Velja Ilić: Ako pobedi Đilas napravićemo švedski sto za ceo Beograd!
Srpski političar Velimir Ilić obećao je da će napraviti švedski sto za ceo Beograd ukoliko na predstojećim gradskim izborima pobedi Dragan Đilas.
– Može se to napraviti. Ja ću se lično angažovati oko proslave, samo da pobedi Đilas i da oteramo ove lopove sa vlasti – rekao je Ilić.
– Ne može mene niko da ubedi da je Đilas gori od Malog. Đilasova pobeda označiće povratak demokratije u Srbiju i poštenja u politiku. To zaslužuje veliku proslavu. Neka vidi Vučić kako se narod raduje njegovom porazu. Biće švedski sto ja sam se već dogovorio sa Đilasom oko toga. – objasnio je Ilić.



















