Listen to this article
Home Blog Stranica 112

Đilas, Boško i Vuk u Кući cveća za Prvi maj: Vučić nikad neće biti kao Tito!

0

Lideri SZS Dragan Đilas, Boško Obradović i Vuk Jeremić su obeležili međunarodni praznik rada odlaskom u Кuću cveća da se poklone senima Josipa Broza Tita.

Ostavili su cveće i upisali se u knjigu utisaka da bi imali dokaz da su baš danas tamo bili u vreme zabrane kretanja. To je i bila akcija kršenja policijskog časa i vid protesta protiv diktature Aleksandra Vučića jer je prvi maj prošao u zabrani kretanja.

No provokacija režima im nije uspela jer policija nije reagovala i kaznila političare koji krše zabranu kretanja.

Evo zašto protesti opozicije: Đilasov plan je da 1. maja položi venac na Titov grob u Kući cveća!

U ime SZS Đilas je poručio policajcima koji su bili u blizini Kuće cveća da Vučić ne može zameniti Tita.

– Recite Vučiću da neće nikada biti kao Tito niti će njegova politika doneti standard koji smo imali u SFRJ, a niti će naš pasoš biti kao onaj nekadašnji „crveni“ sa kojim smo mogli putovati po celom svetu, a niti možemo spavati na klupi u parku kao što smo mogli pod Titom. Tito je ipak jedan i jedini!- rekao je Đilas policiji.

5G LJUBAV: Obradović i Kostićeva uništavaju 5G predajnike šerpama METALAC!

0

Кako saznaje „Zicer“ iz dobro neobaveštenih izvora, profesorka Nada Кostić, poznata po neverovatnom podvigu da je promenila više stranaka nego što ih u Srbiji uopšte ima, očarala je svojim poslednjim obraćanjem u Skupštini Srbije, relativno mlađanog Boška Obradovića.

Gospođa Кostić je, kako i dolikuje jednom redovnom profesoru Medicinskog fakulteta, na veoma stručan način građanima Srbije objasnila šta se zapravo krije iza pandemije Covida-19. U svom, sada već antologijskom govoru u holu Narodne skupštine, profesorka je 29. aprila narodu objasnila da se u neposrednoj blizini Beogradskog sajma nalaze čak dve 5G antene, da su Britanci i Amerikanci takve svoje antene već uklonili po nalogu Trampa, ali i da satanisti u Americi jedu decu.

Zatim je, držeći se, pre svega, stručne argumentacije iz filmova Dejvida Ajka, objasnila da su mere koje vlada preduzima dobre, jer je virus, za koji nije sigurno da li je uopšte virus, izuzetno opasan, zbog čega ona uopšte nije izlazila iz kuće tokom vanrednog stanja, osim kada je išla u prodavnicu i tamo srela neke ljude koji ne nose maske i kada je morala da poseti Skupštinu i obrati se građanima Srbije, kako bi im skinula veo sa očiju, u čemu je nesumnjivo i uspela.

Prema našem izvoru, gospodin Obradović, očaran njenim rečima, poželeo je isto veče da je upozna, te su njih dvoje, uprkos tome što je gospođa Кostić zbog svojih godina morala da bude u samoizolaciji, čitavu prethodnu noć proveli zajedno, rušeći 5G antene širom Beograda, šerpama Metalca iz Gornjeg Milanovca. Inače, profesorka Кostić uverena je da ove šerpe imaju najbolje dejstvo protiv 5G mreže i Кovida-19, zato što su pravljene od domaćih, materijala, koji nisu čipovani.

Naš izvor otkriva da su Кostićeva i Obradović naneli veliku štetu infrastrukturi Duboke države, uništivši 4 repetitora do kojih su mogli da dođu. Time se štetno zračenje u Beogradu unekoliko smanjilo, ali i plamen otpora razgoreo. Ovakve su akcije planirane i za sledeće dane, kad se očekuje da se akciji priključi veći broj Beograđana, o čemu će Zicer izveštavati.

Pogledajte pesmu koju je Boško Obradović ispevao Vučiću za 1. maj!

0

Ovo je pesma koju je Boško Obradović sastavio i postavio na svoj tviter profil, a posvećena 1. maju i rušenju Vučića:

 

Diktator će pasti, neće više krasti!

1. maj biće kraj Vučićevoj vlasti!

Vola ćemo peći, lupati u šerpe,

i jesti roštilja dok ne ode derpe!

Radnici, seljaci, ustanimo složno,

proslavimo Prvi maj, svečano, pobožno!

Generatestatus - Fake Tweet Creator

Obradović: Za 1. maj ćemo lupanjem u šerpe, pečenjem vola i roštiljem srušiti Vučića!

0

Lider Dveri Boško Obradović je izbacio novu krilaticu: Ne valja bez roštilja. Danas pred Skupštinom okupio se veći broj opozicionara nakon početka policijskog časa.

Ovaj deo opozicije predvodili su Boško Obradović i Dragan Đilas.

Zahtevali su od Vučića da obustavi policijski čas tokom Prvomajskih praznika.

Generatestatus - Fake Tweet Creator

Obradović je nosio transparent na kome je pisalo „Ne valja bez roštilja!“

Obradović je na skupu pred okupljenima izjavio da će 1. maj biti prekretnica u rušenju Vučića:

– Lupanjem u šerpe, pečenjem vola i roštiljem srušićemo Vučića. Pozivam sve prisutne na proslavu 1. maja sutra ispred Kuće cveća na Dedinju. Diktator će pasti! – poručio je Obradović.

Evo zašto protesti opozicije: Đilasov plan je da 1. maja položi venac na Titov grob u Kući cveća!

0

Lider SzS Dragan Đilas rešio je da pošto-poto 1. maja položi venac na Titov grob u Kući cveća. Ovoj svečanoj ceremoniji bi trebao pored Đilasa da prisustvuje i Boško Obradović i Vuk Jeremić.

Boško je izjavio da je SzS radničko-seljačka partija i da je to njihova sveta dužnost.

Inače, Boško je najavio da će u okviru manifestacije proslave 1. maja ispeći vola za okupljeni narod pored Kuće cveća.

Umro na Vaskrs pa oživeo uoči Prvog maja – Boro Drljača: Ovaj 1. maj je za mene Uskrs

U ekskluzivnoj ispovesti za naš portal čuveni pevač narodne krajiške muzike Boro Drljača opisao je šta mu se sve dešavalo dok je bio mrtav!

– Za Uskrs sam se najeo krmetine i lupio me pritisak. Onda sam bio u komi tri dana. Jedva su me povratili. Ovaj Prvi maj za mene je Uskrs, i od sad ću svake godine šarati jaja za Prvi maj. – objašnjava Boro Drljača.

Boru smo pitali kako mu je bilo na onom svetu i da li je video svetlost na kraju tunela. A evo šta je rekao:

– Nisam vidio nikakvu svjetlost. Ali mi se javio drug Tito. Rekao mi je: „Boro! Stari vuče. Još nije sve gotovo. Ti si ključni čovjek za budućnost nove Jugoslavije. Tvoje pjesme i ponašanje treba da postanu simbol otpora globalizmu i Novom svjetskom poretku. Samo ti imaš tu harizmu koja može da nadahne nove generacije.“ – nastavlja da objašnjava Drljača.

Boro stoga poziva sve Jugoslovene da uništavaju 5G predajnike, gde god da ih nađu.

– Nema tih stubova koliko je bivših pionira! – zaključio je Boro Drljača.

Proročica Milijana: Javlja mi se da će Đilas izaći na izbore i opet postati gradonačelnik, ali ne sada

0

Čuvena proročica Milijana sa Sajlova u svom najnovijem obraćanju javnosti tvrdi da će lider SzS Dragan Đilas izaći na izbore i ponovo postati gradonačelnik.

– Javlja mi se da će Đilas izaći na izbore, bez obzira na to što sada govori i postaće gradonačelnik. – rekla je Milijana.

Na pitanje kako misli da će postati gradonačelnik kada je u opoziciji, proročica je dodala:

– Ma neće to biti sada, sada će samo izaći na izbore ali će ponovo biti gradonačelnik, videćete. – zaključila je Milijana.

 

Tramp: Ako mi Srbi ne pomognu na izborima, pobediće Bajden koji je marioneta duboke države!

0

Republikanac i kandidat za američkog predsednika Donald Tramp, apelovao je na srpsku dijasporu da glasa za njega.

– Džo Bajden je zdušno zagovarao bombardovanje vaše otadžbine. Dao je podršku svakom ratu u kome je učestvovala Amerika. Ovim rečima Tramp se obratio srpskoj dijaspori gostujući na lokalnoj TV stanici grada Čikaga.

– Naš zajednički interes je da Bajden izgubi na izborima. On je marioneta duboke države, plaćen krvavim parama Albanskih terorista. Ako pobedi Bajden, Srbija se vraća u ’90. godine. Pritisak na Srbiju će biti ogroman. Od Srbije će biti otcepljena Vojvodina i Sandžak, a ostatak Srbije će biti vojni protektorat kojim će upravljati Hrvati. – poručio je Tramp Srbima u Americi.

– Ja ne mogu da obećam Srbima da ću im vratiti Kosovo, da ću se obračunati sa njihovim neprijateljima, ali mogu da obećam podršku na ekonomskom i političkom planu.  Vi odlučite da li ćete glasati za nekoga ko želi da vas izbriše sa lica zemlje ili za mene koji vam nudim saradnju na obostranu korist – apelovao je Tramp na Srbe u Americi.

 

Kim Džong je živ! Krije se u Beogradu! Inscenirao svoju smrt!

0

Lažna vest koju su plasirali zapadni mediji da je Kim Džong umro je zapravo podmetnuta od ruskih obaveštajnih službi.

Kim Džong je živ i krije se u Beogradu, navode dobro obavešteni kineski mediji.Ovi mediji tvrde da je Kim inscenirao svoju smrt i podmetnuo preko Rusa zapadnim medijima, da bi mogao u miru da se povuče sa vlasti pošto je saznao da Amerikanci planiraju da ga zaraze Koronom.

 

Kineski mediji su dostavili fotografiju Kim Džonga našoj redakciji dok šeta Beogradom.

Joška Broz: Prvi maj se slavi u srcu – OSTANI KOD KUĆE!

0

Joška Broz predsednik Komunističke partije i unuk Josipa Broza Tita poručio je svim radnim ljudima Srbije da ostanu kod kuće za prvomajske praznike.

– Nema potrebe da dolazimo svi na prvomajski uranak. Možemo od kuće pratiti prvomajsko roštiljanje na RTS. Bezbednije je ostati kod kuće. Svaki pravi titoista zna da Prvi moj može da se proslavi u srcu svakog radnog čoveka. – rekao je Joška.

– Nije zabranjen prvomajski uranak, nego se čuvaju životi. Svima koji su ogorčeni zbog policijskog časa tokom predstojećih praznika poručio bih ono što je moj deda svojevremeno izgovorio za Radio Beogad: „Sloboda čovjeka nije samo u njegovom pravu da slobodno izražava svoja mišljenja i težnje. Istinska sloboda je, prije svega, u pravu i mogućnostima da čovjek suvereno odlučuje o svim pitanjima svoga života“