Listen to this article
Home Blog Stranica 50

Bezobrazluk: Grupa Anonimus ostvarila svoje pretnje! Evo na šta su udarili…

0

Hakerski napadi na Srbiju ne prestaju. Pored svakodnevih dojava o navodno postavljenim bombama, naša zemlja se našla na još jednom udaru hakerskih grupa iz inostranstva. Naime, grupa Anonimus je ostvarila svoje pretnje i rano jutros je izvršila napad na našu digitalnu infrastrukturu.

Da je Srbija sledeća meta i da treba da očekuje osvetu zbog aktivnog podržavanja Rusije,juče je srpsku javnost preko društvene mreže Tviter informisala nepoznata osoba koja se predstavlja kao član grupe Anonimus.

Naravno, korisnici ove društvene mreže iz Srbije su na ovu uznemirujuću pretnju odreagovali u svom stilu. Toliko su se sprdali sa njom, da se u celu priču morala uključiti sama centrala ove hakerske grupe ne bi li potvrdila njenu autentičnost.

I upravo zbog javnog poniženja koje su doživeli, oni nisu časili ni časa, već su rano jutros udarili na ponos i diku naše digitalizacije – na portal E-Uprave.

Iako još nema zvaničnih potvrda ovog mučkog napada, od našeg izvora smo uspeli da dobijemo potvrdu da se on zaista i dogodio, kao i kratki komentar.

-Tačno je. Napadnuti smo rano jutros. Još nismo izašli u javnost sa ovom vešću, jer još procenjujemo kolika nam je šteta naneta. Ne bih da dižem paniku, ali će ona izgleda biti jeziva. Šta da vam kažem, posle hakerskog napada, naš portal je pro-ra-dio! Katastrofa! Tome se nismo nadali…

Podsetimo, svi ovi napadi su rezultat čvrstog stava našeg rukovodstva da još nije vreme za uvođenje sankcija Rusiji. Da li će se posle ovog nemilog događaja promeniti, ko zna. Vreme će pokazati…

Dnevni list DANAS: Srpski patrijarh je agent LJUDI U CRNOM i krije istinu o vanzemaljcima!

0

Kolumnistkinja dnevnog lista Danas u najnovijem prilogu o dešavanjima u SPC iznela je potresnu informaciju o ličnosti srpskog patrijarha Porfirija.

Naime, kako je Jelena navela u svojoj novoj kolumni u Danasu, srpski patrijarh Porfirije je ni manje ni više nego tajni agent Ljudi u crnom.

Ljudi u crnom kriju već decenijama istinu o postojanju vanzemaljaca. Vlade mnogih država sarađuju sa Ljudima u crnom kako bi se istina o vanzemaljcima sakrila od javnosti. Istina o vanzemaljcima bi mogla da uzdrma ceo svet i ko zna šta bi se desilo kada bi čovečanstvo saznalo da nismo sami u svemiru.

 

Jelena Tasić je došla do pouzdanih informacija o srpskom patrijarhu Porfiriju. Prema njenim navodima Porfirije je član tajne organizacije Ljudi u crnom već čitave tri decenije, od kako se u manastir Kovilj spustio leteći tanjir. Porfirije je postavljen od strane Ljudi u crnom za igumana tog manastira da bi kontrolisao i nadzirao vanzemaljce. Pošto vanzemaljci često dolaze u Srbiju, pogotovo na planinu Rtanj, Porfirije je izabran za patrijarha SPC da bi sakriven iza mantije mogao nesmetano da kontroliše njihova sletanja u Srbiju i sačuva ovu tajnu od očiju javnosti.

Jelena Tasić navodi i da je vlast u Srbiji detaljno upoznata sa aktivnostima Ljudi u crnom u Srbiji, te da im pruža svesrdnu podršku.

Prema rečima Jelene Tasić upravo ova tajna je glavni razlog interesovanja ruske i grčke crkve za patrijarha Porfirija i za dešavanja u Srpskoj crkvi.

 

 

 

Skandal na Evroviziji: Nepristojna ponuda predstavnici Srbije! Da li se Konstrakta povlači sa takmičenja?

0

Tradicija se nastavlja. Politika je opet umešala svoje prste u najveće muzičko takmičenje u Evropi. Moćne sile koje stoje iza njega su još jedanput rešile da zloupotrebe njegovu veliku popularnost zarad svojih političkih ciljeva.

 

Ovaj put na njihovom udaru se našla naša zemlja. Budući da je prema prognozama kladionica i javnosti naša predstavnica, Konstrakta, jedan od glavnih favorita za pobedu, oni su rešili da je kazne.

 

Naime, kako smo uspeli da saznamo od našeg izvora sa lica mesta, Konstrakti će biti dozvoljeno da zauzme visoko treće, pa čak i drugo mesto, ali pod uslovom da se naša Vlada u tehničkom mandatu pismeno obaveže da će u najkraćem mogućem roku uvesti sankcije Rusiji.

 

Našoj delegaciji u Torinu dat je veoma kratak rok u kojem bi trebala da se izjasni o ovoj nepristojnoj ponudi. On ističe u četvrtak, neposredno pred nastup naše predstavnice.

 

Pokušali smo da od članova naše delegacije saznamo više pojedinosti o ovoj uceni, kao i to da li je povlačenje sa ovogodišnjeg takmičenja jedna od mogućih opcija. Međutim, naišli smo na zid tišine. Navodno, diretkor RTS-a Dragan „Nije srpski ćutati“ Bujoševićzahtevao je od svih njih da zaneme kada je u pitanju ovaj nemili događaj. O njemu se ne oglašavaju ni iz Vlade u tehničkom mandatu.

 

Ako se pitate: I šta ćemo sad? Šta možemo. Ostaje nam da s nestrpljenjem i strepnjom sačekamo nastavak takmičenja.

 

 

 

 

 

 

Saopštenje RTS: Prenos parade iz Moskve je bio onemogućen pošto je Šormaz pregrizao kablove!

0

RTS je saopštio da je iz tehničkih razloga bio onemogućen da prenosi paradu sa Crvenog trga iz Moskve povodom Dana pobede jer je Dragan Šormaz uništio opremu RTS rano jutros dok je redakcija kupovala na Bajlonijevoj pijaci Georgijevsku lentu.

– Kad smo došli u studio već je sve bilo kasno. Zatekli smo Šormaza kako uništava monitore i grize kablove. – rekao je jedan od tehničkih urednika RTS.

RTS se izvinjava svim gledaocima zbog ovog propusta ali smatra da nema osnova ta krivično gonjenje Šormaza jer je kako kažu „čovek to uradio u nervnom rastrojstvu, pogođen ratom u Ukrajini“.

 

Duhovi prognanih Srba od kojih su oteti stanovi progone Jadranku Kosor!

0

Horor-drama u susedstvu: Jadranku Kosor progoni poltergajst prizvan iz Srbije

Paranormalne pojave su sastavni deo naše svakodnevice, ali o njima veoma retko pričamo. Razlog je jednostavan. Ne želimo da nam se drugi podsmehuju i prave neumesne šale na naš račun zbog stvari i pojava koje se zvanično tretiraju kao praznoverice.

Zbog toga ljudi koji dožive takva iskustva izbegavaju da o njima razgovaraju i potraže pomoć tek kad situacija postane veoma ozbiljna. U takvoj situaciji se upravo našla Jadranka Kosor, bivša premijerka Hrvatske. Naime, čudni i zdravim razumom teško objašnjivi događaji koji su se periodično dešavali u njenom domu, naterali su je da preko društvenih mreža od svojih pratilaca zatraži pomoć.

O paranormalnim pojavama koje su je uznemiravale, kao i o koracima koje je preduzela u pravcu otkrića njihovog uzroka, popričali smo sa gospođom Kosor.

 

-Znate kako, ja u početku njima nisam pridavala puno pozornosti. Bilo mi je nekako uobičajeno da se u starim zgradama često čuje pucketanje, kuckanje, šuškanje… Otvaranje prozora i vrata, samih od sebe, sam pripisivala propuhu. Međutim, poćetkom svibnja i kolovoza, i to godinama unatrag baš u tim mjesecima, stvari bi postajale ozbiljnije.

 

Možete li da nam opišete te ozbilnije pojave?

 

-Osjećala sam prisustvo još nekog u svom domu. Prosto sam imala osjećaj da me neko promatra. Zatim, televizor i drugi aparati bi se naprasno sami od sebe uključivali. U večernjim satima pojavljivale su se misteriozne sjenke. Ne znam da li je to baš najbolji opis, ali kao siluete ljudi koji na glavama imaju šajkače. A događaji s kojima mi je započeo ovaj svibanj su bili pravi horor.

 

Ispričajte nam ih, molimo vas.

 

-Tri dana uzastopce, točno u tri ujutro, začula bi se tri snažna kucanja na moja ulazna vrata. Kad bih skupila hrabrosti i upitala tko je, televizor bi se uključio, a zatim bi se čulo samo neko nerazgovetno šaputanje koje kao da je dopiralo iz svih pravaca. Znate, naša zgrada ima najmodernije kamere, pogledala sam snimku za svako veče i nitko nije bio u to vrijeme ispred mog stana. To me je natjeralo da potražim pomoć.

 

Šta ste tačno uradili?

 

-Putem društvenih mreža sam svojim pratiteljima kazala što mi se dešava i zatražila savjete i pomoć. Na moje vapaje, veoma brzo je odgovorio jedan tim stručnjaka koji se godinama uspješno bavi proučavanjem ovih stvari i pojava. Posjetili su me i istražili su moj stan.

 

Do kakvih rezultata je došla njihova istraga?

 

-Oni su ustanovili da je moj stan, nažalost, uklet. Točnije, da se u njega nastanilo natprirodno biće zvano poltergajst i da je ono odgovorno za sva čudna dešavanja u njemu.

 

Da li su možda uspeli da saznaju ko je tog poltergajsta prizvao u vaš dom?

 

-Naravno. Koristili su uređaj koji bilježi elektronične glasovne fenomene da bi komunicirali s njim. To biće, taj entitet im se pohvalio kako dolazi iz Srbije.

 

A da li ste saznali koji je uzrok njegovog pojavljivanja?

 

-Nažalost, jesam. I to me je dodatno uplašilo. Na pitanje zbog čega proganja ukućane ovog stana, poltergajst je istražiteljima jasno i koncizno odgovorio: o-t-e-t-o-j-e-p-r-o-k-l-e-t-o.

 

Nemajući šta da dodamo na ove reči natprirodnog bića koje se odomoćailo u stanu Jadranke Kosor, brže bolje smo utekli odatle.

 

Pu-pu-pu…

PROCURELO: Pao dogovor! Evo ko će biti novi premijer

0

 

 

 

 

Iako se tim koji pobeđuje ne menja, sasvim je izvesno da će se nova srpska Vlada, po svom sastavu, drastično razlikovati od prošle. Pošteno govoreći, timu koji je predvodila Ana Brnabić se malo šta može zameriti. Postignuti rezultati, kako su ona i njeni ministri često veoma skromno isticali, su fantastični. Međutim, kriza u Ukrajini je izazvala tektonske poremećeje koji su drastično izmenili svetsku političku scenu.

 

Od Srbije, koja već više decenija ponosno tabana evropskim putem, njeni zapadni prijatelji očekuju da izvrši svojevrsni politički salto mortale i tako, po ko zna koji put, pokažesvoju privrženost istinskoj demokratiji.

 

Da bi se nakon takvog sudbonosno skoka naša zemlja ipak dočekala na noge, neophodno je da je, pored predsednika Aleksandra Vučića, odlučno predvodi i jaka ličnost na mestu predsednika Vlade. U dogovoru sa našim zapadnim prijateljima odlučeno je da to bude Zorana Mihajlović, dosadašnja ministarka rudarstva i energetike.

 

Naime, pošto samo izvođenje ovog opasnog skoka podrazumeva izbacivanje iz vlasti svakog suvišnog tereta, jasno je da najveća i najsnažnija partija u Srbiji umesto socijalista Ivice Dačića mora pronaći nove koalicione partnere. Mada se na prvi pogled ne čini tako, izbor im je veoma ograničen. Tačnije, svodi se samo na političke snage koje predvode Dragan Đilas i Marinika Tepić.

 

Budući da je Zorana Mihajlović i sama, nekada davno, bila deo ovih snaga, a i da je bliska srcu naših zapadnih prijatelja, njen izbor za novog predsednika srpske Vlade se sam nametnuo. Takođe, i njeni dosadašnji rezultati ubedljivo svedoče da od nje nema boljeg kandidata za tu funkciju.

 

Odličnim planiranjem i sprovođenjem investicija i neophodnih remonta u našem energetskom sektoru, te odabirom pravih ljudi za te zadatke, ona je, morate priznati, napravila pravo čudo. Alhemičarski podvig! Mi smo jedina zemlja na svetu u kojoj se struja pravi od blata.

 

U danima koji su pred nama, a za koje se već sada zna da će biti veoma izazovni, imati na čelu izvršne vlasti jednog takvog maga je pravi dar. Tim koji ona bude predvodila, bez obzira ko ga bude sačinjavao, na našu radost,osuđen je na rezultate po meri naših zapadnih prijatelja.

 

 

 

 

Svetska zavera farmaceutske mafije: Uvode GMO bidermajere da unište tradicionalne vrednosti!

0

U narednih nekoliko meseci sve cvećare u svetu će biti obavezne da zemene stare obične za nove GMO bidermajere, navodi se u saopštenju SZO.

Kako stoji na portalu Svetske zdravstvene organizacije, stari tradicionalni bidermajeri su se pokazali kao izvor zaraze. Ne navodi se tačno o kojoj zarazi je reč ali nema razloga da ne verujemo SZO jer su do sada, a pogotovo poslednjih par godina, iznosili samo proverene i nekontradiktorne informacije.

Međutim, stručnjaci iz redova teoretičara zavere tvrde da je ovo zapravo najnovija svetska zavera farmaceutske mafije. Prema njihovim rečima u pitanju je oprobani metod manipulacije farmaceutske mafije putem SZO.

– Jasno je da se odbacivanjem starog tradicionalnog bidermajera odbacuje i deo naše tradicije. Novi GMO bidermajeri će biti opasni po svatove i verovatno će uticati da nevesta i buduća nevesta koja bude uhvatila bidermajer vremenom stvori naklonost prema feminizmu ili možda čak i prema istom polu. Dokazana je štetnost GMO proizvoda, a putem moderne nanotehnologije će se verovatno i čipovati bidermajer, tako da će globalisti imati tačne podatke o budućim nevestama.  – objašnjava stručnjak iz oblasti teorija zavere.

 

 

Levičaru stigmati na Titovom grobu prokrvarila petokraka na čelu

0

Grupa radikalne levice Jugoslavije danas je posetila Titov grob u Beogradu. Tom prilikom njihovom najpoznatijem jugoslovenskom stigmati, Franju Guzici, prokrvarila je rana u obliku petokrake na čelu.
Očevici kažu da je ovaj događaj izazvao salvu histerije kod posetilaca među kojima je bila i Latinka Perović kojoj je pozlilo, te joj je ukazana prva pomoć na licu mesta od profesorke Biljane Stojković i Dobrice Veselinovića. Vođa Ekološkog ustanka, Aleksandar Jovanović Ćuta, svečano se zakleo na Titovom grobu da će Beograd opet postati zelen, kao u vreme SFRJ.

Deo aktivista je objavio da će večeras prespavati na klupama.

Ranije danas, levičari su se oprostili umrlicom u dnevnom listu Nova.

DRAMATIČNO: Neočekivana kriza drma Srbiju, raste napetost!

Vest o odlaganju sudbonosnog obraćanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića za 6. maj uzdrmala je javnost.Suočeni sa rastućom neizvesnošcu koju je generisala ukrajinska kriza i već istanjenih živaca usled svakodnevnih pretnji da će se talas poskupljenja i nestašica osnovnih životnih proizvoda i energenata, koji je pogodio razvijene evropske zemlje, preliti i na nas, građani Srbije su na ovu tužnu vest reagovali na jedini mogući način – povećali su dnevni unos lekova za smirenje.

 

Od petka, kada se saznalo da će 6. maj biti novi dan „D“ u našoj istoriji, potrošnja lekova za smirenje („bromazepama“, „bensedina“, „ksalola“, „lorazepama“ i drugih sedativa)beleži nezabeležene rekorde.

 

Da je situacija dramatična, potvrdili su nam i iz farmaceutskih krugova:

 

-Činjenica je da naši sugrađani i inače ove lekove gutaju kao bombonice, ali ovakva navala na sredstva za smirenje je nezapamćena. Naše apoteke su opustošene. U njima ovih sredstava više nema ni za leka, a potpuno ista situacija je i kod naših konkurenata, jada se naš izvor i dodaje:-I naši magacini su ispražnjeni, a budući da nas je sve ovo zadesilo u vreme praznika, ko zna kad će se stanje normalizovati.

 

Kako će nadležni državni organi izaći na kraj sa ovom neočekivanom krizom i da li su određene korake u pravcu njenog rešavanja već preduzeli nismo mogli da saznamo, jer do srede praznuju. Ostaje nam samo da se nadamo da će se sve dobro svršiti i da ćemo 6. maj dočekati koliko-toliko smireni.

 

 

Putevi Srbije imaju novu poruku: Vozi pažljivo, možda je Darko Lazić iza tebe

0

Iz JKP „Putevi Srbije“ i Agencije za bezbednost saobraćaja Srbije,  saopšteno je da se u okviru mera za povećanje bezbednosti saobraćaja, razmatra uvođenje nove poruke za vozače na autoputevima – „Vozi pažljivo, možda je Darko Lazić iza tebe“.

Iz Agencije je saopšteno da se počelo sa razmatranjem uvođenja ove nove poruke nakon najnovije u nizu od 27 saobraćajnih nesreća koje izaziva pevač Darko Lazić.

Kako mediji i kolege navode, Darko Lazić predstavlja opasnost po druge u saobraćaju zato što je pod konstantnim uticajem narkotika i alkohola. Njegov menadžer oštro demantuje te navode govoreći da Darko jednostavno kao i mnogi Sremci, ima problem sa menjanjem brzina i vožnjom u Beogradu.

Online izdanje servisnih saobraćajnih informacija od 1. maja, u okviru svojih redovnih saopštenja, uvrstiće i obaveštenje oko prisustva Darka Lazića u saobraćaju. Kako navode, to će otprilike izgledati ovako : – „Što se tiče ostalih informacija, Darko Lazić je izašao iz pritvora te se preporučuje povećani oprez na relaciji Rakovica-Stari Grad„, ili „na autoputu E71 iz pravca Beograda ka Nišu u jednom smeru“.