Listen to this article
Home Blog Stranica 55

Orban Hrvatima: Sad znate kako je nama bilo dok nismo podigli ogradu a vi puštali migrante u Mađarsku!

0

Predsednik Hrvatske Zoran Milanović isprozivao je NATO i Mađarsku što su pustili da ruska letelica putuje 40 minuta preko Mađarske i nisu reagovali dok nije pala na Zagreb.

Smatram svojom dužnošću da se obratim javnosti. Znamo kakav je objekat i odakle je doleteo. Nismo dobili nikakvu informaciju iz predostrožnosti. On je leteo iznad Mađarske 40 minuta, proveo 7 minuta iznad hrvatske teritorije. Ovo je ozbiljan incident i tako ga tretiramo – rekao je Milanović.

Na ovu izjavu Milanovića reagovao je premijer Mađarske Viktor Orban.

– Nije mi jasno zašto komunisti Milanoviću smeta ruska raketa sa petokrakom zvezdom? Nije mu smetalo kada je puštao stotine hiljada migranata preko Hrvatske u Mađarsku. Što mu sad smeta samo jedna raketa iz obrnutog pravca? Sad Hrvati znaju kako je bilo nama Mađarima dok su oni puštali neleganle migrante u našu zemlju! – rekao je Orban.

Јeremić objavio sliku nepoznatog čoveka na Gazimestanu na svom IG profilu kao svoju

0

Predsednik Narodne Stranke Vuk Jeremić, ničim izazvan je objavio na svom instagram profilu fotografiju čoveka okrenutog leđima koji kleči ispred Gazimestana. Na sledećoj slici vidi se Vuk Jeremić u istoj poziciji.

Iako treba da navede pratioce da ispred Gazimestana kleči sam Vuk Jeremić, na prvoj slici vidi se čovek koji je mršaviji, ima drugu boju jakne i više sede kose od Vuka Jeremića.

Epik fejl, što bi rekli mladi.

Da blamaža bude veća, u opisu fotografija stoji:

“Silni oklopnici, bez mane i straha,
Hladni ko vaš oklop i pogleda mrka,
Vi jurnuste tada u oblaku praha,
I nastade tresak i krvava trka.”

Iz izvora bliskih Vuku saznajemo da je fotografija Vuka koji kleči nastala na jednom imanju u Vojvodini, a identitet čoveka koji kleči ispred Gazimestana za sada ostaje misterija.

Putin: Posle Kijeva idemo na Balkan – Do kraja avgusta planiram letovanje u Crnoj Gori!

0

Predsednik Rusije Vladimir Putin obećao je svojim generalima da će nakon oslobađanja Kijeva krenuti u pohod na Balkan.

Putin je izložio generalima plan pohoda na Balkan, oslobođenje Kosova i Republike Srpske, kao i Crne Gore.

– Bez izlaza na toplo more, na Mediteran, naša akcija u Ukrajini neće puno značiti. Crno more je zatvoreno kod Istambula ali Jadransko nije. Crna Gora je isto okupirana kao i Ukrajina i narod je tamo ugnjetavan od narkomana i nacista. Zato ćemo gledati da do kraja avgusta oslobodimo Crnu Goru, pre toga Kosovo i srpsku Bosnu. – objasnio je Putin svojim generalima.

 

Vacić ga pozvao na TV duel, Čanak se uplašio i UMRO!

0

Lider Srpske desnice Miša Vacić, kako izveštavaju liberalni mediji, je ubio Nenada Čanka.

Naime, Vacić je pozvao Čanka na tv duel na Happy TV i to je dovelo do zdravstvenih komplikacija kod ovog čuvenog vojvođanskog muzičara, gastronoma i antifašiste. Čanku je nakon poziva pozlilo, a tokom noći mu se stanje pogoršalo, dobio je temperaturu i ujutro je umro od korone.

https://twitter.com/MisaVacic/status/1499667901451849730?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1499667901451849730%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fnacionalist.rs%2Fmisa-vacic-canak-se-uplasio-duela-sa-mnom-hteo-sam-da-ga-pohvalim%2F

Vacić se izvinio zbog nenamernog ubistva Nenada Čanka.

– Nisam očekivao ovakav razvoj događaja. Čanak je bio poznat kao ozbiljan fajter i to sam cenio kod njega. Uvek je pozivao druge političare na tv duel. Bio je poput Šešelja i gabaritom i retorikom, bez premca na domaćoj političkoj sceni. Zaista mi je žao što se to desilo. – rekao je Vacić.

U školi ,,Josif Džugašvili“ učitelj se slikao sa decom s podignuta tri prsta u slovo Z i u opisu slike napisao ,,RUŠČIĆI MOJI“!

0

LJUDI!!!

U osnovnoj školi ,,Josif Džugašvili“ (gde je direktor član SNS) učitelj koji je rusofil slikao se sa decom i objavio na Instagram. Rekao im je da podignu tri prsta u slovo Z i u opisu slike napisao ,,RUŠČIĆI MOJI“!

To nije sve! U školu je došao i Vojislav Šešelj i održao miting, a nakon toga su mobilisali čitav prvi razred! Podelili im uniformice i oružje i ta naša deca sada marširaju na Кijev, dok ih sa školskog razglasa ispraća ruska himna!

Neki roditelji esenesovci su se iskupili i aplauzima ispraćaju te male fašiste.

Sve je to gledala jedna gladna baka koja samo što je izašla iz pekare, onako skromno obučena, (plava marama i žuta haljina) ali vidi se da je građanka ponosna i drži do sebe i pokušala je da zaustavi te male ludake od zla oca, još gore majke i najgoreg predsednika, ali su je roditelji onako staru i nemoćnu savladali, zakačili za sajlu i podigli na pola školskog jarbola.

Vetar duva, pa baka landara, došla kogod ukrajinska zastava, Bože me oprosti.

O ovome se ćuti, ali ko je danas pametan i čita Danas jasno mu je da je Vučić rekao Putinu da započne rat kako bi iz medija istisnuo opoziciju koja bi inače sigurno pobedila. Rat je skretanje pažnje, ali sprečite da vam mobilišu decu u školama, da stvaraju male fašiste!!!

Ja sam uslikao detalj. Danas je to u našoj školi, sutra će biti u vašoj!!!

Artur Krebtri

Strašno: Ukrajinskim izbeglicama u Rumuniji prodaju vodu po vrtoglavoj ceni!

0

Veliki priliv ukrajinskih izbeglica u Rumuniju izbacio je izgleda ono najgore u ljudima. Kako naš reporter iz Vračevog Gaja u Banatu javlja, izbeglicama iz Ukrajine prodaje se litar flaširane vode za 30 evra!

Kaže da najgore prolaze Ukrajinci koji su došli sa ljubimcima, tako da je džak od 10 kilograma granula za pse jednu Ukrajinku sa bišonom koštao „tričavih“ 150 evra!

–Prodaju im sve, od odeće, ćebadi, hrane, obuće, pa sve do vode i pića. Pored Rumuna i naših Srba iz Banata, na ukrajinskim izbeglicama najviše profitiraju migranti iz arapskih zemalja koji im prodaju svoju humanitarnu pomoć koju su dobili besplatno – javlja naš dopisnik.

Kako kaže, sve to ne bi bilo strašno da te cene nisu nekoliko stotina procenata veće od maloprodajnih.

Ukrajinske izbeglice iz Kijeva međutim u tome ne vide poseban problem jer su navikli na te cene kod kuće. Jedino što im je skuplje nego u Ukrajini je votka, zbog čega su neke ukrajinske žene bile vrlo zadovoljne.

Jedna je čak i poljubila ruku čoveku koji im je prodao paket vode za 150 evra jer, kaže, to će biti prvi put u 20 godina da će njen muž Sergej popiti vodu umesto votke ujutru koja je, kako kaže, kod njih jeftinija od vode.

Satanisti zahtevaju da Twitter obriše profil Boška Obradovića: PEČE NAS! NE MOŽEMO GA GLEDATI!

0

Twitter profil Boška Obradovića izaziva ozbiljne poremećaje kod domaćih satanista. Mnogi su prijavili da ovaj profil negativno utiče na njihovo psihofizičko zdravlje.

 

– Peče nas kad gledamo u njega. Ovo je neizdrživo! Gasite pravoslavca!- samo su neki od komentara na objave Boška Obradovića.


Satanisti su masovno isprijavljivali profil Boška Obradovića na Twitter-u zbog negativnih zdravstvenih reakcija na njegove statuse. Mnogi su završili na urgentnom, drugi su privremeno oslepili, a neki su trajno izgubili moć govora. Ovo su samo neke od posledica statusa Boška Obradovića. Mada, kako kažu, bilo je i gorih.


Međutim, administracija ove društvene mreže nije reagovala.


Stoga su se satanisti obratili upravi za viskotehnološki kriminal u Palati pravde.

– Očekujemo da će naš slučaj biti uskoro rešen i da će tom Bošku biti ukinut nalog. Izblokirali smo sve popove na društvenim mrežama ali ovo je političar koji se kandiduje za predsednika. Zamislite da postane predsednik i da ga moramo gledati kao Vučića 24/7 na tv? Bukvalno niko od nas to ne bi preživeo! – rekli su satanisti.

Ukrajina neće primati nevakcinisane dobrovoljce iz Evrope!

0

Ukrajinsko ministarstvo odbrane saopštilo je da zbog korona pandemije mnogi nevakcinisani Evropljani pa i Australijanci vide izlaz iz svoje situacije tako što se prijavljuju kao dobrovoljci za odbranu ove zemlje od ruske agresije.

Ukrajinsko ministarstvo odbrane je saopštilo da će svim dobrovoljcima koji stignu u tu zemlju tražiti kovid sertifikat na uvid a ukoliko ga ne poseduju biće deportovani nazad u zemlje odakle su došli.

Ministar odbrane Ukrajine Oleksij Reznikov poručio je evropskim državama da onemoguće nevakcinisane da putuju.

– Samo nam na ovo ludilo još fale nevakcinisani da zaraze naše stanovništvo koronom. Do sada smo vratili nekoliko desetina nevakcinisanih dobrovoljaca koji su došli iz Poljske i Hrvatske. Od Evropskih zemalja očekujemo da se ponašaju odgovorno jer niko nije proglasio kraj pandemije. – rekao je Reznikov.

 

 

Opre Roma podnosi tužbu protiv Nove, N1 i Danasa zbog profesora Stojnića

0

Nevladina organizacija Opre Roma najavila je tužbu protiv portala N1, NoveS i Danasa, zbog medijske hajke na profesora Miloša Stojnića samo zato što je romske nacionalnosti

Podsećamo da su navedeni portali prvi preneli fotografiju profesora Stojnića sa učenicima na kojoj je pisalo „Srpčići moji“, što su ova tri portala navela kao „šovinizam“ i zahtevala da se profesor udalji sa posla.

Zbog oštre reakcije javnosti profesor Stojnić vraćen je na posao, ali sa umanjenom platom za 20%. Navedeni portali i dalje su nezadovoljni ovom odlukom Ministarstva prosvete.

S tim u vezi iz udruženja Opre Roma navode da je jasno da se radi o diskriminaciji pripadnika romske nacionalne manjine.

–Odlučili smo da podnesemo tužbu protiv portala Nova, N1 i Danas zbog ugrožavanja i diskriminacije pripadnika romske nacionalne manjine. Oštro osuđujemo pisanje ovih portala koji su, iako profesor nije prekršio nijedan zakon, nastavili sa insistiranjem da se profesor Stojnić udalji sa posla. Profesora Stojnića su podržali kako kolege, tako i roditelji i đaci. Nažalost, Romi se još uvek sećaju stradanja na ovim prostorima samo zato što su bili Romi. Ovakav progon profesora samo zato što je romske nacionalnosti mora prestati odmah. Sa tim u vezi očekujemo hitnu reakciju vlasti u Srbiji – navodi se u saopštenju Opre Roma.

Podršku protiv diskriminacije profesora najavilo je još nekoliko nevladinih udruženja za zaštitu prava Roma iz Srbije ali i regiona i inostranstva.

NEKOM RAT, NEKOM BRAT – Vlada Srbije: Uvozimo milion Ukrajinki i tako rešavamo belu kugu u Srbiji!

0

Vlada Sbije je na vanrednoj bezbenosnoj sednici, povodom najnovije situacije u Ukrajini,  odlučila da uveze milion Ukrajinki!

Kako se navodi u saopštenju vlade Srbije, bela kuga je ozbiljan problem u Srbiji i ne nazire joj se ni kraj ni rešenje. S obzirom da u Ukrajini nastupa ratno stanje i da će mnogi građani Ukrajine morati da migriraju, vlada Srbije će otvoriti granice za milion Ukrajinki mlađih od 35 godina, koje će biti naseljene širom Srbije i finansirane od vlade Srbije narednih godinu dana dok se ne udaju.

Vlada Srbije će svakom mladoženji koji oženi Ukrajinku iz uvoza, pre isteka godine dana od njenog boravka u Srbiji, refundirati sredstva koja bi svakako bila isplaćena dotičnoj Ukrajinki.

Predsednik Srbije je obećao da će kumovati svakom hiljaditom mladoženji koji oženi Ukrajinku iz uvoza i platiti mu kompletnu svadbu.