Listen to this article
Home Blog Stranica 70

Evo šta su heroji petooktobarske revolucije izjavili: još nije gotovo, čekamo 6. oktobar!

0

Zicer je na godišnjicu slavne revolucije potražio one koji su bili u prvim redovima da nam posvedoče o tim slavnim danima i njihovim slavnim očekivanjima.

Obično ovaj datum deli Srbiju, ali nakon teksta koji je pred vama videćete da je to bez osnova. Nekada revolucionari budu zaboravljeni. Naši heroji petooktobarske revolucije definitivno  nisu zaboravljeni. Oni su i dalje u prvim borbenim redovima za bolje sutra, čekajući neki  budući 6. oktobar.

Nenad Čanak

Zicer je otišao u posetu Nenadu Čanku, žrtvi tranzicije i brendiranom autonomašu. Gospodina Čanka smo našli na potezu između Hepi televizije i Pinka. Nenad kaže da je zadovoljan onim što mu je naša borba dala. Srbiji je krenulo bolje, došla je demokratija, a ukinuta je diktatura, tvrdi Čanak. Dodaje i da će pobeda biti konačna kada priznamo nezavisnost obe srpske pokrajine. Takođe kaže da se divi Milu Đukanoviću, žrtvi Slobine tiranije, koji je morao da krije privatnu imovinu po raznim ofšor kompanijama, a da to, s obzirom na ogromno bogatstvo, uopšte nije lako.

Čedomir Jovanović
Ekipa Zicera je za svaki slučaj obukla zaštitne kostime i odelo pošto je vođa revolucije ovih meseci sklon izlivima nasilja. Čedu smo našli kako kači oglas da prodaje Fidelinku, u društvu njegovih telohranitelja. Jovanović se sa setom priseća tih dana:

– Bilo je teško. Bio sam krezava sirotinja kao što su Srbi sad, ali eto, može se uspeti i u ovoj državi, pred kojom još uvek stoji priznanje кosovske realnosti, genocida u Srebrenici i koju čekaju NATO integracije. – rekao je Čeda i potom je bio odsutan pola sata držeći podignut čekić uvis kojim je zakucavao plakat, kao kakav stari bolješevički revolucionar. Čedu smo brzo potom napustili, za svaki slučaj…

 

Dragan J. Vučićević

Novinari su kao i uvek i tog petog oktobra bili na prvim linijama, dajući sebe za slobodu i revoluciju. Dragan je taj dan nosio majicu Otpora i snimao scene paljenja Skupštine.

– Bilo je gadno, ŠOКANTNO FOTO plus VIDEO. Dragan Đilas je taj dan uništio i ubijao Srbiju. Žuti ološ je uzeo sve što je valjalo od Srbije, i sada žele da se vrate na vlast da nastave pljačku.- rekao je Dragan.

Кada smo Draganu skrenuli pažnju da je i on bio prvoborac petog oktobra zamolio nas je da napustimo kancelarije „Informer“a i, da je jasno ko nas plaća da mrzimo Srbiju.

 

Marko Đurić

Sledeći heroj naše revolucije je otišao tamo gde je ona i počela. Razgovor sa našim ambasadorom i šmekerom sa pravnog fakulteta započeli smo u kancelariji ambasadora Srbije u Americi.

Marko kaže da je to bila pobeda 5:0 Srbije nad diktaturom i da je taj dan tapšao i trčao do iznemoglosti i na taj način se zahvaljivao sudbini što je konačno došlo do demokratskih promena koje su kao vihor zahvatile i našu državu i društvo.

 

Goran Vesić

Jedan od lidera promena je svakako bio Goran Vesić. Najbliži saradnik DOSa, beskompromisni borac za Beograd i Srbiju. Goran nam je rekao da sada gleda drugim očima na čitavu revoluciju.

-Кoliko je tada fasada oštećeno, asfaltiranog puta uništeno, ali danas uređujemo i sređujemo Beograd da bude lepši, bolji i napredniji i to je prosto tako.- rekao je Vesić.

Čačak
Ekipa Zicera je pokušala da uzme izjavu i od Velimira Velje Ilića pa smo sa tom namerom otišli u Čačak. Velja nas je dočekao uz psovke i osmehe, zamolio nas da se priključimo njegovoj godišnjoj degustaciji rakije pošto je takav običaj.

-Vesna Pešić pije vinjak. Pijemo u dva slučaja kada je peti oktobar i kad nije he he- dobacio je Velja.

Hrabra ekipa Zicera je nažalost pala na Veljinu prepečenicu, te nije uspela zapamtiti reči našeg heroja. Pokušali smo naknadno da kontaktiramo Mlađana Dinkića, Labusa i ostale ali smo ostali uskraćeni za njihove izjave, možda i stoga što smo poneseni Veljinim veselim duhom nekima rekli da ćemo ih nagnati a drugima da su lopovi. U svakom slučaju, redakcija Zicera smatra da 5. oktobar treba definitivno uvrstiti u državne praznike, ako ni zbog čega drugog onda zbog Veljine prepečenice. Živeli!

Američki stručnjaci: Usmerena energija kojom se napadaju CIA agenti je zapravo Vlaška magija protiv koje ne možemo ništa!

Američke diplomate i špijuni sve su više izloženi napadima “nepoznatih napadača” uz pomoć tehnologije koja, kako pretpostavljaju zvaničnici i naučnici, koristi neku vrstu “usmerene energije”.

Misteriozni napadi koji izazivaju neobjašnjive zdravstvene probleme – vrtoglavicu, zamor, glavobolju, mučninu, anksioznost, kognitivnu disfunkciju i gubitak pamćenja – naterali su nekoliko CIA agenata da se povuku iz Srbije.

– Svaku od prijava napada tretiramo ekstremno ozbiljno i staramo se da službenici koji su napadnuti dobiju svu neophodnu negu i podršku,- rekao je portparol Stejt Departmenta.

Prema podacima sa kojima barata Američka administracija, do sada je pogođeno oko 200 vladinih službenika širom sveta.

Neki od karijernih diplomata ali i špijuna, nevoljno pristaju da preuzmu dužnost van Sjedinjenih Država, navodi izvor WSJ-a.

– Nema sumnje da je u pitanju Vlaška magija. To je najjača magija na svetu a simptomi koje opisuju CIA agenti, koji su se susreli sa ovim misterioznim napadima, su upravo istovetni simptomima koje izaziva ova magija. – rekao je doktor Džejms Đordano, profesor neurologije na Univerzitetu Džordžtaun, koji savetuje Vladu SAD-a povodom neuroloških napada.

Stejt department za sad nema rešenje za ove napade jer se naučno ne može dokazati postojanje Vlaške magije ali kako navodi Vol strit džornal, Amerika će preduzeti sve potrebne mere da zaštiti svoje agente. U tu svrhu su angažovani vrhunski Vudu magovi i pojedini istaknuti indijski gurui, no za sad nisu uspeli da pruže adekvatnu zaštitu od Vlaške magije.

– Pokušali smo da angažujemo i poznavaoce Vlaške magije, kako bi nam pružili potrebne informacije i sredstva za odbranu od ovih misterioznih napada ali niko od njih nije hteo da sarađuje sa našim službenicima. -navodi doktor Džejms Đordano.

Britanci nude posao za 1000 Srba za šverc benzina?!

0

Britanska kraljica je odobrila privremeni projekat sive ekonomije šverca benzina kako bi se rešila kriza u snabdevanju gorivom u Britaniji.

Vlada Britanije raspisala je konkurs za 1000 Srba sa iskustvom u švercovanju benzina. Plata do 3000 funti a sleduje i bonus ukoliko uspeju da obezbede redovno snabdevanje lokalnih benzinskih pumpi.

Britanci smatraju da je srpsko iskustvo iz vremena sankcija dragoceno te pored plate i bonusa zainteresovanima nude i državljanstvo. Svi zainteresovani sa potrebnim iskustvom mogu se javiti najbližoj britanskoj ambasadi. Vreme za prijavu na konkurs je neograničeno. Kako se navodi u konkursu ništa sem bazičnog poznavanja engleskog jezika nije potrebno, ni stručna sprema niti kovid propusnica.

 

Iz kabineta gradonačelnika otkrivaju priču iza Draškovog snimka: Nesebičan čin humanosti!

0

Ekipa Zicera dobila je saopštenje iz kabineta gradonačelnika Banja Luke, sa molbom da ga prenesemo u celosti. Kažu da ljudi treba da znaju zašto je snimak nastao.

–Snimak je nastao pre mnogo godina, kada je Draško bio običan čovek. Zašto je sad pušten, to treba pitati Dodika!

Na snimku je devojka iz konjičkog kluba Padok iz Banja Luke. Padok ima tradiciju da svake godine organizuje humanitarne akcije za najugroženije članove.

Devojka je u to vreme bila gripozna i nije mogla da prisustvuje časovima jahanja da ne bi zarazila konje. Imala je 38,5 temperaturu i kašljala je. Mislili su da neće preživeti.

Kada su je pitali šta joj je poslednja želja, izgovorila je :“ Da mi je samo još jednom jahati !“.

Za njenu želju čuo je Draško Stanivuković i javio se sa željom, kao veliki humanitarac, da pomogne.

Ispočetka joj je bilo neprijatno ali Draško je ubedio da će biti sve u redu i da ga slobodno zajaše. Kao što ste videli, devojka je bila srećna. Nakon toga je i ozdravila iako joj je bilo stvarno loše. Ona taj gest nikada nije zaboravila. – navodi se u saopštenju iz kabineta gradonačelnika Banja Luke Draška Stanivukovića.

Dr Kon: I na Slavu sa kovid pasošem!

0

Dr Kon smatra da još nije kasno za uvođenje kovid pasoša, te da se propusnice moraju uvesti u noćnim klubovima, barovima, kafićima, restoranima, školama, supermarketima, benzinskim pumpama ali i da će domaćini koji slave krsnu Slavu morati kontrolisati ko ima a ko nema kovid pasoše.

– Sad nastupa vreme krsnih Slava a to je ujedno i vreme velikih zaražavanja i domaćini će biti obavezni da puštaju na Slavu samo one koji imaju kovid pasoše. – rekao je Kon.

Dr Kon je dodao da će komunalni policajci nasumično obilaziti svečare i proveravati da li svi na Slavi imaju kovid pasoše a ako nemaju da će pisati kazne.

– Na Slavu se ne zove. Tako da će komunalni milicajci maskirani u obične građane nasumično ulaziti u domove gde se slavi Slava i potom će proveravati da li svi imaju kovid pasoše. – rekao je Kon.

Dr Kon je dodao da još postoji komplikacija sa spiskovima onih koji slave Slavu jer kako je rekao crkva ne želi da sarađuje po ovom pitanju i preda spiskove na uvid Kriznom štabu ali da postoji rešenje i za to, te da će biti angažovani etnolozi koji će na osnovu prezimena utvrditi koja porodica koju Slavu slavi.

 

United Media Group sprema mjuzikl rijaliti, po ugledu na Čarobnjaka iz Oza

0

Malo je poznato da produkcijska kuća United Media Group sprema reality u formi mjuzikla, zasnovan na poznatom filmu Čarobnjak iz Oza. Ekskluzivno će se prikazivati na SBB kablovskoj mreži. Uloge su već podeljene i idu ovako:


Gibanica 

Neobičan prizor jutros na Rtnju

Čovek sa Rtnja

Poznato je da planina Rtanj ima mnoga magična svojstva. U ovo se jutros uverila i redakcija Zicera.

Redakcija Zicera uputila se rano jutros ka jugu Srbije, kada nas je zaustavio neobičan prizor na autoputu u blizini planine Rtanj.

Čovek sa slike nas je jednim pokretom ruke zaustavio. Prišao nam je i rekao:

–Znam i ko ste vi i gde ste krenuli. Plemenit je to cilj. Mi, vojska sa Rtnja 16 reda Solarnog Zmaja, mobilišemo svoje snage u odbrani našeg naroda na Kosmetu.

Nemojte se podsmevati Srđanu Baboviću. On je pripadnik 33. stepena Solarnog reda i ima svoju misiju. On je obučen da spasi srpstvo i da sačuva tajne arhive našeg Reda od UDBE.

Takođe, leva zadnja guma vam je meka, trebalo bi da je napumpate. –

Kako se iznenada pojavio, tako je i nestao. Ono što je najbizarnije u celoj priči, kada smo se zaustavili na pumpi, zadnja leva guma nam je zaista bila meka.

Ser Artur Klark: Odbio sam ponudu da napišem istoriju hrvatskih kraljeva, to bi bilo previše fantazije za mene!

0

Jedan od najpoznatijih britanskih pisaca naučne fantastike Ser Artur Klark, odbio je ponudu države Hrvatske da napiše istoriju hrvatskih kraljeva.

Hrvatska Vlada ogorčena Klarkovim odbijanjem je zapretila kako će mu se krvavo osvetiti.

Klark je za britanske medije izjavio da prosto nije sposoban da napiše takvo jedno štivo jer mu nedostaje dovoljno fantazije da izmisli preko 1000 nepostojećih kraljeva nacije koja za sebe tvrdi da postoji 1000 godina iako za to nema nikakvih dokaza.

Klark kaže da mu nije problem da izmisli celukupnu hrvatsku istoriju ali mu je nemoguće u tu istoriju uklopiti svih 1000 kraljeva.

– Pobogu, ni mi Britanci, nismo mogli da slažemo svet da smo imali 1000 kraljeva. Iako smo jedan deo nemačke mitologije o kralju Arturu prisvojili, opet ne možemo biti toliko bezočni da kompletnu istoriju izmislimo. To mogu samo Hrvati. – zaključio je Ser Artur Klark.

 

Knez Babović: Moja će mala senka hodati Bečom, saplitati gospodu!

0

Poznati borac protiv nepravde, domaćih i stranih izdajnika, globalizma i zlog sistema, @SrkyRoyal Knez Srđan Babović, danas je priveden u policiju.

Srki Rojal je prethodno postavio objavu na Twitter-u na kojoj se vidi kako drži pištolj.Ali Srki tvrdi da privođenje nema veze sa ovom fotografijom pošto ima sva neophodna dokumenta za posedovanje i nošenje plastičnog pištolja.

https://twitter.com/SrkyRoyal/status/1440008872010321929

Srki je zapretio kako će resetovati sistem i pručio: „Moja će mala senka hodati Bečom, saplitati gospodu!“

O privođenju u policijsku stanicu na informativni razgovor, Srki je objasnio da to za njega nije ništa, pošto on ulazi u policiju kao u kafanu jer je stari borac protiv sistema.

Boško Obradović: Ženama je mesto u kuhinji!

0

Boško Obradović lider Dveri objavio je na tviteru status u kome kaže kako je ženama mesto u kuhinji.

https://twitter.com/samodejo3/status/1439500085688217600

Pošto je dobio komentar da će ga neko izudarati, mada ga je tviteraš iz nepoznatog razloga nazvao Dejom, Boško je rekao da je i to za ljude.

https://twitter.com/samodejo3/status/1439504941798895618

Svaka čast Obradoviću za ovako viteško ponašanje i stav.