Listen to this article
Home Blog Stranica 69

Kao rezultat oštre reakcije na dešavanja na Kosovu Vlada Srbije najavila formiranje MINISTARSTVA ZABRINUTOSTI!

0

Povodom nemilih dešavanja na Kosovu i Metohiji Vlada Srbije je oštro protestovala. Predsednik je najavio da nema predaje i povlačenja te najavio da će uložiti oštre note međunarodnoj zajednici.

Na vanrednoj sednici Vlade jednoglasno je izglasano da se pod hitno formira Ministarstvo zabrinutosti koje će ubuduće preuzeti ulogu brige o Srbima u regionu.

– Osnivanjem Ministarstva zabrinutosti zadajemo konačni udarac svim onim elementima u regionu koji ne žele progres Zapadnog Balkana- izjavio je predsednik.

Predsednik je takođe rekao da zna da su mnogi u regionu pogođeni formiranjem novog srpskog ministarstva i da im nije svejedno ali da to njega neće zaustaviti da gradi još bolje dobrosusedske odnose sa svima.

– Naša borba za bolju budućnost svih građana regiona nema alternativu. – rekao je pobedonosno predsednik.

 

Toma Mona: Obožavam Vučića do imbecilnosti !

0

Ministar u Vladi Srbije Toma Mona izjavio je na privatnoj večeri povodom Samita nesvrstanih kako obožava Vučića.

Slavlje koje je organizovano povodom Samita završilo je kolcem. Zaigrali su svi, pa i Toma.

–Ja njega obožavam, on je moj idol ! Dok nisam njega upoznao nisam znao koliko je izazova stavljeno na njegova pleća. Gde god da odemo, svi ga poznaju, grle, pozdravljaju! Kakav Tito, Vučić je Tito! – vikao je na uvo izaslaniku Gabona dok su igrali kolo. – Doći ćemo u Gabon, donećemo čokoladu, da probate kakvu čokoladu proizvodimo! –

Naš očevidac sa lica mesta kaže da je bio neobično srećan. Nakon igre poverio se izaslaniku Kine kako je Vučić poslao helikopter da ga odveze na VMA kad se otrovao podrigušom. O tome je Zicer već pisao.

–Život mi je spasao, razumete?!– Predstavnik Kine je samo klimao glavom.

Vučić mu je dao znak očima da prekine da smara ljude i Toma ga je odmah poslušao. Do kraja večeri nije više imao ispada.

Babi koja je slučajno pogledala piratsku verziju filma Toma pocrkali svi kućni aparati a mora da menja i bravu na stanu!

0

Užasan virus koji se nalazi na piratskoj verziji filma Toma doveo je jednu stariju gospođu iz Kaluđerice pred nervni slom.

– Unuk mi je narezao neke filmove i serije da gledam u dokolici ali nisam imala pojma da je na CD i taj film. – počela je svoje potresno svedočanstvo baba Zorka.

– Čim sam otvorila film, počela je veš mašina da radi iako je nisam uključila. Zatim se uključila mikrotalasna, koju ne koristim godinama a u kojoj je spavala mačka. Da ne pričam šta se s mačkom desilo. Bilo je strašno. – govori baba Zorka kroz suze.

Da zlo bude veće, unuk je babi sve aparate u kući povezao na blutut, te su se jedan po jedan isključivali i uključivali sve dok nisu pocrkali.

– Zamrzivač mi se juče isključio i sve meso je propalo. Zvala sam neke kompjutoraše da mi to poprave ali su oni rekli da je virus toliko moćan da ne postoji lek. – rekla je Zorka.

Konačno baba Zorka je morala da menja i brave na stanu jer su i one bile povezane na blutut.

Pazite se! Ako ste i vi skinuli piratsku verziju filma Toma ni po koju cenu ga nemojte gledati.

Bjelogrlić: Samo je krezuba Srbija skinula piratsku verziju Tome – sve ćemo pohapsiti!

0

Scenarista i režiser Dragan Bjelogrlić zapretio je kako će pohapsiti sve koji su skinuli piratsku verziju filma Toma.

– Taj osećaj koji baš ovaj film donosi, kolektivna katarza u publici se ne može se doživeti kad se gleda na telefonu ili laptopu.- poručio je Bjelogrlić.

– Samo je krezuba Srbija skinula piratsku verziju filma Toma. To je polusvet koji ne zna da ceni umetničko delo i zato nam je kultura u kurcu. – rekao je Bjela.

– Sve koji se na društvenim mrežama hvale da su gledali piratsku verziju filma, moj tim uredno evidentira i sve ćemo prijaviti policiji za visokotehnološki kriminal. Svi će na robiju. Dosta je bilo divljaštva! – bio je izričit Bjela.

Bjela je najavio da će oštro osvetiti svima koji su skinuli piratsku verziju filma i dodao da će posebno da se obračuna sa Gagom Antonijevićem. Kakve konkreno Antonijević ima veze sa ovim nemilim događajem, nismo uspeli da saznamo.

 

Autonomaš pao sa zgrade na Golfa dvojku, pa pitao prolaznicu: „Đe ti je papirić bombon’ce?“

0

Autonomaš (31) koji je pao sa devetog sprata jedne visoke zgrade u Novom Sadu , sleteo je na Golfa dvojku i čudom je preživeo, kažu zvaničnici i svedok, prenosi Zicer.

 

On je pao na krov Golfa parkiranog ispod u ulici Majke Jevrosime 26 a zatim je ustao sa desnom rukom uz bok i pitao je prolaznicu: –Đe ti je papirić bombon’ce?–, rekla je Kristina Pavlović (21) za Zicer. Ona je bila očevidac čitavog događaja.

–Čula sam velikim bum i isprva nisam pomislila da je to čovek–, rekla je ona. –Zadnji prozor automobila je pukao, eksplodirao je. On je ustao i otresao prašinu. Držao se za ruku.–

–Znala sam ga od pre, govorio je čistim vojvođanskim akcentom i zalagao se za autonomiju Vojvodine. Kad je progovorio krajiški, ostala sam u šoku.

Dok je odlazio samo mi je dobacio da je Golf „najbolje auto!“ i otišao.

Muškarac koji je skočio sa otvorenog prozora sa devetog sprata, prevezen je u bolnicu, rekla je doktorka iz KBC. Taj čovek nije radio u zgradi i nije bilo jasno zašto je tamo, rekli su radnici i svedoci. On je odbio da policiji da ime i nije sarađivao sa njima.

 

 

Nebojša Stefanović: Iza hajke na mene stoji Đilas koji ne može da se pomiri s činjenicom da je Srbija dobila fabriku čokolade!

0

Nebojša Stefanović, ministar odbrane na konferenciji za novinare objasnio je ko stoji iza medijske hajke na njega.

– Laž da sam predvodik grupe zaverenika sa ciljem da srušimo predsednika Vučića. Označen sam da sam radio direktno protiv predsendika, kršio zakon i da sam sve to radio za interes stranih država. Od svih laži koje su izrečene ova je svakao najmonstruoznija i neću se zaustaviti dok svaka od njih ne bude razobličena – rekao je Stefanović.

Stefanović je rako da mu je jasno da pojedincima iz bivše vlasti odgovara da uoči izbora unesu pometnju u redove SNS i da je jasno ko stoji iza medijske hajke na njega.

– Nema sumnje da iza ove hajke stoji lično Dragan Đilas. Kampanja laži koju vodi Dragan Đilas i njegova potpredsednice  stranke Marinika Tepić, pojačava se u trenucima kada se dešavaju veliki pritisci na Srbiju i kada se predsednik Aleksandar Vučić bori da dovede fabriku čokolade u Srbiju. – objasnio je Stefanović.

– Đilas ne može da podnese uspehe koje Srbija ostvaruje na svim poljima pod vođstvom predsednika Aleksandra Vučića. Fabrika čokolade će utvrditi naše prijateljstvo sa zapadnim partnerima. Nikako Dragan Đilas da shvati da je volja naroda Srbije glavni saveznik Aleksandra Vučića. Naroda koji je tu volju pokazao i Draganu Đilasu, zato ne sme ni da učestvuje na izborima, nego ih navodno bojkotuje zbog izbornih pravila a zapravo nema nikakvu podršku u narodu. – zaključio je Stefanović.

Toma Mona novi investicioni brend Srbije na EXPO Dubai: Mister „Najlepši osmeh“

0

Na Expo Dubai 2021 Srbija je predstavila svoje mnogobrojne brendove – od narodne nošnje preko hrane. Ipak, ubedljivu pobedu odneo je Toma Mona. Kako javljaju iz naše delegacije, Arapi kažu da je svojim osmehom zasenio sve ostale brendove. Dobio je i titulu „Mister osmeha Dubai 2021.“

–Svi posetioci su zastajali da ga vide i da se slikaju sa njim. Šeici su pitali – ko je ovaj čovek i ko mu je dozvolio da bude ovoliko lep?– kroz osmeh priča naša sagovornica iz delegacije.

Svi su pitali odakle je ovaj čovek jer, kako su rekli, –zemlja koja ima ovako lepe ljude zaslužuje investicije–. Bili su vrlo obradovani kada su saznali da je saradnik Aleksandra Vučića jer njega ovde u Dubaiju svi znaju.

Vučić je rekao kako će Tomin osmeh otvoriti barem dve nove fabrike u Srbiji a planiraju i izgradnju novog projekta „Ritopek na oblaku“, javljaju iz Vučićevog kabineta.

Fajzer uskoro izbacuje novi lek protiv Kovida zasnovan na antitelima Zdravka Krivokapića

0

Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kako se ispostavilo, ima neobičan genetski potencijal za borbu protiv Kovida. Podsećanja radi, Zdravko je naprasno dobio Kovid a zatim je za samo jedan dan izolacije ozdravio i nastavio sa poslom. Iako nije vakcinisan i spada u rizičnu grupu, najnovija ispitivanja njegove krvi pokazuju buster nivo antitela.

Zbog toga je predsednik Agencije za ljekove i medicinska sredstva Crne Gore (CALIMS) predložio Fajzeru da na osnovu Krivokapićeve krvi napravi novi lek protiv Kovida.

– Analize će potrajati malo duže ali na osnovu sadašnjih rezultata i stanja premijera Krivokapića, i više smo nego optimistični – saopštili su iz Calims-a.

Na naše pitanje da li će i Aleksa Bečić ući u testiranje za novi lek, obzirom da je bilo sve istovetno kao kod Krivokapića, iz Calimsa su rekli kako je Aleksa Bečić ipak lagao.

Na jugu se pojavili šverceri ulja na ulici

0

Neobičan prizor zatekao je redakciju Zicera kada smo na autobuskoj stanici u Nišu čuli: –Ulje ulje, maslac, suncokretovo, groždano, maraka maraka OHB OHB!–

Na to ih je, kako kažu, nateralo poskupljenje ulja.

Švercovano ulje nabavljaju sa Kosova, Makedonije, Grčke, a prodaje se čak i u kanisterima. U nabavku najčešće idu žene jer su carinici manje stroži prema njima, kažu.


Litar suncokretovog ulja na ulici košta 145 dinara, a cena ide i do 130 dinara ako se uzima na veliko. Šverceri su kažu prezadovoljni, jer ljudi koriste ulje i za gorivo.

–Živela ova Vlada bratko da ti reknem, mož se i zaradi neki dinar za nas sirotinju a i da se prži i vozu kola!– rekao je na sagovornik koji je želeo da ostane anoniman.

Čoban lovio kečige eksplozivom!

0

Vlasnik Color Press Group Robert Čoban pohvalio se na društvenim mrežama kako je organizovao festival na kome se jela kečiga koju je lovio eksplozivom.

 


Čoban je naglasio da su kulturni festivali važniji od prirodnih resursa i da se to podrzumeva u civilizovanom svetu.

– To što je bio lovostaj kečige ne menja stvar. Srbija oskudeva u kulturnim manifestacijama i da nije mene pitanje je da li bi uopšte bilo kvalitetnih festivala. – Objasnio je Čoban.