Listen to this article
Home Blog Stranica 177

Bujošević hakovao Tviter nalog RTS-a zbog serije NEMANJIĆI!

0

Nezadovoljan reakcijom programskog saveta RTS-a koja je zatražila da se obustavi katastrofalno urađena serija „Nemanjići“, direktor RTS-a Bujošević je uzurpirao Tviter nalog RTS-a!

Dragan Bujošević će morati položiti račun programskom savetu RTS-a zbog kritika na račun serije Nemanjići. Serija koja je zaista loše odrađena a koja je skupo plaćena, naišla je na salvu kritika u medijima i na društvenim mrežama u Srbiji.

Bujošević je mislio da će se provući za ovu kao i za mnoge druge serije, međutim programski savet je zahtevao obustavu daljeg emitovanja serijala.

Revoltiran reakcijom programskog saveta, Bujošević se osvetio preko zvaničnog Tviter naloga RTS-a.

Propalo kloniranje Stivena Hokinga – Poslednji klon liči na ZMAJA OD ŠIPOVA!

0

Nakon desetog pokušaja kloniranja Stivena Hokinga, na Oksfordu u Britaniji, izgledi su bili nešto bolji nego u prethodnim pokušajima, ipak sve se na kraju izjalovilo.

Britanski naučnici već nekoliko decenija pokušavaju da kloniraju Stivena Hokinga, kako bi uspeli da sačuvaju jedan ovako genijalan naučni um. Na žalost, do sada im ni jedan klon nije uspeo.

Svi dosadašnji klonovi su umirali već do svoje treće godine. Poslednji klon koji je uspeo da doživi svoj 20. rođendan, je sve samo ne Stiven Hoking. Klon iz nekog razloga uopšte ne liči na Stivena. Dosta je tamnije puti i veoma niskog nivoa inteligencije. Poslednji klon, koji će po svemu sudeći preživeti, je jedan veseli Britanac, koji uživa u ispijanju piva i seksu i veoma voli da gleda rialiti programe.

Zicer je tajnim hakerskim kanalima uspeo da dođe do fotografije ovog klona, koju možete videti dole ispod teksta.

Britanski naučnici nisu zainteresovani da zadrže klona, te su razmišljali da ga prodaju britanskoj vladi da vrši eksperimente na njemu. No, pošto ni vlada nije zainteresovana, sada razmišljaju da ga poklone.

Neuspeli dvadesetogodišnji klon Stivena Hokinga

INFORMER: Tramp čestitao Božić SRBIMA I RUSIMA preko sajta Tweeterino!

0

Kako Informer piše, Donald Tramp je čestitao Božić Srbima i Rusima na Tweeterinu.

Informer navodi da je Tramp veoma aktivan na sajtu Tweeterino i da ima na milion objava.

„Na ovoj društvenoj mreži, Tramp ima preko milion objava i veoma je popularan. Nalazi se na prvom mestu ovoga sajta.“ – piše Informer.

Kako Informer saznaje, Putin je odmah odgovorio na Trampove čestitke i poželeo mu takođe sve najbolje povodom srpskog Božića.

 

Vanredno zasedanje u sedištu NATO: Boro Drljača najavio koncert u BELOJ KUĆI!

0

Poznati krajiški pevač, Boro Drljača, najavio je turneju po Zapadu.

Posle najave nastupa u Domu branitelja u Puli, Boro je najavio koncerte u Vatikanu u crkvi svetog Petra i Pavla, zatim u sedištu NATO u Briselu, i na kraju kao završnicu turneje u Vašingtonu u Beloj kući.

Boro Drljača tvrdi da mu je lično Tramp odobrio ovu turneju i da ne vidi kakve bi probleme mogao imati.

– Ja đe god pjevam, svugdje sam dobro doš’o. – kaže Boro za Zicer.

– Ne djelim ja ljude na ustaše i kauboje. Meni su svi ljudi jednaki. Ko god voli pjesmu i veselje, on je moje društvo. Za Bjelu kuću sam preko svojih veza u Americi dobio odobrenje od Trampa. Tramp voli moju muziku i garantovao mi je da neću imati problema na mojoj novoj Novogodišnjoj turneji. – objašnjava Boro.

No bez obzira na Borine tvrdnje, saznali smo da ova turneja neće proći bez poteškoća. Posle pobune branitelja u Hrvatskoj, i papa Franjo je najavio proteste konklave u Vatikanu, a u sedištu NATO u Briselu je zakazana vanredna sednica. Kako saznajemo, postoji mogućnost da Donald Tramp popusti pred pritiscima muslimana iz SAD i zabrani koncert u Beloj kući. Ostaje još samo da se vidi da li će se u sve umešati ruski hakeri!

 

 

Amerima se pokvario HARRP – RUSI uzvraćaju udarac: PRETVORILI AMERIKU U SIBIR!

0

Kako saznajemo od dobro obaveštenih izvora bliskih vrhu Kremlja, Rusi su iskoristili trenutni zastoj HARRP sistema sa Aljaske da uzvrate udarac Američkog globalnoj kontroli klime!

 

HARRP sistem na Aljasci je morao da se remontuje posle niza kvarova. No Amerikanci su prećutali da imaju problem sa HARRP sistemom. Ruski obaveštajci, koji deluju širom Amerike još od hladnog rata, su došli do informacije da je HARRP sistem na remontu. Ova informacija je digla Kremlj na noge i Rusi su ekspresno uključili svoje HARRP sisteme za proizvodnju hladnoće.

Trenutno je širom severne Amerike SIBIR. Rusi nemaju HARRP sistem koji bi proizveo zemljotrese ili uragane, ali odlično proizvode zimu.

Projektovani Sibir u Americi je dospeo do Floride, gde su tropske životinje počele da izumiru,  ajkule da se zaleđuju u moru, iguane padaju sa drveća a SAD je u totalnom kolapsu.

Kako saznajemo Tramp je zvao Putina i zamolio ga da obustavi zimu u Americi, obećao je zauzvrat da će ublažiti sankcije rusiji.

 

STROGO ČUVANA TAJNA IZAŠLA NA VIDELO: NEMANJIĆI SU PRAVI TVORCI RUSKE SALATE!

0

 

Ekipa Zicera, kao i uvek, saznaje tajne i ruši sve tabue. Od naših najbolje obaveštenih izvora smo dobili pravu bombu: Ruska salata nije ruska, nego srpska, i to nemanjićka!

Kako bi proslavili dobijanje kraljevske titule, kralj Stefan Prvovenčani i njegovi dvorjani su zadužili kuvare da naprave grandiozno novo jelo, koje su nazvali „kraljevska salata“, ali koje je u našem narodu ostalo upamćeno prosto kao „Nemanjića salata“.

Prema našem izvoru, jedna od stvari koja nam je na Berlinskom kongresu, uz istoriju, oduzeta, jeste i pravo da Nemanjića salatu zovemo tako. Ruski uslov da bi odustali od stvaranja Velike Bugarske je bilo da najfantastičniji izum nemanjićke kuhunje nazovemo po stranoj sili, kako bismo se ponizili što više. Srbija je na ovo poniženje morala da pristane, i od tada se salata koja se kod nas tradicionalno jede za Božić još od Nemanjića zove ruska salata.

Pored toga, saznali smo da je tema scenarija za seriju „Senke nad Balkanom“ zapravo trebalo da se vrti oko kozaka koji sprečavaju otkrivanje ove najstrože čuvane tajne, ali da je to u poslednjem trenutku promenjeno i umesto ruske salate i prave istorije imamo nekakvo koplje.

Na naše pitanje o ovome, slavni glumac, producent i reditelj Dragan Bjelogrlić nas je veoma zabrinuto i uplašeno zamolio da ga više nikad ne zovemo oko toga i da mu to više nikad i ne spominjemo.

UŽAS: Engleski sektaši u beogradskoj patrijaršiji prizivali demona DEDA MRAZA!

0

I ove godine su sektaši „slavili Božić“ u patrijaršijskoj kapeli u Beogradu

Anglikanska zajednica u Beogradu tradicionalno, sa blagoslovom Patrijarha srpskog, svoju božićnu i vaskršnju službu savršava u kapeli Svetog Simeona Mirotočivog u Patrijaršiji. Bogosluženju koje je počelo 24. decembra 2017. godine u 22 časa, uoči samog praznika Roždestva Hristovog po novom kalendaru, prisustvovao je veliki broj vernika, iako članovi te crkvene zajednice – uglavnom zaposleni u diplomatskoj službi pri pojedinim ambasadama – povodom božićnih i novogodišnjih praznika rado otputuju u svoje zemlje.

Ipak, za tu priliku, pošto su anglikanci otputovali, a da se tradicija ne bi prekidala, ta protestantska zajednica je angažovala neke naše ljude, te pojedine poznate ličnosti kako bi se prikazalo da je bilo dosta prisutnih na službi. Svečanu misu je služio anglikanski kapelan u Beogradu prečasni Robert Foks, zapravo prerušeni ministar kulture i informisanja u Vladi Srbije (prečasni) Vladan Vukosavljević.

Podsećamo pravoslavne Srbe da su anglikanci sekta koja blagosilja homoseksualne “brakove“ i koja u svojim redovima ima žene biskupine – “episkope“. Za ovu priliku je, kako bi se „misi“ dao i ekumenistički ton, ali i prizrak drevnog crkvenog nasleđa, kao đakonisa i „čuvar vrata“ bila angažovana čuvena ruska geopolitičarka i akademik Jelena Guskova.

Ove jezive činjenice i pored svih ogromnih jeresi anglikanaca, patrijarha Irineja i ostale ekumeniste iz Patrijaršije ne sprečava da ih zovu “Crkvom“ i da ih puštaju u pravoslavne hramove da bajaju i služe demonima. Istine radi, iako je anglikanska „misa“ po formi slična našoj Liturgiji, ovi sektaši je dodatno nagrđuju izgovaranjem „molitvenih“ formula (valjda za prizivanje demona) na samo posvećenima poznatom jeziku.

Takođe, radi postizanja atmosfere kolektivnog transa, pošto anglikanska (protestantska) kadionica nema praporke (i kraća je), taj sasud je pozajmljen iz skevofilakiona patrijaršijske kapele.

Кao što se na slici da videti, prečasni Robert Foks (ministar Vladan Vukosavljević) u desnoj ruci drži baš našu pravoslavnu kadionicu. Vrhunac „Božićne mise“ ovih sektaša je bio kada je „prečasni“ umesto tamjanom kadionicu napunio hašišom i počeo njome da „mlati“ po kapeli. To je služavni čin kojim se vrši priziv Deda Mraza gde zvuk praporaca podražava zvončiće kojima su irvasi ukrašeni, a dim sagorelog hašiša kojeg ovi otpadnici koriste umesto tamjana je samo dodatno podgrejao atmosferu, gde je na vrhuncu „mise“, u kolektivnom transu „đakonisa“ Guskova počela da poje „Džingl Bels“ na drevnom keltskom jeziku, dok su izaslanik ekumeniste Irineja, vladika Antonije i đakoni Rakić i Rapajić horski umesto „Amin“, izgovarali „O-Ho-Ho“.

U isto vreme, patrijarh i srpski ekumenisti licemerno kažu da su vernici eparhije Raško-prizrenske u Egzilu “sektaši i raskolnici“, ne priznaju nam Svete Tajne (ponovo “krste“ ljude koji su kršteni prvi put kod nas i slično). JEZIVO DA JEZIVIJE NE MOŽE BITI!!!

Na kraju, iako spisak nepojamnosti učinjenih tokom ove „mise“ u svakom istinskom Srbinu i pravoslavcu izaziva neprijatnost u najmanju ruku, srećom ovoga puta se na toj „službi“ nije pojavio poznati londonski roker (izvođač „đavolske“ rok muzike – Sil). Taj „umetnik“ je naime tokom prošlogodišnje „Božićne mise“ anglikanaca u Patrijaršijskoj kapeli „propovedao“ održavši tom prilikom „rok koncert“.

Još jedared-JEZIVO!!!

Izvor: Verski sajt Pouke.org

Novosadski satanisti se pripremaju za BOGOJAVLJENJE?!!

0

Novosadski satanisti, poučeni lošim iskustvom iz prethodnih godina, rešili su da Bogojavljenje dočekaju spremni!

 

Novi Sad: Stotini ljudi pozlilo od osveštane bogojavljenske vode iz vodovoda!

Novosadski satanisti, kako Zicer saznaje, počeli su da se snabdevaju neosveštanom vodom. Masovno kupuju kanistere vode u supermarketima i skladište za crne dane, tj Bogojavljenje, kada po običaju u vodovodu Novog Sada sveštenik osveštava svu vodu za Novosađane.

– Prethodnih godina smo proživljavali pravi pakao. – kaže satanista iz Novog Sada, Radisav Tot, koji je želeo da ostane anoniman.

– U januaru prošle godine sam ležao nedelju dana na urgentnom, zbog plikova koje sam popio od osveštane vode. Ove godine sam spremio 666 kanistera obične vode, zlu ne trebalo. – objašnjava Radisav, nepoznati novosadski satanista.

Žene u crnom su apelovale na gradske vlasti da ne dozvole ponavljanje tog nehumanog popovskog rituala, kojim se građani Novog Sada izlažu opsanosti po zdravlje. No, za sad, od gradskih vlasti ne stiže nikakav odgovor.

Antonio Banderas: Glumio bih ARKANA kod Kusturice!!!

0

Poznati holivudski glumac, Antonio Banderas, izjavio je kako bi voleo da glumi u nekom od filmova Emira Kusturice, po mogućnosti ARKANA!

– Najbolje se osećam u rukama iskusnog režisera koji ima jasnu viziju onoga što želi. – objasnio je Banderas.

– Filmovi Emira Kusturice su emotivni i srčani, kao i španski. Tu emotivnost ne mogu zameniti specijalni efekti. – rekao je Banderas.

– U razgovorima sa Kusturicom, došli smo do zaključka da bi za mene najbolja uloga bila da glumim ARKANA. Da, voleo bih da glumima Arkana u nekom novom projektu Emira Kusturice. To je lik koji ima svoj narativ, pun emocija i akcije! – zaključuje Banderas.

(FOTO)Evo zbog čega je Georgijev razočarao vernu publiku!

0

Nakon što se Georgijev rukovao sa Anom Brnabić, mnoštvo korisnika društvenih mreža je zapretilo da više nikad neće ići na njegove koncerte!

Nemili događaj u Vladi Srbije, ponovo je doveo u pitanje opstanak opozicije. Georgijev, za koga još nije utvrđeno da li je novinar BIRN-a ili pop pevač, razočarao je vernu publiku jednim običnim rukovanjem sa premijerkom Anom Brnabić.