Listen to this article
Home Blog Stranica 35

Nataša Kandić će biti kuma Prajda ove godine!

0

Član Odbora za pritužbe Beograd Prajda, koji je želeo da ostane anoniman, obavestio je javnost da će Nataša Kandić biti ovogodišnja kuma Prajda.

Kao nekadašnja mentorka Gorana Miletića, iskoristila je svoj uticaj na njega da je proglasi kumom Prajda kako bi se skrenula pažnja sa tužbe radnika Fonda za humanitarno pravo protiv njeg zbog mobinga i maltretiranja.

Nekadašnji direktor Prajda, Marko Mihailović je prošle godine tužio Gorana Miletića za mobing i od tada mu se gubi svaki trag kad je u pitanju organizovanje Beograd Prajda.

Vidi se šta Goran Miletić i Nataša Kandić imaju zajedničko!

Verujemo da će LGBT populacija i šira javnost biti oduševljeni izborom za novu kumu Prajda!

Naučnici odledili pećinskog čoveka: progovorio na tečnom srpskom – nećete verovati šta je tražio

0

Na iznenađenje naučnika iz Kanade koji su pronašli zaleđenog pećinskog čoveka, nakon odleđivanja čovek je progovorio na srpskom ali to nije sve.

Čim je došao sebi, pećinski čovek je zatražio da jede.

Naučnici su veoma brzo shvatili da pećinski čovek priča tečno srpski jezik jer deo naučničkog tima čine Hrvati koji iz nekog razloga bez problema razumeju srpski jezik.

Kada se pećinski čovek oporavio tražio je da mu se ispune 3 želje.

Da jede sarmu i hleba i da mu peva Ceca.

Sarmu i hleb je dobio a Cecu su mu pustili Youtube klip.

Posle kraće provere ispostavilo se da je zapravo „pećinski čovek“ kamiondžija Muharem gastarbajter iz Bosne koji je zalutao u šume Kanade i tu ga je uhvatila vejavica te je zamrznut.

 

Čudotvorni Šapićevi ZNAKOVI ZA POPLAVE rasterali kišu nad onim delovima Beograda gde su postavljeni!

0

Šapićevi Znakovi upozorenja za poplave koje je uveo prošle godine na neverovatan način su rasterali kišu proteklih dana nad onim delovima Beograda gde su postavljeni.

Podsećamo gradonačelnik Šapić je prošle godine najavio da će regulisati problem otpadnih i drugih voda koje poplave pojedine delove grada kada su obilne padavine i nevreme tako što će postaviti znakove upozorenja.

– Da li ćemo moći da utičemo na padavine u budućnosti? Ne. Ali ćemo moći da kažemo ljudima da kad krene kiša ne izlaze iz kuće sat, dva. Moj predlog će biti i da Sekretarijat za saobraćaj izradi saobraćajne znakove i da na svim tim kritičnim mestima, bez obzira da li će se on upotrebiti jednom godišnje, oni budu postavljeni i da tako upozoravaju ljude da u slučaju velikih padavina tuda ne prolaze – objasnio je on tada i dodao „ne daj Bože da nam ikada zatrebaju“.

Znakovi su evo zatrebali i pokazali su se kao veoma efikasni.

Do zaključenja ovog teksta nismo uspeli da saznamo gde je gradonačelnik, pošto nije u Beogradu, ali po svemu sudeći on ni ne treba gradu, jer su dovoljni njegovi čudotvorni znakovi koji sasvim uspešno odgone nepogode, oblake, kišu i poplave, barem u onim delovim grada gde su postavljeni. Na žalost, drugi delovi Beograda nisu bili te sreće.

 

NAŠ HEROJ doktor završio na psihijatriji jer ne može više da zatvara i vakciniše: Dali mu gumenu lutku da buši da bi se smirio!

0

Izvesni doktor koji je tokom pandemije koronavirusa bio zadužen za brigu o Srbima, završio na psihijatriji.

Kako saznajemo doktor nije mogao da se pomiri s činjenicom da je prošlo vanredno stanje i da više nema karantina i zatvaranja.

Prema svedočanstvu zaposlenih u Lazi Lazareviću doktor se nije mogao smiriti dok mu nisu dali gumenu lutku, koju vikendom drži u kavezu a radnim danima je „vakciniše“. Naime, lekari su mu dali igračku špric i rekli mu da je to vakcina, te doktor svaki dan vakciniše gumenu lutku i potom je stavlja na respirator.

Stanje našeg heroja doktora je svakim danom sve gore. Stručnjaci tvrde da ukoliko ponovo ne bude uvedeno vanredno stanje, da su šanse da se doktor izvuče veoma male.

 

PENZIONER SAVLADAO TEHNIKU ASTRALNE PROJEKCIJE JER NIJE VIŠE MOGAO DA GLEDA PORODIČNO BLAGO!

0

Penzioner Slaviša K. iz Velikog Mokrog Luga je jedan od retkih Srba koji se mogu pohvaliti da znaju metodu manipulacije prostorom i vremenom, odnosno izmeštanjem svoje svesti iz tela i prostora u kom se nalazi, poznatije kao astralna projekcija. Kako kaže, prosvetljenje je imao jednom dok je gledao televiziju:

 

– Da, sve oko toga je bilo vrlo čudno. Kao i svako veče, pogledao sam drugi Dnevnik i čekao seriju koju će da puste. Taman se završila repriza serije „Moja rođak sa sela“ i čekao sam koju će sad seriju da puste. Ali, kako sam video uvodnu špicu za „Porodično blago“, prvo sam pobesneo jer sam se pitao koji je put već po redu, a onda je počelo da se dešava nešto čudno. Prvo je počelo kao neko peckanje, a onda se nešto prelomilo u pozadini glave, i osetio sam kako izlećem iz svog tela. Čovek bi pomislio da bi me sve to uplašilo, ali nisam ni razmišljao o strahu, samo sam želeo da budem što dalje od televizora na kom se po stoti put prikazuje ta serija. Sada sam već savladao tehniku i astralno se projektujem svuda i u svako doba. Ali valjda zbog prvog puta kad mi se to desilo ili čega već, imam malu tradiciju da je svake večeri u osam uveče, pred početak serije na RTS, izmeštanje odatle obavezno – završava priču Slaviša.

BUDISTIČKI MONAH IZGUBIO NIRVANU DOK SE ŽALIO NA RAČUN ZA STRUJU!

0

Radnik EPS iz Beograda nam je javio za neobičan incident koji se desio pre nekoliko dana u poslovnici EPS u tom gradu, kad je budistički monah Hoen Je pokušao da ukaže na nepravilnosti u računu za struju za stan koji privremeno iznajmljuje.

 

– Otišao je na šalter, i nakon čekanja u redu rekli su mu da je na pogrešnom šalteru, ovaj je za prijavu kvarova. Nakon što je čekao u redu na šalteru za reklamacije, i nakon što im je objasnio problem, rekli su mu da je sa računom sve u redu i da je on verovatno ostavio uključenu peglu ili šporet. Kada je ostao uporan i tražio da se njegov problem ispita, rekli su mu da ide kod šefa prodaje. Šef prodaje je bio na pauzi, ali kada se vratio, rekao je da su ga poslali kod pogrešnog čoveka, i da njemu zapravo treba šef odnosa sa klijentima. Ispred njegovih vrata je opet bio veliki red ljudi koji su se žalili. Kada je Hoen konačno došao na red, šef prodaje ga je saslušao i uljudno mu rekao da ne može ništa da uradi dok prijavu ne podnese vlasnik brojila. Hoen je pokušao da mu objasni da je vlasnik brojila u inostranstvu, što je šef prodaje saslušao, i uljudno mu ponovio da je to procedura i da ne može ništa da uradi. Prijateljski mu je savetovao da je najbolje da Hoen ipak to plati, jer je greška sigurno do njega. Besan, Hoen je izašao iz kancelarije i počeo da viče i psuje na kineskom jeziku iz sve snage, nakon čega se trgao, i kao da je osetio neku prazninu u sebi, kao da mu nešto nedostaje. Onda je počeo uplašeno da urliče „Nirvana! Nirvana“, da se grebe po licu i istrčao je iz zgrade. Nakon dva dana, slomljen i prazan, vratio se i platio račun. Ali to je već bio drugi čovek, skoro bez života u sebi. – ispričao je radnik EPSa.

GRK NAŠAO 3,5 KILOGRAMA SRPSKIH BURMI NA PLAŽI Kupio detektor za metal i pročešljao pesak, sad ide u penziju

0

Panoš Panajotis (29) iz Lefkade rešio je da se mlad penzioniše pošto je ovog leta našao 3.470 grama zlata, sve od burmi koje su srpski turisti izgubili na plažama i u plićaku, u ovom popularnom letovalištu.

– Na ideju sam došao kada sam video brojne objave na društvenim mrežama o turistima iz Srbije koji gube burme na našim plažama kao pomamljeni. Ranijih godina nije bilo tako, sumnjam da su nove kreme za mazanje klizavije zbog jačeg SPF-a pa prstenje lakše sklizne – počinje Panoš svoju priču za grčki „Katimerini“.

– Kupio sam detektor metala i počeo da pretražujem popularne plaže rano ujutru. Prvo što sam našao bio je stari, bačeni detektor za metal. Ali, to me nije obeshrabrilo. Srpske burme u Lefkadi su uobičajene kao čepovi od flaša, ti ljudi ih bukvalno bacaju. Ima ih svakakvih – belo i žuto zlato, sa pečatima „mercedesa“ i dragim kamenjem, a znam da su srpski po graviranim imenima, sve Miloši, Milice, Stefani i Slavice – priča Panoš.

Na pitanje da li je razmišljao o tome da pronađe vlasnike svog tog nakita i proba da ga vrati, jer je u pitanju ne samo predmet od vrednosti nego i sentimentalna uspomena, ovaj Grk je rekao da mu to nije ni palo na pamet.

– Srpska poslovica kaže da, dok se jednom ne smrkne drugom neće svanuti, a vi, braćo Srbi, bolje pripazite na svoje stvari. Ili nemojte, kako god vam je volja – zaključuje Panoš.

 

Dino Merlin: Ja volim Srbe i Srbiju – Slike s ratišta su mi podmetnute, ne bih ja mrava zgazio, majke mi!

0

Pevač iz Sarajeva Edin Dervišhalidović poznat po umetničkom imenu Dino Merlin izjavio je da voli Srbe i Srbiju i da nikad ništa ružno nije mislio o Beogradu i Srbiji.

– Slike sa ratišta u uniformi su mi podmetnuli. To je bilo snimanje za jedan dokumentarni film. Neko je to kasnije iskoristio da me prikaže u negativnom svjetlu. – rekao je Dino.

Dino tvrdi da rado dolazi u Srbiju i Beograd.

– Eto, bio sam na Kopaoniku ranije ove godine. Bilo je super. Ja volim dolaziti u Srbiju i pjevati. Pa ja sam napisao Ceci pjesmu „Beograd“ a Vesni Zmijanac „Kad zamirišu jorgovani“. Kako bih ja mogao biti neko ko mrzi Srbiju? Meni je raja u Srbiji isto ko i moja raja u Sarajevu. – objašnjava Dino.

Kako kaže, on je veoma miroljubiv čovek.

– Ja mrava ne bih zgazio, majke mi, eto toliko sam miroljubiv. Pjesmu „Da te nije Alija“ sam napisao za mog komšiju Aliju Miladina koji je poginuo tokom rata. – tvrdi Dino.

 

NIKAD JAČI UDAR NA VUČIĆA: Posle ovoga definitivno pada s vlasti – GOTOV JE!

0

Na platou ispred Skupštine Srbije opozicija je otpočela s novim protestom nakon kojega ništa više neće biti isto!

Tu su suncobrani, ležaljke, roštilj, dušeci, pa i bazen.

Kako je najavljeno, akcija bi trebalo da traje do 22 sata za kad se očekuje definitivni pad Vučića s vlasti.

Kako je istakla jedna od učesnica protesta Biljana Stojković Dabrica, ovaj protest je do sada najžešći udar na Vučića i sve snage haosa i bezakonja.

– Očekujemo da će Vučić definitivno pasti večeras do 22 časa. Napravili smo najjači protest do sada. Svi svetski mediji su preneli šta se dešava na platou ispred Skupštine Srbije. Vučić više nema kud!- rekla je Dabrica.

 

Edi Marfi glumi HITLERA!

0

U najnovijem Netfliksovom ostvarenju poznati komičar Edi Marfi glumiće Hitlera.

Posle crne Male sirene i crne Snežane (bez patuljaka), kao i crna Tri Musketara i crne Ane Кarenjine Netfliks snima i crnog Hitlera!

Za ovaj film Nemački Bundestag je izdvojio 10 miliona evra u nadi da će Netfliksov film dovesti do konačnog rešenja nacističkog nasleđa u toj zemlji.