Listen to this article
Home Blog Stranica 47

(VIDEO)Ljubomir Filipović elaborirao: Crnogorci imaju problem s izgovorom jer studiraju poslednjih 100 godina u Beogradu pa im je nametnut tuđ jezik!

0

Analitičar Ljubomir Filipović iz Crne Gore tvrdi da postoji autohtoni crnogorski jezik koji je poslednjih 100 godina marginalizovan namerno pod uticajem velikosrpske ideologije, te da sada Crnogorci imaju problem s izgovorom.

– Nijesam se ja spetljao ne televiziji, nego je problem što smo mi Crnogorci odbacili svoj autohtoni jezik. – rekao je Filipović za medije.

Filipović je objasnio kako je to sve zbog velikosrpske ideologije:

– Posljednjih 100 godina Crnogorci se školuju u Beograd. Jeste naš jezik slovenski i sličan srpskom ali nije isti. Ali kad ti mladi ljudi odu u Beograd, onda ih tamo indoktriniraju, sprdaju se s njihovim izgovorom i riječima koje su donjeli iz zavičaja i omladina vremenom odbaci svoj jezik kao zaostao i prihvati srpski. A onda nastanu muke kad treba reći neku srpsku riječ koja je rogobatna. – objašnjava Filipović.

Filipović se požalio kako ga je Miša Vacić ispreskakao na tviteru i dodao:

– Velikosrpski fašisti od metar i po uopšte ne poštuju nas gorštake. Ja sam mogao smršati da sam hteo, a on meni (Vacić) kaže da sam konj. Eto ja sam visok dva metra i on to ne poštuje. To je taj tretman koji mi Crnogorci imamo od Srbijanaca. Oni nas gledaju kao konje. – dodao je Filipović kroz suze.

 

Vulin: 80% botova koji pišu protiv Srbije su iz Hrvatske!

0

Aleksandar Vulin otkrio je da većina botova koji negativno pišu o Srbiji zapravo nisu iz Srbije.

Prema Vulinovoj tvrdnji 80% botova koji pišu protiv Srbije na internetu su nalozi iz Hrvatske. U pitanju je specijalni rat hrvatske službe, koja je angažovala internet botove da pišu negativno o događajima u Srbiji i da se predstavljaju kao građani Srbije.

– Botovi na društvenim mrežama imaju uticaj. Kreiraju javno mnjenje. Prave trendove. Posle te trendove preuzimaju mejnstrim i prozapadni portali i prenose ih kao raspoloženje naroda. Tako se veštački kreira hejtovanje kod Srba prema sopstvenoj državi, njenim institucijama, pa na kraju i njenoj istoriji i tradiciji. – tvrde stručnjaci za sajber ratovanje.

Vulin pomirio Žareta i Gocija: Ovo je početak SRPSKOG SVETA!

– Ako imamo u vidu da se centrala Facebook administracije za Balkan nalazi u Zagrebu i da je nemoguće postaviti fotografije stradale dece na Facebook, jer zagrebačka centrala to označava i sankcioniše, cinično i pakosno, kao pedofiliju, onda je jasno s kim imamo posla i zašto je kontrola društvenih mreža važna. – kaže Vulin.

Vulin još dodaje da je ideja srpskog sveta najviše napadana upravo od tih zagrebačkih botova i da je jasno zašto to njima ne odgovara, kao što im ne odgovara ni da se sazna istina o genocidu nad Srbima.

Evo zašto Mlađa Đorđević ne voli Anu Brnabić: TRAUMA IZ DETINJSTVA SA EKSKURZIJE U BRITANIJI!

0

Prema saznanjima do kojih smo došli Mlađan Đorđević lider pokreta Oslobođenje i Ana Brnabić premijerka u ostavci su školski drugovi. U srednjoj školi su bili nerazdvojni prijatelji, tvrdi naš anonimni izvor, ali su se na jednoj ekskurziji zavadili i od tad ne pričaju.

– Ova Mlađina nenavist prema Brnabi počela je još sa jedne ekskurzije u Engleskoj kada su kao tinejdžersi Mlađa Tom Sojer i Brnaba Duga Čarapa, kupovali žvake na trafici u Londonu. Tada je Mlađa Sojer startovao Brnabu Dugu Čarapu za par fenija za žvake. Anči mu je odbrusila: „Ne volim ćelove dečoke, koji žicoju za žvoke … I don’t like bald boys begging for gum.“ Tada je Mlađa od stresa postao Zavetni rusofil na engleske baterije, koji jako mrzi Brnabu Dugu Čarapu. Šta su ti traume iz detinjstva čoveče! – izjavio je naš izvor.

Vulin pomirio Žareta i Gocija: Ovo je početak SRPSKOG SVETA!

0

Osam godina je prošlo od kako su se Žare i Goci, doajeni krajiške narodne muzike, razišli.

Njihov razlaz je pogodio vascelo srpstvo. Ekstremno popularni duet nove krajiške pesme, Žare i Goci, poznat i kao „Krajiški Rolingstonsi“, bio je simbol ujedinjenog srpstva.

Razne teorije su kolale o tome kako je došlo do razlaza Žareta i Gocija, dok konačno ISTINA nije izbila na videlo!

Naime, ministar policije Republike Srbije Aleksandar Vulin specijalnim obaveštajnim kanalima došao je u posed transkripta razgovora obaveštajne službe Hrvatske. Iz transkripta, prema Vulinovoj tvrdnji, hrvatski obaveštajci su radili na zavađanju Žareta i Gocija kako bi ugasili ovaj krajiški duet i povećali defetizam i beznađe kod Srba.

Čim je to otkrio ministar Vulin je otišao u Republiku Srpsku i izmirio Žareta i Gocija. Žare i Goci su se uverili u verodostojnost transkripta i obećali su Vulinu da i ako ne obnove svoj bend, da će zbog SRPSKOG SVETA snimiti još jedan album i objaviti, u inat dušmanima – tako će se ujedno i zvati album „U INAT DUŠMANIMA!„.

 

 

Čuveni srpski naučnik Ristanović: Ne zagađuju planetu samo krave – nećete verovati šta sam otkrio!

0

Čuveni srpski naučnik Borivoje Ristanović član najveće zajednice ekologa na svetu ESA otkrio je na Facebook-u neverovatan podatak o najvećim zagađivačima planete.

– Ja sam uradio privatno istraživanje, na naučno zasnovanim metodama, o svom trošku.. i ustanovio sam da ne prde samo krave.. ljudi moji, svaki živi stvor, svi prde.. i ovce, i svinje, i kerovi.. mačke.. ljudi prde pogotovo… i javno i tajno.. možda je ovo promaklo naučnoj zajednici i ekološki osvešćenim političarima.. tako da, predlažem da nam nije druge, nego sve lepo redom da pobijemo.. sistematski, po nekom planu i redu.. moj predlog je da krenemo od političara, njih najviše ima, a korisnost im je nikakva.. onda lepo kerove.. pa mačke.. ni oni ničemu ne služe.. e tek kada sve beskorisno ili manje korisno potamanimo.. e onda možemo i krave.. ako mora.. treba i o lebu i onome s lebom misliti… kada nauka smisli da od kera dobijemo sira i kajmaka, e onda ker možda i da bude bitniji i miliji od krave.. pravda za krave! – poručio je dr Ristanović.

Ceo tekst otkrića našeg čuvenog naučnika dr Ristanovića možete pogledati ovde:

Radomir Lazović: To što studiram Poljoprivredni faks ne znači da nisam dizajner i radnik u kulturi!

Radomir Lazović iz Ne davimo Beograd odgovara na optužbe Nebojše Bakareca da ima završenu samo srednju školu i da je student na Poljoprivrednom fakultetu a ne dizajner i radnik u kulturi.

– Taj Bakarec što vitla sa mačevima i tripuje se da je konceptualni umetnik, nema pojma. Ja sam pravi umetnik. Poljoprivredni fakultet sam upisao da bih naučio sve o kravama koje ispuštaju metan prđenjem i tako zagađuju našu divnu zelenu planetu. Naravno da se zalažem za smanjenje stočnog fonda jer ekologija je na prvom mestu. Ali kako u zatucanoj Srbiji to objasniti ljudima jer za njih je krava sveta krava! – rekao je Lazović.

Lazović je dodao da je postao radnik u kulturi upravo zato da bi ekološke vrednosti kroz umetnost približio građanima Srbije, a da mu je studiranje poljoprivrede pomoglo da razume stepen zagađenja planete.

Radomir inače ističe da je od 2010. godine aktivan na nezavisnoj umetničkoj i aktivističkoj sceni kroz neformalni kolektiv Ministarstvo prostora, čije su polje delovanja urbane transformacije Beograda i drugih gradova u Srbiji.

– Moramo zaustaviti zagađenje planete i uništiti sve krave u Srbiji, inače nam se crno piše. To je naša sveta dužnost! To ujedno znači da je Kosovo nezavisna država i da Republiku Srpsku treba ukinuti! – zaključio je Lazović.

Zbog odlaska mladih Bakir zaposlio 500 robota u Sarajevu: Turisti se žale da ćevapi i jagnjetina imaju ukus plastike!

0

Nakon što je Bakir Izetbegović zamjenio mlade ljude koji odlaze za Njemačku robotima, sve je manje turista koji dolaze u Sarajevo.

Naime, Bakir je zaposlio oko 500 robota u Sarajevu tamo gdje je odsustvo radne snage prijetilo gašenjem poznatih turističkih mjesta.

No to ipak nije pomoglo jer su turisti počeli da se žale da ćevapi imaju ukus plastike a jagnjetina pored plastičnog ukusa još i miriši na pregrejan kompjuter.

Kultna mjesta u Sarajevu i pored kineskih robota ostaju bez turista. S druge strane turisti sve masovnije prelaze Srbima u Republiku Srpsku jer se oni i dalje drže starih tradicionalnih kulinarskih metoda bez robotike.

Evo šta je za Zicer izjavio debeli Švabо turista iz Njemačke:

– Ја, Боснијен ист ајн вундершунес ланд. Ди кухе ист зер шун. Лам унд Кебаб синд ди бестер дел велт. Аба ин Зарајево алес капут. Кебаб шмек нах пластик. Аба Грмека корида ист дас бесте!

 

Mlađan Đorđević u Srebrenici počeo štrajk glađu zato što SPC neće da unese 8000 žrtava u crkveni kalendar!

0

Poznati opozicionar i večiti kritičar patrijarha Porfirija, otpočeo je štrajk glađu u Potočarima u memorijalnom centru Srebrenica.

Đorđević je izjavio za medije da je počeo štrajk glađu zato što je patrijarh Porfirije odbio njegov predlog da 8000 srebreničkih žrtava unese u crkveni kalendar.

Mlađan će štrajkovati glađu dok god Srpska crkva ne ispuni njegov zahtev.

 

Ukrajinci namerno digli svoj avion u vazduh da bi naškodili Vučiću zato što nije uveo sankcije Rusiji!

0

Avion koji se srušio u blizini Elefterupolija u severoistočnom regionu Kavale u Grčkoj prevozio je svetleće minobacačke granate i granate za obuku.

Kako saznajemo Ukrajinci članovi posade su se tokom leta od Niša prema Grčkoj dogovorili da dignu avion u vazduh sve sa oružjem samo da bi napakostili Vučiću jer neće da uvede sankcije Rusiji.

Ukrajinci su aktivirali bombe kada su spustili avion na visinu koja je bila dovoljna da iskoče iz njega. Na žalost ni ta visina nije bila dovoljna da bi preživeli.

 

 

 

Šapić: Ništa ne brinite, imamo plan za Palilulu – Čučković: Napravićemo od Palilule VENECIJU!

0

Havarija na Paliluli je izazvala poplavu i totalni kolaps u tom delu Beograda.

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je za medije prvo prokomentarisao da je u pitanju sabotaža njegovih prethodnika, a potom je objasnio da to zapravo nije bitno dok se kamermani ne smeju uživo tokom emisije. Zatim je dodao da postoji plan i da građani ne treba uopšte da brinu.

Šapić je novinare potom prepustio svom zameniku Ćučkoviću.

Zamenik gradonačelnika Beograda Miroslav Čučković je objasnio da havarija uopšte nije loša stvar jer je to prilika da se privuku turisti u Beograd po ovim vrelim letnjim danima.

– Prvo smo hteli da popravimo cevi i zaustavimo havariju ali je naš stručni tim procenio da to zapravo ne bi bilo u interesu građana Beograda jer možemo od Palilule da napravimo malu Veneciju i tako privučemo turiste koji svakako traže neku egzotičnu destinaciju na vodi.- rekao je Čučković.

– Venecija u Beogradu zar to ne zvuči romantično? Pored Beograda na vodi, dobili bismo još jednu vodenu turističku destinaciju i to na Paliluli, koja svakako nema mnogo toga da pruži turistima. – Objasnio je Čučković.

Zamenik gradonačelnika je na kraju dodao da će, ukoliko zaživi projekat Venecija na Paliluli, svim građanima Palilule obezbediti čamce, a dalje je na njima kako će se organizovati i na koji način će ugostiti turiste.