Listen to this article
Home Blog Stranica 182

Janković i Obradović formiraju paravojne odrede i kreću na Kosovo da ruše Haradinaja!

0

Kako Zicer nezvanično saznaje od izvora bliskog vrhu Dveri, Boško Obradović i Saša Janković su pokrenuli skupljanje dobrovoljaca na Twiteru od kojih će oformiti paravojnu formaciju za akcije širom  Kosova i Metohije.

Cilj formiranja ove paravojne formacije je zbacivanje sa vlasti Ramuša Haradinaja na Kosovu a potom procesuiranje svih poslanike sa Srpske liste kojima bi se sudilo za izdaju srpskih nacionalnih interesa.

Pri poslednjem susretu povodom formiranja paravojnih formacija, Obradović je ushićeno rekao Jankoviću da će njih dvojica biti novi Karađorđe i novi Obrenović te da je Treći srpski ustanak počeo na Twiteru!

 

 

„Sukob“ Dveri i Pinka je DOGOVOREN radi podizanja rejtinga!

0

Zicer ekskluzivno saznaje da je sukob Dveri i Pinka oko rialiti programa na Pinku „Zadruga“ koji je pokrenuo Boško Obradović zapravo insceniran.

Naš izvor, blizak vrhu Dveri, tvrdi da su Obradović i Mitrović dogovorili ovaj sukob da bi podigli sebi rejting. Mitroviću će tako Boško promovisati rialiti Zadrugu koja je krenula  nakon letnje sezone kada gledaoci zaborave na televiziju i izgube naviku da je pomnije prate, dok Dveri dobijaju potrebnu medijsku pažnju pred predstojeće beogradske izbore.

Pored toga u Dverima se šuška da Boško više ništa ne radi besplatno te je moguće da mu je Mitrović platio da pokrene ovaj medijski sukob oko rialiti „Zadruga“.

 

Vujošević: Ne znam zašto Srbi misle da sam izdajnik, pa ja sam Crnogorac!

0

Duško Vujošević, nekadašnji trener Partizana, danas selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine zbog intervjua koji je dao Nedeljniku u kome je izjavio da je Srbija najveći krivac za građanski rat našao se u čudu kada je u Srbiji proglašen izdajnikom.

– Ne mogu ja biti srpski izdajnik kada sam ja Crnogorac. Iako se izjašnjavam kao Jugosloven jer ja radim u ovom regionu, ja sam ipak Crnogorac a ne Srbin. – izjavio je Vujošević.

– Ja još uvek ne mogu da shvatim da ljudi na ovim prostorima prebrojavaju nečija krvna zrnca ali su pogrešili što se mene tiče. – dodao je Vujošević.

 

Vesna Pešić hoće da ide na Kosovo da pomaže Srbima?!

0

Posle ispada na Twiter profilu Arno Gujona, velikog humanitarca iz Francuske, koji pomaže Srbima na Kosovu, gde je Pešićeva kritikovala njegov humanitarni rad, Pešićeva je rešila da se iskupi obećavši da će otići na Kosovo da pomaže tamošnjim Srbima.

Pešićeva je obećala da će ići u Prištinu i obići sve tamošnje Srbe ( njiih ukupno 20-ak) a posebno će posetiti pozorište u Prištini u kome glumi jedna mlada srpkinja, rekla je Pešićeva.

Pešićev je takođe rekla da se gadi na popove mada je njen deda bio pravoslavni sveštenik, i da stoga ne može ići po srpskim manastirima, a u srpska sela ne želi da ide jer je ona ipak građanka.

Nemačka namerno iseljava Hrvate iz Slavonije da bi tamo naselila Srbe!

0

Tajnim dogovorom između HDZ-a i Nemačke predviđeno je masovno iseljavanje Hrvata iz Slavonije kako bi se plodne oranice ove bogate panonske regije prodale po veoma niskim cenama nemačkim veleposednicima.

Plan se sastoji iz nekoliko tačaka.

Prvo je ubrzano i masovno iseljavanje Hrvata iz slavonskih gradova ali prevashodno sela. Zatim donošenje niz mera i zakona koji bi omogućili nemačkim veleposednicima da na lak način mogu da otkupe zemljište koje će posle iseljavanja Hrvata ostati neobrađeno. U tu svrhu će se doneti zakoni o zapuštenom zemljištu koje bi već nakon dve godine pripalo državi a potom bi država vršila ukrupnjavanje zemljišta i prodala ga Nemcima.

Potom sledi naseljavanje Srba i Bošnjaka koji bi bili radna snaga na velikim imanjima bogatih Nemaca u Slavoniji, s tim što bi se tim novim „gastarbajterima“ onemogućilo da dobiju HR državljanstvo te bi tako bili veoma jeftina radna snaga jer ne bi podlegali EU zakonodavstvu.

Gradovi bi potpuno bili naseljeni Nemcima, pre svega porodicama veleposednika a sela bi bila naseljena Srbima i Bošnjacima sa trajnim „privremenim“ boravkom.

Sličan plan Nemci imaju i za Dalmaciju gde takođe planiraju raseliti Hrvate, pokupovati im svu imovinu i naseliti Srbe, Bošnjake i Albance kao gastarbajtere.

 

Maja Gojković KABALOM hoće da se domogne fotelje ministra kulture!

0

Šta povezuje Aju Jung, Maju Gojković i bivšeg ministra kulture Tasovca?

Povezuje ih bavljenje okultnom naukoma KABALOM!

Kao predsedavajuća u Narodnoj skupštini Republike Srbije, Maja Gojković je došla do kraja svojih psihofizičkih mogućnosti. Svakodnevni stres i maltretiranje od strane opozicionih poslanika ostavili su posledice na zdravlje Maje Gojković. Rešena da se izvuče iz gliba u koji je dospela, Maja je organizovala zaveru za smenu trenutnog ministra Kulture kako bi sama došla na njegovo mesto. U tajnoj zavereničkoj ekipi učestvuju i bivši ministar Tasovac, inače dugogodišnji dobar prijatelj Maje Gojković, kao i njihova zajednička prijateljica Aja Jung direktorka Beogradskog festivala igre, inače bivša balerina.

Cilj ove zavereničke ekipe je da magijskim kabalističkim ritualima upropaste život sadašnjem ministru Kulture i načine ga nesposobnim za život i rad. Sadašnjeg ministra Kulture Vladana Vukosavljevića bi zamenila Maja Gojković. Naravno, Tasovac i Aja bi imali višestruke koristi od Majinog nameštenja.

Tasovac, Aja i Maja su u prečniku od 2 kilometra oko zgrade ministarstva počeli da izvode kabalističke rituale a obezbeđenje tvrdi da ih skoro svake noći vidi pre ulazom u zgradu kako se drže za ruke fiksiranim pogledima gledaju u ulaz i nešto mumlaju. Jedno veče u hodniku zgrade u kojoj je sedište ministarstva ispred vrata kabineta ministra je pronađen pentagram i nekoliko zapaljenih sveća.

Da li će Maja uspeti da ispuni svoj davnašnji san i postane gospođa ministarka ili će se morati vratiti porodičnom šusterskom zanatu, ostaje da se vidi.

Hrvati se žale: Gjde god krenemo nešto graditi Srbi viču kako su tu stradali, dosta nam je više!

0

Hrvatsko Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja uputilo je oštar protest Savetu Evropske unije (Savetu ministara) u kome se žale da ni jedan projekat ne mogu realizovati zbog Srba.

HR Ministarstvo graditeljstva navodi čitav niz dokumenta kojima želi dokazati da Srbi sabotiraju urbanizam i prosperitet Hrvatske republike.

Ministar Predrag Štromar tvrdi kako je zbog srpskih protužbi propalo nekoliko stotina graditeljskih poduhvata koji bi Hrvatsku urbanistički značajno izmenili.

– Eto primjerice pokušali smo graditi preljep stadion u Grdiški, Srbi su to zaustavili tvrdeći kako je upravo na tom mjestu bio logor. U Jasenovcu smo htjeli napraviti vrtić i odmaralište za djecu ometeneu u razvoju, Srbi su opet sve stopirali jer navodno je baš na tom mjestu bio neakav logor za djecu tjekom Drugog svejtskog rata. – požalio se Ministar Štromar.

– Na otoku Pagu smo htjeli podići ljetovalište po uzoru na svjetska ljetovališta za mlade, poput Egzita u Novom Sadu, gdje bi mladež iz cijelog svjeta mogla uživati, Srbi su čak i tamo našli neki logor i sve zaustavili. Mi prosto više ne znamo što činiti. Toliko potencijala ima naša domovina za graditeljstvo ali nam Srbi ne daju ni jednu ciglu uzidati igdje. – rekao je Ministar.

Ministar je još dodao kako su Srbi blokirali gradnju hotela u Jadovnu, pa gradnju još jednog vrtića u Jastrebarskom, zatim u Capragu, Lepoglavi, Loboru, Stupačinovu i drugim mestima niz graditeljskih poduhvata je blokirano od strane Srba.

 

HRT: Sinjska Alka je simbol ČETNIČKE KRAJINE!

0

Hrvatska državna televizija se obrukala video prilogom o pobedniku Sinjske alke, napisavši u titlu ČETNIČKE umesto Cetinske krajine.

 

Na tromeđi HR, BiH i SRB pronađen skelet najstarijeg čoveka – arheolozi se posvađali!

0

Na tromeđi Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine, u blizini sela Jamena, pronađen je skelet najstarijeg čoveka na svetu, arheolozi ne mogu da se dogovore kojoj državi pripada skelet.

Banalna svađa oko toga kojoj državi treba da pripadne ceo skelet najstarijeg čoveka na svetu prerasla je u otvoreni nacionalistički arheološki sukob.

Naime, gornji deo trupa se nalazio na srpskoj strani a noge na hrvatskoj, dok je glava pronađena na desnoj obali reke Save sa bosanske strane. To je dovelo do sukoba arheologoškog tima sastavljenog od Srba, Hrvata i Bošnjaka.

Prvi su po običaju počeli Hrvati, tvrdnjom da pošto su noge pronađene na hrvatskoj zemlji jasno da je čovek čvrsto stajao na hrvatskom tlu i bio Hrvat.

Srpski arheolozi su se odmah dosetili da obzirom da je gornji trup skeleta bio sa srpske strane granice jasno je da je najstariji čovek na svetu bio Srbin, jer otadžbina je tamo gde je srce čoveka, kao što je i Kosovo srce Srbije.

Bosanci, kod kojih se našla glava skeleta najstarijeg čoveka, su insistirali da je najstariji čovek Bosanac jer je poznato da su bosanske glave najtvrđe i da sigurno nije slučajno što se glava baš našla na bosanskoj strani, uostalom, tvrde bosanski arheolozi, jasno je da je centar čovekovog uma u glavi a ne u nogama ili plućima.

Tad je nastala ozbiljna svađa među naučnicima te se moglo čuti između ostalog i da je prvi čovek morao biti jako glup čim mu je glava završila u Bosni, ili kako je pokušao pobeći za Hrvatsku iz izbaviti se od bede u Srbiji, kao i teza da su ga ustaše ubile čim je prešao granicu jer je bio Srbin!

Pošto niko od arheologa nije popustio u ovoj svađi, svako je svoj deo skeleta odneo u svoju matičnu državu.

 

HARRP u službi depopulacije Balkana – Lucifer do NOVEMBRA!

0

Nesnosne vrućine koje su pogodile Balkan nisu slučajne i one su posledica delovanja sistema HARRP trajaće sve do novembra.

Engleski stručnjaci namerno navode HARRP na zapadni Balkan i izazivaju sušu i vremenske nepogode kako bi dodatno osiromašili ove prostore i doveli do depopulacije zapadnog Balkana.

Izazivanje suša, požara, nesnosnih vrućina ima za cilj da dodatno oteža život ionako siromašnom prostoru zapadnog Balkana i natera ljude na iseljavanje.

Kada se isprazni Balkan od svog stanovništva na ove prostore bi se naselili upravo oni koji sad izazivaju ovu kataklizmu  – ENGLEZI!