Sednica Kriznog štaba za borbu protiv virusa korona najavljena je za ovu nedelju, ali za sada još nije preciziran tačan datum njenog održavanja. Iako su pozicije medicinskog i političkog dela štaba i dalje udaljene, sasvim je izvesno da će jedna važna mera ipak biti doneta. Reč je, naime, o predlogu dr Milanka Šeklera kojim bi se ubrzala vakcinacija.
Pozvali smo i zamolili našeg odlikovanog dr Milanka Šeklera, virusologa i makrobiologa Veterinarskog instituta u Kraljevu, da nam malo detalnije objasni svoj predlog.
-Javnosti je poznato da je kod nas sve komplikovano i najkomplikovanije je ono što je najprostije, a ono što je najkomplikovanije to lako rešimo. Tako sam i ja došao na ideju kako da iskoristimo znanje i praksu koju već imamo i ubrzamo proces vakcinacije. Lako.
Šekler je dalje naveo da smatra da se ova agonija prouzrokovana slabim odzivom na vakcinaciju jedino na ovaj način može rešiti i zatim dodao:
-Iako je odlično krenula, vakcinacija je skoro stala. Mesto galopa, njeni koraci su k’o u sapeta konja. To ne valja. To mora brzo da se rašava. Evo šta sam ja predložio. Kod nas u veterini kad god treba neku divlju živuljku da umirimo, parališemo da bi je lečili ili premestili na neku drugu lokaciju, mi je lepo iz vazduha, iz helikoptera, uz pomoć balističkih špriceva-strelica uspavamo. Fiju. Tap. Gotovo!
-Imamo helikoptere?. Imamo. Vakcine? Imamo. Neophodnu opremu? Imamo. Znamo kako se to radi? Pa, naravno da znamo. I zašto ondak ne bi vaksinisali naše građane iz vazduha, pitam ja vas?!
Zamoljen da prokomentariše da li je ovakvo rešenje u skladu sa ljudskim pravima, naš sagovornik je rekao da veruje da jeste, a ako i nije, biće. Takođe, dr Šekler je napomenuo da ovo rešenje nije diskriminatorno ni po kom osnovu.
-Mi nećemo nišaniti samo nevakcinisane, mada oni i jesu glavna meta, te nam je od velike pomoći što se sami obeležavaju žutim trakama. Mi ćemo na ovaj način moći i da busterujemo. Ove vakcine su sjajne. Što više doza, to bolje, tako da su i vakcinisani naša legitimna meta.
Podsećajući javnost da u Srbiju uskoro treba da stigne i peta vakcina protiv korona virusa, naš sagovornik je istako da je to odlična stvar i nastavio:
-To znači sledeće: pet vakcina – pet radnih dana. Svakog dana druga vakcina. Ako neko baš želi da ga vakcinišemo određenom vakcinom, raspita se kog dana je ona na rasporedu, pa tog dana u dodatnu šetnju.Čitav dan napolju, na čistom vazduhu, ne može da škodi, zar ne.
Na samom kraju našeg razgovora, neskrivajući entuzijazam, dr Šekler se osvrnuo na kodno ime koje je dodeljeno operaciji vakcinisanja građana iz vazduha:
-„Operacija Jabučilo“, nije moglo biti izabrano bolje!
Ministar Ružić u izjavi za Zicer kaže kako bi ta opcija pomirila stav Kriznog štaba i roditelja koji odbijaju da vakcinišu svoju decu.
–To bi bilo nešto po ugledu na školovanje od kuće gde bi roditelji sami školovali decu, a onda bi ih naše Ministarstvo propitivalo onlajn i shodno stepenu znanja, nudilo diplome po različitim cenama.
Na primer, za niskokvalifikovana zanimanja diplome bi nakon procene znanja mogle da se kreću već od par stotina evra za trogodišnje pa naviše za četvorogodišnje srednje škole – kaže ministar Ružić.
Za osnovnu školu diplome ne bi trebalo da prelaze 1000€ ali postojaće mogućnost plaćanja na rate. Trenutno pregovaramo sa Telekomom oko mogućnosti kupovine diplome uz ugovor o kupovini tableta za školovanje.
Najjeftinije diplome biće svakako iz oblasti zdravstva. U zdravstvu nam zbog trenutne situacije fali najviše radnika, te na taj način želimo da stimulišemo što više dece da se školuju za tehničare, medicinske sestre i drugo medicinsko osoblje. – kazao je u izjavi za Zicer ministar Branko Ružić.
Nakon što je jedna poznata igraonica za decu odbila da joj iznajmi prostor za proslavu rođendana njenog psa, Ana Korać je objavila kako napušta Srbiju jer ovaj stepen zatucanog provincijalizma neće više da trpi, kaže.
–Zamislite taj primitivizam, da oni meni neće da iznajme igraonicu? Kažu, gospođo igraonica je za decu. Pa i ONO JE MOJE DETE! Kakav prostakluk, jel vi verujete?!–kazala nam je poznata pevačica.
–Moj pas i njegovi krzneni prijatelji su vaspitaniji od dece! I šta sam morala da uradim? Da mu napravim proslavu u bašti, sa balonima i tortama, ko zadnja klošarka !
Odlučila sam da napustimo Srbiju. Ovaj stres meni nije potreban a ni mom psu. Njegov maser mi je rekao da su mu mišići jako napeti. Neću viśe da živim u ovoj seljani, idem u Britaniju ili Kanadu. Srbija me ne zaslužuje!!– završila je vidno potrešena Ana.
Prilikom nedavnog boravka u Italiji Željko Mitrović podelio je svoje najnovija naučno otkriće sa jednim poznatim Nobelovcem (ime poznato redakciji) koje po njegovim rečima, može izmeniti ne samo nauku, nego i svet kakav poznajemo. Ovim otkrićem, po rečima samog Nobelovca, Željko Mitrović je nominovan za Nobelovu nagradu iz najmanje 5 oblasti.
Naime, radi se o pronalasku supstance koja bi pomogla ćelijama ljudskog organizma da prevare silu gravitacije. To bi se odigralo tako što bi ćelije bile programirane da same „misle“ kako su u bestežinskom stanju. Ovakve poruke bi stizale do mozga koji bi onda sam naredio telu da bude u bestežinskom stanju.
Ovakvo „super telo“ moglo bi da se samoizleči od mnogih bolesti i stanja. Međutim, ono što je bitnije, ovo revolucionarno otkriće Željka Mitrovića moglo bi da dovede do izuma koje je mučilo kompletnu naučnu zajednicu – otkrića vremenske mašine.
Ako bi telo moglo da samo simulira uslove iz svemira, a znamo da vreme u svemiru drugačije teče nego na Zemlji, to bi praktično omogućilo putovanje kroz vreme i prostor na sve one planete i predele gde je gravitaciono polje menjalo samu strukturu Vremena i Prostora. Ukoliko naučni eksperiment iz laboratorija Željka Mitrovića uspe, telo koje je u bestežinskom stanju prolazi kroz ograničenja 5 dimenzija. Tačnije, nadilazi ih. Za takvo telo fizički zakoni na Zemlji više ne važe.
Željko Mitrović je u izjavi za Zicer rekao da on ima samo jednu želju što se tiče vremenske mašine – da se vrati u devedesete i zahvali svojim mentorima koji su mu omogućili da napravi Pink imperiju.
Nedavno procureli dokumenti Pentagona koji su ubrzo sklonjeni sa interneta otkrili su stravične planove ruskih naučnika.
U globalnoj trci za teritorijama bogatim resursima, Sibir predstavlja glavnu metu za Kineze. Naime, ruski naučnici su proračunali da će ovim tempom Kinezi promeniti demografsku sliku Rusije kakvu poznajemo. Njihovo glavno stanište će biti Sibir.
Tajni dokumenti pokazuju da su Rusi zbog toga razvili dosad najopasnije biološko oružje – virus koji je deset puta smrtonosniji od SARSA. Ovaj virus je razvijan u vojnim laboratorijama, gde su testovi na životinjama pokazali da nakon zaražavanja žive do 72 sata. Smrt je bolna i nastupa kao posledica prodora toksina virusa u mozak.
Na virus su otporne samo autohtone vrste životinja i biljaka sa Sibira a na čoveka se prenosi dodirom, disanjem, kašljem, krvlju i telesnim tečnostima.
Ruski novinar koji je razotkrio planove nađen je mrtav u svom stanu, a čelnici kažu da se najverovatnije radi o samoubistvu.
Istok Pavlović izjavio je na svom FB profilu kako napušta Srbiju. Razlog je kaže, sirotinja koja zagađuje vazduh u Beogradu.
–Sad razumem Koju i Đurička. Stepen primitivizma tih ljudi koji su došli u moj Brograd da ga zagađuju, više se ne može podneti. Krezubi, glasni, ne kupaju se redovno…kazao je Istok u izjavi za Zicer.
–Video sam oglas na Kupujem Prodajem da ljudi prodaju korišćeno ulje! Verujte mi da mi je pošla pegla! Jel znate gde toga nema? Na civilizovanom Zapadu.
Pošto ovde Vlast očigledno nema nameru da se izbori sa sirotinjom koja zagađuje vazduh, ja nemam drugog izbora sem da odem. Njima neka ostane krezuba sirotinja koja će ih glasati za sendvič! -izjavio je Istok.
Nekadašnji gradonačelnik Beograda i sadašnji ministar finansija Siniša Mali, braneći dr Kona od antivakcinaša pozvao ih da dođu da protestuju ispred njegovog stana.
Antivakcinaši, koji su protestovali ispred stana dr Kona, su se ubrzo razišli na 24 lokacije i tako je razbijen antivakserski skup.
Siniša Mali tvrdi za medije da nije očekivao ovakav obrt i da je prijatno iznenađen.
– Eto, svi su me napadali zbog moja 24 stana a vidite koliko je to zapravo korisna stvar za državu. – rekao je Mali.
Novosađani slobodno mogu da odahnu. Radnici „Stana“ počeli su danas da postavljaju novogodišnju rasvetu u centru Novog Sada. Mada je postavljanje ukrasa počelo kasnije nego prethodnih godina, Tanurdžićeva palate je već ukrašena, a radnici kače ukrasnu rasvetu i u Ulici kralja Aleksandra, Zmaj Jovinoj, Njegoševoj i drugim ulicama u centru.
Sumnjalo se da je kašnjenje prouzrokovala energetska kriza koja se nadvila nad Evropom, te da zbog uštede električne energije ove godine ukrasi neće ni biti postavljeni. Međutim, kako smo saznali od našeg izvora iz Gradske kuće, problem je bio sasvim druge prirode.
-Ne, ne, struja za nas neće biti problem, rekao je naš izvor i pojasnio zbog čega se kasnilo.
-Vodeći proaktivnu politiku, Grad se na vreme pripremio i pored tendera za kupovinu dodatne novogodišnje rasvete, raspisao je i tender za nabavku dovoljne količine najmodernijih sobnih bicikala. Vodili smo se sledećom logikom. Budući da naši sugrađani vole da teraju bicikle, odlučili smo da tu ljubav pametno iskoristimo i pretvorimo je u struju potrebnu za rad novogodišnje rasvete.
Prema njegovim rečima, problem je izazvala iznenadna nestašica Pavlovićeve masti.
-Moderni bicikli imaju uzan sic, pa veoma lako može doći do ojeda. A zna se koje je sredstvo najbolje protiv njega. Sve dok nismo nabavili adekvatnu količinu Pavlovićeve masti, nismo hteli da kačimo ukrase, zaključio je on.
Naš sagovornik nije želeo da se dublje upušta u razloge zbog čega je došlo do nestašice. Samo je kratko prokomentarisao:
Prema navodima stručnjaka ovi magovi su došli u Srbiju s ciljem da nas upropaste i tu su već desetak godina ali su sad prestali da se kriju.
– Crni globalistički magovi sa Atlantide, posle Vlaške magije, poseduju najjaču magiju na svetu. Oni su odgovorni za obaranje aviona i pojavu novih bolesti. – tvrdi stručnjak koji je zbog bezbednosti želeo da ostane anoniman.
Stručnjaci upozoravaju da se ne čita dnevni list Danas jer crni globalistički magovi preko ovog lista, bilo u štampanom formatu ili elektronski, šalju talase na čitaoce i teraju ih da putem SMS glasaju za Zvezde Granda. Na ovaj način žele da osiromaše stanovništvo Srbije i pre vremena ga gurnu u Veliki reset i tako obore Vučića sa vlasti.
– Ako vidite link Danasa na internetu, obavezno ga zaobiđite a ako vam neko da štampano izdanje Danasa, najbolje bi bilo da ga zapalite. – preporučuju stručnjaci za borbu protiv magova sa Atlantide.