Listen to this article
Home Blog Stranica 115

Obradović: Uselio sam se u moj novi stan. Ne živim više kod Đilasa u garaži!

0

Lider Dveri Boško Obradović selfirao se za Instagram u svom novom stanu na Novom Beogradu u koji se uselio pre par dana.

Obradović je veoma zadovoljan stanom. U pitanju je novogradnja u Altini.

Boško Obradović živi u garaži Dragana Đilasa

– Useljenje sam proslavio skromno zbog vanredne situacije. Lepo je imati svoj stan i ne zavisiti više od drugoga. Ne kažem da mi je bilo teško u garaži kod Dragana Đilasa, ali ipak, svoj stan je svoj stan. – rekao je Obradović.

Na pitanje novinara da li je ovo preseljenje u novi stan možda simbolična najava izlaska iz Đilasovog Saveza za Srbiju, Obradović je odgovorio da za sad to ne planira ali da niko ne može predvideti šta nosi budućnost.

 

Pao Đilasov sajt direktno.rs – Đilas se pravdao da nema para da plati hosting!

0

Đilasov sajt direktno.rs je bio van interneta neko vreme jer Đilas nije hteo da plati hosting.

Kako saznajemo Đilas nije zadovoljan radom sajta direktno.rs pa zato nije hteo da plati hostovanje na serveru. Tako je sajt direknto.rs bio nedostupan neko vreme.

Kada su ga zvali urednici sa sajta Direktno, Đilas se izgalamio na njih i rekao im da nema para, da nije zadovoljan njihovim radom i da će ih sve posmenjivati jer se usuđuju da traže od njega pare.

LOTO: Ništa od sedmice, ali su izvučene tri 6, srećni dobitnik sve tri ŠESTICE je poznati marketar Nebojša Krstić!

0

Fond za LOTO „sedmicu“ u 28. kolu iznosio je 400.000 evra. Međutim, niko od igrača nije uplatio tiket sa svih sedam pogodaka.

„Šesticu“ u iznosu od po 354.280 dinara osvojila su čak troje igrača.

Kako saznajemo sve tri šestice uplatio je poznati marketar Nebojša Krstić zvani Krle.

Očekivana LOTO premija u narednom 29. kolu je 400.000 evra, dok je za Loto plus 1.430,000 evra, a za „Džoker“  60.000 evra.

Ostalima učesnicima igre na sreću LOTO više sreće drugi put!

Boško Obradović postao prorok: Baba Vanga mi je rod, zato jasno vidim budućnost Srbije!

0

Lider Dveri Boško Obradović tvrdi kako mu je Baba Vanga rod po majčinoj liniji, te da zbog toga i on lično ima prognostičke sposobnosti.

– Kad sam pokrenuo Dveri, ja sam zapravo hteo da to budu dveri u duhovni svet koji mi se tako često javlja i iz koga dobijam informacije kako će svet izgledati u budućnosti. – rekao je Obradović za Zicer.

 

– Ne volim da me smatraju za proroka, mada je Baba Vanga meni rod po majčinoj liniji i često imam jasne vizije budućnosti. – tvrdi Obradović.

Obradović je po tvrdnjama njegovih komšija bio od malena poznat kao neko ko može da predvidi budućnost.

Tako njegov komšija iz Čačka Đole tvrdi da je Boško jednom tačno predvideo loto kombinaciju, ali pošto mu niko nije verovao, niko nije ni uplatio tiket.

 

Vučić obećao Đuričku ako se vrati iz Amerike da će dobiti posao pri Ministarstvu kulture – Možda postane MINISTAR?!

0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas se čuo putem Skype sa čuvenim srpskim glumcem Nikolom Đuričkom koji trenutno boravi u Americi.

Nakon što je Đuričko objavio video u kome se žali na stanje u Americi i kuka kako je baksuz jer umesto da ostvari američki san upao je na novo ratište, za koje mu ovaj put niko neće platiti ulogu, ali bi on mogao da plati glavom, predsednik Vučić ga je pozvao na Skype i dao ponudu koja se ne odbija.

Nikola Đuričko se javio prestravljen iz Amerike: Ovde je kao kod nas ’90. svi su naoružani do zuba i agresivni, ako preživim vraćam se u Srbiju!

Vučić je Đuričku ponudo da se vrati u Srbiju. Naravno, morao bi izvesno vreme da provede u karantinu ali bi nakon toga mogao da računa na posao pri Ministarstvu kulture.

Pošto u Srbiji uskoro treba da se održe parlamentarni izbori sve su indicije da bi budući Ministar kulture mogao biti upravo Nikola Đuričko.

IZMIŠLJENI STATUSI SA TVITERA KORISNI U BORBI PROTIV KORONE

0

Ovlašćene institucije za borbu protiv koronavirusa koristiće izmišljene tviter statuse kao test na pomenutu bolest.
-Do ove zamisli smo došli na predlog kineskih eksperata u oblasti psihologije, – kaže naš sagovornik.
Našu državu bukvalno neće koštati ništa, a sprečiće se širenje virusa u najkraćem mogućem roku.
Na naše pitanje kako i zašto, dobili smo sledeći odgovor:
– Jednostavno je. Gorepomeniti statusi biće pokazani ljudima i svako ko poveruje u izmišljenu situaciju biće preventivno smešten u najbliži stacionar koji prihvata takve slučajeve.
Ti ljudi zajedno sa tviter bajkopiscima su najrizičnija grupa, i upravo zbog njihovog neodgovornog ponašaanja ovaj virus se širi na sve strane.
Kada ih smestimo u izolaciju bez interneta, moći ćemo da se pozabavimo pravim bolesnicima kako treba i zaustavimo ovu pošast.
Takođe, institucije apeluju na građane da ne laju u devet sati sa svojih prozora jer momci iz organizacije Levijatan ne mogu tačno da rastumače da li je potrebna pomoć psima ili psihijatrijska pomoć njihovim vlasnicima.

Nikola Đuričko se javio prestravljen iz Amerike: Ovde je kao kod nas ’90. svi su naoružani do zuba i agresivni, ako preživim vraćam se u Srbiju!

0

Poznati srpski glumac Nikola Đuričko javio se preko Skype i poručio kako je u Americi strašno.

Nikola vidno uznemiren je mucao dok je govorio a na kraju video priloga se zaplakao i zamolio sve za oproštaj.

– Ovde je strašno. Amerikanci su naoružani do zuba. Agresivni su i već danima ne izlazim iz stana. Svaki dan se čuje pucnjava sa ulice. Ovde u Americi je kao što je kod nas bilo ’90. – rekao je Đuričko.

Na kraju video klipa Đuričko se zaplakao i zapitao:

– Šta sam ja Bogu zgrešio da ovako promašim. Umesto da ostanem u Srbiji ja sam došao na ratište. Ako ovo preživim, vraćam se u Srbiju i glumiću samo srpske patriote! – rekao je Đuričko jecajući i gušeći se u suzama.

 

Kon se javi – vaistinu se javi! – Dok traje vanredno stanje ovako će glasiti tradicionalni hrišćanski pozdrav!

0

U sklopu najnovijih mera Vlade RS u borbi protiv epidemije Corona virusom u konsultacijama sa vladikom Grigorijem, Vlada je donekla odluku da pored ukidanja tradicionalnih obreda u sklopu liturgijskog i ostalih crkvenih služenja, od sada dolazi i do promena tradicionalnih hrišćanskih pozdrava u Srbiji, tako da će se od danas primenjivati novi pozdravi.

Umesto dosadašnjeg :“Pomozi Bože“ – „Pomozi Kone“; „Tako vam Kona ne izlazite iz kuća! „; Daće Kon!“ „Pomiluj nas grešne spasitelju Kone“, „Kakve su ti misli, takav ti je Kon“, „Bez Kona ni preko praga“, „Kon se javi – vaistinu se javi!“

U susret najradosnijem hrišćanskom prazniku Vaskrsu, pozdravi se takođe menjaju : „Kon vaskrese! „Vaistinu Vaskrese i vakcinu donese!“.

Kinezi su pomoću svojih savremenih testova utvrdili da ovakva vrsta pozdrava smanjuje mogućnost zaraze za 46.9%.“ navodi se u saopštenju Vlade RS.

Tekst preuzet od poznatog satiričara: Nataše Stanojlović

 

Malagurski brani Bil Gejtsa: Bil je pravi srpski patriota, Milomir Marić mu pakuje da je izmislio koronavirus!

0

Poznati srpski reditelj Boris Malagurski snimio je novi film „Težina lanaca4“ koji je posvetio odbrani Bil Gejtsa od Milomira Marića.

U novom filmu Malagurski se posvetio dokazivanju da je Bil Gejst srpski patriota i da mu Milomir Marić podmeće da je on kreirao Koronavirus i pustio ga u opticaj preko Kine.

Naime, prema saznanjima Malagurskog virus je pušten preko Brazila, a ne Kine, a Bil Gejts tajno ispod košulje nosi majicu sa slikom čiča Draže jer je dokazani srpski patriota.

 

Film možete pogledati na Youtube kanalu Borisa Malagurskog.

 

Obradović: Odmah po okončanju epidemije očekujem da će Vučić formirati prelaznu Vladu i mene postaviti za premijera!

0
Čovek sa vizijom - Boško Obradović!

Lider Dveri Boško Obradović izjavio je da očekuje da će odmah po okončanju epidemije koronavirusa u Srbiji i vanrednog stanja Vučić sazvati sve relevantne političke faktore i formirati prelaznu Vladu.

– U najmanju ruku očekujem da će me gospodin Vučić postaviti za premijera prelazne Vlade jer moj patriotizam je neosporan a zasluge za demokratizaciju Srbije su višestruke. – izjavio je Boško Obradović.