Listen to this article
Home Blog Stranica 57

Kako bi izgledali članci drugosrbijanskih medija u doba Hrista

0

Čudak ogrnut MRTVOM KAMILOM propoveda u Jordanu: istražujemo koliko je bezbedno njegovo pogružavanje u vodu!?

ŠOKANTNO: strani plaćenik JOVAN KRSTITELJ jede MRTVE SKAKAVCE i govori protiv našeg CARA IRODA!!

Isus iz Nazareta govori o Bogu a druži se s KURVAMA, CARINICIMA, RADI SUBOTOM I JEDE PRLJAVIM RUKAMA!! ( UZNEMIRUJUĆI FOTO PRLJAVIH RUKU!!)

ZAR TAKO, ISUSE? – veliki “učitelj” ima svog BLAGAJNIKA IZ ISKARIOTA, moguće i sakrivenu slamaricu – ODAKLE TI PRIHODI I KO TO PLAĆA??

Zašto su deca stalno oko Nazrećanina, religijskog fanatika, RODITELJI TREBA DA SE BRINU, A EVO I ZAŠTO!

BRUTALNO!!! ŠTA JOJ JE REKO!! Isus odbio da pomogne BOLESNOJ HANANEJKI, rekao joj da NE DAJE HLEB PSIMA!! Gde ti je ljudskost i politička korektnost, “učitelju”? Da li će zajednica Hananaca u Judeji reagovati?!

ODVRATNO! Isus ponižava SLEPOG ČOVEKA i maže mu oči svojom PLJUVAČKOM I BLATOM!!

ISUS IZ NAZARETA PRELAZI GRANICU!! DODIRUJE GUBAVCE!! ZARAZIĆE NAM DECU!!

NA ŠTA SVE NISU SPREMNI!? Isus sa prijateljima LAŽIRAO LAZAREVU SMRT I VASKRSENJE!! MNOGO NAIVNIH POVEROVALO U TRIK!

TERORIZAM!! Isus iz Nazareta ušao u prestonicu KAO CAR!! Da li nam preti POBUNA, LINČ, SILOVANJE, NASILJE?!

NASILJE!!! Isus BIČEM ISTERAO NEVINE TRGOVCE IZ HRAMA!! Mnogi su zadobili TEŠKE TELESNE POVREDE, uključujući i bespomoćnu staricu koja nije smogla snage ni da ode kući na ručak!! Žene PLAČU, deca u šoku, hram nepovratno OŠTEĆEN – DA LI JE VREME DA UZMEMO KAMENJE U RUKE, MISLIMO NA DECU!?

NAJZAD PRAVDA, narod je odabrao!! Sa preko 67 posto glasova, Isus osuđen na krst, pobeda zdravog razuma nad NARODNIM SUJEVERJEM I RELIGIJSKIM FANATIZMOM!!

OBMANI NEMA KRAJA!! Isusovi učenici UKRALI LEŠ i LAŽU da je Isus vaskrsao!!

Marko Radaković

Uhapšen taksista koji je ilegalno vozio gastarbajtere iz RS do Jagodine: Stavio tablu „Dobrodošli u Beograd“

0

Taksista S.F. (54) iz Brčkog uhapšen je kasno sinoć ispred Jagodinskog ZOO vrta prilikom pokušaja ilegalnog švercovanja gastarbajtera iz Republike Srpske koji su mislili da su stigli u Beograd kako bi prijavili boravak i glasali za SNS.

Naime, kako saznajemo iz Jagodinskog MUPa, zahvaljujući udruženoj akciji srpske i brčanske policije, kodnog imena „Majmun“, koja se odvija već nekoliko nedelja, razbijen je lanac ilegalnog šverca ljudi iz zabačenih sela Republiке Srpkе u Srbiju.

Reč je o akciji prikupljanja glasova na izborima za režim Aleksandra Vučića. Ljudi su dovoženi ispred Jagodinskog ZOO vrta preko puta Akva Parka gde je čak postavljena tabla „Dobrodošli u Beograd, Miljakovac III“.

S.F. je naplaćivao vožnju i do 1000 konvertibilnih maraka (oko 500 evra) pravdajući to troškovima prijave boravka i smeštaja koji bi im omogućio pravo da glasaju u Srbiji.

Reč je mahom o starijim ljudima iz Laktaša i okolnih sela koji su proveli decenije u inostranstvu a koji su, budući da su srpske nacionalnosti, želeli na svaki način da dobiju pravo glasa u Srbiji.

Protiv S.F. podneta je krivična prijava a gastarbajteri iz RS čekaju deportaciju iz Srbije. Tužilaštvo Republike Srpske najavilo je podizanje optužnice.

Iza ujedinjenja patriotske opozicije u Srbiji stoji DODIK!

0

Tragom vesti da je Vučićeva opozicija dobila zadatak da napada državljane Republike Srpske za novodno masovno učešće na predstojećim izborima u Srbiji, redakcija Zicera je došla do neverovatnih podataka.

Naš izvor, novinar iz Republike Srpske, tvrdi da nije nikakva novost da se kapilarni glasovi realizuju i preko stanovnika R Srpske, koji imaju dvojno državljanstvo, u nekom manjem procentu, te da je to praksa još od „Žutih“.

– Vučić je samo nasledio sistem koji su razvili žuti. Nije on tu ništa novo i revolucionarno smislio. Jedino što je on uradio jeste da je sjedinio strog vojni sistem Radikala sa manipulacijama žutih i tako dobio moćnu SNS mašineriju. – tvrdi naš izvor.

Ipak, nikada do sada se nije javno govorilo o glasovima iz R Srpske. Oba politička bloka u Srbiji su se prećutno saglašavala da se ne iznosi u javnost mehanizam koji obezbeđuje siguran i dugotrajan opstanak na vlasti.

Morao je postojati jak povod da bi se ova zajednička tajna obelodanila. Taj povod je zapravo sukob Dodika i Vučića, koji tinja već duže vreme.

– Vučić želi da smakne Dodika i na njegovo mesto postavi Stanivukovića. To su mu naredili i stranci ali i on sam je procenio da bi mu mladi i neiskusni Stanivuković bio bolji saradnik od visprenog i prevejanog Dodika. – tvrdi naš izvor.

– Dodik je zato krenuo u kontraofanzivu i rešio da ujedini razjedinjenu patriotsku opoziciju Srbije, koju je Vučić uvek namerno držao razjedinjenom jer mu predstavlja potencijanu opasnost, pošto lako mođe da zađe u njegovo biračko telo, što je pokazao i nedavni održani referendum.- objašnjava novinar iz R Srpske.

Naš izvor zaključuje da je Dodik preko Kusturice koji kontroliše intelektualca Kovića pokrenuo ujedinjenje srpskog patriotskog bloka.

– Ukoliko ujedini Dveri, Zavetnike, DSS, POKS, DJB, Živim za Srbiju, i druge, Dodik bi dobio jaku desnu koaliciju, koja bi njemu lično bila više naklonjena nego Vučiću, te bi preko takve koalicije imao znatan uticaj na političku scenu u Srbiji. U tim novim političkim okolnostima Vučić bi morao odustati od smene Dodika i pristati na njudil. To vam je pozadina ovih napada lažne opozicije u Srbiji na državljane R Srpske. – zaključuje naš izvor.

 

Đorđe bacio vlašku magiju na Tepićevu – Marinika očajna!

0

Nakon što je optužila analitičara Đorđa Vukadinovića da radi za BIA, Marinika je veoma zabrinuta za svoje zdravlje jer kako kaže Đorđe joj je zapretio vlaškom magijom.

Marinika je na Tviteru isprozivala Đorđa da je izdavao knjigu Perezanoviću(BIA), te da je jasno da radi za državu.

Par dana kasnije Mariniki se slošilo a na pregledu u bolnici lekari nisu mogli da utvrde uzrok njenog lošeg zdravstvenog stanja. Ubrzo potom Marinika je pronašla ispred stana neki čudan smotuljak sa dlakama i slamom, a takođe je zatekla i na svom automobilu nekoliko katanaca.

Naši dobro obavešteni izvori, bliski vrhu SSP, tvrde da je Marinika pokazala Draganu Đilasu SMS poruku od Vukadinovića u kojoj je stajalo samo „Videćeš ti!“.

Marinika sumnja da je u pitanju vlaška magija i već danima je u očajnom psihičkom stanju. Ne spava, ne može da jede i stalno gleda u tu SMS poruku.

Kako saznajemo, Đilas je angažovao jednu poverljivu babu sa Homolja da skine magiju sa Marinike. Svaki dan šalje limuzinu po babu, koja u popodnevnim satima saliva olovo u Marinikinom stanu i čita bajalice, kojim bi trebalo da bude otklonjena magija Đorđa Vukadinovića. Međutim, za sad nema pozitivnih rezultata.

Marinika Tepić: Ilon Mask iz R Srpske šatro ide u muzej, a znamo zašto dolazi!

0

Potpredsednica Đilasove SSP, Marinika Tepić, izjavila je povodom statusa na Tviteru Ilona Maska da će posetiti Srbiju 3 aprila kako bi obišao muzej posvećen Nikoli Tesli, da se dobro zna zašto on dolazi 3 aprila.

– Ilon Mask je rodom iz Republike Srpske i znamo veoma dobro zašto on dolazi 3 aprila u Srbiju. Kao šatro da obiđe muzej, kao da ne znamo da nedeljom muzeji u Srbiji ne rade. Lično ne verujem da će neko otvoriti muzej samo zbog nekoga ko je rodom iz Republike Srpske, bez obzira na njegov trenutni uspeh u biznisu. – izjavila je Marinika Tepić.

 

Vlasnik hotela AMBASADOR u Nišu: U Srbiji nema sposobnih ljudi da mi skinu Vučića!

0

Poster dobrodošlice Aleksandru Vučiću na hotelu „Ambasador“ u centru Niša stoji tačno dva meseca od kako je predsednik Srbije došao u posetu Nišu i otišao.

Građani Niša, koji su želeli da ostanu anonimni, tvrde da ih taj poster užasno iritira ali da su nemoćni da išta učine po tom pitanju jer vlasnik hotela ne želi da ga ukloni.

Kontaktirali smo vlasnika hotela Ivana Spasića da nam objasni zašto ne želi da ukloni ovaj iritantni poster, zbog koga je mnogim građanima Niša neprijatno, a neki su se požalili i da im izaziva i izvesne psihičke probleme.

– Ja jesam angažovao ljude da mi postave taj poster pre dva meseca. To je istina, iz zahvalnosti predsedniku što je u vreme korone pomogao nas hotelijere. Međutim, kad sam zvao pre mesec dana istu firmu koja je postavljala poster, javili su mi da je većina njihovih radnika u Mađarskoj i postavlja predizborne plakate za Orbana, te da nemaju nikoga u Srbiji ko bi umeo da skine poster. – rekao je Spasić.

Spasić je takođe objasnio da to nema veze sa predstojećim izborima već da prosto u Srbiji ne postoje ljudi koji umeju da skinu plakat.

 

 

Da li su realni: Otkrivamo šta su opozicionari tražili od Eskobara

0

Izbori u Srbiji su fer i slobodni. Tako ih bar ocenjuju svi strani zvaničnici koji su iskreno zainteresovani za zdrav razvoj naše demokratije. Uz posredništvo europarlamentaraca, izborni uslovi su još i dodatno unapređeni, barem na papiru, ali delu srpske opozicije ni to nije dovoljno.

Najglasniji u traženju „posebnog tretmana“ u izbornoj trci koja nas uskoro očekuje su upravo one političke snage od kojih bi se to najmanje očekivalo – predstavnici, kako to za sebe vole da kažu, proevropske i demokratske opozicije.

Naime, upravo su oni iskoristili dolazak specijalnog izaslanika predsednika SAD za Zapadni Balkan, Gabrijela Eskobara kako bi se žalili na „težak položaj“ opozicije, a sve u nadi da će uspeti da za sebe dobiju određene povlastice.

Na sastanku sa američkim diplomatom, koji se održao krajem prošle nedelje, iako su prisustvovale dve opozicione koalicije – koalicija „Moramo“ i koalicija „Ujedinjena Srbija“, glavnu reč je, već poslovično, vodila Marinika Tepić, nosilkinja liste „Ujedinjene Srbije“ na predstojećim izborima.

Iz poverljivih diplomatskih izvora uspeli smo da saznamo šta je gospođa Tepić tražila od visokog predstavnika američke administracije.

Njen prvi zahtev je bio da gospodin Eskobar izdejstvuje obećanje od Aleksandra Vučica da on neće pobediti već u prvom krugu predsedničkih izbora. Drugi zahtev se, takođe, odnosio na aktuelnog predsednika Srbije. Od njega se naime traži da pored obezbeđivanja potpisnika lista i glasača za „patriotski“ deo opozicije, na isti način pripomogne i njima – „demokratskoj“ opoziciji.

Poslednji zahtev se odnosio na sastav buduće Vlade Srbije i tiče se Zorane Mihajlović. Naime, od gospodina Eskobarapredstavnici opozicije su tražili da im obeća da će ona i u narednom mandatu biti zadužena za energetski resor.

Kako smo obavešteni, prvi zahtev je odbačen uz osmeh, dok su drugi i treći prihvaćeni. Kao vid male kompenzacije za odbacivnje prvog zahteva naših vrlih opozicionara, visoki predstavnik američke administracije je ponudio mogućnost razmatranja opcije da se izbori pomere, te da se umesto trećeg aprila oni održe prvog – na Svetski dan šale.

Vučić preko nanobota iz vakcina kontroliše Bosance da dolaze u Srbiju i glasaju za njega!

0

Ispovest zbunjenog glasača iz Bosne koji ne zna zašto je došao u Žagubicu i glasao za SNS

Neverovatne vesti stižu iz Bosne. Građanin Tuzle Ismet (prezime poznato redakciji) poznat u gradu kao Ismet djeda mraz poštar, pre tri meseca je regularno glasao za SNS u Žagubici iako nije državljanin Srbije.

Prema tvrdnjama Ismeta poštara ni sam ne zna zašto je to učinio a još čudnije je što je bio pod svojim imenom i prezimenom upisan u glasački spisak u Žagubici koju je tada prvi put posetio u životu.

– Nikad nisam bio u tom gradu. Samo sam se jedan dan probudio sa neodoljivom željom da odem u Žagubicu.- počinje svoje potresno svedočanstvo Ismet iz Tuzle.

– Kad sam došao u Žagubicu, dobio sam neodoljivu želju da odem u osnovnu školu, iako je bila nedjelja. Kad sam ušao u školu, pitali su me za ime i prezime i pronašli su ga u glasačkom spisku, dali su mi listić da glasam. – nastavlja svoju ispovest Ismet.

– Čim sam vidio glasački listić, dobio sam neodoljivu želju da glasam za SNS i zaokružio sam broj 1. Vratio sam se kući isti dan i evo već tri mjeseca ne mogu da skapiram šta mi se desilo. – objašnjava Ismet.

Ismet poštar iz Tuzle zaključuje da je to najverovatnije zato što se pre godinu dana vakcinisao Vučićevim besplatnim vakcinama u Beogradu i da je sad teledirigovan na daljinski preko nanobota iz vakcine te da mora da radi onako kako Vučić programira nanobote.

– Nikad nisam vjerovao u te teorije zavjere ali eto objasnite vi meni što sam išao u Žagubicu i glasao za SNS i otkud ja na biračkom spisku u sred Srbije? – vidno potrešen završio je ovom rečenicom svoju ispovest Ismet Jašarević.

Kojo odlazi

0

„Nikola Kojo najzad odlazi iz Srbije“ kolorizovano.

Crna Gora: Egzotični ljubimac ponovo pobegao , potraga je u toku!

0
Habibi

Crnu Goru nedavno je potresao skandal nakon nestanka lava Simbe, koji je srećom pronađen u Lapčićima i vraćen vlasniku. Taman kada je crnogorska policija mislila da će moći daodahne, prijavljen je nestanak još jednog egzotičnog ljubimca – ovaj put u Sotonićima.

Naturalizovani Crnogorac poreklom iz Iraka ostavio je na čuvanje svog lenjivca „Habibija“ porodici iz Sotonića, objavila je crnogorska policija. Međutim, nepažnjom, lenjivac je pobegao.

Porodica iz Sotonića nestanak pravda sukobom sa lokalnim plemenom iz drugog sela za koje se kunu da su videli spremljen ražanj za Habibija, dok iz susednog sela to oštro demantuju i kažu da za razliku od njih u Sotonićima, „oni avetinje nikad nisu jeli“.

Familija iz Sotonića kaže da su unajmili đeda koji se zove Iljir, a za koga kažu da je poznat kao najbolji tragač u Crnoj Gori. Iljir je sa sobom poneo nekoliko banana za Habibija. Uvereni su da će ga naći iako je Sotonić vrlo sličan Habibijevom prirodnom habitatu, sa obiljom šume i zelenila.

Sotonići, Crna Gora

Istraga je u toku.