Listen to this article
Home Blog Stranica 165

Poznati IT stručnjak objašnjava kako Srbiju možemo ponovo učiniti velikom i bogatom!

0

Dok je većina naše omladine otišla u jutjubere, blogere ili su postali influenseri, malo ko je upoznat sa jednom ozbiljnom internet delatnošću, koja može doneti enormne zarade čitavoj Srbiji. U pitanju je dropshipping.

Specijalno za Zicer, poznati svetski IT stručnjak i veoma produktivni dropshippinger, Miša Vacić, objašnjava male tajne ovog veoma uspešnog zanata.

– Mali žuti ljudi sa dalekog istoka su napravili gotovo sve što se može napraviti. Sva svetska ekonomija sada zavisi od njihovih proizvoda. Srbi, kao narod koji je poznat po uspešnim trange-frange poduhvatima, su kao rođeni za dropshipping. Naše je samo da edukujemo omladinu, kako da naprave svoje sajtove za online prodaju, sve ostalo se nalazi, s jedne strane kod Kineza, s druge strane kod Amerikanaca. Dakle, mi napravimo more online sajtova preko kojih Amerikanci kupuju kineske proizvode. I svi zadovoljni.- objašnjava Vacić.

– Dalje bismo učinili neke ustupke Kinezima. Recimo, radi lakše dostave i odabira proizvoda, mi bismo im mogli iznajmiti nekoliko hiljada hektara površine na Kosovu da tu skladište svoju robu. Naravno, to bi podrzumevalo i da se naseli nekih par miliona Kineza na Kosovo, ali bože moj, takav je posao. Takođe bismo u daljem postupku razvoja ovog posla mogli naseliti par miliona Kineza u opustele srpske oblasti Federacije Bosne i Hercegovine, koje svakako po katastru pripadaju Srbima. To bi im zahvaljući blizini hrvatske granice, odnosno EU, olakšalo transport robe na zapad.  Isto bismo mogli uraditi i na severu Vojvodine u Subotici recimo, jer je i to granica sa EU. – dodaje Vacić.

– Što se tiče Raške oblasti i Crne Gore, tu bismo napravili jednu vojnu bazu, mislim u Raškoj oblasti, jer znate kako-svaka država koja negde skladišti milijarde dolara svoje robe, obavezna je i da je čuva i štiti od potencijalnih lopova. – objašnjava Vacić.

– Verujem da bi Crnogorci rado ustupili Hercegnovski zaliv, koji je ionako srpski, za kinesku vojnu flotu, koja bi sem čuvanja već postojećih zaliha robe na Kosovu, bila korisna i za dostavu robe iz Kine, naročito prizvoda vojne industrije, koji će uskoro trebati Evropljanima, zbog najezde ovih islamistički nastrojenih migranata. No to bi rešili nakon što Tramp izbaci Crnu Goru iz NATO-a. – dodaje Vacić.

– Sve u svemu, mislim da bi dropshipping podigao Srbiju na noge te da bismo ovom metodom zarađivanja putem interneta, vrlo brzo postali ozbiljna vojna sila u Evropi.- zaključio je Vacić.

 

 

Toma Nikolić se vraća u politiku i sa Veljom Ilićem pravi stranku!

0

Bivši predsednik Srbije Tomislav Nikolić vraća se u politiku, saznaje Zicer.

Nakon duže pauze, Tomislav Nikolić je prelomio i rešio da se vrati u politiku. Kako saznajemo, Nikolić je okupio izvestan broj pristalica i simpatizera s kojima će oformiti novu stranku. Ovoj političkoj partiji će se, po svoj prilici, priključiti i Velimir Ilić, bivši ministar za kapitalne investicije, građevinu i urbanizam.

S obzirom na politički domet i prethodni politički angažman ove dvojice političara pretpostavlja se da će nova stranka biti patriotska, rusofilska i regionalnog karaktera, slično politici Milana Stamatovića i njegove partije Zdrava Srbija.

Srbijanska stranka(SS) kako već unapred nazivaju ovu Veljinu i Tominu partiju, mogla bi uzeti deo kolača i vlasti ali možda još i više opoziciji, pre svega urušenom pokretu Dveri Boška Obradovića i Narodnoj stranci Vuka Jeremića. No na duže staze, zbog svog uporišta na lokalu, Srbijanska stranka bi mogla postati ozbiljna alternativa vladajućoj koaliciji i Srpskoj naprednoj stranci.

 

 

 

Amerikanci ugradili čip u glavu premijerki Srbije Ani Brnabić!

0

Kako nezvanično saznajemo od eminentnog srpskog naučnika i stručnjaka za GMO i ostale paranormalne pojave, Nikole Aleksića, Ani Brnabić su Amerikanci ugradili čip u glavu.

– Prema mojim saznanjima, koja su relevantna jer potiču iz proverenih izvora, Amerikanci su ugradili čip u glavu premijerki Srbije Ani Brnabić. – izjavio je predsednik Ekološkog pokreta Novog Sada, Nikola Aleksić.

Aleksić je objasnio da Amerikanci nameravaju da potpuno preuzmu kontrolu nad Srbijom i da su već čipovali nekoliko visokih državnih funkcionera čija imena za sad ne želi da otkriva.

– Uskoro će svima biti jasno da ljudi koji rukovode našom državom nemaju svoj mozak. Kada ovo kažem ne mislim u prenesenom značenju, nego doslovno nemaju svoj mozak. Pogledajte samo taj robotizovani izraz lica naše tj. njihove premijerke Ane. – rekao je Nikola.

– Amerikanci širom sveta ugrađuju čipove državnim funkcionerima, te preko tih čipova kontrolišu svetske političare. Čipovani političari su kao čipovane krave. Oni nemaju svoju volju i govore i rade onako kako im preko čipa stigne direktiva. Direktno iz Pentagona kontrolišu te čipovane političare, tako da oni širom sveta sprovode političku volju američke satanske diktature. – zaključio je Nikola Aleksić.

 

 

 

Anđus: U prethodnom životu Vučić i ja smo bili braća!

0

Sportski novinar i TV voditelj Dejan Anđus u najnovijoj kolumni otkriva kako je u prethodnom životu bio rođeni brat Aleksandru Vučiću!

Živeli smo skromno, ali smo sve delili.

Hipnotičkom regresijom Dejan Anđus je vraćen u prethodni život. Detaljno opisujući svoj prethodni život izneo je niz zanimljivih podataka o svojoj duhovnoj srodnosti sa Aleksandrom Vučićem.

– Živeli smo u Engleskoj. U maloj trošnoj kući, radničkog naselja, predgrađa Londona. Početak dvadesetog veka. Jutra maglovita i sumorna. Moj brat, sadašnji predsednik Srbije i ja smo išli na posao u obližnju fabriku. Bili smo deca. On nepunih šest godina, a ja devet. – piše Anđus u svojoj novoj kolumni.

– Šta još da napišem? Težak je to bio život, gotovo kao u zatvoru. Oskudan. Nije se imalo za hleba, za lekove majci. Nosili smo poderanu garderobu. Ali tako smo se srodili u toj muci, ja i moj brat, sadašnji predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da tu vezu i sad živo osećam. – piše Anđus.

– Šta još da vam pišem? U zatvoru sam doživeo katarzu. Shvatio sam da moja veza sa Vučićem mora da ima korene u prethodnom životu. Zato sam se podvrgao hipnotičkoj regresiji. Na moje iznaneđanje, sve se poklopilo.- piše Anđus.

– Šta još ja to da napišem? Smešno. Dvadeset pet godina, do prošlog jula, prijatelj predsednika Republike. Bilo je i perioda svakodnevno-celodnevnog druženja i milijarde tema o svemu, svačemu, svakom. Uvek sam znao da smo nekako bliski, srodni, ali ko je mogao očekivati da smo nekada bili rođena braća. A braća, priznaćete, moraju da se poštuju i vole. – zaključuje Anđus u svojoj najnovijoj kolumni.

Vučić prati Twitter 24 časa dnevno!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na Twitter-u prisutan praktično 24 časa. Njegove objave možete videti u kasnu noć, posle ponoći, u ranu zoru, tokom prepodneva, u podne, posle podneva je malo manje aktivan ali je jednako prisutan i predveče i tokom noći kada je veoma aktivan.

Kontaktirali smo IT stručnjake da nam objasne kako je moguće da neko bude prisutan 24 časa na ovoj društvenom mreži, s obzirom da Twitter nema opciju zakazivanja postova.

– Obično na održavanju jednog uticajnog profila na Twitter-u radi nekoliko ljudi. – kaže za Zicer IT stručnjak i urednik poznatog portala Kompjuteras.com Darko Dražović.

– Međutim, kada više različitih osoba uređuje jedan profil, primetan je različit stil objava. Na Vučićevom profilu se to ne vidi. Tako da nije jasno da li on ima klonove koji uređuju njegov profil ili je zaista prisutan 24 sata na Twitter-u. – zaključuje Darko.

Poznati marketar Istok Pavlović kaže da je moguće da neko sam uređuje svoj profil na Twitter-u 24 časa, ali pod uslovom ili da nikako ne spava ili da povremeno spava po pola sata.

– Očigledno je da jedan čovek uređuje profil Aleksandra Vučića, i najverovatnije je da je to on sam. Stil svih objava je uvek isti, što pokazuje da nije u pitanju tim ljudi već isključivo jedna osoba. A pošto je Vučić poznat kao neko ko nema poverenje u svoje saradnike, onda je sasvim izvesno da on sam uređuje svoj profil 24 sata. Kako to radi, bog sveti zna. – zaključio je Istok.

 

Trifunović: Srpska crkva je uz pomoć Rusa prokrijumčarila Srbina prerušenog u Tompsona u autobus fudbalera!

0

Poznati srpski glumac Sergej Trifunović izjavio je kako u autobusu hrvatskih fudbalera nije bio pravi Tompson.

– To nije bio pravi Tompson. Videlo se odmah da je neko ko veoma liči na njega ali to nije bio on. Dobio sam informacije od mojih prijatelja iz Hrvatske da je to jedna gnusna podvala Srpske crkve. Popovi iz Zagreba su uz pomoć Rusa podmetnuli jednog crkvenjaka koji jako liči na Tompsona, samo da uđe u autobus sa hrvatskim fudbalerima i slika se s njima da bi posle to objavili u srbijanskim medijima. – izjavio je Trifunović.

Opasna ANTIVORTEKS sekta ucenjuje decu da se slikaju pored mrtvih roditelja!

0

Opasna sekta Antivorteks hara internetom.

Antivorteks je sekta nastala iz ogranka Sajentologa koji se predstavljaju na internetu kao Vorteks.

Prvobitno su članovi sekte Antivorteks verovali u delotvorno dejstvo pozitivnih misli, dok su bili članovi sekte Vorteks, ali pošto ih je život demantovao, shvatili su da su njihovi gurui samo zarađivali pare na njima ubeđujući ih ako dovoljno dugo pozitivno misle da će im se ispuniti sve želje.

Antivorteks sekta, koja sada deluje na internetu je po ubeđenjima veoma slična subkulturi EMO, s tom razlikom što se ne oblače i ne šminkaju kao pripadnici kulta EMO.

Od stručnjaka u policiji zaduženih za praćenje rada mračnih kultova i sekti širom našeg regiona smo saznali da Antivorteks sekta zahteva od svojih članova, koji su pretežno tinejdžeri, da se slikaju pored jednog mrtvaca, po mogućnosti iz uže porodice, i da te slike objavljuju na internetu kako bi uništili Vroteks verovanje.

– Smrt je najjača poruka, kao dokaz da u svetu ne cvetaju ruže i da se ljudski život ma koliko uspešan bio, ipak okončava umiranjem. – kaže stručnjak iz policije.

 

 

Kolinda: Spremna sam i gola da se skinem za Hrvatsku!

0

Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je kako bi se skinula gola za Hrvatsku.

– Skinula bih se i gola za Hrvatsku, a kako neću obući šahovnicu i svijetu pokazati tko smo mi Hrvati. Nisam ponizila zemlju, ja sam ponosno nosila šahovnicu kao naši borci tjekom domovinskog rata. – rekla je Kolinda.

 

Srpski navijači na Vimbldonu pevali četničke pesme, pridružili im se muslimani i Hrvati!

0

Svetski majstor tenisa Novak Đoković, ponovo je dokazao svoju superiornost na Vimbldonu pobedivši južnoafrikanca Kevina Andersona.

Ono što je iznenadilo svetske medije, koji su prenosili ovu utakmicu, jeste incident koji se dogodio na tribini tokom meča. Naime, srpski navijači ogrnuti četničkim zastavama u šubarama sa kokardama su pred kraj utakmice počeli pevati četničke pesme. Orilo se sa tribina o Draži, Đujiću, Đurišiću i drugim četničkim vojvodama. Na iznenađenje svih prisutnih ubrzo su im se pridružili i hrvatski navijači i nekoliko Bošnjaka.

Jedan od prisutnih hrvatskih navijača je izjavio da on podržava Đokovića jer su i „četnici podržali hrvatsku reprezentaciju na Mundijalu u Rusiji.“

– Kaj to kome smeta? Svatko pjeva svoju narodnu glazbu. Mi pjevamo ustaške izvorne pjesme pa i Srbi navijaju za nas. Sad kad Srbi pjevaju svoju glazbu što i mi ne bismo navijali za njih. Samo glupim šovinistima smetaju naše različitosti! – izjavio je Domagoj Josipović.

Bošnjaci nisu hteli dati izjavu za Zicer, ali su poručili da se slažu sa Hrvatima i da im nije smetalo skandiranje srpskih navijača: „Nož, žlica, gibanica!“ jer se zna da je kultura Srba i Bošnjaka ista i da su i gurmanski afiniteti veoma slični.

 

Vesna Pešić: Mrzim Gujona zato navijam za Hrvate!

0