Listen to this article
Home Blog Stranica 181

Olja Bećković: Da Srbi nisu hteli medijski mrak ne bi pustili da se ugasi moja emisija!

0

Poznata srpska novinarka crnogorskog porekla za Zicer je izjavila da je gašenje njene emisije „Utisak nedelje“ bio okidač za uvođenje medijskog mraka u Srbiju.

– Ja sam sa „Utiskom nedelje“ bila kočničar medijskog mraka u Srbiji, posle mene nastupio je medijski potop. Procvetali su prostakluk, bahatost i strah. – rekla je Olja.

– Medijski mrak će biti pobeđen samo ako se vrati Utisak nedelje i to na prvi program državne RTS televizije!- naglasila je Olja.

– Da nije bilo mene i Utiska nedlje, medijski mrak bi zavladao Srbijom još za vreme Tadića, pa i ranije. To što se Srbi nisu pobunili kada je ugašena moja emisija je jasan znak da njima prija medijski mrak i dok je tako ne vredi ni govoriti o medijskim slobodama. – rekla je Olja.

 

Evo zašto je Amerima trn u oku humanitarni centar u Nišu!

0

Od specijalnog dopisnika iz Vašingtona saznali smo da Amerikancima nije problem sam centar niti rusko osoblje, već nešto sasvim drugo…

– Amerikanci nemaju ništa protiv ovo nekoliko službenika centra. Oni pritiskaju Dačića zbog psa. Saznali su da je u desnoj butini psa ugrađen uređaj koji registruje ne samo pokrete NATO trupa, već i sve što se dešava u njihovoj bazi Bondstil, koja je relativno blizu Niša.- rekao je specijalni dopisnik iz Vašingtona blizak Trampovom kabinetu.

Za vreme generalne sednice UN u Njujorku, Dačić je prišao s leđa Trampu i predložio da mu proda psa (1). Tramp je prihvatio cenu, ali je tražio od Dačića da dobije saglasnost Lavrova.

Tako da sad Dačić lebdi (kao i cela Srbija), između Vašingtona i Moskve . . .

(1) – sa uređajem ili bez, nismo saznali

Evo o čemu su razgovarali Soroš i Vučić u Americi!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se prilikom posete Ujedinjenim Nacijama u Americi sa biznismenom i svetskim investitorom Džordžom Sorošem. Prilikom susreta Soroš i Vučić su razgovarali o aktuelnim temama u svetu i Evropi posebno na Balkanu i Srbiji.

Soroš je rekao Vučiću da će prestati da ulaže u nezavisno novinarstvo u Srbiji i da neće više finansirati Vreme, Peščanik i druge liberalne i građanske medije, ali da je zainteresovan da počne finansirati Informer i Pink.

Soroš je predočio Vučiću da je potpuno svestan koliku čitanost i praćenost imaju Pink i Informer i da mu je jasno zašto su to ključni mediji u Srbiji, te da želi da da doprinos razvoju tih narodnih medija koji imaju daleko više uticaja u Srbiji i regionu nego svi mediji koje je do sada finansirao.

Vučić se složio sa Sorošem da je ulaganje u narodne medije daleko isplativije nego u građanske i liberalne čiji je domet ograničen na uzak krug čitalaca, čiji uticaj je marginalan.

Tramp blokirao Kim Džonga na Twiteru!

0

Predsednik Amerike Donald Tramp je blokirao predsednika Severne Koreje na Tviteru.

Tramp je poručio Kim Džongu da ga blokira zato što izgladnjuje i ubija svoj narod i da on to kao predsednik Amerike neće tolerisati te ga zbog toga blokira!

 

 

Dragić: Ponosan sam na srpsko poreklo i slovenačku domovinu, ali zlato je ZLATO!

0

U izjavi za Srbski tjednik Goran Dragić je rekao da mu je žao što je upravo on presudio da Srbija izgubi na prvenstvu u košarci i osvoji tek drugo mesto.

– Moji rođaci sa sela u Srbiji nisu znali za koga da navijaju. Na žalost to je eto tako ispalo da na kraju Slovenija igra završnu utakmicu sa Srbijom. Pomalo mi je žao što je Srbija izgubila, no ipak osvojila je srebro, a priznaćete da ni to nije malo. – rekao je Dragić.

– Ja sam ponosan na svoje srpsko poreklo i slovenačku domovinu. Slovenija je zemlja koja mi je sve pružila što imam u životu. Tu sam se rodio i odrastao. Naravno, nikad ne zaboravljam svoje korene, ali moj dres je dres Slovenije i moja himna je slovenačka himna! – izjavio je Dragić za Srbski tjednik.

– Ipak, moram reći da smo razvalili Srbiju. Upravo kao što su mnogi primetili, najviše mojom zaslugom. Ne mogu da kažem da mi je žao zbog pobede nad Srbijom kad to nije tačno. Srećan sam ko mali majmun za osvojeno zlato. Ipak zlato je zlato! – zaključio je Dragić.

Proročica Milijana: Neće biti svetskog rata, Beli je budućnost Srbije!

0

 

Proročica Milijana sa Sajlova u Novom Sadu, ekskluzivno za Zicer govori o budućim događajima koji će se dogoditi u Srbiji i svetu.

 

– Neće biti sveckog rata! Kim radi za američki vojnoindustrijski kompleks. Kad god treba para za vojsku i nova oružja oni aktiviraju Kima koji kao preti Americi i zato Kim dobija procenat od posla.- kaže Milijana za Zicer.

– Vučiću može doći glave samo neko od njegovih. Njega može svrgnuti samo neko od njegovih ministara… možda Dačić koji je video leđa mnogima pa misli da ce videti leđa i Vučiću. – dodaje Milijana.

– Beli je budućnost Srbije. Iznenadiće mnoge na izborima u Beogradu a možda bude i budući gradonačelnik. To ce biti početak kraja Vučićeve ere. – zaključuje Milijana.

Deretić: Dinosaurusi su tovne kokoške prastarih Srba sa Sirijusa B

0

Najnoviji naučni dokazi ukazuju da su dinosaurusi zapravo bili ogromne ptice sa perjem kao i današnje ptice te da su većina savremenih ptica zapravo direktni potomci dinosaurusa.

Čuveni srpski naučnik Jovan Deretić otkriva za Zicer da je ovim njegova teorija o Srbima kao prvim praljudima i kolonizatorima ove planete sasvim tačna.

– Srbi su došli sa Sirijusa B, gde se i danas nalazi visokorazvijena drevna srpska civilizacija. Ovu planetu su naselili i kolonizovali kao i mnoge druge i doneli sa sobom razne životinje i biljke sa svoje prvobinte planete. -objašnjava Deretić.

– Nikakvi dinosaurusi nisu postojali u prošlosti to je izmišljotina anglosaksonskih masona koji žele evoluciju da nametnu kao novi oblik religije. Ti tzv. dinosaurusi su zapravo bili obične tovne genetski modifikovane kokoške koje su Srbi koristili za prehranu. Jer što bi hranili 1000 kokošaka kada mogu da hrane jednu od 200 tona. – dodaje Deretić.

 

– Sve detalje o drevnim Srbima, o kolonizaciji ove planete, o propasti naše civilizacije zbog nesloge, i o kokoškama mutantima, možete pročitati u mojoj novoj knjizi „Od Srba do ameba i obratno“, gde se možete detaljno upoznati zašto su ove genetski modifikovane svemirske kokoške tako brzo mutirale na zemlji i postale tako sitne kao što su danas. – zaključio je Deretić.

 

Udruženje šofera Srbije hoće da tuži gej paradu zbog štete od nevremena!

0

Udruženje šofera Srbije prikuplja dokaze za jednu sveobuhvatnu tužbu protiv organizatora gej parade zbog štete koju nevreme gotovo redovno ili tokom parade ili nakon parade uzrokuje na njihovim vozilima.

Stojan Novaković ispred udruženja šofera za Zicer tvrdi da je neosporno dokazano da svaki put kada gejevi naprave paradu Bog pošalje nevreme.

– Mi ne možemo da tužimo Boga jer on nije ni fizičko ni pravno lice, na kraju ovo je njegov svet i može mu se da radi šta hoće. Ipak, tužićemo pedere jer zbog njih svake godine Bog šalje te neke opomene u vidu nevremena i poplava i drugih čudesa i na kraju stradaju naši automobili i druga prevozna sredstva. To je baš ovako pederski od gejeva, oni znaju da se njima ništa neće desiti jer ih štiti policija, a kad udari nevreme oni se razbeže. – rekao je Stojan Novaković.

– Zašto mi da plaćamo tuđe grehe? To što gejevi imaju sa Bogom neka oni sami rešavaju, zašto nas uvlače u ovu situaciju?  Jadni smo mi Srbi večito između dve vatre, ako uradiš jedno bombardovaće te zapad, ako uradiš drugo bombardovaće te Bog. E pa dosta nam je svega više! – izjavila je Mara Janković, dugogodišnji taksista iz Borče, čija su tri automobila stradala protekle tri gej parade.

 

Mojsije svetogorac: Bog opominje Beograd i Srbiju!

0

Mojsije svetogorac poručio Srbima da prestanu da izazivaju Boga!

Mojsije svetogorac, pustinjak i isposnik, poručio je Srbima da je nevreme koje je u vreme održavanja gej parade zadesilo Srbiju Božija opomena Srbima da se manu gej propagande i zapadne Evrope koja im to nameće.

– Ko sad može da kaže da je ovo slučajno? Baš za vreme te njihove parade da udari takvo nevreme? Eto, videli ste i sami. Nevreme je zadesilo celu Srbiju baš u terminu kada se u Beogradu održavala ta parada. Čim je parada prošla, prošlo je i nevreme. – izjavio je Mojsije svetogorac povodom prajda u Beogradu.

– Nije Bog ljut zato što je čovek grešan. Na celom svetu su svi ljudi grešni. Lek za greh je pokajanje. Ali kad u narodu Svetog Save grupica ljudi i među njima državnika promoviše nekakve lažne vrednosti a od Srba hoće da naprave ono što oni nisu nikad bili, onda je to problem. Zapravo veći je problem što te grupice za ta nekakva prava deluju pod pokroviteljstvom stranaca koji ništa dobro ne žele Srbiji! – rekao je Mosije svetogorac.

Janković i Obradović formiraju paravojne odrede i kreću na Kosovo da ruše Haradinaja!

0

Kako Zicer nezvanično saznaje od izvora bliskog vrhu Dveri, Boško Obradović i Saša Janković su pokrenuli skupljanje dobrovoljaca na Twiteru od kojih će oformiti paravojnu formaciju za akcije širom  Kosova i Metohije.

Cilj formiranja ove paravojne formacije je zbacivanje sa vlasti Ramuša Haradinaja na Kosovu a potom procesuiranje svih poslanike sa Srpske liste kojima bi se sudilo za izdaju srpskih nacionalnih interesa.

Pri poslednjem susretu povodom formiranja paravojnih formacija, Obradović je ushićeno rekao Jankoviću da će njih dvojica biti novi Karađorđe i novi Obrenović te da je Treći srpski ustanak počeo na Twiteru!