Listen to this article
Home Blog Stranica 87

Šapić: Beograd treba ograditi bodljikavom žicom i zaključati da ne mogu u njega ulaziti seljačine!

0

Lider SPAS-a Aleksandar Šapić izjavio da je previše prostaka u Beogradu i da oni dolaze iz unutrašnjosti.

– To nisu stari Beograđani, već ljudi koji dolaze sa nekih brda iz unutrašnjosti.Takvima bi trebalo onemogućiti da se naseljavaju u naš Beogradi da ga kvare svojim primitivnim ruralnim običajima. – rekao je Šapić.

– Svako ko nije makar jednom putovao negde u inostranstvo, na zapad, ne treba da živi u Beogradu jer taj nije imao priliku da se nauči urbanizmu. Ne može vas urbanom životu naučiti neki seljak iz Svilajnca koji taksira na Zelenjaku. Beograd treba zatvoriti za seljake iz unutrašnjosti ako treba opasati ga bodljikavom žicom. – rekao je Šapić.

 

Đilas iznajmio autobus GSP i statiste od Bjele da snima kako se vozi busom

0

Dragan Đilas lider SSP iznajmio je GSP autobus i statiste od Bjelogrlića da bi snimio kako se vozi gradskim  prevozom.

Dragan Đilas je, kako tvrde iz njegove PR službe, morao reagovati na prozivke od strane Vučića da ima tajne račune na Mauricijusu, te je na brzinu skupio statiste koje inače Bjelogrlić unajmljuje za svoje filmove, i snimio par fotografija kako se navodno vozi na liniji 31 GSP.

Đilasovi botovi su ubrzo raširili ove fotografije po društvenim mrežama.

Bjelini statisti, koje smo kontaktirali, tvrde da su odlično prošli jer su dobili za 15 minuta snimanja i fotografisanja po dve hiljade dinara, dok obično od Bjelogrlića dobijaju najviše 1000 dinara.

Međutim, nije sve baš prošlo kako treba, pošto je neko iz GSP kada je dovezao autobus programirao da se na displeju mesto detinacije „Konjarnik“ prikazuje „Mauricijus“, te je Đilas odustao od snimanja kadra izlaska iz autobusa.

 

EKSKLUZIVNO SAZNAJEMO ZA VAS: DUBOKA DRŽAVA SRBIJE SU METEOROLOZI!

0

 Šokantno saznanje potresa naše krugove razotkrivača zavera! Konačno se došlo do toga ko su pravi vladari Srbije, a to su ni manje ni više nego – meteorolozi!

Do ovoga se došlo dugim i upornim radom našeg velikog stručnjaka u ovoj oblasti, gospodina Vladimira Lalića, koji za Zicer ekskluzivno otkriva detalje iz svoje najnovije knjige:

– Znate šta, stvar je vrlo prosta! U javnosti se stalno raspravlja o budžetima za vojsku, policiju, prosvetu i slično. Jel neko nekad pitao koliko se izdvaja za meteorologe? Nije, naravno. Dalje, kad daju prognoze, pogreše stalno, i jel neko od njih ikad odgovarao? Nije, naravno. Na kraju, šta uopšte rade meteorolozi, jel zna neko? Ne zna niko, naravno. Sve ovo govori da je u pitanju velika zavera, i da je to jedino u ovoj zemlji što ne sme da se dira, ne sme da se preispituje, ne sme čak ni da se zna koliko meterologa ima u ovoj zemlji i šta oni uopšte rade. Evo, pozovite ih da ih pitate samo koliki im je godišnji budžet i za čega ga uopšte troše, i koliki im je procenat pogađanja!

Povučeni istinskom novinarskom znatiželjom, poslali smo ova pitanja u Republički hidrometeorološki zavod. Međutim, posle samo par munta stigla nam je poruka „Zaboravite ovu priču, nije ovo za vas!“ sa nepoznatog broja.

Stoga, verujemo da ovde nema bilo čega sumnjivog i da meteorolozi nisu nikakvo zavereničko tajno društvo koje upravlja Srbijom, i da su sve to neproverene informacije koje kruže Internetom od strane dokonih teoretičara zavere.

Vučić razmišlja da uvede MINI ŠENGEN štafetu mladosti za svoj rođendan

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razmišlja da uvede štafetu mladosti za svoj rođendan, saznajemo iz kabineta predsednika.

Tokom razgovora sa svojim savetnicima Vučić je došao na ideju da je mnogo bolje umesto raznih poklona koje je dobio za rođendan da se uvede štafeta mladosti.

Vučić smatra da je u ovim teškim vremenima nepotrebno rasipati pare na njegov rođendan, mada je svakako zaslužio sve te poklone zbog svog predanog rada za boljitak Srbije i celog regiona. Ipak, Vučić je predložio da se pokuša od sledeće godine sa štafetom mladosti i to na prostoru celog Mini šengen regiona.

Štafeta bi, recimo, krenula za Novu Godinu iz Banja Luke i potom bi preko cele Bosne i Hercegovine putovala do Crne Gore, zatim bi iz Crne Gore išla u Albaniju do Tirane,  pa potom u Severnu Makedoniju odakle bi krenula put Beograda preko Kosova i Metohije, kroz sve veće gradove Srbije. U Beogradu bi 5. marta bilo upriličeno svečano uručivanje štafete na Zvezdinom ili nekom drugom stadionu uz sletove koje bi organizovali navijači ili članovi SNS.

Jedini problem ove zamisli je Vojvodina. Vučić, naime, nije predvideo da štafeta ide kroz Vojvodinu, već direktno iz Severne Makedonije ka Beogradu. Naprednjaci iz Vojvodine su zbog toga ogorčeni ali još nisu uspeli naći rešenje kako da se izmeni maršruta u koju bi bila uključena i Vojvodina.

Bora Novaković: I ovih 60 evra koje daje Vučić ćemo uložiti u borbu protiv njega kao što smo i onih 100 evra i ponovo ćemo pobediti!

0

Predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Novi Sad i potpredsednik iste te stranke Vuka Jeremića, Bora Novaković izjavio je da opozicija treba da uzme 60 evra koje Vučić daje zbog korone i da uloži u obaranje Vučića.

– Prošli put smo isto uzeli 100 evra što je Vučić davao zbog korone i tako smo skupili jednu pozamašnu sumu koju smo iskoristili u kampanji bojkota izbora. Štampali smo flajere i bustovali objave na Fejsbuku i tako smo bojkotom srušili Vučićev režim. – rekao je Bora.

– Sad ćemo opet uzeti 60 evra od Vučića i okrenuti ih protiv njegao i opet ćemo ga srušiti! –  rekao je Novaković.

 

Vučić: Ženama je mesto u kuhinji da kuvaju a muškarci da peru suđe!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da su žene ključ uspeha Predsedništva Srbije. Vučić je rekao da su žene marljivije od muškaraca.

– Žene su vrednije od nas muškaraca. To nije nikakva tajna. Žena je stub društva, kao što je i stub porodice. – rekao je Vučić.

Vučić je takođe rekao da je ženama mesto u kuhinji da kuvaju a muškarci da peru suđe.

Đilas se žali što njega policija ne prisluškuje kao Vučića

0

Lider SSP Dragan Đilas smatra da medijska pažnja koja se poklanja predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću zbog prisluškivanja od strane policije preterana.

– Zašto mene policija ne prisluškuje kao Vučića? To što samo Vučića prisluškuju je jasan znak autokratije. -rekao je Đilas.

Đilas zamera policiji Srbije što ne postoji ravnopravan tretman u prisluškivanju opozicionih lidera i Vučića.

– Zamislite u kakvoj mi diktaturi živimo kada samo predsednika prisluškuju. Što smo mi iz opozicije manje vredni? – Izjavio je Đilas.

Azdejković sprema veliku feštu za svoju svadbu: Dačić peva, Palma peče vola, Šapić kum, a Bokan stari svat!

0

Gej aktivista i novinar Predrag Azdejković je najavio da će napraviti veliku feštu za svoju mrsnu gej svadbu.

https://twitter.com/azdejkovic1/status/1365758679853764609

– Dačić se već odazvao i zaista će mi pevati na svadbi. Šapić je prihvatio kumstvo jer kumstvo se ne odbija. A Bokan će biti stari svat.  – rekao je Azdejković.

Azdejković je veoma zadovoljan kako teku stvari sa izradom Zakona o istopolnim zajednicama i smatra da bi već do maja zakon mogao biti usvojen u Skupštini Srbije.

https://zicer.org/2021/03/01/sapic-raduje-me-sto-cu-biti-kum-azdejkovicu-na-vencanju-sa-njegovim-partnerom/

– Odmah nakon maja ću zakazati venčanje. Dragan Marković Palma je obećao da će ispeći i doneti vola. Boška Obradovića sam pozvao da bude nakonjče ali se do sada nije odazvao. Ja se ipak nadam da će se odazvati jer ću ispoštovati sve običaje srpske tradicije. Vacić moj drug će svakako doći ali za sad nisam našao kakvu bi tradicionalnu ulogu on mogao igrati na mojoj svadbi, možda čauš. Ne znam još. Jedino me je razočarala Milica Zavetnica koja se vadi da neće moći doći na svadbu zbog koronavirusa. – rekao je Azdejković.

 

Šapić: Raduje me što ću biti kum Azdejkoviću i njegovom partneru na venčanju

0

Predsednik SPAS-a Aleksandar Šapić reagovao je na tvit poznatog gej aktiviste i novinara Predraga Azdejkovića koji je izrazio želju da mu upravo Šapić bude kum na gej venčanju.

– Raduje me što je Peđa odlučio baš mene da pozove za kuma. Nemam ništa protiv. Šta je bilo među nama, bilo je. Vreme je da zakopamo ratne sekire. -rekao je Šapić.

Šapić je objasnio da su se on i Azdejković prethodno sukobljavali u medijima ali da je to ostavio za sobom.

– Treba graditi dobre odnose sa svima, pogotovo sa manjinama. Ako je nekada bilo nekih trzavica, nije ništa strašno. Ljudi smo. Svi grešimo ali treba praštati i u tome je naša veličina. Zato sam prihvatio kumstvo da pokažem da SPAS ne deli ljude prema boji kože ili seksualnom opredeljenju. -objasnio je Šapić.

Azdejković sprema veliku feštu za svoju svadbu: Dačić peva, Palma peče vola, Šapić kum, a Bokan stari svat!

– Iz redova SPAS-a je ministar za brigu o porodici i demografiju Dmitrović. Porodica mora biti na prvom mestu u našem društvu. I gejevi su ljudi i treba da imaju porodicu. Ne kažem da će se to svima svideti ali i ovo je način da se borimo protiv bele kuge. Usvajanjem male napuštene i nevakcinisane dece od strane gejeva, koji su obično dobrostojeći, rešićemo deo problema u društvu. – istakao je Šapić.

Šapić je objasnio da će saradnja između Dmitrovićevog Ministarstva za brigu o porodici i demografiju i Ministarstva za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog na čijem čelu je Gordana Čomić značajno doprineti smanjenju porodičnih i društvenih problema. Šapić je svesrdno podržao izradu Zakona o istopolnim zajednicama ističući kako će taj zakon doprineti boljem položaju gejeva u Srbiji i relaksaciji odnosa strejt i gej osoba u društvu.

Ko je Dejvid Gilmor – Jedno Facebook objašnjenje

0
Status: David Gilmour je najveća legenda! Srećan rođendan care!
Komentari:
– Ko je David Gilmour?
– Ako neznaš ko je Dejvid Gilmor nezaslužuješ da živiš! Stoko nepismena
– Da niste malo preterali?
– Ne, nisam, idi ubij se!
– Idi ti pa se ubij!
– Tebi nisam ništa rekao!!!!
– * ne znaš, * ne zaslužuješ
-Ko je Dejvid Gilmor?
– Ova budala je još uvek tu?
-Dejvid Gilmor je dobar ali nije bolji od Pete townshenda! Pete e legenda.
– Seljačina iz pizdinaca, a sigurno zna ko je Mile Kitić.
– Idi leči se, budalo, prijaviću te fejsu za maltretiranje!
– Vi Beogradjani ste najveće seljačine!
– DAVID GILMOUR JE CHUVENI BRITANSKI GITARISTA BUDALO GLUPAIDI PROČITAJ NESHTO PAS E UBI SHTO TO NE ZNASH IDIOTE
– Molim vas nemojte ovako da se ponašate na mom zidu! Blokiraću vas!
– Kod nas u Deutschland je pre jedne vise godine gostovala David i mi smo sa svekrva i jetrva otisli da slusam to i

bilo je divno

i gostovala u Munich posle sedam godini nanovo kad bili sa surnjaja moje i zet iz Stuttgart kad su bili za sezona Weihnachten, kad mali Jisus se rodjene bilo.

– Jaaaaaao kako je to lepo!!! ❤ ❤ ❤ Blago tebi ❤ ❤
– Bolji je od Pita, slažem se, ali nije bolji od BB Kinga
-porediš babe i žabe
-Ko je Dejvid Gilmor?
– Wish you were here je najbolji album svih vremena!
– Koliko si ti albuma čuo u životu kad ti je taj najbolji?
– hahahahaha!
– hahahaha!
– Čuo sam dovoljno da znam da si ti budala
– Blok!
– PETET OUSAND JE ODSVIRA O VISHE OD STO PESAMA BREEEE. CAR NAJVECI!
– BB King je umro.
🙁
🙁 🙁 🙁
🙁
– :((((((
– bio u Munich BB King jednu godine pa smo isla sa moj cerka i komsinica jedan da sllusali. Bilo mnogo lepo. Je l’ zna neko di da pronadjem kiseo kupusa u Munich?
– Nema.. za to moraš da ideš u Innsbruck.
– Austrijanci su govna koja su nas bombardovala. Pre bih crkla od gladi nego da jedem njihov kupus, a ti što jedeš marš iz moje zemlje pa jedi na zapadu pizda ti materina.
– Nisu nas dovoljno bombardovali!
– Jebala te Nasha Kandich
– Jebo tebe Novak Đoković
– Bio jednom Nola ovde u Munich u Kulturzentrum potpiso loptica sinu moje svastika.
– Ja ne bih koristila takve reči ovde, da sam na vašem mestu gospođo. Prijaviću vas-
– Koga? Mene?
– da vas
– Koje rec?
– znaš ti dobro koju reč!
– Dejvid Gilmor je najbolji!
– koja rec?
– svastika
– pa to zena od moj dever
– to je jetrva budalo.. nauchi srbski!
– zna se šta je svastika, nemoj tu da se praviš naivna!
– hahahahaha! Bože kakvih budala ima.
– BB King je umro? 🙁
– Prince ❤