Listen to this article
Home Blog Stranica 84

Američka pevačica albanskog porekla RITA ORA: IMAM SRPSKU LIČNU KARTU, VAKCINISAĆU SE U SRBIJI!

0

 

MEGAEKSKLUZIVNO! Američka pop pevačica albanske nacionalnosti, Rita Ora, koja je poznata kao jedan od glavnih promotera nezavisnog Kosova, vakcinisaće se – u Srbiji!

Ova vest nam je potvrđena i od strane popularne pevačice, koja je za Zicer izjavila:

– Da, istina je. U Americi je, kao i u celom svetu, velika kriza oko vakcinacije, a već svi znaju da se u Srbiji može vakcinisati bilo ko, i da vakcina ima za sve. Kako ja imam srpsku ličnu kartu, odlučila sam da odem na jedan dan do Srbije da bih primila vakcinu. Najverovatnije ću da se vakcinišem u Kuršumliji, pošto tamo pripadaju svi sa Kosova. Posle toga ću verovatno da skoknem i do svoje Prištine, koja mi užasno nedostaje. Znam da je tamo sad sve zatvoreno na dve nedelje, ali mi je dosta samo i da vidim svoje Kosovo.

Na pitanje našeg lista da li vidi neki problem u tome što promoviše nezavisno Kosovo, a vakcinisaće se u Srbiji, pevačica kaže da ne vidi nikakav problem, i da te dve stvari nemaju veze jedna sa drugom.

Miloš Jovanović i POKSOVI podržali dr Jovanu za predsedničkog kandidata!

0

Miloš Jovanović ispred DSS i pokret za kraljevinu POKS, podržali su dr Jovanu Stojković liderku pokreta Živim za Srbiju da se kandiduje na narednim predsedničkim izborima.

Jovanović je istakao da je Jovana pokazala da ima ono što većini današnjih političara u Srbiji fali a to je mudrost i pravdoljublje, te da se istakla kao istinski lider opozicije.

– Zaista posle onog sramnog hapšenja dr Jovane, više nema spora ko je opozicija u Srbiji. Jer vrana vrani oči ne vadi a za sve ove godine nismo videli ni jednom da je Vučić uhapsio Đilasa ili nekog iz ove navodne opozicije. – rekao je Jovanović.

POKSOVI su samo izdali saopštenje da „Ne valja bez kralja i da trenutno u Srbiji jedino porodica Stojković može zaslužno da ponese titulu kraljeva“.

 

Vučić vakcinisao Šešelja(VIDEO)

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Rudnoj Glavi vakcinisao „Šešelja“ Sinofarm vakcinom.

Zapravo, istina je da se Vučić vakcinisao ali sa tetovažom Vojislava dr Šešelja na ruci.

Vučić je dugo odlagao vakcinaciju a razlog je veoma jednostavan, nije hteo da se vakciniše dok ne istetovira Vojislava Šešelja na ramenu.

Zašto je ovo Vučić učinio, ostaje nepoznanica.

 

Beograđanin uzeo bosanski pasoš da bi se brže vakcinisao!

0

Beograđanin Zoran Marković, koji je želeo da ostane anoniman,  prijavio se za vakcinaciju još pre dva meseca ali poziv na vakcinaciju još nije stigao.

Marković koji je čekao dva meseca na vakcinaciju otišao je u Bjeljinu i za nedelju dana izvadio bosanski pasoš, potom se vratio nazad u Beograd i vakcinisao se kao strani državljanin.

Marković tvrdi da je medicinsko osoblje veoma ljubazno, te da je primetio da većina sestara govori ijekavicu. Da li zbog uobičajene srpske gostoprimljivosti ili je prosto bio takav splet okolnosti na Sajmu gde se vakcinisao kao strani državljanin, Marković koji je želeo da ostaneanoniman, nije umeo da objasni.

– Kao Bosanac sam primio vakcinu pre 15 dana, a sutra idem na revakcinaciju. Veoma sam zadovoljan medicinskim osobljem na Sajmu. Ipak, morao sam da potegnem za Bosnu, gde imam neke rođake, koji su mi sredili pasoš za nedelju dana. Ko zna koliko bih čekao da nisam ovako postupio. – rekao je anonimni Beograđanin.

Vesić: Prvo vodovod u Ritopeku a onda akva park najveći na Blakanu!

0

Izgradnja vodovodne mreže u naselju Ritopek počinje ovog meseca, a zamenik gradonačelnika Goran Vesić izjavio je da će prva faza radova biti završena do novembra ove godine.

On je najavio da će do kraja godine biti završeno projektovanje za drugu fazu vodovoda, u dužini od više od 8 km, čija će izgradnja početi početkom sledeće godine.

„Na taj način će čitav Ritopek dobiti vodu i konačno ćemo rešiti problem vodosnabdevanja“, istakao je Vesić.

Vesić je takođe najavio da će nakon vodovoda Ritopek dobiti najveći akva park na Balkanu.

– To će biti svojevrsna turistička atrakcija. Deo Beograđana će svakako veći deo leta provoditi u Ritopeku, u najvećem akva parku na Balkanu. To će biti korisno i za Beograđane ali i za stanovnike Ritopeka jer će preko leta moći lepo da zarade od turizma. – rekao je Vesić.

Bora Novaković pije antidepresive zato što Vučević neće da obrati pažnju na njega

0

Bot Vuka Jeremića Bora Novaković već mesecima unazad pije antidepresive pošto gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević ne obraća pažnju na njega.

U potresnoj ispovesti za Zicer Bora se požalio da Vučević uopšte ne primećuje da on postoji, te da ga to veoma deprimira.

– Nema šta nisam pokušao samo da skrenem njegovu pažnju. Vozili smo bicikli prošle godine u krug po centru Novog Sada pod parolom da rušimo Vučića. Pa smo skupljali potpise, pa sam evo i pesmicu spevao o Novom Sadu i Vučeviću ali on uopšte ne reaguje i ne primećuje me. – rekao je Bora za Zicer.

– Ja sam na ivici nerava i ne znam više šta da radim. Pokušaću nešto ekstremno ako me Vučević bude ignorisao i dalje. – zaključio je Bora.

Redakcija Zicera poziva sve nadležne, pre svega lekare i policiju da reaguju na vreme dok ne bude kasno jer je očigledno Bora Novaković došao na suicidne ideje.

Razgovarali smo povodom ove nemile situacije i sa psihijatrom sa KBC, koji nam je potvrdio naše sumnje i objasnio da ponekad ljudi imaju potrebu za pažnjom preko svake mere i ako im se pažnja ne uzvrati da zaista postoji realna bojazan da mogu učiniti sebi nešto nažao samo da bi skrenuli pažnju.

 


 

Đilas se javio iz Londona: Nisam pobegao, samo sam otišao da odnesem tetki lek

0

Lider SSP Dragan Đilas, javio se iz Londona i objasnio svojim vernim pratiocioma na Twitter-u da nije pobegao iz Srbije već je samo otišao da odnese tetki lek.

– Vratiću se uskoro, samo sam otišao da odnesem tetki lek. Naime, tetka se razbolela od novog soja koronavirusa a nema nikoga ko bi joj doneo lek. – rekao je Đilas na Twitter-u.

Đilas je poručio građanima Srbije da ne odustaju od opozicione borbe i da Vučić samo što nije pao s vlasti. Takođe, Đilas je negirao da je otišao da pozatvara bankovne račune i da je to običan spin njegovih neprijatelja.

Đilas: Muka mi je od svega, napuštam politiku posle predsedničkih izbora!

0

Lider bojkot opozicije i predsednik SSP Dragan Đilas izjavio je za svoje medije da mu je muka od svega i da će definitivno napustiti politiku nakon predsedničkih izbora.

– Ostaju još ti predsednički izbori. Videćemo kako ćemo tu proći ali nakon tih izbora definitivno napuštam politiku. Sve mi se smučilo, naročito ovi besomučni medijski napadi na mene zbog kapitala koji sam pošteno stekao. – rekao je Đilas.

Vučić: Uhapsiću 50 000 kriminalaca i dovesti strane investitore koji će ih zaposliti u zatvoru!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je dolazak novih stranih investitora.

No ono što prethodni dolasku stranih investitora potrešće celu Srbiju. Vučić je najavio da će uhapsiti 50 000 kriminalaca koje će potom strpati u zatvor i tamo zaposliti da rade za strane kompanije.

Vučić je najavio da će ovim potezom rešiti dva problema: Problem kriminala u Srbiji i nezaposlenosti.

 

Šešelj se izlečio od koronavirusa ali progovorio na novohrvatskom!

0

Lider SRS Vojislav dr Šešelj uspešno se izlečio od koronavirusa. Međutim, svi iz njegove najbljiže okoline su primetili jednu neobičnost u njegovom govoru.

Šešelj je, naime, počeo da priča novohrvatskim jezikom.

Čak je prepevao i neke epske pesme na novohrvatski i tvrdi da tako bolje zvuče.

Šešeljeva porodica insistira da se dr Vojislav podvrgne medicinskom tretmanu koji bi ga vratio u normalu ali Šešelj to uporno odbija.

Čak je zapretio porodici da će je se odreći, i kako je rekao: „Unajmiti odvjetnika da cjeloj obitelji izmjeni prezime i to koliko već u travnju“. Nakon čega je porodica Šešelj odustala od lečenja oca familije.