Listen to this article
Home Blog Stranica 168

Georgijev: Miša Banana pao u Brazilu dok je razgovarao sa Dačićem!

0

Pripadnik narko klana Darka Šarića, Rodoljub Radulović, uhapšen je u Brazilu.

Radulović je pobegao iz Srbije 2009. a na Interpolovoj poternici se nalazi od 2011. godine.

Radulović je u odsustvu osuđen na 11,5 godina zatvora zbog učešća u švercu kokaina u grupi Darka Šarića.

Prema informacijama novinara Balkanske istraživačke mreže (BIRN) Slobodana Georgijeva, Miša Banana je pao nakon razgovora sa ministrom Ivicom Dačićem. Kako tvrdi Georgijev poziv je obavljen preko mobilnog telefona marke BlackBerry, koji je poznat po tome da ga poseduju kriminalci i političari, upravo stoga što je pouzdan i teško se može prisluškivati. Taj podatak ovom hapšenju daje izvesnu notu misterioznosti. Da li je možda Dačić ocinkario svog starog poznanika Mišu Bananu?

 

 

Saša Janković i pokret PSG pristupili sekti LUCIFERIJANACA!

0

Svih 48 članova pokreta PSG kolektivno je juče pristupilo sekti LUCIFERIJANACA poklonika i obožavatelja Lucifera.

Kako ekskluzivno saznajemo Saša Janković i njegov pokret PSG su prisupili ovoj sekti da bi se klanjali Luciferu i smrti. Naš izvor blizak članovima sekte navodi da je predmet obožavnja ove sekte smrt i đavo.

– Oni slave Lucifera i raduju se kad poginu ljudi u saobraćajnoj nesreći a naročito u nekom masakru. Jedan njihov član mi je tvrdio da kada na vestima čuje da je neko poginuo da ga obuzme neverovatno ushićenje i radost.- tvrdi izvor Zicera.

Saša Janković je izveo okultni ritual ispred zgrade Predsedništva u kome se čitaju tajne magijske formule. Prilikom ovog rituala, članovi sekte se okreću prema zapadu, čitaju tajne formule kojima se priziva što veća pogibija naroda, a kad završe okreću se i pljuju na istok, da bi se na taj način simbolično odrekli boga i majke Rusije!

Trifunović zeznuo Hrvate na Tviteru – Napisao da ih treba tući, oni mu lajkuju!

0

Nakon pobede na mundijalu Hrvatske nad Argentinom, mnogi srpski tviteraši su čestitali Hrvatima.

Naizgled takvu čestitku je uputio i Sergej Trifunović, ali samo naizgled.

Umesto da napiše „Dobro je biti HRVAT“, Sergej je napisao HrvatE, te je glagol BITI dobio sasvim drugu funkciju.

 

Nijedna muva nije zaslužila da umre samo zato što bi ti na miru da gledaš utakmicu ili dremaš posle ručka!

0

Nijedna muva nije zaslužila da umre samo zato što bi ti na miru da gledaš utakmicu ili dremaš posle ručka!

Ako ti je žao nekada slatke i ružičaste gude, koja je u pečenjari poprimila braon boju i nikla joj je jabuka iz njuške, ako ti je žao prelepe, riđe lije, čiji odsečeni rep krasi vrat neke ocvale komifo gospoje, kako ti nije žao malene muve?

Ona nikome ne želi zlo, već samo predano i pomalo nestašno, radi na tome da tvoja okolina bude zdrava i čista, tako što se hrani izmetom i truleži mrtvih biljaka i životinja. ?

Jesi li ti licemer, koji štiti samo one koji su po tvom ukusu: slatki, pufnasti, nežni i umiljati? Šta te, u tom slučaju, razlikuje od nacista i fašista koje prezireš? Ili si ultimativno pravedno biće, kakvim se predstavljaš, kome je mio i život jednog, istina, ružnjikavog i buljavog stvorenja, čiji je greh samo to što je odano svojoj svrsi?

Jesi li ti odan svojoj svrsi? Daješ li ti sve od sebe u svakoj prilici? Umnožavaš li talente?

Ako sve to ne radiš, malena muva nije kriva što je živa, a ti nemaš moralno pravo da joj staješ na put ovakvim opakim i lukavim napravama.

Pravda za muve!

IZVOR

Cvetković: Priznajem, sve sam izmislio! Vanzemaljci su me oteli ali me bilo sramota da priznam!

0

Novinar Cvetković, za ZICER, najzad otkrio pravu istinu o svojoj otmici.

– Vanzemaljci su me oteli i vršili su eksperimente na mojoj glavi dva dana. Kada su me vratili, bilo me je sramota da priznam, jer niko ne veruje u vanzemaljce. – kaže Cvetković u svojoj najnovijoj ispovesti za ZICER.

– U Srbiji niko ne veruje u vanzemaljce, ali svi veruju u zavere sa stranim špijunima, zato sam morao da insceniram kako je u pitanju bila neka otmica na političkoj osnovi. – objašnjava Cvetković.

– Ja od malena verujem u vanzemaljce. Znam da tamo negde, na nekom drugom svetu, postoji inteligentna rasa vanzemaljaca. Sada sam imao priliku i da se uverim da oni zapravo postoje. Oni su veoma glavati, sa velikim očima. Nose crne fantomke jer boluju od sinusa. Jedan vanzemaljac je pričao srpski ali sa tako lošim akcentom da sam ja mislio da je zapravo Slovenac. – dodaje Cvetković.

– Vanzemaljci su mi rekli da podržavaju moju pravednu borbu za Kosovo i da je Kosovo čvorište svih energija ove naše planete, da to Ameri znaju i da su nam ga zato oteli. Ja ću sad nastaviti intenzivnije da se bavim novinarstvom, ali napisaću i jedan SF roman u kome ću detaljno opisati svoju otmicu. – zaključio je Cvetković.

 

 

 

(VIDEO)Cvetković priznao: Bio sam u Segedinu i potrošio pare na kurve, evo su gaćice!

0

Novi momenti u slučaju „nestali novinar Cvetković“.

Stefan Cvetković je u Medija centru priznao da je bio u Segedinu i potrošio pare, koje mu je neko dao da se skloni na par meseci. Pare je potrošio na kurve i alkohol, a kao dokaz Cvetković je doneo gaćice od jedne prostitutke, koje je pokazao u Medija centru pred novinarima.

 

 

 

 

 

Vučić moli patrijarha da PRESTANE DA SE MOLI za pobedu Srbije na MUNDIJALU!

0

Kako ekskluzivno saznajemo od izvora bliskog vrhu PATRIJARŠIJE SPC, jutros rano je patrijarha Irineja obišao predsednik Srbije.

Naš izvor iz patrijaršije tvrdi da je Vučić došao samo sa jednom molbom. Vučić je zamolio patrijarha Irineja da prestane da se moli za pobedu naše fudbalske reprezentacije na Mudijalu u Rusiji!

Vučić je, naime, doznao od ljudi bliskih patrijarhu Irineju da se ovaj svako jutro moli sat vremena za pobedu srpske reprezentacije, kako bi se tom pobedom u bratskoj Rusiji, podigao posrnuli narodni moral i ponos.

Problem je što je Vučić za pobedu na Mundijalu reprezentaciji Srbije obećao 10 miliona evra kao nagradu.

Naš izvor tvrdi da je Vučić preklinjao patrijarha da prestane da se moli jer on zapravo nema te pare. Da je to bilo tek onako „obećanje ludom radovanje“, ali da realno niko nije očekivao ikakav uspeh naše reprezentacije. Vučić je veoma nezadovoljan izašao iz patrijaršije tako da možemo naslutiti da nije dobio pozitivan odgovor.

 

Nestali novinar montirao fotografije da bi ga primili da radi za Informer!

0

Novinar Stefan Cvetković, koji je nestao u petak bez traga, i još se nije pojavio, kako saznajemo, hteo je da postane novinar INFORMERA!

Cvetković je nekoliko puta konkurisao za posao u Informeru ali ga je D.J.Vučićević odbio zbog njegovog prethodnog proopozicionog pisanja. Većina korisnika društvenih mreža je prozrela da su ove fotografije fejk.

 

Cvetković je, da bi popravio svoj rejting u očima Naprednjaka i vlasnika Informera, montirao fotografije na kojima je navodno u dobrim i prijateljskim odnosima sa čelnim ljudima vlasti.

 

 

Kolarov: „Noć pred utakmicu sam sanjao Vučića, rekao mi je: Ko hoće taj može da pobedi Kostariku!“

0

Kapiten fudbalske reprezentacije, Aleksandar Kolarov, ispričao je za Zicer kako je noć uoči utakmice sa Kostarikom usnuo čudan san.

– Kao naša ekipa se nalazi na nekom snegom zavejanom polju. Iz daljine se čuju navijači Kostarike, i huka navijanja postaje sve glasnija. Na polje istračavaju Kostarikanci u teškim oklopima. Naša momčad uplašena. Ja im govorim da ne brinu ali ni sam nisam siguran. Zatim kao iz neke magle izlazi predsednik Srbije, Aleksandar Vučić. Prilazi mi. Uhvati me za ruku i kaže: „Ništa ne brini. Ko hoće, taj i može, pobediti Kostariku!“. Probudio sam se pun samopouzdanja. – ispričao je Kolarov.

Cecin sin lažirao fotografije: Namazo psa kečapom!!!

0

Veljko Ražnatović, sin poznate turbofolk pevačice Svetlane Cece Ražnatović i Željka Ražnatovića Arkana, lažirao je fotografije svog psa na Instagramu.

Veljko Ražnatović je na Instagramu postavio par fotografija na kojima se vidi njegov pas navodno umazan krvlju. Ovim fotografijama Veljko je hteo sebe da predstavi kao opasnog momka koji vodi psa na ilegalne borbe pasa. Fotografije su izazvale ozbiljnu pažnju na društvenim mrežama tako da se i policija pozabavila ovim slučajem.

Iz policije smo saznali da su ove fotografije ipak lažirane te da na njima nije krv nego kečap. Veljko je namazao svog psa kečapom i tako ga fotografisao.

Stučnjaci iz policije za fotografiju su potvrdili da su fotografije nameštaljka te da se na psu nigde ne vide ozbiljne povrede, kakve se obično događaju na borbama pasa.

– Jasno je da je Veljko upotrebio neku crvenu farbu ili možda kečap, kako bi prikazao sebe na Instagramu kao opasnog momka i tako skrenu pažnju na sebe. – tvrde u policiji.