Listen to this article
Home Blog Stranica 37

Proročica Milijana: OVO JE KRAJ! Vučić mora da ode – a evo i zašto!

0

Čuvena proročica Milijana sa Sajlova iz Novog Sada objasnila je zašto Vučić mora da ode sa vlasti.

– Iako još uvek ima dobar rejting, Vučić ipak mora da ode. – počinje svoje proročansrtvo proročica Milijana.

Milijana kaže da su se nad Srbijom nadvili crni oblaci i da im se ne nazire kraj.

– Sve je počelo kada je Tramp dopustio da izgubi vlast. Tada su na vlast u Vašingtonu došli reptilijanci a oni, poznato je, mrze Srbe i pravoslavlje. – dodaje Milijana.

Milijana ističe da ako Vučić ne ode sa vlasti da će Srbima biti sve gore i gore i gore i gore i navodi da će im biti kao za vreme Slobe i Koštunice zajedno – tranzicija + sankcije.

– Ovo sa Vulinom je tek početak. Posle će Amerikanci na crne liste staviti i ostale ministre, pa gradonačelnike, pa predsednike opština, pa glumce, voditelje i na kraju ceo narod će da stave na crnu listu. – objašnjava Milijana.

ALI, kako kaže, Vučić je velik čovek i on to neće dopustiti.

– On zna da se sve to brzo može prekratiti samo ako on ode sa vlasti i on će to uraditi. Ne baš ove godine ali u dogledno vreme. On će se žrtvovati za Srbiju i Srbe i otićiće sa vlasti. – dodaje Milijana.

Proročica Milijana je imala viziju u kojoj iako Vučić odlazi, ipak ponovo dolazi.

– On će se povući sa vlasti ali će se i vratiti. Desiće se preokret u svetu i više ništa neće biti kako je bilo. Amerikanci će naglo oslabiti i tada će se Vučić posle dugog niza godina izgnanstva ponovo vratiti na čelo Srbije. Nisu mu dali da napravi patriotski pokret, niti da ide na izbore. Nego jednostavno su ga naterali da se povuče i prepusti Srbiju na milost i nemilost dušmanima. ALI to se neće tako završiti. – zaključuje Milijana.

 

Čeda Jovanović: Redovno idem u crkvu i palim cveće za sve žrtve ratova ’90.

0

Političar Čedomir Jovanović i ove godine je bio u Potočarima da oda poštu streljanim šehidima.

Čeda je poljubio cveće pre polaganja na spomen obeležje.

Fotografija kako ljubi cveće na društvenim mrežama je izazvala lavinu komentara, uglavnom na račun navodne Čedine zavisnosti od belog cveća.

Međutim, Čeda je za Zicer demantovao ovakve spekulacije i insinuacije:

– Po navici sam poljubio cveće jer redovno idem u crkvu i palim cveće za sve postradale tokom ratova ’90. Tako sam se nehotice i ovaj put prekrstio i poljubio cveće. Zapravo, krenuo sam da se prekrstim ali onda sam shvatio gde se nalazim, pa sam se prekrstio u sebi da se ne bi neko osetio povređenim. – objasnio je Čeda kroz suze.

Nauka produžava život na 300 godina – Francuska starosnu penziju na 165: MIGRANTI SE VRAĆAJU KUĆI!

0

Predsednik Francuske Emanuel Makron najavio je da, s obzirom da će nauka uskoro obezbediti dug životni vek čoveku, će morati da pomeri starosnu granicu za odlazak u penziju.

– Nauka, pre svega medicina, najavljuje da će uskoro omogućiti ljudima da žive do 300 godina. To bi bilo ogromno opterećenje za budžet svih država što se tiče penzionih izdvajanja. Mi smo prosto prinuđeni ponovo da pomeramo graicu za odlazak u starosnu penziju i to će po svemu sudeći biti 165 godina. – izjavio je Makron.

Makron je objasnio da to naravno neće biti ove godine ali već za sledeću godinu je najavio organizovanje stručne komisije koja će uskladiti napredak nauke i granicu starosne penzije, pa će već naredne godine starosna granica biti pomerena na 85 godina a do 2030. bi se pomerila na 110 godina.

– Ukoliko ne preduzmemo ove mere, sve države u svetu će propasti i nastupiće anarhija i haos, baš onako kako viđamo ovih dana u Francuskoj. – objasnio je Makron.

Saopštenje Makrona o pomeranju starosne granice za penziju najviše je pogodilo migrante, koji su se naglo povuki sa ulica Francuske i odlučili da se vrate u svoju otadžbinu. Primećene su brojne kolone migranata na granicama Francuske i Španije – to su očigledno povratnici razočarani životom u Francuskoj i ubijeni u pojam nakon najnovije izjave predsednika Francuske.

Transrodni odža Ramiz, sadašnja Naida – borkinja za ljudska prava POSTALA MAJKA SREBRENICE!

0

Biti transrodna osoba na Balkanu, dovoljno je teško i upada u oči naroda. Međutim, kada ste transrodna osoba, koja je nekada bila odža, pažnja javnosti, pa, nažalost i osuda, je veća.

Naida Mujkanović (26), nekada Ramiz, osoba koja je nekad bila odža kaže da je sada top riba, ali i ne samo to…

Naida se priključila organizaciji Majke Srebrenice jer kako kaže to je sveta dužnost svakog insana kojem je stalo do prava ugroženih i obespravljenih ljudi kakvih je na ovom dunjaluku i previše.

– Jeste, postala sam članica udurge Majke Srebrenice. Moj babo je ratovao za Bosnu i krv proljevao. Zato je moja dužnost dana da govorim istinu pred cijelim svijetom o tome šta su nam ćetnici uradili u Srebrenici.- kaže Naida, nekadašni Ramiz odža.

Naida kaže da sad kad je top riba, kad prođe Sarajevom cijela čaršija se okreće za njim, tj njom i da je upravo tako shvatila da je to odlična prilika da iskoristi svoje ženske atribute kako bi promovirala genocid u Srebrenici.

– Znate, kad ste ovako top riba kao ja i kad shvatite koliki to uticaj ima na ljude, onda kažete sebi, hajde da to iskoristim na opšte dobro. I tako sam se priključila Majkama Srebrenice jer znam da će me i naši ljudi a boga mi i stranci bolje razumijeti i prije saslušati nego da sam muško ili odža u religioznom ruhu. Ovako niko ne može da skine pogled s mene i upija svaku moju riječ. – objašnjava Naida.

Naida će ove godine predvoditi povorku Majki Srebrenice u Potočarima gdje će klanjati namaz svima mučki ubijenim šehidima od strane krvoločnih ćetnika.

IPAK JE OTIŠAO NA MORE: Vučić tajno letovao u Monte Karlu (FOTO)

0

U glavnom gradu kneževine Monako na Azurnoj obali u Monte Karlu, predsednik Srbije Aleksandar Vučić tajno je proveo nekoliko dana.

Daleko od medijskog publiciteta i kamera, predsednik Srbije je rešio po prvi put od kako obavlja tu važnu državničku fuknciju,  da odmori dušu od svakodnevnih obaveza i provede se u čuvenom mondenskom gradu Evrope.

Vučić je tajno otputovao u Monte Karlo bez znanja premijerke Brnabić i vlade Srbije, sa sobom je poveo samo obezbeđenje (što se može videti i na naslovnoj fotografiji – čovek koji viri iza stene).

Međutim, čak i na odmoru uspeo je da obavi nekoliko bitnih susreta sa evropskim političarima, a o čemu i s kim je razgovarao do zaključenja ovog broja nismo uspeli saznati. Spekuliše se da je ovaj tajni odmor zapravo bio samo pokriće za tajni susret na tajnoj lokaciji sa nekim važnim političarem američkog establišmenta.

Zašto je baš u ovom momentu Vučić prekršio svoj zavet neletovanja i otišao na odmor i da li to nagoveštava njegovo skoro povlačenje sa čela države, ostaće misterija.

Marko Vidojković: Slobodno me izbacite iz SPC ja sam svakako član Jehovinih svedoka!

0

Čuveni srpski spisatelj Marko Vidojković tvrdi da mu ni najmanje ne smeta ako ga SPC isključi iz svojih redova jer kako kaže on je crkvu „odavno overrajdovao, kao bespotrebnu smetnju u upražnjavanju hrišćanstva“.

Vidojković smatra da nema šta da traži u crkvi koja isporučuje oružje Srbima na Kosovu i Metohiji i gradi hram Sv Save na Vračaru.

– Ja sam odavno shvatio da mi ne treba posrednik između mene i Boga i napustio sam tu Srpsku crkvu punu bradatih spodoba koji obožavaju Ratka Mladića, Novaka Đokovića, Amfilohija, Republiku Šumsku, i ne mogu da spavaju bez Kosova. – rekao je Vidojković.

Vidojković je na kraju objasnio da je zapravo on vernik ali ne SPC.

– Naravno da sam vernik. Verujem da postoji neka viša sila, da kosmos sve uredi kako treba. Ali mi ne trebaju popovi. Istina je, član sam Jehovinih svedoka već dugi niz godina i deo sam starešinstva. Niko me ne plaća za to, kao popove. Ne prodajem brojanice, ikone, tamjan. Od svojih para finansiram literaturu kao što je Kula stražara i besplatno je delim prijateljima koji žele da se upoznaju sa učenjem Jehovinih svedoka. – objasnio je Vidojković.

Nakon spomenika ruskom caru, Blagoju Jovoviću i u Lisičijem potoku, VESIĆ najavio spomenik čiča Draži visok 45 metara u centru Beograda!

0

Ministar građevine Goran Vesić nekoliko puta je već najavljivao da će podići spomenik prvom gerilcu u okupiranoj Evropi u WW2 Čiča Draži Mihajloviću.

Vesić je kao zamenik gradonačelnika Beograda najavio da će podići spomenik Draži a sada je potvrdio da će ispuniti obećanje.

Podsećamo, Goran Vesić je bio glavni inicijator za proglašenje ulice četniku Blagoju Jovoviću u Beogradu, nedavno je završen spomenik u Lisičijem potoku na njegovu inicijativu, a takođe ne treba zaboraviti ni spomenik ruskom caru u centru Beograda.

Vesić je sad otišao korak dalje i najavio da će ispuniti obećanje da će podići spomenik Čiča Draži i to u centru Beograda. Kako je najavio spomenik će biti visok 45 metara, tako da će to biti jedan od najmonumentalnijih spomenika u Beogradu.

 

Seka Aleksić: Hoću da budem Karleuša!

0

Turbofolk pevačica Seka Aleksić iznenadila je pratioce na Twitter-u koji je poznaju kao pravoslavnu vernicu.

Seka je podržala autošovinistu kojem smeta srpska zastava i ćirilica na internetu.

https://twitter.com/poslednjilet/status/1677337640830488577

Prethodno je Seka podržala LGBT zajednicu podržavajući njihovu agendu kako je ubistvo transvestita mladića Đorđa-NOE zapravo femicid.

No Aleksićeva je otišla i korak dalje.

Izjavila je kako joj je dosadilo da se pravda što je rodom iz Bosne i da bi želela da bude poput Jelene Karleuše SRPSKA gej ikona.

– Što u Srbiji ne bi mogla da bude još jedna gej ikona? Ok, Karleuša je to mesto odavno zauzela i zaslužno ali mislim da ima mesta za još nas koji smatraju da se uspeh šoubizu lakše gradi ako pratite i podržavate aktuelne globalističke agende i trendove. – rekla je Seka.

 

Organizatori Exit festivala se izvinili Albancima sa Kosova: Skinuli smo srpsku zastavu – NEMA MESTA SRPSKOM NACIONALIZMU U NOVOM SADU!

0

Organizatori Exit festivala u Novom Sadu su dali objašnjenje zašto su skinuli srpsku zastavku Kosova i Metohije i okačili zastavu sa srcem.

Naime, kako tvrde organizatori ovog muzičko-svemirskog festivala srpska zastava Kosova i Metohije je uvredljiva za goste sa Kosova i iz Zapadne Evrope.

– Zapravo uvredljiva je bilo kakva srpska trobojka jer je to nacionalizam a Egzit festival je kosmopolitski. Ta zastava je negacija Egzit festivala. Mi ne želimo nikakve uske nacionalističke i šovinističke zastave na svom festivalu. Neka to kače u Guči i na Ravnoj gori u Novom Sadu nema mesta nacionalizmu. Ovo je multikulturalna i multietnička sredina kao i sam festival. – navode u saopštenju organizatori Exita.

Organizatori festivala dodaju još i da je nedopustivo da se na ovaj način vređaju i odvraćaju mladi Albanci koji dolaze sa Kosova i da im se u ime svih Novosađana izvinjavaju.

Nakon Ponoša i Aleksića, Đilas rešio da Narodnoj stranci preotme i VUKA JEREMIĆA!

0

Nezasiti tajkun i lider SSP Dragan Đilas rešio je načisto da upropasti Narodnu stranku Vuka Jeremića.

Đilasu nije dovoljno što je Vuku ukrao Ponoša i Aleksića, sad je rešio da stavi katanac na Narodnu stranku.

Transkript razgovora između Đilasa i Vučića o planu da se upropasti Narodna stranka, koji nam je dostavila BIA, prenosimo za naše verne čitaoce neizmenjen i u celosti:

Vučić: Ćao Dragane. Šta se radi?

Đilas: Pozdrav Alek. Evo prebacujem Aleksića iz Narodne stranke kod mene.

Vučić: Što ga nisi ostavio pa da se Vuk i on glože dok stranka propada?

Đilas: Ne vredi. Vuk je već pripremio sve da ga izbaci. Sad mogu samo da ga prebacim kod mene.

Vučić: Trebao si to bolje da podmažeš. Ne sviđa mi se to sa prebacivanjem glavnog Vukovog konkurenta. Sad će Vuk biti najjači u svojoj stranci.

Đilas: Ne brini. Imam plan.

Vučić: Kakav plan, crni Dragane? Malo je vremena. Vidiš da hoće da nas počiste.

Đilas: To mene ne zanima. Tebe će da počiste, ne mene.

Vučić: E moj Dragane, ništa ti ne razumeš. Ako idem ja, ideš i ti.

Đilas: Ne verujem. Meni stranci veruju.

Vučić: Dobro. Pusti to. Nego, kakav ti je plan za Narodnu stranku?

Đilas: Jednostavan. Kad prebacim Aleksića, onda ću vrbovati Vuka Jeremića da i on pređe kod mene i onda ću da otkupim Narodnu stranku za tepsiju ribe. Hahaha. Jel de da je genijalno?

Vučić: ???

Đilas: Jednostavno i genijalno.

Vučić: Da li si ti normalan? Reci da me zezaš.

Đilas: Šta ti je, bre, Alek. Pa na isti način sam sahranio i DS. Veruj mi. Proveren metod.

Vučić: Brate, radi šta hoćeš. Ne znam više ko je luđi, ti tvoji iz opozicije ili ovi moji iz vlasti.

Đilas: Ništa ti ne brini. Videćeš koji sam majstor.

Vučić: Ok, kako hoćeš. Samo nemoj mene mešati u to. Dosta mi je i mojih muka.

Đilas: Nemaš problema. Pozdrav.

Vučić: Pozdrav.