje na prvom mestu.

 

Informer preuzeo vest sa Zicera: „Đilasovski hejter je istakao da je morao da mokri ispred vrata Vlade Srbije zato što ima uvećanu prostatu“

0

Podsećamo, Zicer je ovu istinu istinsku objavio par dana ranije, nakon nemilosrdne SNS botovske hajke na dečka koji je mokrio na zgradu Vlade Srbije.

Tužna ispovest dečka koji je mokrio po Vladi: Imam kamen u bubregu, uvećanu prostatu i otežano mokrenje!

Informer je potom preneo Zicerovu vest u malo izmenjenoj varijanti ali zadovoljavajuće istinito:

ĐILASOVSKI HEJTER TOTALNO PROLUPAO! Morao da mokri ispred Vlade Srbije zbog uvećane prostate za koju je kriv režim??!

Nemila scena viđena je u subotu za vreme prozapadnog protesta kada je jedan od opozicionih šetala stao na vrata Vlade Srbije i počeo da mokri.

On je priveden zbog narušavanja javnog reda i mira, a još luđa je njegova izjava policiji.

Đilasovski hejter je istakao da je morao da mokri ispred vrata Vlade Srbije zato što ima uvećanu prostatu.

Problem sa prostotom mu je, kako je izjavio policiji, nastao zbog aktuelnog režima.

Podsetimo, opozicija je tvrdila da je ovaj muškarac podmetnut, i da ne pripada njima, ali posle njegove izjave u policiji jasno je da je reč o još jednoj masnoj laži predstavnika opozicije.

https://informer.rs/vesti/politika/802030/protesti-djilasovski-hejter-vlada-srbije

Tužna ispovest dečka koji je mokrio po Vladi: Imam kamen u bubregu, uvećanu prostatu i otežano mokrenje!

0

Dečko koji je pokušao da se pomokri na ulazna vrata zgrade Vlade Republike Srbije je zapravo veoma bolestan.

– Imam kamen u bubregu, uvećanu prostatu i teško mokrim. Sve mi je to od stresa zbog Vučića i Naprednjačke vlasti. – rekao je dečko M.Z. (ime poznato redakciji) koji je pokušao da se izmokri na Vladu.

Dečko tvrdi da nije bio pijan ni drogiran, već da je jednostavno predugo trpeo.

– To trpljenje diktature me je dovelo u veoma teško psihosomatsko stanje. Tokom protesta mi se mokrilo jedno 30 puta ali nikako nisam uspevao. I konačno kad smo stigli pred Vladu, osetio sam da ću najzad moći. Međutim, prevario sam se.-rekao je dečko kroz suze.

 

Nova S: Na protestu opozicije „Srbija protiv nasilja“ pored Koje, Bjele, Kesića, Ivanovića, Biserko, Kandićeve, govoriće i PREDSEDNIK VUČIĆ!

0

Portal NovaS objavio je na svom Twitter nalogu da će pored Ivana Ivanovića, Sonje Biserko, Nataše Kandić, Bjelogrlića, Nikole Koje, Zorana Kesića, govoriti i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Prema saznanju NoveS na protestu „Srbija protiv nasilja“ će biti održan i koncert Jelene Karleuše i Cece Ražnatović.

Ceo spektakl finansira Američka Ambasada.

 

Bjela i Kojo: Vučić se uplašio nas i skratio školsku godinu!

0

Srbijanski glumci Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlić, inače poreklom Hercegovci, najavili su da će govoriti na predstojećem subotnjemprotestu protiv nasilja.

Bjela i Kojo su takođe izjavili da se nazire kraj Vučićevog režima i da je potrebno „samo malo pogurati“.

Nikola Kojo i Dragan Bjelogrlić skrivaju VANZEMALJCE!!!

– Uspeh protesta bio bi da on ostane živ i zdrav i bude sankcionisan za sva nedela koja je radio tokom svih ovih godina, za svo nasilje koje je proizveo, za svu klimu koje je proizvedena, za sve žrtve koje su nastale tokom njegovog režima, za ovo ludilo na ulicama, u školama.- rekao je Kojo.

Bjelogrlić je potrvdio da će govoriti na protestu protiv nasilja u subotu, bez obzira što pojedinci govore da je to kontradiktorno.

Bjelogrlić: Nije istina da sam jako tukao Antonijevića – Čik neka mi neko zabrani da govorim na protestu!

– Šta je tu kontradiktorno? To što sam malo potkačio Antonijevića? Ja sam se samo branio!- rekao je Bjelogrlić.

Kojo i Bjelogrlić su izjavili da se Vučić uplašio njih dvojice i da je zbog toga skratio školsku godinu.

 

Vučić se osvetio Bošku zbog bušenja guma na SNS autobusima: Uključio HAARP i potopio ČAČAK!

0

HAARP u Barajevu je ponovo uključen!

Nakon što su Dveri iz Čačka prošle nedelje sabotirale Naprednjake koji su nameravali da dođu na veliki SNS miting izbušivši im gume na autobusima, Vučić je rešio da se osveti.

Kako saznajemo prekjuče je ponovo uključen HAARP sistem u Barajevu a antene su sve bile usmerene ka Čačku. Posledice su katastrofalne – Čačak i okolna mesta su potopljeni.

Poplave su posebno pogodile Vranić rodno mesto Boška Obradovića, što jasno ukazuje koliko je Vučić ljut na Boška zbog sabotaže SNS aktivista.

 

 

Bjelogrlić: Nije istina da sam jako tukao Antonijevića – Čik neka mi neko zabrani da govorim na protestu!

0

Poznati svetski glumac Dragan Bjelogrlić proslavljen po ulozi u na daleko čuvenom serijalu „Bolji život“, održaće govor na protestu protiv nasilja u subotu.

Na prozivke pojedinih javnih ličnosti, da nije primereno da Bjela govori na protestu koji je pokrenut upravo zbog nasilja u Srbiji jer je nedavno pretukao kolegu režisera Gagu Antonijevića, Bjelogrlić je izjavio da ne vidi problem.

– Nije istina da sam jako tukao Antonijevića. Obojica smo bili pijani, i sve vreme svađe smo se teturali, malo sam ga samo dohvatio, ovlaš šakom po oku, tako da to što su snimile kamere nije objektivno.- izjavio je Bjela.

Bjela je takođe upozorio sve javne ličnosti koje dovode u pitanje njegov moralni kredibilitet i učešće na protestu rečima: „Čik neka mi zabrane da govorim na protestu!“

PINK TV: Ovo uopšte nije Vučić – Opozicioni mediji podvaljuju!

0

U Nacionalnom dnevniku TV PINK saopšteno je da opozicioni mediji ponovo podvaljuju predsedniku Vučiću.

– Fotografije koje su objavili pojedini opozicioni mediji navodnog sastanka Vučića i Zelenskog u Moldaviji su lažne. Takav susret se uopšte nije dogodio.- navodi PINK.

Prema tvrdnjama TV PINKa na fotografijama se jasno vidi da neko koga su opozicioni mediji predstavili kao Aleksandra Vučića, čak i ne liči na Vučića, jedino je dosta visok.

– Predsednik Vučić trenutno ima grip i odmara se u vili Bokeljka.Tačno je da predsednik do sad nikad nije bio bolestan ali eto i njemu se to dogodilo, posle decenijskog napornog rada na preporodu Srbije. I upravo kad je našem predsedniku najteže, i kada bi mu značila podrška naroda, opozicioni mediji izmisle kako je u Moldaviji sa Zelenskim.- objavio je TV PINK u Nacionalnom dnevniku.

Povodom ove podvale TV PINK će emitovati specijalnu emisiju u trajanju od 48 sati u kojoj će gostovati eminentni politički analitičari u cilju demaskiranja opozicionih medijskih spinovanja.

INFORMER: Ludilo mozga – crtaju metu Vučiću i žele da nas posvađaju sa Rusijom! Ovo uopšte nije Zelenski!

0

Kako prenosi Informer, našem voljenom predsedniku opozicija opet radi o glavi.

– Opozicioni mediji u službi stranaca objavili su sliku navodnog sastanka Vučića i Zelenskog, a na slici se lepo i jasno vidi da je u pitanju jedan od više dvojnika lidera ukronacista.- navodi Informer.

Informer takođe zapaža da je glumac, tj dvojnik koji glumi Zelenskog, dosta niži od Vučića što jasno pokazuje da nije u pitanju Zelenski.

– Izmerili smo u prethodnom snimku Makrona i Zelenskog i uporedili sa najnovijim snimkom, koji plasira opozicija i jasno dokazali da je dvojnik zapravo 2 cm niži od pravog Zelenskog.- navodi Informer.

Informer još dodaje da se jasno vidi mladež na licu dvojnika.

– Kao što svi znamo Zelenski nema mladež na licu. Da li ima mladež na nekom drugom mestu, to sad nije bitno. – stoji u izveštaju Informera.

Vraća se emisija TRENUTAK ISTINE: „Кada su vas terali da silujete narod i zavlačite mu ruke u džep, da li ste doživeli orgazam?“

0

КONAČNO! Trenutak je da saznamo istinu: Кo ih je terao da…

Popularna emisija se vraća na male ekrane! Ocenjena od mnogih kao eksploatatorska i moralno korumpirana, emisija koja nikog ne ostavlja ravnodušnim nakon preduge pauze ponovo kreće u potragu za istinom.

Naravno, reč je o emisiji „Trenutak istine“.

Iako smo navikli da se sa približavanjem sezone godišnjih odmora televizije prebacuju na letnju programsku šemu i opuštenije teme, kako se spekuliše po elitnim beogradskim krugovima, skoro je sve spremno za povratnički serijal koji bi trebao uskoro da krene.

Nezvanično smo, takođe, saznali da je koncept emisija doživeo manje korekcije.

Umesto običnog sveta, učesnici „Trenutka istine“ od sada će biti političari koji su najavili da napuštaju ili su već napustili redove svoje stranke. Novina je i da se ukida poligrafsko testiranje učesnika. Razlog je prost – dobro je poznato da kad govore o bivšim stranačkim kolegama političari ne lažu.

Tačnu „adresu“ na kojoj će se „Trenutak istine“ emitovati, nažalost, nismo uspeli da saznamo. Кao izvesnije opcije se nameću televizije Nova SS i NDH 1, jer pranjem biografija kroz učešće u emisiji, bivši istaknuti članovi vladajuće stranke veoma lako mogu postati novi opozicioni predvodnici.

Međutim, ne treba iz igre izbaciti ni Pink. Prema spekulacijama koje su doprle do nas, u slučaju da dođe do drastičnijeg osipanja vladajuće stranke, ta televizija bi predstavljala prirodan izbor. Em joj promena dresa nije strana, em uskoro gasi „Zadrugu“, pa bi joj ova emisija legla samo tako, uostalom Vojtehovska i vlasnik Pinka su i dalje u odličnim odnosima.

Ono što se pouzdano zna je ko su prvi učesnici. Novi serijal će otvoriti Zorana MI6hajlović, a u drugoj emisiji će pred gledaocima svoju dušu otvoriti Dragan NATOgmaz, za treću emisiju spremna je Stanislava Pak.

Svi se iskreno nadamo da se voditeljica neće promeniti. Jer znamo ko može najleše da postavi pitanje: „Кada su vas terali da silujete narod i zavlačite mu ruke u džep, da li ste doživeli orgazam?“