U ranim jutarnjim časovima, sa čuvenog mosta u Mostaru, skočio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić!!!
Ovaj neobičan događaj nije propraćen od medija, niti zabeležen kamerama, jedina fotografija koja je dospela u medije je dosta mutna i ne može se na osnovu nje ni potvrditi ni negirati da je u pitanju Vučićev skok sa čuvenog mosta.
Vučić je pozvao i ostale lidere u regionu na ovaj čelendž, da učine isto kao i on i da u ime mira u regionu skoče sa čuvenog mostarskog mosta.
Vučićev čelendž je prihvatio predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, i obećao da će za par meseci, kada voda bude toplija i on skočiti sa mosta u Mostaru za mir u regionu.
Od ostalih lidera u regionu za sad se još niko nije odazvao Vučićevom čelendžu.
1) Ne smeš naučno istorijom da se baviš!
2) Sve ,,znanje“ pokupi sa youtube-a!
3) Obavezno čestitaj 7527 ,,srpsku“ Novu godinu (jer tako piše u Informeru).
4) Na svaki argument odgovori sa ,,Vatikan“ i ,,Bečko-Berlinska škola“.
5) Za svakog srpskog istoričara i naučnika tvrdi da je američki plaćenik i da ne zna šta priča!
6) Pričaj non-stop o Lepenskom Viru, Vinči i Sorabima. Vrti u krug!
7) Za svakog ko ti ne veruje kaži da je glup jer ne vidi da nam Englezi kradu istoriju.
8) Tvoje jedino pismo je ,,srbica“ (iako u većini slučajeva koristiš hrvatsku latinicu).
9) Obavezno koristi B umesto P (kako bi naglasio svoje falš rodoljublje, gramatika nije bitna).
10) Tvoj arhineprijatelj je Radivoj Radić.
11) Ponavljaj kao papagaj: ,,Кako je moguće da se ceo jedan narod, u odrpanim krpama, doselio na Balkan u 6. veku i bez borbe?“ (iako to ne piše u izvorima, no to je sve falsifikat svakako).
12) Ne zaboravi na spomenik u Likiji!
Inicijacija novih članova je svake Subote u 14h, u zabranjenoj vatikanskoj biblioteci, a lozinka je: Homer – Homir – Momir!
Izvor je jedna tajna Facebook stranica, koju ne smemo da navedemo iz straha od odmazde!
Iz krugova bliskih Đilasu saznajemo da Dragan Đilas pregovara sa Brnabićkom oko ulaska u Vladu Srbije na poziciji MINISTRA PRIVREDE.
Kako je Goran Knežević lošeg zdravstvenog stanja, na njegovo mesto konkuriše više ljudi. Jedan od ozbiljnijih kandidata je i Đilas, a spominje se i Vesić.
Đilas je u ovom momentu favorit u trci za novog MINISTRA PRIVREDE. Njegov je interes da ojača svoj biznis, a mesto MINISTRA PRIVREDE bi dalo krila njegovim kompanijama i kompanijama njegovih partnera. Naravno, u paketu sa ulaskom u Vladu bi išlo i pasiviziranje njegovog opozicionog delovanja.
Bivši oficir CIA u anonimnoj ispovesti za Zicer otkriva tajne planove Amerike kako da Srbe ponovo učini velikim i moćnim narodom Balkana.
– Američki narod nije neprijatelj Srbima. Nije ni američka država. Tajni plan koji je realizovala CIA kako bi Srbe oslobodila komunizma i čeličnog zagrljaja Nemačke u koji je uvukao Tito i njegov režim, nije mogao biti obelodanjen za vreme Miloševića, jer bi sami Srbi najviše bili protiv svog oslobođenja – tvrdi CIA oficir.
– Amerikanci su veoma zahvalni Srbima za savezništvo u dva svetska rata. Naše savezništvo je počelo još za vreme Karađorđevića. Komunizam je sve preokrenuo. Srbima nikada nije bilo u interesu da budu prijatelji Rusima. To ih je uvek koštalo mnogo žrtava, suvereniteta i na kraju države. – tvrdi CIA oficir.
Zicer: Kako objašnjavate bombardovanje Srbije?
CIA oficir: Jednostavno. To je poslednja faza buđenja srpske nacionalne svesti. Svi ratovi u EX YU su mogli desetostruko više žrtava da koštaju Srbe. Ovo je bio najbezbolniji način.
Zicer:Prosto zvuči nestvarno to što tvrdite. Zar nije mogla Amerika, ako je već želela da pomogne Srbima, da pomogne Miloševiću da stvori krnju Jugoslaviju?
CIA oficir: Tada biste imali jak crnogorski kriminalni lobi koji bi sve kontrolisao, a koji smo izolovali isključivo na prostor Crne Gore i delimično Kosova. Imali biste populacionu eksploziju muslimana koja bi vas pretvorila u džamahiriju u roku od 20 narednih godina. Albanci se ne bi zaustavili kod Kosovske Mitrovice već u Beogradu.
Zicer: A što ste pomogli Hrvatima?
CIA oficir: Vrlo jednostavno, zato što su nam dali novac. Uzeli smo od njihove ustaške emigracije sve novce da bi im pomogli da realizuju novu nezavisnu državu Hrvatsku. Tako smo eliminisali njihov kapital u nekoj potencijalnoj budućoj ekspanziji na Srbiju. S druge strane smo po stvaranju nove NDH preuzeli sve njihove službe i uklonili nemačke. Tako sada vodimo politiku tihog raseljavanja Hrvata iz Hrvatske. Srbi to nikad ne bi uspeli da urade. Na kraju, Srbi, iako su Hrvati počinili genocid nad njima, nikada Hrvatima ne bi učinili ovako nešto. Amerikanci su pragmatični i ne praštaju nemačkim saveznicima. Mi smo praktično uništili hrvatski nacionalizam, koji je bio glavni problem Srba. Njihovu ideju smo doveli do besmisla, a njihovu zemlju stavili pod kontrolu i sad ih sistematski iseljavamo.
Zicer: Ipak, oteli ste nam Kosovo?
CIA oficir: Naravno. Nečim se mora platiti ovaj veliki projekat, a Kosovo je puno rudnih bogatstava, koje vi svakako niste umeli da eksploatišete. Uostalom, vi Srbi nam nikada ne biste platili ni cent da vas oslobodimo vaših neprijatelja.
Zicer: Bombardovali ste nas osiromašenim uranijumom, kako to objašnjavate?!
CIA oficir: Srbi su jedan veoma hrabar ali nepromišljen i nezahvalan narod. Bombardovali smo osiromašenim uranijumom samo Kosovo, na kome većinsko stanovništvo čine Albanci. Potom smo raselili nekoliko stotina hiljada Albanaca sa Kosova u Zapadnu Evropu, da odrađuju prljave poslove za nas. Mi smo vam praktično očistili Kosovo od Albanaca, a vi to niste u stanju da razumete. Za 20 godina na Kosovu neće biti ni jednog Albanca. A osiromašeni uranijum više neće imati nikakvo dejstvo i Kosovo će ponovo biti Srpsko. Da li sad razumete?
Zicer: Ipak ste dozvolili da ti Albanci po Kosovu ruše pravoslavne svetinje i ubijaju sveštenike SPC!
CIA oficir: Više ste vi Srbi sami za vreme komunizma porušili svojih hramova nego što su ih na Kosovu srušili Albanci. Više su vam crnogorski komunisti za vreme Tita ubili sveštenika, nego kosovski Albanci. Uostalom vi ne biste ni shvatili šta imate na Kosovu da Albanci nisu počeli da ruše vaše svetinje.
Zicer: Dakle i to je bio deo tog vašeg čuvenog „tajnog plana“ da se Srbi oslobode?
CIA oficir: Nama Srbi trebaju kao saveznici. Ali pravi Srbi, kao što je bio Pupin, Đujić, i Nikola Tesla, a ne Jugosloveni ili jugonostalgičari. Da, sve je bio plan. Uradili smo sve da vas ponovo vratimo na stari kolosek. Da se vratite pravoslavnoj veri i kosovskom zavetu. Sve vaše neprijatelje koje ste vi držali za dobre prijatelje smo otrgli od vas i naterali ih da se pokažu kakvi su zaista. Slovenci, Hrvati, Muslimani, Albanci, Makedonci, Crnogorci, nikad nisu bili vaši prijatelji. Oni su smeće koje je trebalo počistiti, a vi to nikad ne biste uradili. Ali ne samo oni nego i deo Srba koji je bio blizak nemačkom Bundestagu, tu pre svega mislim na demokrate i jugonostalgičare. Vaše današnje liberale, koji vam isto tako predstavljaju problem kao i Hrvati.
Zicer: Znači vi ste nam učinili ogromnu uslugu tako što ste rasturili Jugoslaviju, bombardovali nas, i sklonili neke naše demokrate sa lica zemlje?
CIA oficir: Naravno. Jer da je ostala Jugoslavija, Srba danas ne bi bilo. Oni u zapadnom delu Jugoslavije bi postali katolici i na kraju Hrvati. Oni na istoku i jugu bi postali muslimani ili kriminalci. Albanci bi vam preuzeli Beograd zajedno sa crnogorskim kriminalnim klanom. Bosnu bi podelili između sebe Hrvati i muslimani. Makedonci bi vam uzeli i svetinje na Kosovu kao svoje, kao što su vam uzeli drevne nemanjićke crkve po celoj Makedoniji a da vi ni danas o tome ništa ne govorite, niti se bunite. Ono malo Srba što bi preteklo bi bili potpuno dezorijentisani, ne bi imali svoj identitet i smatrali bi sebe Jugoslovenima. Da, mi smo vam učinili uslugu i pomogli vam da se oslobodite. Mi smo uništili nemački projekat zvani Jugoslavija, koji je trebao Srbe zauvek da izbriše sa lica zemlje. Ali to nije sve. Za par godina vi ćete postati naš najvažniji saveznik na Balkanu. Tek tada ćete videti da je ovo sve bilo planirano, a tada će i ostali to shvatiti, no tada će biti kasno, jer će Srbija ponovo biti velika i moćna država uz pomoć Amerike.
Lider Srpske Radikalne Stranke, Vojislav dr Šešelj je najavio preseljenje na Kosovo i Metohiju.
– Dosta je bilo praznih reči, vreme je za konkretnu akciju. Selim se na Kosovo, prvo u severni deo Kosovske Mitrovice, a posle ću da vidim. Gde budem najpotrebniji tamo ću otići.- izjavio je Šešelj.
– 1000 mojih Radikala će zajedno sa svojim porodicama takođe da se presele na Kosovo. Nećemo svi biti na istoj lokaciji. Neki će biti na severu, neki na jugu u enklavama. – rekao je Šešelj.
– Pozivam i sve ostale patriotske pokrete i stranke da se pridruže našoj akciji „SVI NA KOSOVO-ZA VELIKU SRBIJU!“. Očekujem da će se posle mene i patrijarh srpski Irinej preseliti u Peć, gde mu je i mesto. Ako se patrijarh preseli u Peć, ja ću poslati mojih 300 Radikala da ga čuvaju dan i noć. Neće mu dlaka s glave faliti.- zaključio je Šešelj.
Nekolicina Beograđana okupila se rano jutros ispred Ambasade Fransucke i zapalilo sveće za stradalu decu u požaru.
Neki su doneli transparente na kojima je pisalo JE SUIS FRANCE, no kada su obavešteni da se požar u kome je izgorelo 40-oro dece nije dogodio u Francuskoj nego u Rusiji, Beograđani su se ubrzo razišli.
Poznati srpski dramaturg i predsednik Liberalno-demokratske partije, Čedomir Jovanović, izjavio je da bi želeo da bude prvi AMBASADOR Srbije u Prištini.
– Uvek sam bio na strani Albanaca i razumeo njihove probleme. Borio sam se protiv Miloševićeve politike, koja je bila represivna prema Albancima i činila zločine na Кosovu. Tako da mogu biti most između Srba i Albanaca. – rekao je Jovanović.
– Ako Srbija mene postavi za Ambasadora na Kosovu, svojski ću se potruditi da popravim odnose Srbije i Kosova. Napravićemo dobre poslovne aranžmane sa Albancima na Kosovu. Svaku robu koju imamo, moćemo plasirati na Kosovsko tržište i obratno njihovu na srpsko. Boriću se protiv carina. A jednog dana svakako ćemo svi zajedno biti u EU bez granica, srećni i zadovoljni. -objasnio je Čedomir.
Iza pseudonima Aleks Eror koji piše za Foreign Policy, Guardian, New Republic, VICE i druge zapadne časpise i medije, zapravo stoji lično Vuk Jeremić.
Kako Zicer ekskluzivno saznaje lično od Aleksandra Erora, Vuk Jeremić je Aleksandru obezbedio mogućnost da piše za ove poznate zapadne časopise pod uslovom da povremeno objavi Vukove autorske tekstove pod svojim imenom, a u kojima bi Vuk mogao nesmetano da diskredituje svoje političke protivnike. Potom bi se ti tekstovi u Srbiji prikazivali kao mišljenje zapada o pojedinim političkim akterima u Srbiji.
Vakcinacijski lobi je angažovao javne ličnosti u Srbiji da bi preko njih diskreditovao antivaksere.
Među onima koje vakcinacijski lobi plaća su Jelena Karleuša poznata pop diva i Miroljub Petrović propovednik kreacionizma.
Vakcinacijski lobi namerno angažuje antipatične i nestručne pojedince iz javnog života, kako bi celom antivakserskom pokretu pripisao nestručnost i šarlatanstvo.
Kako prenosi ugledni Britanski magazin The Postillon, Britanska policija je pronašla Putinov pasoš na mestu trovanja ruskog špijuna Skripalja.
– Eliminisane su poslednje sumnje u pogledu krivice Rusije u slučaju trovanja Sergeja Skripalja. Britanska Vlada je pronašla Putinov pasoš na mestu zločina. – navodi The Postillon.
The Postillon navodi kako je britanska premijerka Tereza Mej izjavila da je Putinov pasoš tek sad pronađen tokom drugog pretresa mesta zločina jer je bio sakriven ispod jednog dokumenta, koji je tokom prvog pretresa pao na pasoš.
– Britanska Vlada je Rusiji dala 24 časa da izvrši ekstradiciju Vladimira Putina na ispitivanje u London, a odbijanje će se tumačiti kao priznaje krivice. – navodi The Postillon.