Listen to this article
Home Blog Stranica 86

Mafija se ograđuje od carinika: Ne želimo da nas dovode u vezu s tim ološem!

0

Predstavnici više mafijaških organizacija obratili su se redakciji Zicera saopštenjem u kome se ograđuju od carinika.

Prema rečima vođe jednog udruženja poznatog po zloglasnim ubicama, dilerima i lopovima, to što carinici rade za njih je ipak previše i neshvatljivo im je da neko poput carinika nema meru u kriminalu.

– Zaista ne želimo da nas povezuju sa carinicima, jer mi ipak ovaj posao radimo koliko toliko pošteno. Svedoci smo da mediji danima upotrebljavaju termin carinska mafija čime posredno blate sve nas časne mafijaše. Potrudićemo se da takvi medijski spinovi prestanu pa i po cenu tužbe. – navodi se u saopštenju mafijaških udruženja Srbije.

– Mi kao mafija i profesionalci našeg posla ne želimo da se naše ime dovodi u vezu sa najgorim slojem ovog društva, tj sa carinicima. – stoji u saopštenju mafijaških udruženja koje je dostavljeno redakciji Zicera.

Predsednik Srbije izašao je danas iz svoje fotelje i, ugledavši sopstvenu senku, svečano najavio kraj zime(VIDEO)

0

Naš omiljeni i požrtvovani vođa preuzeo je na sebe i dužnosti zvaničnog vesnika proleća.

Kao što legenda kaže, ako u martu međed izađe iz rupe i vidi svoju senku, to označava kraj zime.

Predsednik je izašao na proplanak istočno od Paraćina i napravio grudvu. Potom se okrenuo da bi ugledao svoju senku i ugledao je!

 – Srbija je beskrajno lepa. Od danas obilazim sve velike infrastrukturne projekte na teritoriji Srbije. Mnogo posla i dobrih stvari je pred nama. Verujem da je ovo poslednji sneg ove godine i da će radnici imati bolje uslove za rad.- zaključio je predsednik Vučić u tom svečanom trenutku.

 

 

Grudvu sam napravio tek da se prisetim dečačkih dana. – Kratak odmor na putu za Knjaževac i Zaječar. Istočno od Paraćina…

Posted by СНС on Понедељак, 22. март 2021.

Šapić: Podići ću novi Univerzitet na ledini gde sam doktorirao i zvaće se Aleksandar

0

Fakultet za poslovno-industrijski menadžment univerziteta Union, na kojem je Aleksandar Šapić, po sopstvenom priznanju, doktorirao, nalazi se u pustari, tačnije na livadi.

Šapić je rešio da promeni stanje svog Univerziteta i da na toj livadi konačno sagrati pravu univerzitetsku zgradu.

– Ja sam rešio da se odužim mojim profesorima i Univerzitetu i da na adresi Univerziteta podignem pravu školsku ustanovu. – rekao je Šapić.

– Na žalost, moj Univerzitet, tj škola na kojoj sam doktorirao do sada nije imala zgradu. To je velika nepravda za ovako ugledni Univerzitet, kakav je Union. Novi Beograd ima dovoljno sredstava da konačno izgradi jednu modernu i funkcionalnu zgradu u kojoj bi mlade generacije mogle da doktoriraju, tako kao što sam ja. – objasnio je Šapić.

 

Đilas: Pare sam zaradio napornim rudarenjem bitkoina

0

Lider bojkot opozicije i SSP Dragan Đilas odgovarajući na pitanja novinara rekao je da je istina da se obogatio za kratko vreme ali na veoma težak i naporan način koji nikome ne preporučuje.

– Obogatio sam se napornim rudarenjem bitkoina. Ko god ne zna kako je to rudariti pa još bitkoine koji nisu nikakva konkretna valuta, nego virtuelna, taj ne zna koliko je to naporno, koliko neizvesno i koliko stresno. – rekao je Đilas.

 

Čistačica Jugoslovenskog dramskog: Zatekla sam Vučića i Đilasa kako zajedno uvežbavaju dramski nastup za medije!

0

Slavica Kovačević čistačica Jugoslovenskog dramskog pozorišta, koja je želela da ostane anonimna, potvrdila je glasine koje kruže čaršijom da Đilas i Vučić tajno noću zajedno u ovom pozorištu uvežbavaju medijske nastupe.

Slavica koja je želela da joj ne pominjemo ime, nam je potvrdila da je slučajno zatekla Vučića i Đilasa tokom takve jedne dramske probe.

– Došla sam na posao posle ponoći, pošto se jedna predstava završavala negde oko 23.40. obično ne dolazimo ranije jer glumcima treba oko sat vreme, a nekad i više da napuste pozorište. – počinje svoju potresnu ispovest čistačica Slavica.

– Kad sam raspremila četke i metle i krenula da čistim, odjednom se ispred mene stvorilo obezbeđenje Dragana Đilasa. Uhvatili su me ispod ruku i odvukli do svlačionice gde se Vučić upravo šminkao. Tu je bilo Vučićevo obezbeđenje. Odmah su počeli da me propituju. – priča Slavica.

– Vikali su se na mene. Pitali me od kud mi ključevi i ko me je poslao i gde sam postavila kamere. Vučić i Đilas su se nešto domunđavali, a onda je Đilas nešto šapnuo obezbeđenju koje me je potom izvuklo iz svlačionice. – dodaje Slavica.

– Obezbeđenje me je bukvalno izbacilo iz pozorišta i zapretilo mi da nikome ništa ne govorim. Tad su mi rekli da će mi Đilas uplatiti neke pare na račun da ćutim o onome što sam videla. – priča Slavica.

– Međutim, od tad je prošlo već više od pola godine i niko mi ništa nije uplatio. Zato sam ja, kao svaka poštena žena, rešila da prestanem da krijem ovu veliku sramotu. Istina je – Vučić i Đilas zajedno u Jugoslovenskom dramskom uvežbavaju dramski medijski nastup. Čak sam videla da jedan drugome sugerišu kakav scenario treba da bude. – ispovedila se za Zicer Slavica Kovačević čistačica Jugoslovenskog dramskog koja je želela da ostane anonimna.

 

 

Vulkanizeri prete dr Konu: Bušićemo gume na autobusima GSP – Beograd i Novi Sad će stati!

0

Beogradski i novosadski vulkanizeri poslali su poruku dr Konu da ako ne obustavi lokdaun da će zaustaviti GPS saobraćaj u ta dva najveća grada u Srbiji.

Vulkanizeri su obećali da će izbušiti sve gume na autobusima gradskog prevoza a pošto je lokdaun neće imati ko da ih popravi. Tako će u potpunosti zaustaviti gradski saobraćaj u Beogradu i Novom Sadu.

 

Nestorović: Rakija, beli luk i feferone će biti sastojci nove srpske vakcine SHAJKACHA V

0

Branimir dr Nestorović je izjavio da je u pripremi nova srpska vakcina – Shajkacha V čiji sastojci će biti transparentni.

– Sastojci nove srpske vakcine Šajkača V biće beli luk, ljute feferone i rakija ali u idealnoj kombinaciji. – rekao je dr Nestorović.

Nestorović tvrdi da su uvozne vakcine sve loše, čak i ruske i kineske i da će samo srpska vakcina biti 100% učinkovita.

– To je drevni srpski recept, koji je najprikladniji našoj genetskoj strukturi. Nema potrebe da se trujemo raznim belosvetskim vakcinama, kada imamo svoj recept.- rekao je Nestorović.

 

 

Vučić: Gledam samo HAPPY jer druge TV su predvidive – Na Hepiju može svašta da se čuje

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poverio se saradnicima u kabinetu da isključivo gleda HAPPY TV jer su ostale televizije predvidive, tj ili su opozicione i stalno ga kritikuju ili su prorežimske i stalno ga hvale.

https://twitter.com/Stefan_Visoki/status/1371925068251549706

Vučić smatra da jedino na HAPPY TV može da se naleti na nepredvidiv sadržaj i da su gosti istovremeno urnebesno zanimljivi i smešni.

– Na HAPPY TV gostuju moji analitičari ali i čitav dijapazon frikova i raznih drugih likova koji inače ne bi bili pozvani ni na najmanje gledane lokalne televizije. To sve čini program HAPPY TV totalno nekontrolisanim i tu mogu zaista da čujem šta narod misli, a to je ono što me stvarno zanima. – poverio se Vučić saradnicima u predsedničkom kabinetu.

 

Vučić: Svakome ko se vakciniše daću 50 evra!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas putem video linka sa specijalnim izaslanikom američkog Stejt departmenta za Zapadni Balkan Metjuom Palmerom, saopšteno je iz kabineta predsednika.

Oni su razmotrili regionalna pitanja, opštu situaciju u vezi sa pandemijom kovida-19, mere za oporavak ekonomije, kao i nastavak dijaloga sa Prištinom, navodi se u saopštenju.

Vučić je tom prilikom svečano obećao Palmeru da će svakom u Srbiji ko se vakciniše dati 50 evra. Palmer je konstatovao da je Srbija izuzetno napredovala u svim sferama, a naročito ekonomskoj kada joj ne predstavlja problem da dodatno motiviše vakcinisanje građana naknadnim izdvajanjem sredstava iz budžeta.

– Mi u Americi nismo u mogućnosti da ovako stimulišemo vakcinisanje stanovništva. Prosto nismo u ekonomskoj mogućnosti. – rekao je tom prilikom Metju Palmer.

Đilas: Zatvor za one koji krše mere protiv koronavirusa!

0

Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da ne poseduje račune na Mauricijusu i dodao da svako ko krši mere koje je uveo Krizni štab u borbi protiv koronavirusa treba da bude uhapšen i smešten u zatvor.

– Umesto što aktuelni režim pokušava od mene da napravi krimilanca u svojim medijima, treba da se pozabavi ovima koji uporno krše mere koje su uvedene protiv korone. – rekao je Đilas.

– Pravi kriminalci su oni koji ne nose maske i neće da zatvore svoje kafiće i kafane, koji namerno zanemaruju opasnost od koronavirusa i tako ugrožavaju sve građane Srbije. – zaključio je Đilas.