Listen to this article
Home Blog Stranica 43

Saša Mirković obnavlja Dušanovo carstvo: „KREĆEM PRVO OD KRAJINE!“

0

Estradni menadžer i vlasnik Hype produkcije Saša Mirković najavio obnovu Dušanovog carstva.

Kako je napisao na svom instagram nalogu, prvo kreće od Krajine.

Da li je ovo još jedan marketinški trik Saše Mirkovića ili zaista planira da obnovi Dušanovo carstvo i na koji način, nije jasno.

Mirković je potom na Instagram story dodao da svugde mora biti dobre zabave kao u vreme Dušanovo.

 

Čanak traži da se zabrani RUSKA SALATA za Novu godinu!

0

Nekadašnji autonomaš i bivši lider LSV Nenad Čanak zahteva da se zakonom zabrani upotreba Ruske salate za Novu godinu.

– Kao što znamo, Ruska salata je vid specijalne propagandne ruske operacije u Srbiji. Dok milioni ljudi slave Novu godinu ni ne shvataju kako im se suptilno podmeće ovaj maligni ruski uticaj kroz Rusku salatu. Da ne bismo uskoro postali ruska gubernija, potrebno je hitno zabraniti tu zločinačku salatu. – izjavio je Čanak za medije.

VUKOVAR ZABRANIO UPOTREBU EVRA ZBOG ĆIRILICE: Koristiće se specijalni bonovi i primitivna robna razmena-TRAMPA!

0

Gradsko veće Vukovara donelo je 29. decembra 2022. godine odluku o izmenama Statuta, čime je izbrisana odredba o zvaničnoj upotrebi srpskog jezika i ćiriličnog pisma na području tog grada u Hrvatskoj.

Ovom odlukom je van snage stavljena upotreba pisma srpske nacionalne manjine u društvenom i javnom životu, te u zvaničnoj komunikaciji u javnim poslovima na području Vukovara.

Pored toga grad Vukovar je zabranio i upotrebu Evra jer pored latičničnog pisma ima i još dva „pravoslavna“ grčki Alfavit i bugarsku Ćirilicu.

Gradsko veće je donelo odluku da će se na prostoru grada kao platežno sredstvo moći koristiti samo specijalni bonovi koji će se zvati Lipa a koji će biti otštampani već početkom januara 2023. pošto je Hrvatska zvanično prešla na Evro.

Pored bonova na teritoriji grada Vukovara moći će se koristiti trampa, tj primitivna robna razmena, na primer tri kokoške za zeca i slično. Kako će se trampa primenjivati u supermarketima i da li će morati uvoditi specijalne bankomate za trampu za sad nije poznato.

 

HRVATSKI VOJNIK ODBRANIO GOLORUKI HRVATSKI NAROD U SLAVONSKOM BRODU OD ČETNIKA MASKIRANOG U DEDA MRAZA (VIDEO)

0

U Slavonskom Brodu desila se masovna tuča u kojoj je slučajno učestvovao i Deda Mraz.

Deda Mraz koji je prolazio ulicom pozdravio je okupljeno pučantvo rečima „Bok“ što su prisutni protumačili kao četnički pozdrav, s obzirom da je imao dugu bradu i kapu koja je ličila na šubaru.

Okupljeni narod se odmah okomio na Deda Mraza i pretukao ga, a pripadnik hrvatske vojske se u ovom junačkom delu istakao kao najveći patriota, pošto je nekoliko puta caknuo u glavu već oborenog Deda mraza.

Hrvatsko ministarstvo vojske JE IZRAZILO ŽALJENJE ZBOG INCIDENTA ali je ustvrdilo da je hrvatski vojnik postupio časno braneći hrvatski narod od potencijalne četničke opasnosti.

– Kako je uopće itko mogao znati da je u pitanju Djed Mraz kada je čovjek nosio dugu bradu i crvenu šubaru? Primjerenije bi bilo da Djeda Mrazovi nose kraće brade i ne izazivaju strah u narodu – poručili su iz Ministarstva obrane.

 

Lionel Mesi je postao počasni građanin Republike Srpske!

0

Jedan od najboljih fudbalera na svetu LioneL Andreas Mesi koji igra na poziciji napadača za klub Pariz Sen Žermen, postao je počasni građanin Republike Srpske.

Predsednik Republike Srpske danas je Mesiju uručio povelju i počasni pasoš R Srpske kao i „ključeve grada“ Banja Luke.

Mesi je obećao da će češće dolaziti u Srpsku, za koju kaže da je jedna od najlepših srpskih zemalja.

– Prošle godine me je Mile zvao na koridu ali sam bio onemogućen. Obećavam da ću naredne godine doći na Kočićev zbor, sad kad sam građanin Srpske, moja je obaveza da prisustvujem ovoj značajnoj kulturnoj manifestaciji. – rekao je Mesi i zahvalio se za počasno građanstvo.

Dodik je istakao da takvi fudbaleri kao što je Mesi, zaslužuju mnogo više od počasnog građanstva i da se on u ime svih Srba zahvaljuje za sve golove koje je Mesi postigao na Mundijalu u Kataru.

– Ti si nama brate osvjetlao obraz. Najmanje što možemo učiniti za tebe je ovo počasno građanstvo naše slobodne republike.- rekao je Mile i završio pozdravom „Dogodine u Prizrenu i na Foklandima!“.

 

 

REM stupa u štrajk i gasi sve nacionalne frekvencije: Dosta je bilo terora stranih plaćenika – OD SAD VIŠE NEĆE POSTOJATI TV PROGRAM U SRBIJI!

0

Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) doneo je odluku o obustavi rada ove nezavisne institucije. Razlozi za ovu odluku su brojni, ali su kulminirali činjenicom da je poslednjih dana ozbiljno ugrožena nezavisnost u radu i bezbednost članova Saveta, kao i svih zaposlenih u REM.

Na ulazu u zgradu zamenika predsednika Saveta REM danas je nacrtan kukasti krst, uz akronimom REM. Ista nacistička simbolika nacrtana je na istom mestu i pre nekoliko meseci.

Iz REM-a su saopštili da su strani plaćenici iz N1 i Nove s prevršili svaku meru i da je REM jednoglasno doneo odluku da osim što stupa u štrajk gasi sve nacionalne frekvencije.

– Pritisak koji se vrši na nas je ogroman. Mi to više ne možemo da podnesemo. Od sad će u Srbiji biti zabranjeno emitovanje tv programa. Biće dozvoljeni samo Youtube kanali i radio stanice. A strancima, koji vrše pritisak na nas, ako se to ne sviđa neka gledaju satelitiski program! – stoji u saopštenju REM.

 

Piksi: Dobro da nismo prošli, izgubili bi od Portugala 6:1 jer je Švajcarska deklasirana!

0

„Želim da objasnim neke stvari, da čuju iz prve ruke sve utiske posle našeg učešća na SP“, rekao je selektor Dragan Stojković Piksi.

Piksi je rekao da je dvadeset meseci na poziciji selektora i da su za to vreme od tri cilja koja je postavio, dva ostvarena.

-Treći nije. Prvi cilj i obećanje koje je bilo ispunjeno je da u teškoj grupi kvalifikacija završimo na prvom mestu i kvalifikujemo se na SP. Drugi cilj – posle žreba za Ligu nacija, gde smo se isto našli u teškoj grupi. Bili smo prvi i to smo ostvarili. Treći cilj – prolazak grupnu fazu SP nismo ispunili. Niti ću se kriti, niti bežati od odgovornosti. Tu sam da odgovorim.- rekao je Piksi.

Piksi je zatim dodao da je dobro što reprezentacija Srbije nije prošla jer bi izgubila od Portugala 6:1 jer je Švajcarska sad deklasirana!

 

STARI SAVSKI MOST NEĆE BITI PORUŠEN: Željko Mitrović preuzima most i pretvara ga u PINK platformu za džamping i skejt!

0

Osnivač i direktor Pink Media Group, Željko Mitrović objavio je na svom Twitter nalogu da je u pregovorima sa gradskim vlastima Beograda, da preuzme stari Savski most.

Mitrović je napisao: „U pregovorima sam sa gradskim vlastima @AcaSapic da preuzmem Savski most, umesto da se ruši. Ofarbaću ga u roze i staviti osvetljenje i biće pešačko biciklistički i za skejtere i trotinete i jumping, na tri platforme, od kojih će jedna biti rotirajuća.“

BAKAREC: Vučić je VANZEMALJAC KOJI MOŽE I STIŽE SVE- zovu ga svetski lideri da se savetuju s njim!

0

Poslanik i član predsedništva SNS Nebojša Bakarec izjavio je da je predsednik Srbije ni manje ni više, nego VANZEMALJAC.

– Sve te spekulacije o Vučićevim čudotvornim moćima se mogu jednostavno objasniti. Ne radi se tu ni o kakvim vradžbinama i magijama, niti o prorocima i proročanstvima, stvar je veoma prosta. Vučić je vanzemaljac! – rekao je Bakarec.

Bakarec je objasnio da je upravo to razlog što svetski moćnici toliko cene Vučića i što dolaze u Srbiju da se konsultuju s njim.

– Mi kao narod smo zaista imali mnogo velikih ljudi, od Nemanjića, preko Tesle do Vučića, ali niko nije kao Vučić jer on zapravo i nije sa ove planete. – rekao je Bakarec.

Bakarec je objasnio kako su vanzemaljci baš odabrali Srbiju da pošalju svog „čoveka“ da bude lider naše zemlje jer su procenili da smo kao narod pred izumiranjem.

– Svetski lideri znaju ovu tajnu jer oni odavno prate vanzemaljce i imaju komunikaciju s njima ali ih ne mogu kontrolisati, mada bi voleli. Njima je jasno da Vučić može i stiže sve. Da ima energiju i domete kakve nema običan čovek. Zato i zavide Vučiću i Srbiji.  Ipak, svetskim liderima je jasno da su vanzemaljci superiorniji i inteligentniji i zato tako često dolaze u Srbiju.- objasnio je Bakarec.

Bakarec je dodao i da se svetski lideri savetuju sa Vučićem a on im na nenametljiv način objašnjava kako da prevaziđu određene krize.

– Samo naša glupa opozicija ovo ne zna, ali pojedini svetski moćnici nisu dobronamerni prema Srbiji i Vučiću i koriste našu opoziciju da mu napakoste, a zapravo rade protiv svetskog mira i interesa čovečanstva, mada toga nisu svesni. – zaključio je Bakarec.

 

SESTRA JOVANOVIĆA: „Mog Čedomira nisu hteli da prime ni u jedan zatvor jer nismo uveli sankcije Rusiji!“

0

SESTRA Čedomira Jovanovića ispovedila se za Zicer, ispričavši potresnu priču o svom bratu Čedomiru.

-Na svih pet papira je pisalo da je priveden, ali prošlo 6 meseci i mi vidimo nema naloga za hapšenje. Okrenemo ti mi par telefona, kad oni znate, naše diskreciono pravo je da ga ne uhapsimo. – ispričala nam je sestra Čedomira Jovanovića.

Ona je dodala kako je Čeda pokušavao i na Kosovu ali ni tamo nisu hteli da ga prime ni u jedan zatvor.

A zatim je dodala:

-Dok god ne uvedemo sankcije Rusiji, moj Čeda će da se muči u životu, ja kao mjak to ne mogu da podnesem više. Zato apelujem na predsednika, znam da će on razumeti, da što pre uvedemo te sankcije!- zaključila je sestra Čede Jovanovića.