Listen to this article
Home Blog Stranica 184

PAKLENI PLAN VLADE SRBIJE ZA STVARANJE VELIKE SRBIJE ?!

0

Kako Zicer ekskluzivno saznaje, na tajnoj sednici Vlade Republike Srbije, kojoj su prisustvovali samo najpoverljiviji ministri predsednika Vučića, i predsednik Aleksandar Vučić, skovan je novi dvadesetogodišnji plan za konačno ostvarenje Velike Srbije.

Na prvom mestu, konstatuje se kako raniji pokušaji stvaranja Velike Srbije nisu uspeli jer je moral protivnika bio na visokom nivou. Stoga, dugogodišnji plan Vlade Srbije ide u dva pravca.

Na prvom mestu, nabavljaće se oružje od Rusije, koliko god Srbija bude bila u mogućnosti. Drugi deo plana je značajno složeniji. Kako bi se oslabio moral protivnika, formiraće se specijalni odredi Internet ratnika tzv. hejtera, koji će da kukaju i šire defetizam po celom regionu. Pored toga, hejtovaće sve što ne ide u prilog srpskim interesima, pričaće o staroj Jugoslaviji, Titu i boljim vremenima, a često će se ubacivati i priče ljudi „koji su otišli u inostranstvo i tamo uspeli i nikad se više ne vraćaju“. Ove specijalne Internet ratnike naučiće jezicima na kojima treba da kukaju, a već je zakupljeno nekoliko velikih VPN servera, kako bi se sakrile IP adrese. Pored toga, prema specijalnom planu za Kosovo, Internet odredi Vlade Srbije će širiti kuknjavu kako današnje Kosovo nije ono za šta su se toliki komandanti OVK borili, da je sve propast, da je međunarodna zajednica napravila državu za sebe a ne za Albance, i da se treba što pre seliti u Nemačku, jer je celo Kosovo ozračeno.

Prema planu Vlade Srbije, kuknjava i hejtovanje neće samo uticati da se smanji moral kod onih koji ostanu, nego i da se drastično smanji populacija na tim prostorima, koja će da ode u Nemačku a oni koji ostanu da postanu suicidni. Kako Srbija neće skoro u Evropsku Uniju, ovi trendovi neće imati previše uticaja na građane Srbije. Kad se region dovoljno demorališe i isprazni Internet kuknjavom i hejtom, biće lako osvojiti ga munjevitim vojnim akcijama.

Otvoreno pismo Željka Mitrovića Željku Mitroviću!

0

Dragi Žeks brate, juče smo se dogovorili da ćemo sa belog preći na žuto, a ti danas tako. Da se nisam 100 puta uverio da si običan pajser, još bih mogao pomisliti kako se mogu na tebe osloniti.
Ne znam zašto ti Vučić veruje, ali ti meni ne deluješ pouzdano.
Još od onomad kada smo objavili da nas je porodica trovala slomio sam se i pomislio: „Pa brate, kako to možeš da izjaviš?“

Ti znaš brate Žeks, ili možda ne znaš, da ja volim da budem glup, i da na megdanu rastačem na komade, takve pajsere kao što si ti.
Ako si slučajno zaboravio, ili te zabolela glava pa ne možeš da se setiš o čemu pričam, mogu da ti pošaljem skrinšot sms poruke koju smo poslali na jedan poseban i veoma značajan broj i naravno zajebali se.
Ovde se Mitroviću gradi moderna, savremena, mirna, stabilna i sigurna evropska Srbija, gde takvi kao mi nemaju šta da traže sa svojom kič televizijom.
Jedno mi samo nije jasno, kako misliš da će ova naša literarna akrobacija da pomogne Vučiću da pobedi triglavu hidru, kada nam se smeje svako ko ima makar 80 IQ?

A i ta fora zastrašivanja naroda sa mojim i tvojim drugarom tajkunom Đilasom je već otrcana. Da li nam više iko veruje da sve realne probleme možemo da gurneo pod Đilasov tepih?

Od danas tvoja noćna mora Željko Mitrović zvani Bukagija.

Nikolas Kejdž se preselio na SIBIR!

0

Poznati holivudski glumac Nikolas Kejdž, je rešio da napusti glumu zauvek i da ostatak života provede u prirodi Sibira.

Kako je izjavio za ruske medije, Sibir je trenutno najudaljenije mesto od civilizacije i to je upravo ono što mu je potrebno. Ako se predomisli i reši da se vrati u civilizaciju Kejdž kaže da to više nikada neće biti Amerika.

 – Zbog stresnog života koji je zapravo stil američkog načina života, mnogi ljudi su izgubili zdrav razum i bave se glupostima – izjavio je Nikolas.

 – Sigurno se neću vraćati u Ameriku. Sibir je pravo mesto za mene. Nema civilizacije. Nema mnogo ljudi. Priroda je čista i netaknuta. Rusi su jedan miran i pitom narod. Ovde sve imam što mi treba, a pre svega mir. – rekao je Kejdž.

Evo kako je čokolada MILKA dobila ime!

0

Švajcarac Karl Rus Sišar je nasledio fabriku konditorskih proizvoda od svog dede Filipa. Njihovi proizvodi su bili nadaleko poznati i cenjeni širom Evrope.

Slatkiši porodice Sišar su bili veoma popularni u Austrougarskoj a glavni uvoznik za južnu Ugarsku bio je Lazar Dunđerski, čuveni srpski trgovac. Karl Sišar je poslom svraćao do Novog Sada i tu je upoznao porodicu Dunđerski s kojom je poslovno sarađivao, te se odmah zaljubio u lepu Milku.

Milka Dunđerski treća s leva na prvoj fotografiji. Na drugoj fotografiji takođe Milka kao devojka.
Milka Dunđerski treća s leva na prvoj fotografiji. Na drugoj fotografiji takođe Milka kao devojka.

Milka je nasledila veliko očevo imanje u Sokolcu, te je ona nastavila posao sa uvozom konditorskih proizvoda iz Švajcarske. Vremenom se ljubav između Karla i Milke rasplamsala te je Milka putovala u Švajcarsku i kako tvrde istorijski anali, malo je falilo da se Karl i Milka venčaju. Venčanje je sprečila porodica Karla Sišara jer je videla u Milki veoma inteligentnu i sposobnu mladu devojku koja bi po njihovoj proceni mogla da im preuzme celu kompaniju.

Tako se završila ova tužna ljubavna priča, ali Karl Sišar nikada nije preboleo svoju Milku Dunđerski te je po njoj nazvao najlepšu i najukusniju čokoladu svih vremena!

Kako je Dragica Nikolić kuvala pekmez za Mišel Obamu!

0

Pre 5 godina, 2012. na predsedničkim izborima u Srbiji pobedio je Tomislav Nikolić.

Šta se tog momenta događalo u porodičnoj kući Tomislava Nikolića u Bajčetini, saznali smo od meštana koji prethodnih pet godina nisu hteli da o tome govore da ne bi naškodili rejtingu svog komšije i predsednika Srbije.

 – Komšinka Dragica je kuvala pekmez od šljiva iz hladnjače koje su Tomi pretekle od prethodnu godinu za rakiju. – počinje priču baba Smiljana.

IMG_20170617_091117

 – Taman kad smo sipale pekmez u tegle, javlja na televiziju da je Toma posto predsednik. Dragica se ukipila pred šporet i ispadne joj varjača iz ruke. – dodaje baba Smiljana.

 305403_dragica-nikolic-prva-dama-srbije-tomislav-nikolic_ls-s– To je bilo nekako s proleća. – priseća se komšija Radoslav. – Njemu su pretekle neke šljive što je držao u hladnjaču i to je Dragica uzela i rekla „Dosta mi je one njegove rakije, od ove šljive ću napravim slatko i pekmez“.

 dragica_nikolic_1_031012– Sutradan je Toma došao po Dragicu da idu za Beograd. Rekao je Dragici da ponese koju teglu pekmeza jer će morati ići za Ameriku pa da odnese pravi srpski domaćinski poklon onom crncu. A Dragica mu veli: „Što ne poneseš rakiju?“ A Toma veli: “ Ne mogu, sve se popilo juče u izborni štab“. Eto tako je bilo. – objašnjava komšinica Ljubinka.

 dragica_nikolic_031012– Oni su prvo poneli pekmez od šljiva, ali se onda Toma predomislio i reko: “ Ne mož’  bre ovaj crni pekmez, će se uvredi predsednik od Amerike“, i tako je on naredio Dragici da peče pekmez od kajsije. Jedva su našli kajsiju u to doba godine. – kaže komšija Milutin.

 – Nisu oni bre znali šta ih je snašlo, kad je Toma postao predsednik. Tako su jadni poneli onaj pekmez za Ameriku, a posle su pričali kako se Mišel Obama oduševila srpskim domaćinskim pekmezom, pa je posle još poručivala da joj se pošalje. – tvrdi komšinica  Milka.

Mojsije svetogorac: Globalizam, Amerikanci i Vučić su dati od BOGA!

0

Pustinjak na Svetoj Gori, malo poznat u svetu, Mojsije, otkrio je našem uredniku šta predstoji u svetskoj istoriji i zašto pravoslavni narodi nose tako težak krst.

Samo dobro upućeni na Svetoj Gori znaju gde živi ovaj sveti čovek. Od Kareje do isposnice Mojsija svetogorca nije lako doći. Mora se ići kroz neprohodno šiblje i vrtače sve do jedne uvale u kojoj se nalazi pećina u kojoj obitava starac Mojsije. Do Mojsijeve pećine ne vodi nikakav put, ni ljudski, ni životinjski, i zato ga samo malobrojni mogu pronaći. Do Mojsija me je poveo mladi iskušenik iz Kareje čije ime neću pomenuti jer me je tako zamolio.

Čekali smo tri sata da starac Mojsije završi svoje molitveno pravilo da bi mogli s njim porazgovarati svega par reči.

Čim nas je ugledao starac Mojsije se namrgodio i počeo govoriti:

 – Današnji pravoslavci su kao babe, samo kukaju! Sami ne znate šta hoćete. Dolazite ovde na Svetu Goru radi turizma a ne zbog Boga. Dosađujete kaluđerima i unosite vaš svetovni bapski duh među podvižnike. Nije dobro što toliko često dolaze svetovnjaci na Svetu Goru. – rekao je starac Mojsije prekorno što smo ga uznemirili u njegovom samovanju.

 – Vi svetovnjaci mislite da smo mi ovde neki čarobnjaci i da ćemo vam dati neki čarobni napitak od koga će vam biti super u životu. E pa nema toga! Sami morate da zapnete i da se borite. Ali vi to nećete. Lakše vam je da kukate. Te ne valja vam Sloba, pa ne valja vam Koštunica, pa loš je Đinđić, pa vam sad ne valja ni Vučić. – nastavio je Mojsije svoju besedu.

 – Svaka vlast je od Boga! I Vučića vam je Bog poslao! On je većinom glasova naroda miropomazani vladar Srbije i ima da ga poštujete!- zagrmeo je Mojsije.

 – Ako ne budete njega poštovali, Bog će vam poslati još goreg vladara i to Šiptara!- opet je zagrmeo Mojsije.

 – Što toliko kukate na Amerikance? Njih je Bog izabrao da zavladaju svetom i da ujedine svet u jednu državu u kojoj se narodi više neće klati i tamaniti. Zar ste vi pametniji od Boga? Mislite da Bog nije birao najmanje zlo? A zamislite da je taj zadatak poverio Kinezima. Svi bi danas bili robovi u okovima i radili po kineskim fabrikama u pelenama! – opet je zagrmeo Mojsije.

 – Bog je Amerikancima dao vlast nad celim svetom. Globalizacija mora doći, a vaše je da sačuvate veru i običaje svoje. A šta vi radite? Kukate na Amerikance  što osvajaju svet po Božjem dopuštenju ali vam ne smetaju njihove pare, Koka-Kola, filmovi, to volite, jel?!- vikao je starac Mojsije toliko da su odzvanjale okolne stene.

 – Neće vas upropastiti Amerikanci, ali hoće vaša sitničavost! A ako vam se baš ne sviđaju Amerikanci, može lako Bog da vas prepusti muslimanima, možda vam to više odgovara? – Rekao je Mojsije spustivši glas.

 – Pravoslavci su so svetu, nije njihovo da vladaju, to je dato drugim narodima. Nama je dato da unesemo dušu u svet. Pravoslavci uvek stradaju kad promaše svoju misiju. Kad se ponesu i pogorde i pomisle kako su bolji od drugih i kako ih je Bog obdario mnogim talentima da bi oni zamenili Amerikance ili Kineze. – dodao je Mojsije.

 – Zaboravili ste patrijarha Pavla i njegove reči. Puna su vam usta Pavla a ne radite ništa od onoga što je on govorio, nego se samo svađate i gložite među sobom. Zar nije sveti patrijarh srpski Pavle govorio da se poštuje svaka vlast? Govorio je isto kao i apostol Pavle. Ali vi poštujete samo one koje volite, a volite samo one od kojih imate koristi. – Odsekаo je Mojsije i završio svoju besedu. Potom se povukao ponovo u pećinu, a mi smo se vratili u Kareju.

Ustaše su ubile majku Džona Lenona zato što mu je otac bio čiča Draža!

0

Malo je poznato da je otac Džona Lenona zapravo srpski gerilac i četnički general Dragoljub Draža Mihajlović.

Džonovu majku Juliju, Draža je upoznao u Češkoj u Pragu, gde je po zadatku obavljao špijunske obaveštajne poslove. Julija mu je bila engleska veza i tako su njih dvoje postali ljubavnici.

Nakon premeštaja u Jugoslaviju, Draža je zahtevao da ga rasporede u Ljubljanu, kako bi lakše mogao da se viđa sa Julijom koja je u to vreme boravila u Švajcarskoj.

Njihova veza je bila krunisana sinom Džonom, koji se rodio u Njujorku 1940. godine. Muž Julije Lenon je ubrzo po saznanju da on nije otac malog Džona, napustio Juliju. Julija je sina poverila na čuvanje sestri a kada su Nemci okupirali Jugoslaviju i kada je čiča Draža stao na čelo Jugoslovenskih četnika, Ustaše saznavši da mu je Julija bila ljubavnica i da sa njom ima sina su rešile da ubiju i majku i dete. Tako je navodno Julija postradala u saobraćanoj nesreći prelazeći ulicu, dok je zapravo prava istina da su je ustaše ubile. Ustaše su pokušale ubiti i Džona Lenona i to nekoliko puta. Na kraju su potplatili narkomana Marka Čapmana, koji je ubio Lenona u Nju Jorku 1980. godine.

Ruski hakeri izazvali poplave, požare i zemljotrese na Balkanu!

0

Kako javljaju hrvatski mediji, ruski hakeri su direktno odgovorni za požare u Dalmaciji a sumnja se da su izazvali i poplave u Grčkoj i lokalne zemljotrese u Turskoj i Grčkoj.

Split, 18. jula  2017.- Podstrana, Strozanac: veliki pozar zahvatio je kuce. Na podrucijima zahvacenim pozarima oko Splita trenutno se nalazi 384 vatrogasca sa 102 vatrogasna vozila iz 21 vatrogasne stanice, a do 7 sati poletela su tri kanadera, saopstio je Zupanijsko vatrogasno-operativni centar Split. Situacija sa pozarom u Splitu vise nije alarmantna, ali jos uvek gori u Srinjinama i Zrnovnici, a najgore je tokom noci bilo u Podstrani i Strozancu. FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ MARIO STRMOTIC/ nr

Pojačano dejstvo američke HARRP tehnologije za kontrolu klimatskih promena, zabeleženo je širom Balkana. Nakon što je Stejt Department odbacio spekulacije da je njihovo osoblje zaposleno na HARRP poljima krivo za novija dešavanja na Balkanu, Oleg Butković hrvatski stručnjak  za NLO i Rusku sajber tehnologiju je zaključio da su sigurno ruski hakeri hakovali američki HARRP i tako izazvali silne požare, zemljotrese i poplave.

tivat-požar

 – Rusi su veoma kivni na Crnogorce, Grke i Hrvate, zbog  članstva u NATO, ali ono što je presudilo u ovom sajber napadu jesu visoke cijene u jeku turističke sezone. – tvrdi Oleg Butković, stručnjak za NLO i rusku sajber tehnologiju.

Srbi u Zakintosu(Grčka) UBILI Mister BINA!

0

Kako su javili svetski mediji, nepoznata grupa Srba je u  turističkom letovalištu Zakintos u Grčkoj ubila poznatog britanskog komičara Rowana Atkinsona, poznatijeg kao Mister Bin.

Rowan Atkinson je upravo završavao svoju posetu Grčkoj i spremao se za povratak u Britaniju kada je na njega naletela grupa srpskih huligana koji su ga išutirali do smrti.

Po svedočenju slučajnih prolaznika, takođe Srba, huligani su nemilosrdno tukli Mister Bina, misleći da je on poznati britanski političar koji je odobravao bombardovanje Srbije.

 – Sve vreme dok su ga tukli su vikali „Gde ti je sad tomahavk?!“ – izjavio je slučajni prolaznik.

Ambasada Srbije u Grčkoj se povukla i po svoj prilici će komplet osoblje da se vrati u Srbiju. Grčki mediji najavljuju da će najverovatnije zatvoriti svoju severnu granicu prema Makedoniji za sve srpske turiste.

Potresna ispovest Novaka Đokovića: Vanzemaljci su me dva dana držali kao taoca!

0

Proslavljeni srpski teniser Novak Đoković je za francuski Figaro izjavio da je proživeo traumatično iskustvo kada je pre dve godine u Britaniji bio kidnapovan od vanzemaljaca koji su ga dva dana držali kao taoca.

 – Upoznao sam se sa tim vanzemaljcima u Londonu. Delovali su kao Francuzi. Nisam znao da ih prati MI6 i da su vanzemaljci. – rekao je Đoković.

 Đoković je izjavio da je saznao da su njegovi otmičari vanzemaljci tek kada su presvukli kožu i pokazali se u pravom svetlu kao zeleni insekti sa ogromnim plavim očima. Novak tvrdi da su ga vanzemaljci kidnapovali u svom stanu i da su ga držali kao taoca jer im je britanska tajna služba ušla u trag.

 – Posle filmske potere kroz zgradu u kojoj su stanovali, vanzemaljci su me ostavili vezanog za jedan radijator, tu me je zatekla britanska policija. Dva dana je trajala opsada zgrade, dok vanzemaljci nisu pobegli. – rekao je Đoković.

 – Nisu ništa tražili od mene, niti su me „secirali“, nego im je prosto trebala odstupnica, a pošto su mislili da sam neki bitan britanski državljanin onda su mene kidnapovali da ne bi pali u ruke MI6. – izjavio je Đoković.

MI6 negira svoju umešanost u događaj koji je opisao Đoković i  navodi da je dotični teniser poznat kao čovek koji je sklon istočnjačkoj duhovnosti i asketizmu, koji ne jede meso a pri tom mnogo trenira i učestvuje na iscrpljujućim takmičenjima, te je moguće da je u stanju kolapsa imao jake i uverljive halucinacije.