Listen to this article
Home Blog Stranica 64

Lutovac, Jeremić i Đilas se dogovorili da skoče sa Đilasovog mosta!

0

Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić izjavio je da je za građane Srbije najkorisnije da ta stranka, SSP i DS zajedno izađu na izbore, a da je „sledeća najkorisnija stvar da on, Dragan Đilas i Zoran Lutovac skoče s mosta“.

„Promena vlasti je nezamisliva ako opozicija nastupi u tri, pet ili osam kolona. Samo zajednički nastup opozicije može skrenuti Srbiju sa pogubnog pravca kojim se kreće. Ako se ne dogovorimo i budemo gledali samo ko će koga da ’zavrne’, onda bolje da se više ni ne bavimo politikom. Idealno je da dogovor postignemo sutra, a sledeći najbolji dan je prekosutra“, rekao je Jeremić.
Na žalost, Jeremić, Lutovac i Đilas se nisu dogovorili te su odlučili da skoče s mosta. Da to ipak bude simboličan otpor opozicije, skočiće sa Đilasovog mosta.

Nezapamćena scena sa Slave u Nišu: misteriozni domaćin tražio od gostiju kovid propusnice, a zatim je pozvao komunalnu policiju!

0

Raspoređeni pri razmaku od 3 metra sa maskom na grudima, gosti su obedovali uz zvuke Lili Marlen, sve dok domaćin Slave (identitet poznat redakciji) nije iznenada u 20h ustao i razdrao se: Ausvajs bitte!

Misteriozni domaćin Slave

Gosti su prasnuli u smeh misleći da je u pitanju šala, sve dok komunalna policija nije zakucala na vrata. O tome priča Slavko Nedeljković, jedan od gostiju:

Svi smo uredno pokazali PCR testove na ulazu i imali maske. Niko se nije rukovao i sve vreme smo držali distancu. Zato smo i mislili da se domaćin šali kada je zatražio Kovid propusnice na uvid.

Međutim, ubrzo je banula komunalna policija. Neki od nas su privedeni zato što nam je Kovid propusnica bila starija od 24 sata–priča Slavko.

Domaćin je stajao i na kraju je klimnuo glavom komunalnom policajcu, kad je sve bilo gotovo.

Ja sam i dalje u šoku. – zaključio je gospodin Nedeljković.

Domaćin Slave čiji smo identitet morali da sakrijemo, nije želeo da nam da izjavu.

LONČAR sa direktorom FAJZERA: Postigli smo ISTORIJSKI dogovor – građani neće morati da vade iglu iz vene!

0

 

Ministar zdravlja dr Zlatibor Lončar imao je danas satanak sa regionalnim direktorom kompanije Fajzer Mohamedom Hamamom, koji boravi u poseti našoj zemlji. Na sastanku se razgovaralo o detaljima potpisanog ugovora o kupovini leka kompanije Fajzer protiv korona virusa, dinamici isporuke, kao i o budućim projektima i modalitetima saradnje, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.

Na konferenciji za medije koja je usledila odmah posle potpisivanja ugovora, okupljenim novinarima se obratio srpski ministar zdravlja:

-Na prvom mestu zahvalio bih se kompaniji Fajzer na saradnji i naročito na odnosu koji imaju prema našoj zemlji. Ugovor o nabavci ovog leka kompanije Fajzer do sada su potpisale SAD, Australija, Velika Britanija i još jedna velika i važna zemlja – Srbija.

Nakon ovih reči dr Lončara salom se prolomio gromoglasan i dug aplauz. Sačekavši da se okupljeni predstavnici medija umire i prizovu pameti, uz osmeh, on je nastavio:

-Međutim, mi smo načelno postigli još jedan dogovor. Istorijski! Naime, radi se o eksperimentalnom projektu konstantne vakcinacije! Saglasno ovom dogovoru, naši građani će prvi u svetu, to treba posebno naglasiti, biti u prilici da budu konstantno vakcinisani.

Ne čekajući pitanja novinara, srpski ministar zdravlja je odmah objasnio o čemu se radi:

-Kako slučajno ne bi propustio buster dozu, a znamo da je najbolje da to bude Fajzer vakcina, svaki građanin će zadužiti stalak za infuziju i, za početak, tri staklene boce pune Fajzerove vakcine. Kad se jednom priključe, građani će samo imati obavezu da praznu bocu zamene punom. A to može svako.

Ponovivši da se za sad ipak radi samo o načelnom dogovoru i da ima još par pojedinosti koje treba razraditi, na kraju konferencije, dr Lončar je izjavio da je on optimista i da se nada da će građani Srbije veoma brzo biti u prilici da iglu iz vene ne vade.

-Mi u Vladi nećemo sedeti skrštenih ruku i čekati. Ne. Mi smo već nabavili i stalke, lepe, na točkiće, i staklene boce, kao i ostalu neophodnu opremu dovoljnu za jedno dve – tri godine. Od nedelje ćemo raspisati i tender za to. Sve mora da bude čisto i po propisima – zakljucio je dr Lončar.

 

 

 

Za ZICER, dr sleep…

 

 

 

 

Totalni obrt: Tomislav Momirović se seli u Vijetnam!

0

Još se nije slegla prašina nakon gostovanja Tomislava Momirovića na RTV Vojvodini, a pomenuti ministar je glavni akter novog skandala koji je dodatno uzburkao javnost.

Govoreći o uslovima u kojima rade vijetnamski radnici u fabrici guma „Linglong“, u emisiji „Pravi ugao“, ministar je rekao sledeće: „Njihova prosečna plata je 900 evra. Ja se pitam zašto ti ljudi ne iskoriste taj novac da obezbede sebi dostojanstveniji život ovde“.

I mada je ovim rečima vijetnamskim radnicima uputio jasnu i nedvosmislenu poruku da ne napuštaju Srbiju i da se ne vraćaju u svoju zemlju, nepun dan posle, Tomislav Momirović je rešio, kako se priča po prestonici, da se lično i personalno preseli u Vijetnam.

Pozvali smo ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture i zamolili ga da nam kaže da li je to tačno i ako jeste da nam objasni kako je došlo do takvog totalnog obrta.

-Da, tačno je. Selim se u Vijetnam. U kolima sam. Baš se sad vozim do aerodroma. Sačekajte momenat. Zovem za minut. Sve ću vam reći.

Nakon što se parkirao sa strane, ministar nas je pozvao i nastavio:

-Nisam stigao pre emisije da vidim na Guglu šta je uopšte taj Vijetnam, pa kad sam sutra ujutro to uradio…Znači, šok, brate! Prva slika – Zlatni most! Ej, oni tamo prave mostove od zlata…Izneverovao sam! Tri puta sam proveravao. Zamisli, brate, kolike su tamo provizije?! Znači, odmah sam rešio da se selim. Ućari se i ovde 20-30%, al’ batice, moraš da se je*avaš s putarima…Ma, nema više toga…Vijatname, eve me!

Neželevši više da zadržavamo gospodina Momirovića, poželili smo mu srećne pute i da ga naše oči više ne vide. On nam se ljubazno zahvalio na lepim i iskrenim željama i za kraj dodao:

-Od sad, To Ma Min da me vikate! Ajd, zdravo…

 

 

Za ZICER, dr sleep…

Proplakao mural Nataše Kandić!

0

Iznad murala Nataši Kandić pisalo je „Quo vadis, genocidna Srbijo?“ ali su zli huligani uništili mural prefarbavši reč „genocidna“.

Neobičan prizor zatekao je građane koji su došli da obiđu novi mural u Njegoševoj.

–Videli smo kao da se sliva voda sa murala Nataše Kandić ali nije padala kiša. Tek kada smo prišli bliže videli smo da iz očnih duplji teku suze.- rekao je zabrinuti građanin.

Jedan od prisutnih aktivista iz Ne davimo Beograd je vrisnuo i plačući odjezdio na svom električnom trotinetu.

Pre nego je mural oskrnavljen odgovorni građani su fotografisali originalan natpis
Pre nego je mural oskrnavljen odgovorni građani su fotografisali originalan natpis

Iz Helsinškog odbora su poručili da će mural Nataše Kandić koji je proplakao nakon što su ga oskrnavili zli huligani postati novo mesto hodočašća za sve antifašiste i Jugoslovene koji su protiv genocidnog ponašanja Vlade Srbije i Srba.

U Njegoševoj se trenutno nalazi nekolicina ljudi koji se u zanosu mole ispred ovog čudesnog murala i pale mirišljave lampione.

 

SAZNAJEMO: Otkriven uzrok užasnog smrada u Beogradu

0

 

Kako je sinoć objavio portal „Blic“, prestonicu Srbije je u poslepodnevnim i večernjim časovima zadesio nepodnošljiv smrad koji se, kako se navodi, osećao na kanalizaciju.

Izvor upućen u slučaj otkrio je ekskluzivno za „Zicer“ zbog čega je Beograd zadesila ova ekološka katastrofa.

Kako tvrdi, uz pomoć efikasnog obaveštajnog rada došlo je do saznanja da je epicentar nesnosnog smrada, koji se kasnije proširio na čitav grad, bio upravo u redakciji „Blica“.

„Smrdelo je na to da nemaju pametnih vesti da objave“, kaže za naš portal dobro obavešteni izvor.

PREOKRET – ništa od izbora! ĐILAS: Ostali smo bez predsedničkog kandidata, idemo u BOJKOT!

0

Iako je do izbora ostalo tek nešto više od četiri meseca još uvek se ne zna ko će sve na njih izaći, niti ko će biti kandidati stranaka za predsednika države.

Nakon uspešno završenih pregovora o izbornim uslovima, koji su se vodili u dve kolone – sa i bez učešća predstavnika Evropskog parlamenta, činilo se da će oba dela opozicije izaći na crtu vlasti. Međutim, nakon današnjeg vanrednog obraćanja lidera proevropskog dela opozicije jasno je da se to neće dogoditi.

Na hitno sazvanoj konferenciji za medije, novinarima se prvi obratio Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde (SSP):

-Mada smo bili svesni da predstojeći izbori ne bi bili fer i pošteni, nakon ohrabrenja koje smo dobili u Vašingtonu, bili smo na korak da izađemo na crtu Aleksandru Vučiću i da ga pobedimo. Pronašli smo i pravog predsedničkog kandidata. Reč je o osobi koja suštinski simbolizuje jedinstvo proevropskih snaga u Srbiji. Nažalost, ostali smo bez nje i ne preostaje nam ništa drugo nego da se spremamo za aktivni bojkot izbora.

Pošto su se okupljeni predstavnici medija umirili, Đilas je nastavio svoje obraćanje:

-Znate da je naš tajni plan bio da na svakih 7 do 10 dana saopštimo javnosti ime navodnog potencijalnog kandidata, kako bi isprovocirali reakciju režimskih tabloida i naterali ih da se ispucaju u prazno, a da ime pravog obelodanimo u poslednjem mogućem trenutku zakonskog roka za njegovu kandidaturu. Kao što vam je poznato počeli smo sa Ponošem i sve je išlo kao po loju. Ali avaj, baš kad smo trebali da sopštimo ime drugog mamca, našeg pravog kandidata, spasioca demokratije u Srba, oteli su vanzemaljci.

Posle ovih reči, lider Stranke slobode i pravde se rasplakao, pa je umesto njega na pitanja šokiranih novinara odgovarao Vuk Jeremić, lider Narodne stranke (NS). Sve je naravno najviše interesovalo odkud sad vanzemaljci i zašto su rešili da se umešaju u naše izbore.

-Ja kao nekadašnji predsednik Generalne skupštine UN-a dobro sam upoznat sa postajanjem vanzemaljaca. U to vreme, imao sam i određenih kontakata sa njihovim predstavnicima ovde na zemlji. Mene, lično, ne iznenađuje njihovo mešanje. Ono je, u to sam potpuno siguran, rezultat dila koji su sklopili sa Aleksandrom Vučićem u vezi cene i uslova izvoza Rtanjskog čaja. Za mene je iznenađenje ko je Vučicu otkrio ime pravog opozicionog kandidata.

Na pitanje da li je reč o krtici u proevropskim opozicionim redovima, Jeremić je odgovorio odrečno.

-Ne! To su sve časni ljudi. Višestruki potpisnici ugovora sa narodom. Nepotkupljivi. Pravi i iskreni borci za demokratiju. Ne! Nas je izdao neko iz Vašingtona. Duboka država amerikanska ima velike uši.

Rekavši to i Vuk Jeremić se rasplakao. Zamoljen od strane predstavnika medija da i on nešto kaže, Zoran Lutovac, predsednik Demokratske stranke (DS), koji je delovao kao da je i sam pao s Marsa, zbunjeno je izustio sledeće:

-Ja…Šta je…Aaa, kakve veze ja imam s ovim…Ma, manite se vi mene…Ja sam ovde zalutao.

Ostalo je nepoznato kad se može očekivati da vanzemaljci vrate otetog predsedničkog kandidata proevropskog dela opozicije i da li će se to možda desiti tek nakon završetka izbora.

 

 

Za ZICER, dr sleep…

 

 

 

OTKRIVAMO: Vučić priprema svoj hologram koji će vladati Srbijom i nakon njegove smrti!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u saradnji sa Ilonom Maskom priprema sopstveni hologram koji će nastaviti da vodi Srbiju nakon njegove smrti.

Nakon što su Amerikanci odradili analizu narednih 10 izbornih procesa u Srbiji po kojima Vučić ubedljivo pobeđuje na svim predstojećim izborima a procenti kod protivkandidata se progresivno smanjuju do promila, predsednik Vučić se zabrinuo da nakon njegove smrti neće imati ko da vodi državu.

Vučić je održao sastanak sa Ilonom Maskom, inače poznatim svetskim humanitarcem i naučnikom rodom iz Republike Srpske, na kome je postignut dogovor da se kreira samostalni i inteligentni holograma koji će biti psihofizička kopija predsednika  i kome će Vučić obezbediti realan identitet na nekom od predstojećih referenduma.

– Još ostaje da se reši problem beskonačnog napajanja električnom energijom nakon čega će hologram trajati gotovo večno. – rekao je Mask.

Prema našim saznanjima hologram Vučića na kome radi Ilon Mask, biće 12 puta inteligentniji od originala. Mask se prihvatio ovog projekta s velikim entuzijazmom i kako kaže „Ovo bi moglo biti rešenje za sve političare u budućnosti“.

 

 

Nakon protesta zbog murala Balša Božović pogođen opuškom u glavu hitno prebačen u urgentni centar!!

0

„Nakon što je završen protest „Mural mora pasti“, koji je večeras održan na Cvetnom trgu u Beogradu, dogodilo se nekoliko incidenata na kojima je, između ostalog, bivši poslanik DS Balša Božović pogođen opuškom od cigarete u glavu“, javlja Nova S.

– Balša je odmah pao kao pokošen od udarca i hitno je prebačen u urgentni centar na intenzivnu negu.  – Saopštio je Pavle Grbović jedan od protestanata.

Grbović kaže da se Balša junački drži i da se jedino uplašio da mu neko ne zapali kosu.

Kako smo naknadno saznali Balša se trenutno dobro oseća. Nema težih povreda sem potresa mozga ali lekari tvrde da će se izvući.

Na tviter profilu Balše Božovića ređaju se komentari podrške i pozivi na neustrašivost u borbi protiv zlog velikosrpskog hegemonizma.

Proročica Milijana: Kraj sveta počinje kada se Vulin bude krunisao za kralja!

0

Proročica Milijana sa Sajlova tvrdi da će kraj sveta početi kada se Vulin bude krunisao za kralja.

 

Proročica Milijana: Vučić će vladati još samo 10 godina a posle njega dolazi Vulin

Milijana je prethodno prorekla da će Vučića naslediti Vulin ali sad tvrdi da će to ujedno naznačiti kraj sveta.

– Javlja mi se da će kraj sveta uskoro. Vidim sve nešto zeleno. Ceo svet će se ujediniti i krenuće veliki progres čovečanstva kakav do sada nije viđen u istoriji. A onda će se Vulin krunisati za kralja Srbije i to će označiti početak kraja sveta. Posle toga će nastupiti apokalisa i više neće biti istorije. – rekla je Milijana.