Listen to this article
Home Blog Stranica 40

Marinika i Đuka Bizon pokrenuli OTPOR23: Lažni pokret za kompromitovanje i diskreditovanje protesta!

0

Čest je slučaj da se establišment ili vlast služi strategijom ubacivanja ekstremista u redove protesta kako bi diskreditovali i delegitimizovali pokrete. Ova strategija se može koristiti s ciljem prikazivanja protesta kao nasilnih ili radikalnih, kako bi se odvratile umerene snage ili kako bi se opravdala upotreba sile protiv demonstranata.

Ova vrsta taktike, poznata kao „provokacija“ ili „agent provocateur“, nije nova i ima svoje korene u istoriji protesta i političkih borbi. Ideja je da se ljudi koji simpatiziraju sa ciljevima protesta prikazuju kao radikali ili nasilnici, što može smanjiti podršku javnosti i pružiti opravdanje za gušenje protesta.

Kako saznajemo iz dobro obaveštenih izvora bliskih Suzani Vasiljević, Đilas i Vučić su za ovaj poduhvat angažovali Mariniku Tepić Čobanu Živku i Vladimira Đukanovića zvanog Bizon da pokrenu na Twitter-u fejk nalog OTPOR23.

Marinikin deo ekipe ne znajući za ovaj dogovor zaista veruje u ono što piše na Tviteru, dok su Đukini botovi zaduženi da napadaju taj Tviter nalog i tako ga hajpuju.

Plasiranje neprihvatljivih ili nepopularnih simbola kao što je simbol Otpora za desničarski orijentisane protivnike vlasti na protestima može biti jedna od strategija koja se koristi kako bi se kompromitovali ili diskreditovali protesti. Ovo se često radi s ciljem da se javnosti predstavi protest kao ekstremistički, nasilan ili nelegitiman.

 

Kojo, koji već 10 godina odlazi iz Srbije zbog režima, zaplakao: NEĆU DA IDEM IZ SRBIJE ALI AKO BUDEM MORAO, ODOH!

0

Nakon što mu je jedna gospođa u crnom odmerila lobanju i utvrdila da je sve u redu, Nikola Kojo je pristupio protestima pristojne Srbije.

 

Kojo je nosio transparent na kome je pisalo „Ne dajte mi da odem“, aludirajući na njegove desetogodišnje odlaske iz Srbije  zbog neslaganja sa režimom.

Pred Skupštinom Nikola se zaplakao i zavapio: „Neću da idem iz Srbije ali ako budem morao, odoh ipak“.

Okupljeni oko Nikole su se takođe svi zaplakali i povikali uglas: „Ako ti odeš, Kojo, odosmo i mi!“

Mađari iz Vranja, nakon mitinga, rešili da ostanu u Beogradu za stalno!

0

Mađari, članovi SNS iz Vranja, nakon velikog mitinga ove stranke u Beogradu, rešili da ostanu u tom gradu za stalno.

Kako saznajemo grupa Mađara iz Vranja je odbila da se vrati u svoje autobuse i ostali su u parkiću ispred Skupštine.

Za Zicer su izjavili da su prvi put u Beogradu i da im se jako sviđa, te da ne žele da se vrate.

– Beograd je prelep grad. Mislimo da ovde imamo mnogo bolju perspektivu nego u Vranju, gde smo nacionalna manjina. Ovde u Beogradu su Mađari veoma poštovani i uvažavani jer svi rade u državna preduzeća. Naselićemo se ovde i ne vraćamo se. – rekli su Mađari iz Vranja.

Mađari iz Vranja planiraju da podignu naselje u parkiću ispred Skupštine jer, kako kažu, „tu smo blizu ako zatrebamo predsedniku uvek možemoda priskočimo“.

INFORMER: Udarna ves’ – Pakleni plan opozicije: Molili Amere da uključe HAARP da bi kišom rasterali građane sa SNS mitinga!

0

 

Lideri opozicije na kanabetu američkog ambasadora. Reklo bi se ništa novo za nas. Odavno nije nikakava tajna da smernice za svoje delovanje evropski orijentisani deo opozicije dobija baš na ovoj adresi.

Međutim, ovaj put je drugačije. Umesto da dobiju, oni su došli da traže nešto, tj. da mole za veliku uslugu.

Naime, u strahu da bi uspeh istorijskog kontramitinga koju organizuje aktuelna vlast mogao značiti kraj njihovim nadanjima da putem protesnih okupljanja i blokada oni dođu na njeno mesto, zamolili su američkog ambasadora da uključi HAARP.

Znajući da svojim aktivnostima mogu samo da doprinesu većoj brojnosti pristalica sadašnje vlasti, oni su došli na paklenu ideju – da istorijskom kišom udare na istorijski kontramiting.

Mada u našem narodu postoje i drugi, već oprobani i dokazani načini da se prizove kiša (dodole, zar ne?!), budući da je njima inače sve stranjsko bolje od domaćeg, oni su rešili da pomoć potraže od onog ko vedri i oblači našom zemljom i modernoj tehnologiji.

Prema našim saznanjima ambasador se dvoumio neka dva minuta a zatim pustio HAARP.

Uoči mitinga SNS vanzemaljci kidnapovali ČETNIČULJKA! Poslednji put viđen na Voždovcu

0

Poznati srpski Četničuljak Knez Babović nestao je danas na Voždovcu dok se spremao da ode na miting SNS.

Prema svedočenju očevidaca Kneza Četničuljaka Babovića u sred bela dana su kidnapovali vanzemaljci.

NLO se pojavio negde oko 15 časova, ispustio beli zrak i odvukao Četničuljka sa sve srpskom zastavom u svemirski brod.

Svedoci Tarzan Jovanović i njegov brat Sandokan Jovanović tvrde da su videli kako vanzemaljci kidnapuju Četničuljka, dok su obavljali svoje svakodnevne aktivnosti tj skupljali sekundarne sirovine.

Četničuljkova baka je izjavila za medije da se Četničuljak upravo spremao da ode na miting SNS i podrži predsednika Vučića i da ga je ona odgovarala rečima: „Kud si sad krenuo u četnike ’44.“

 

Karleuša se učlanila u SNS pa sa Vesićem došla na miting!

0

Turbofolk pevačica Jelena Karleuša došla je na miting Srpske napredne stranke sa ministrom građevinarstva i infrastrukture Goranom Vesićem.

– Ja sada nisam ovde kao pevačica, već kao uticajna javna ličnost koja sme da iskaže svoj stav i može da izdrži sav pritisak i linč koji se dešava proteklih nekoliko dana. Ovde sam da pošaljem jednu dobru poruku za sve naše građane.- rekla je Karleuša.

Karleuša je izjavila da Srbija ne sme da se deli i da se ona zbog toga ali i pritisaka koje trpi nakon gostovanja u emisiji HitTvit na TV PINK danas, rešila učlaniti u SNS.

– Ja sam protiv nasilja i podela i zato sam se učlanila u SNS. Pozvala sam mog prijatelja Vesića da mi sredi to članstvo, da tako simbolično pokažem kako Srbija može biti jedinstvena. -rekla je Karleuša.

Bećković: Bizarno je i odvratno klanjati se trulim Titovim kostima – Diktatorovu Kuću cveća treba porušiti!

0

Čuveni srpski akademik Matija Bećković izjavio je da je krajnje bizarno i odvratno što postoji Kuća cveća i što se i dan danas pojedinci klanjaju truleži koja je zakopana na tom mestu.

– U 21.veku svemirske tehnike pojedinci se i dalje klanjaju trulim i smrdljivim kostima jednog diktatora, kao da je u najmanju ruku nekakvo božanstvo. – rekao je Matija.

Akademik Bećković je dodao da „to mesto na Dedinju“ tj Kuću cveća „treba srušiti i preorati, a tu podići spomenik svoj postradaloj srpskoj deci kroz istoriju“.

– Ako hoćemo napred, potrebno je da prevaziđemo to idolopoklonstvo i mitomaniju. Dosta su se Srbi klanjali trulim kostima. Ne treba nam nikakav lažni bog. Beograd treba očistiti od truleži titoizma! – zaključio je Matija.

DA LI JE OVO KRAJ?! Neda Ukraden se učlanila u SNS!

0

Poznata turbofolk pevačica Neda Ukraden potpisala je danas pristupnicu Srpskoj naprednoj stranci.

Predsednik Izvršnog odbora SNS Darko Glišić objavio je ovu informaciju na svom Instagram profilu.

Neda je tom prilikom izjavila da već odavno simpatiše SNS ali da je sad rešila da SNS i predsedniku Vučiću pruži moralnu podršku svojim zvaničnim pristupom stranci.

 

Najavljena još dva masovna okupljanja: U nedelju protesti švalera, a u ponedeljak Ukrajinci traže autonomiju!

0

Nakon Spasovdanske litije u petak sledi kontramiting vladajuće stranke, a zatim u subotu miting opozicije, no to nije sve.

Za nedelju su švaleri najavili masovni protest.

Švaleri Srbije smatraju da su ugrožena njihova prava, te da je država obavezna da ih zaštiti od sve nasilnijih ogorčenih muževa. STOP NASILJU – poručuju švaleri.

Švaleri Srbije će zauzeti Gazelu i neće se razićidok njihovi zahtevi ne budu ispunjeni.

Takođe za ponedeljak je najavljen protest Ukrajinaca. Ukrajinci imaju samo jedan zahtev – da im se da jedna autonomna oblast u Srbiju u kojoj će biti zabranjeno slovo „Z“ i ruska medijska propaganda.

 

Mlađa: Moj i Šabanov frizer čini čuda!

0

Čuveni četnik Mlađa Đorđević ekskluzivno za Zicer otkrio da je njegov frizer čudotvorac.

Naime, Mlađin frizer je nekadašnji frizer Šabana Šaulića i kako Mlađa tvrdi, „čovek čini čuda“.

– Ujutro se probudim kao Mlađa Đorđević, a posle frizera se osećam kao Кarađorđe brale!-kaže Mlađa.

– Кum kad me vidi posle frizera, prekrsti se i kaže: Mlađo, prevazišao si sam sebe. Najbolje nemoj više da tvituješ. Platiću ti da netvituješ.- objašnjava Đorđević.