Listen to this article
Home Blog Stranica 81

Nezavisni i neutralni analitičar rodom iz Crne Gore: Ne smeta da mitropolit bude Srbijanac ali nema boljeg od Jokaša, očiju mi!

0

Nezavisni i neutralni analitičar A.Đ. rodom iz Crne Gore objasnio je zašto je najbolje da vladika Joanikije bude naslednik mitropolita Amfilohija na Cetinjskom tronu.

– Nije što je naš ali nake pameti, ljepote, poštenja, i čojstva nećete nać niđe. Ja samo istinu pričam. Nikad nijesam lagao. Zato sam ja najobjektivniji i najnezavisniji analitičar na ovu temu. – rekao je analitičar A.Đ. za Zicer.

– Ne smeta meni da mitropolit bude i Srbijanac ali nema boljeg od Jokaša, očiju mi. Nije bitno ni ko je ni odakle je, bitno je samo da bude Joanikije.- Zaključio je nezavisni analitičar za Zicer.

Hrvat Borna konačno pronašao devojku kojoj ne smeta što liči na Vučića

0

Mladi Hrvat Borna, koji je postao internet senzacija zahvaljujući svom oglasu na Tinderu u kome traži devojku kojoj neće smetati što liči na Vučića, konačno je našao.

Njegova izabranica je poreklom iz Srbije ali dugo radi u jednom butiku u Istri gde su se i upoznali. Da stvar bude još lepša, zove se Aleksandra i kako sama kaže, to je bila ljubav na prvi pogled:

–Mačovali smo se na Tinderu i razgovor je lepo tekao. Tek posle sam saznala da je mislio da će mi smetati što liči na Vučića. Ja nisam ni znala ko je taj Vučić. Posle sam proguglala i iskreno, uopšte ne vidim sličnost između njega i tog čoveka. – kaže Aleksandra.

–Lepo nam je, planiramo da odmor zajedno provedemo kod mojih na selu. On kao programer iz Zagreba nikad nije video uživo stoku tako da će mu sigurno biti lepo kod mojih roditelja. Mi imamo krave, svinje i kokoške. Biće lepo videti kako će se snaći. – završila je Aleksandra.

Sledeći koji se utapa u SNS je Miloš Jovanović sa DSS-om – Nećete verovati šta je uslov!

0

Prema saznanjima do kojih je došla redakcija Zicera, sledeća stranka koja će se integrisati sa SNS zajedno sa njenim liderom biće DSS i Miloš Jovanović.

Za Miloša se ranije spekulisalo da su mu izborni materijal štampali Naprednjaci ali više od toga nije bilo poveznica između njega i SNS.

Sada je sasvim izvesno da je i on jedan od SNS privezaka.

Prema našim saznanjima Miloš će sa DSS preći u SNS neposredno pred naredne izbore, čime će značajno uzdrmati patriotski deo opozicije.

Kako saznajemo ponuđeno mu je da u sastavu nove Vlade bude ministar pravde. Prema našim saznanjima Miloš je imao samo jedan uslov, a to je da Šapić ne bude gradonačelnik Beograda, već samo zamenik gradonačelniku Goranu Vesiću!

 

Šapić pronašao SPAS u SNS

Lider stranke SPAS, Aleksandar Šapić, u potresnom intervjuu nam je otkrio kako je konačno pronašao svoj spas u SNS-u.

–Moj životni put je bio pun borbe o kome sam retko pričao. Vaterpolo me je naučio kako da plivam ali i kako da se održavam da ne potonem. Mislim da mi je to mnogo pomoglo kada sam se okrenuo politici.

Taj put je bio trnovit, pun padova. Najpre nisam bio ni naročito pismen ni školovan. Ja sam plivao, nisam učio. Morao sam u rekordnom roku da diplomiram pa i doktoriram. I to su pokušavali svi da mi ospore. Na Twitteru su mi se smejali jer nisam bio naročito pismen. Nisam, priznajem. Ni doktorat me nije naročito promenio u tom smislu. Kako sam i napisao tamo, ja sam samo običan čovek od krvi i mesa.

Bivalo mi je sve teže, botovi Aleksandra Vučića su mi se sve više smejali. Počeo sam da se povlačim u sebe, da budem depresivan. Prestao sam da dajem intervjue, skroz sam se bio povukao iz medija. Bilo mi je sve gore i gore.

Ruku spasa mi je pružio Aleksandar Vučić. Pozvao me je, raspitivao se za moje zdravlje. Jako ga je rastužilo što sam se tako osećao. Odveo me je na večeru gde smo dugo razgovarali.

Te noći sam ga sanjao. U snu je bio nekako još veći i lepši nego uživo. Dolazio mi je u susret obasjan svetlošću. Malo sam osetio i strah pred takvom njegovom pojavom. Kada je prišao, rekao mi je :“ Šapke, biće sve u redu. Tvojim mukama je došao kraj. Znam da ti fali bazen i kupanje, spido gaćice i adrenalin. Sve znam. Kad ja budem postao trener, ti ćeš opet moći sve to. Nisu za tebe tvitovi i visoka politika. Tvoja snaga je u tvojim mišićima, a ne u glavi. I to će ti biti omogućeno. Ja ću ti pomoći. Ja sam tvoj spas.“

Probudio sam se sa osećajem mira i nekog neopisivog spokoja. Čak sam i posle ne pamtim koliko godina, spavao tu noć skoro 10 sati. Potpuno me je taj san i celo to iskustvo promenilo. Vratilo me je u život. Tako sam pronašao konačno svoj spas u SNS. Aleksandar Vučić mi je postao pravi prijatelj i zahvaljujem se svakog dana nebesima što sam konačno našao svoj mir i svoju sigurnu luku. – završio je Šapić.

Karleuši se javio uskršnji zeka u snu i rekao joj da se vakciniše inače više neće biti in

0

Poznatoj turbo-pop pevačici Jeleni Karleuši u snu se javio uskršnji zeka i rekao joj da ako želi da bude i dalje in mora da se vakciniše.

Karleuša je ovo ispričala svojoj najboljoj prijateljici na Instagramu, a već jutros se vakcinisala Fajzerom.

– Nakon što mi se u snu javio uskršnji zeka, ja sam primila Fajzer vakcinu, društveno sam odgovorna osoba i nadam se da će ovo podstaknuti ljude da se vakcinišu i da ću ostati i dalje in.“ – rekla je Karleuša.

Karleuša je prokomentarisala i prozivke sa tvitera:

– Ja sad koristim Instagram a Tviter je za seljake i antivaksere. Instagram je bolji od Tvitera jer može da prikaže čoveka u njegovoj pravoj lepoti. Uostalom, koga briga za to što misle tviteraši i nije istina da sam otišla sa Tvitera zato što sam nepismena. – rekla je Karleuša i mi joj verujemo.

 

Jeremić: Trećinu Naprednjaka proterati u Rusiju, trećinu prevesti u opoziciju, a trećinu…

0

Nakon pregovora sa EU parlamentarcima lider Narodne stranke Vuk Jeremić je izjavio da je dobio podršku Evrope za revanšizam koji sprema nakon preuzimanja vlasti.

Na pitanje novinara šta će učiniti sa preko 700 000 članova SNS, Vuk je odgovorio da postoji proveren recept u ovakvim situacijama.

– Ne možemo da primenimo nad svima revanšizam. To bi izazvalao burnu reakciju u narodu. Zato ćemo postepeno da se ratosiljamo Naprednjaka. To će biti proces. Trećinu Naprednjaka, pogotovo onih koji su već zaposleni u javnim preduzećima, ćemo jednostavno prebaciti u opoziciju. One najbuntovnije ćemo proterati u neke zemlje trećeg sveta, recimo u Rusiju. A trećinu ćemo pohapsiti. – rekao je Jeremić.

Prvi pik drugog talasa pregovora opozicije sa vlastima ide u dve kolone

0

Odsustvo održive opozicije u parlamentu, a bogami i van parlamenta, stvorilo je zaraznu krizu opozicionog defetizma koji se pretvorio u opasnu pandemiju iščezavanja opozicije.

Da bi se stalo u kraj ovoj bolesti, evroparlamentarci su oformili krizni štab koji pokušava da kroz pregovore sa vlastima izdejstvuje makar minimalno prisustvo opozicije i makar van parlamenta.

Poslednji pik prvog talasa pregovora je okončan 2019. sasvim bezuspešno i tada se opozicija podelila u dve kolone: Bojkotašku i antibojkotašku.

Danas, nakon dve godine, treba napomenuti takođe da se bojkotaški deo opozicije poklapa sa vakserskim i proevropskim delom opozicije a antibojkotaški sa antivax i antiglobalističkim delom opozicije, pokrenut je prvi pik drugog talasa pregovora ali je ponovo otišao u dve kolone.

Analitičari očekuju da će u drugom piku drugog talasa pregovora uz posredovanje evroparlamentaraca biti postignut kakav-takav konsenzus unutar opozicije o željenim uslovima na predstojećim  izborima.

Neki od klučnih uslova opozicije su da na naredne izbore mogu izaći samo nepopularni političari, te da se Vučić iseli iz Srbije, po mogućnosti negde van civilizacije gde nema sredstava komunikacije, da ne bi na posredan način uticao na tok izbora.

Tokom pregovora je zaključeno i od EU parlamentaraca usvojen predlog da nakon smene SNS i Vučića treba sprovesti temeljni revanšizam kao preduslov uspešnoj demokratizaciji društva.

 

 

Đilas predlaže da se zabrani penzionerima da glasaju jer su reakcionarni!

0

Lider SSP Dragan Đilas zahteva da se izmeni zakon o glasačkim pravima, te da se penzionerima oduzme pravo glasanja jer su reakcionarni.

Đilas objašnjava da su penzioneri uvek za vlast i da je to ozbiljan problem svake opozicije u Srbiji.

– Zbog tih penzionera, mi mlađi političari ne možemo doći do izražaja iako je naš politički i ekonomski program daleko bolji od režimskog. Prosto nemamo velike šanse dok god na izborima presuđuju glasovi penzionera. Zato penzionerima treba zabraniti da glasaju da se otvori šansa nama mladim političarima da unapredimo zemlju. – rekao je Đilas.

Pijani Srbin iz Verone oskrnavio spomenik čuvenom pesniku Gaju Valeriju Katulu misleći da je Vučić!

0

Pijani gastarbajter iz Italije N.P.(ime poznato redakciji  – Nedeljko Petković) uhapšen u gradu Verona prilikom uriniranja po spomeniku čuvenom pesniku iz starog Rimskog perioda Gaju Juliju Katulu.

Pijani Srbin se prilikom hapšenja pravdao da je bio ubeđen da su Italijani iz nekog razloga podigli spomenik Vučiću jer, kako je rekao, „lik neverovatno liči na Vučića, jedino mu fale naočari“.

– Proslavljao sam 1. maj i Božić u krugu prijatelja. Dojadile nam ove mere od korone. Pa smo se malo opustili za praznike i napili. Kad sam se vraćao na stan ugledao sam tog Vučića i reko sad ću ti se osvetiti što sam morao otići iz Srbije trbuhom za lebom. Ok, nisam otišao kad je Vučić bio na vlasti, otišao sam ranije ali bez obzira sam morao otići iz Srbije u potrazi za poslom. I eto, onda me je uhvatila policija. – izjavio je za Zicer pijani Srbin iz Verone.

 

Gej lobi se sveti zbog neusvajanja zakona o istopolnim zajednicama: Napravili montažu TUCANJA VUČIĆA I ĐILASA

0

Tajni zaverenički gej lobi iza koga, kako saznajemo, stoji lično Predrag Azdejković, da bi se osvetio Vučiću zbog neusvajanja zakona o istopolnim zajednicama, napravio montažu u kojoj se Đilas i Vučić tucaju.

Na montaži su prikazana dva uskršnja jajeta koja se tucaju na koje su kasnije u fotošopu dodate fotografije Đilasa i Vučića. Ovo je jasna seksualna insinuacija koju gej lobi plasira preko naivnih Đilasovih botova.

Gej lobi ovom porukom želi da kaže da su za njih i Vučić i Đilas isti jer su obojica protiv pedera.