Listen to this article
Home Blog Stranica 33

Đevđir: Stavite mi Jugoslaviju u dupe

0

Stavite mi Jugoslaviju u dupe
Jugoslavije mi dosta stavite
Kupus luk susam pavlaku i dosta Jugoslavije
Ne pakuj jedem odmah
Aplicirajte mi Jugoslaviju na bolno mesto
U debelom sloju
Tamo gde su mi odsekli Jugoslaviju
Tu me žiga tu osećam bol
Stavite me u teglu u kacu sa tečnom Jugoslavijom da se ukiselim
Unesite mi Jugoslaviju intravenozno
Stavite mi je u dupe rekoh gurnite do kraja ne nema ništa seksualno u tome
Sipajte mi Brene Olivera Dragojevića Nede Ukraden Selimove i Želčeskog u uši dosta i zapečatite ih voskom onim crvenim
Napunite mi usta čokolješnjakom maraskinom kinderladom bioproom iglom pekabe i ijekavicom ponositom i zašijte ih
Navucite mi varteks prvi maj yassu toper muru mtč udarnik čarape sve sve sve
Potopite klupu u naš lepi Jadran i stavite me na nju da spavam da se ne probudim
Ja jedem Jugoslaviju ja sam Jugoslavija nisam al oću da budem
Nije bitno kakav si čovek nego Jugoslavija
Jugoslavija koja se akcentuje Jugòslāvija
Livade i konji nesedlani zemljo moja
Nigde toliko algi kao u uvali tuđeg djetinjstva
Jugoslaviju ja hoću platu regres i more
More hoću Jugoslavija je more
Fiću dan mladosti miću orlovića kviskoteku staro mi dajte
Jugoslaviju mi stavite u dupe
U dupe pored srca
Nek miriše ko dunja

Autor: Đevđir, FB stranica

Rade Basta: pozivam sve svoje Bunjevce da mi daju potpis!

0

Bivši ministar u Vladi Republike Srbije, Rade Basta, pozvao je sve Bunjevce da mu kao svome pomognu da skupi potpise!

Radetu Basti fali još oko 8000 potpisa za kandidaturu na ovogodišnjim izborima te smo ga pitali zašto bi ljudi trebalo da glasaju za njega.

–Pre svega zato što sam mlad, lep i obrazovan Bunjevac a takvih je nažalost malo u politici kod nas. – rekao je Basta.

Na pitanje od kada je Bunjevac Rade kaže da je „posisao bunjevačko mleko još od kad je bio mala biba“ i da su ga baš i zato zvali celoga života Rade biba, sem bake koja ga je zvala samo biba.

– Mi smo stara bunjevačka porodica koja je sa reke Bune došla na ovu plodnu zemlju još u vreme Marije Terezije lipi moji. Sećam se da smo uvek porodično obeležavali Dužijancu i to radim i dan danas. – rekao je Basta.

Željko Mitrović odbija da plati porez jer su ga na Tviteru proglasili mrtvim: Imam na hiljade dokaza da nisam živ!

0

Vlasnik televizije Pink, Željko Mitrović, izjavio je danas da nema nameru da plati porez jer od 2022. nije živ.

–Pozdrav svima iz Carstva nebeskoga! Dobro se osećam, vozim skejt i uživam! – poručio je Mitrović.

Na naše pitanje kada će platiti porez rekao je: –Mrtvi ljudi ne plaćaju porez a ja imam na hiljade dokaza da nisam živ! Ukucajte u pretraživaču „Željko Mitrović umro“ pa ćete i sami videti. –

Nije nam bilo jasno sa kim onda razgovaramo ako je on mrtav jer deluje vrlo živo, ali Željko je i na to imao spreman odgovor: „Moj tim naučnika je putem Neurolink pink čipa koji smo razvili spojio moje kiborg telo sa mozgom u Klaudu. Zahvaljujući njemu mogu da koegzistiram u ovom telu na zemlji ali moj mozak je na Klaudu. Ja sam medicinski i medijski rečeno mrtav čovek! – završio je Mitrović.

Vacić: „Mirdita dobar dan“ selim sa sve Gej paradom u Preševo!

0

Kad budem preuzeo funkciju gradonačelnika Beograda festival Mirdita Dobar dan moći će da se održava jedino u sklopu Gej parade u Preševu!

Lider Srpske desnice, Miša Vacić, izjavio je u gostovanju na Studio B da će se kao gradonačelnik Beograda postarati da se festival Mirdita dobar dan više ne održava u Beogradu.

–Ja sam za multikulturalizam tako da ću se postarati da se Mirdita održava u okviru Gejparade u Preševu.

Na pitanje voditeljke zašto ne u Prištini, Miša je objasnio da kao gradonačelnik Beograda nema ingerencije za Prištinu i dodao je da je siguran da će se to dopasti i gradonačelniku Preševa Šćiprimu Arifiju.

Na pitanje da li je tačno da će podići spomenik Draži Mihailoviću od 23 metra na Dedinju i ako jeste, zbog čega, Vacić je kratko odgovorio: Tačno je. Zato što želim da ititiram titonostalgičare!

Miša Vacić: U Beogradu ću podići spomenik čiča Draži visok 20 metara!

0

U gostovanju na podkastu, Miša Vacić je između ostalog izjavio da će podići spomenik Draži visok 20 metara:–Spomenik biti visok 20 metara i stajaće na sred Dedinja, da bode oči titoistima. A Tita ćemo poštom poslati u Kumrovec, pa tamo nek vide s njim šta će.– rekao je Vacić.

Miša je istakao kako mu je muka kao Beograđaninu i srpskom nacionalisti činjenica da titoisti i dalje upravljaju Srbijom. On stavlja znak jednakosti između njih i drugosrbijanaca jer su i jedni i drugi, kako kaže „tikve bez korena koji od 1945. rade na zatiranju srpskog patriotizma“: –Svaka nacija ima nacionalizam, samo je srpski fašizam, to je titoistička mantra. Ako dođem na vlast, to će se promeniti. – završio je Vacić.

ProGlas potpisali i veliki Roko Sifredi i Džejms Bond!

0

Više od 140.000 građana potpisalo je inicijativu ProGlas, a među njima i veliki Roko Sifredi, Miki Rubiroza, Džejms Bond i Ante Pavelić.

Karakterni glumac, Roko Sifredi dao je svoj potpis iz Ortone u Italiji. Pored njega, ProGlas su podržali i čuveni glumac Miki Rubiroza, ali i tajni agent Džejms Bond i zagrebački poglavnik Ante Pavelić.

Pored njih, svoj potpis su dale i starlete Ava Karabatić i Tijana Ajfon, karikaturista Koraks, reper Marčelo i bog humora Zoran Kesić.

Među poznatim ličnostima našle su se i Nataša Kandić, Latinka Perović, Sonja Biserko i sarajevski pevač Edin Dervišhalidović, poznatiji kao Dino Merlin zajedno sa sarajevskim glumcem Emir Hadžihafizbegović.

Svako ko želi može ostaviti potpis nebrojeno puta sa istog uređaja i iste IP adrese, bez provere.

Sloba Georgiev došao na poklonjenje Ani Brnabić: Hvala Vam, kraljice

0

Propagandni novinar i direktor NoveS, Slobodan Georgiev, pozvan je na poklonjenje Ani Brnabić povodom proslave najdužeg premijerskog mandata u modernoj srpskoj istoriji. Naš novinar je bio na licu mesta.

Prijem povodom proslave 11. godina Ane Brnabić na mestu predsednika Vlade RS organizovala je ambasada Velike Britanije, obzirom da je Ana Brnabić jedan od njihovih najuspešnijih studenata u Evropi.

„Ponosni smo na školovanje premijerke Ane Brnabić u Velikoj Britaniji gde je postigla najbolje moguće rezultate. Mesto premijera tokom ove decenije dokaz je da građani Srbije ne moraju da glasaju da bi prepoznali kvalitet kadra poput nje. Želimo joj još dugo dugo uspešnih godina u politici“.

Prijemu su prisustvovali, pored većine ministara u Vladi, i veliki broj estradnih ličnosti iz sveta glume, kao i mnogobrojni novinari.

Direktor NoveS, Slobodan Georgiev, prilikom dolaska napravio je naklon, karakterističan pri pozdravljanju pripadnika kraljevskih loza: –Vi ste moja kraljica, hvala Vam što postojite–, kazao je Georgiev.

Dačić je u tom trenutku prokomentarisao kako voli novinare poput Georgieva koji se tako lako sagnu, nakon čega su ga dvojica ljudi u crnim odelima zamolila da pođe sa njima da mu pokažu specijalnu vrstu vina sa najnovijeg sajma, na šta je on radosno pristao. Do kraja proslave više nije bio viđen.

Nagradna igra Narodne banke Srbije: napiši želim i koliko imaš para na računu i budi objavljen na Ziceru!

0

Fejsbuk stranica Narodne banke Srbije organizovala je nagradnu igru da bi pokazala da su korisnici Poštanske štedionice mahom siromašni i pošteni građani i građanke.

Кako navode u nagradnoj igri, ako vizuelizuju novac i napišu želim, NBS će im novac i omogućiti uz jedan uslov: moraju napisati tačan iznos novca na svom računu.

Кo ovo bude uradio, dobiće duplo više novca. Ali, to nije sve!

Redakcija Zicera dobila je tu čast da medijski proprati ovaj događaj i simbolično proglasi pobednika kada ova fantastična nagradna igra bude završena.

Hvala Jorgovanki Tabaković na ovom divnom poklonu građanima Srbije za predstojeće novogodišnje praznike!

Marinika na aparatima: ruski maligni uticaj širi se strankom slobode i pravde!

0

Na Tviteru je osvanula slavska čestitka Vladimira Obradovića, bivšeg savetnika Nenada Popovića, povodom današnjeg praznika Svetog Arhanđela Mihajla. Marinika je sazvala hitnu onlajn sednicu stranke povodom ovog nemilog događaja!

Кako su nam potvrdili izvori bliski stranci, Marinika je van sebe od besa zbog ovog ispada gospodina Obradovića. Ona sumnja da je u pitanju osveta Aleksandra Vulina, koji je ubacio Vladimira kao ruskog čoveka sa namerom da napravi raskol u stranci!

Žene u crnom uputile su interni dopis Mariniki u kome sa žaljenjem konstatuju da nisu očekivale da njihova bivša pripadnica sarađuje sa ljudima koji šire klerofašizam.

Obzirom da stranka slobode i pravde trenutno loše stoji kod biračkog tela koje je većinski pravoslavno, naš izvor navodi da je u pitanju diverzija Dragana Đilasa lično, koji će za potrebe kampanje biti uslikan tokom crkvene službe u jednom beogradskom hramu sa ostalim vernicima.

Vacić preuzima SVM – Mađari oduševljeni: Кonačno dobijamo srpskog Orbana!

0

Lider Srpske Desnice Miša Vacić preuzeće Savez Vojvođanskih Mađara, javljaju vojvođanski mediji na mađarskom jeziku.

Nakon smrti Ištvana Pastora lidera SVM, na skupštini SVM odlučeno je da se liderstvo tom strankom prepusti Miši Vaciću kao političaru koji je u stanju da dobije glasove za ovu stranku čak i u sredinama koje nisu ni čule da Mađari postoje.

– Odličili smo da poverimo liderstvo strankom iskusnom političaru Vaciću jer smatramo da će on doprineti jačanju naše stranke i samim tim doprineti boljem položaju Mađara u Vojvodini i na jugu Srbije. – rekao je poslanik SVM Balint Pastor.

Balint je naglasio da Mađarima uopšte ne smeta to što je Vacić desničar, naprotiv.

– Mi zapravo i želimo jednog takvog političara jer smo mi tradicionalno okrenuti u desnom pravcu i baš ćemo biti srećni što ćemo na čelo SVM dobiti jednog srpskog Orbana. – rekao je Balint.

Miša Vacić nije zatečen izborom za predsednika SVM.

– Pa šta da vam kažem. Kad Srbski nacionalisti ne mogu da se ujedine jer su kilavi ko babe, ne znaju da li će sami ili sa Đilasom, iako sam im ponudio blanko papir sa potpisom da napišu uslove i ja bi im pomogao jer imam ljude na terenu i jaku organizaciju, onda je bolje da budem lider Mađara desničara. U svakom slučaju ja nikad neću odustati od Kosova, nacionalizma i tradicionalnih vrednosti a siguran sam da i članovi SVM dele iste stavove. Sinergija će biti sjajna. Očekujem dobre rezultate na izborima. A győzelemhez – Éljen Szerbia és Orbán Viktor! – rekao je Vacić.