Listen to this article
Home Blog Stranica 180

Ameri i Englezi ruše Vučića crtanim filmom!!!

0

Najnoviji američki crtać kompanije Netflix koji se zove „Velika usta“ ili Big mouth, rađen je kao Zicer saznaje, prema liku Vučića i Dačića.

Cilj ovog crtanog filma je izrugivanje srpskim političarima do te mere dok im se ne uruši kredibilitet u glasačkom telu.

Crtać je nedavno počeo da se emituje u Americi a vrlo brzo će biti plasiran i u Srbiji posredstvom kablovske SBB tv mreže koja je u vlasništvu CIA agenture.

Kako saznajemo veći deo scenarija je pisan u Beogradu po instrukcijama jednog od lidera opozicije – Mlađana Đorđevića.

Glavni lik u crtaću Velika usta je predstavljen kao gej, da bi se tek na kraju serijala saznalo da ipak nije gej.

 

Evo kako je Dačić rasplakao Erdogana – Otpevao mu na uvo pesmu JANIČAR!

Nakon zvaničnih obaveza i formalnosti dvojice predsednika, Erdogan i Vučić su se zaputili ka Domu garde gde je Erdoganu priređena svečana večera.

Zvezda večeri je bio Ivica Dačić, koji je turskom predsedniku otpevao nekoliko tradicinalnih narodnih turskih pesama. Na kraju se približio Erdoganu i na uvce mu otpevao pesmu „Janičar“ što je turskog predsednika dovelo do suza.

Zašto se turski predsednik Erdogan zaplakao na ovu čuvenu srpsku pesmu o zajedničkom vekovnom srpsko-turskom prijateljstvu ostaće nepoznanica. No svakako je izvesno da je Dačić upoznat sa pojedinostima Erdoganove genealogije čim se odlučio na ovakav nesvakidašnji muzički repertoar koji je mogao izazvati i sasvim obratne reakcije.

 

 

Alan Čumak poslao poslednju poruku SRBIMA!

0

Čuveni vidovnjak i iscelitelj iz Rusije na par sati pre nego je preminuo poslao je poruku Srbima.

Vidovnjak Čumak je na par sati pred smrt ugledao svetlost i obasjala ga je duhovna energija iz onog sveta. Tada je, u prisustvu porodice, počeo da razgovara sa nevidljivim bićima iz onog sveta.

Po svedočenju jednog člana njegove porodice Čumak je bio veoma začuđen kada je saznao da ne postoji Nebeski SSSR ali da postoji Nebeska Srbija. Nakon razgovora sa nevidljivim bićima iz onog sveta, Čumak se okrenuo prema članovima porodice koji su mu bili u poseti i saopštio:

– Srbija je ogromna! Na nebesima su sve sami Srbi. Veliki energetski ratnici uskoro dolaze na zemlju da brane Srbiju od Zapada. Teško onim narodima koji su do sada kinjili Srbe. Na žalost Rusija će početi da se smanjuje, ali na sreću Srbija će početi da se uvećava. Srbija će naslediti Rusko carstvo i postati jedna velika i moćna imperija. Evropa će skroz propasti i nestati. Preplaviće je strani narodi. Amerika će doživeti kataklizmu neviđenih razmera. Na kraju će ostati samo Srbija i Islam. Ali uskoro svakako dolazi kraj sveta!- rekao je Čumak i potom preminuo.

 

 

 

Jovo Bakić dobio zadatak od Vučića da opozicionare proglašava režimskim ljudima!

0

Dr Jovo Bakić dobio je direktivu od Vučića da opstruiše opoziciju tako što će opozicionare proglašavati za Vučićeve ljude. Jovo Bakić je nedavno Šapića i Đilasa označio kao ljude koji rade za Vučića.

– Bakić vodi defetističku politiku, rekao je Dragan Đilas za Zicer, takvom politikom Vučić želi svoje oponente da drži u stanju letargije i očaja dok on kompletno drži vlast u svojoj šaci. – kaže Đilas.

– Jasno je za koga radi Bakić i njemu slični. Ali šta očekivati od jednog levičara!- zaključio je Đilas.

 

Erdogan traži Kalemegdan nazad da ga pokloni Zukorliću!

0

Predsednik Turske Redžep Erdogan po dolasku u Beograd najpre je obišao Kalemegdan, tom prilikom je zahtevao od srpske delegacije da se Kalemegdan vrati nazad Turcima jer kako je objasnio planira da ga pokloni Zukorliću i Islamskoj zajednici u Srbiji.

Erdogan očekuje da će opština Stari grad u Beogradu naći potrebna dokumenta koja ukazuju da je Kalemegdan tursko vlasništvo. Ukoliko ne nađu, Erdogan je obećao da će pomoći Srbima i poslati tapije iz arhiva u Istambulu koje Turci još uvek uredno čuvaju.

 

 

Žuta patka prešla na Vučićevu stranu!!!

0

Nakon susreta Vučića i Soroša u Americi, pokret „Žuta patka“ prešao na stranu Vučića.

Lideri inicijative „Ne davimo Beograd“ čiji je prepoznatljiv simbol žuta patka, su izjavili da njima nije primarni cilj borba protiv bilo koje vlasti, već pre svega borba za bolji i lepši Beograd.

– Od početka naša inicijativa nije imala za cilj rušenje vlasti. To su novinarski spinovi. Naša ideja je poboljšanje uslova života u Beogradu. Želimo da Beograd postane uređen grad, sa efikasnom administracijom, grad iz koga omladina neće bežati za London, Brisel ili Frankfurt već će želeti tu da živi i stvara. – rekao je Radomir Lazović lider inicijative Ne davimo Beograd.

Na pitanje da li će podržati Đilasa kao zajedničkog kandidata opozicije, Lazović je rekao da je Đilas deo prevaziđenog političkog miljea koji je pokušao da privatizuje Beograd te da inicijativa Ne davimo Beograd ni u kom slučaju ne misli podržati Đilasa a verovatno ni ovakvu opoziciju.

– Naš stav je da podržimo onoga ko najbolje čini za Beograd. Ovog momenta to čini Vučićeva vlast, ma kakva ona bila. Stoga naša podrška ide aktuelnoj vlasti. – izjavio je Lazović

 

(VIDEO)Njuz net, Palma i Isidora Bjelica rade kampanje za Vučića a protiv opozicije!

0

Kreativni tim Isidore Bjelice i Njuz Neta odradili su nekoliko kampanja za Vučića kojom se diskredituju pristalice opozicije.

Njuz Net radi kampanje za Vučića koje Dragan Marković Palma naručuje i finansira. Na snimku se može videti da intervju vodi sin Isidore Bjelice, Lav Pajkić, inače član Trilaterale i SNS-a.

Veoma vickasta kampanja u stilu Njuz Neta je osmišljena tako da prikaže pristalice opozicije kao neobrazovane neznalice.

Inače na opozicionom skupu sa snimka je bilo prisutno 10 000 demonstranata ali su se razišli pre mitinga zbog raskopanog Beograda i gužve u saobraćaju.

Plan opozicije na ovom mitingu je bio da blokiraju Beograd na par mesta tako da na skupu bude 50 000 ljudi koji nemaju kuda da odu. Kada su demonstranti saznali za ovaj plan, razbežali su se.

 

Albanska mafija ubija američke pevače zbog licence!

0

Albanska mafija u Americi već nekoliko godina unazad ubija američke pevače zbog licence sa muzičkim produkcijskim kućama koje su albanski narko bosovi pokupovali.

Nakon smrti Toma Petija, američka javnost se zapitala zašto je toliko mnogo muzičara preminulo u tako kratkom periodu u poslednjih par godina.

Kako Zicer saznaje od izvora bliskog Pentagonu, albanska mafija je kupila niz muzičkih kuća koje imaju ugovore sa poznatim muzičarima da mogu prodavati njihovu muziku i nakon njihove smrti.

Albanska mafija je procenila da su muzičari popularniji kad umru i da njihove pesme tada dobijaju tri puta veću vrednost.  Logika je prosta, navodi naš izvor, dovoljno je ubiti muzičara i potom iste te pesme možete prodavati tri puta skuplje, u pitanju je čist profit!

 

Vidoviti Alen: Zorana je ZOMBI sa mnogo šminke želi to da sakrije!

0

Vidoviti Alen Azrić je otkrio da mu je bog otkrio da je Zorana Mihajlović zapravo ZOMBI!

– Dok sam se molio javio mi se svetac koji me je upozorio da se ne molim za Zoranu, kako je tražila njena rodbina, jer je ona zombi i nema dušu. – rekao je Alen.

– Čovjek se me može moliti za onoga ko nema dušu, a zombiji nemaju dušu. Zombi je čovjek koji je potpuno ili djelimično u vlasti đavola, i zato se za njih ne može niko moliti. – rekao je Alen.

Alen je još dodao da je sad jasno zašto se Zorana tako napadno šminka i zašto stavlja na sebe kilo pudera, a to je, kako tvrdi vidoviti Alen, samo zato da prikrije da je ZOMBI!

 

Španske vlasti deportovale Nenada Čanka!

0

Španske vlasti su deportovale Nenada Čanka nazad u Srbiju zbog podrške koju je davao Katalonskom referendumu.

Čanak je od početka referenduma u Kataloniji obaveštavao svetke medije o navodnom nasilju španskih vlasti nad Kataloncima, te ga je na kraju španska policija uhapsila i dovezla do aerodroma zabranivši mu ulazak u Španiju narednih 15 dana.

Čanak se oglasio na svom Tviter profilu optužujući Španiju za fašizam i podržavajući referendum u Kataloniji.