Olja Bećković: Da Srbi nisu hteli medijski mrak ne bi pustili da se ugasi moja emisija!
Poznata srpska novinarka crnogorskog porekla za Zicer je izjavila da je gašenje njene emisije „Utisak nedelje“ bio okidač za uvođenje medijskog mraka u Srbiju.
– Ja sam sa „Utiskom nedelje“ bila kočničar medijskog mraka u Srbiji, posle mene nastupio je medijski potop. Procvetali su prostakluk, bahatost i strah. – rekla je Olja.
– Medijski mrak će biti pobeđen samo ako se vrati Utisak nedelje i to na prvi program državne RTS televizije!- naglasila je Olja.
– Da nije bilo mene i Utiska nedlje, medijski mrak bi zavladao Srbijom još za vreme Tadića, pa i ranije. To što se Srbi nisu pobunili kada je ugašena moja emisija je jasan znak da njima prija medijski mrak i dok je tako ne vredi ni govoriti o medijskim slobodama. – rekla je Olja.

















