U Nacionalnom dnevniku TV PINK saopšteno je da opozicioni mediji ponovo podvaljuju predsedniku Vučiću.
– Fotografije koje su objavili pojedini opozicioni mediji navodnog sastanka Vučića i Zelenskog u Moldaviji su lažne. Takav susret se uopšte nije dogodio.- navodi PINK.
Prema tvrdnjama TV PINKa na fotografijama se jasno vidi da neko koga su opozicioni mediji predstavili kao Aleksandra Vučića, čak i ne liči na Vučića, jedino je dosta visok.
– Predsednik Vučić trenutno ima grip i odmara se u vili Bokeljka.Tačno je da predsednik do sad nikad nije bio bolestan ali eto i njemu se to dogodilo, posle decenijskog napornog rada na preporodu Srbije. I upravo kad je našem predsedniku najteže, i kada bi mu značila podrška naroda, opozicioni mediji izmisle kako je u Moldaviji sa Zelenskim.- objavio je TV PINK u Nacionalnom dnevniku.
Povodom ove podvale TV PINK će emitovati specijalnu emisiju u trajanju od 48 sati u kojoj će gostovati eminentni politički analitičari u cilju demaskiranja opozicionih medijskih spinovanja.