Ekskluziva

Hrvati na aparatima! Kukaju zbog krompira od Srbije na Evroviziji i prete: Sledeće godine šaljemo Tompsona!

Reakcija hrvatske javnosti na nula bodova od susjeda iz Srbije na Evroviziji bila je u najmanju ruku burna.

Nakon što je hrvatski Indeks objavio tekst na tu temu, u komentarima su se nizale osude na račun stručnog žirija, kao i teorije o mogućim razlozima za ocenu.

„Iduće godine idemo s pjesmom o domovinskom ratu i šaljemo Thompsona“, napisao je čitalac Hrvoje.

„Kad su mogli Bugari da pobede sa turbofolkom, možemo i mi“, napisao je Ante.

Hrvatski čitaoci tvrde da i oni imaju kvalitetan balkanski turbofolk, ali ujedno ih je iznerviralo ime bugarskog izvođača Dara, jer ih podseća na „Daru iz Jasenovca“ i smatraju da su im Bugari zabili nož u leđa.

„Šta je Ceca bolja od Thompsona?“, pita čitateljka Marica.

Povodom 12 poena koje je Srbija dodelila Grčkoj, čitalac Juro ocenjuje da se radi o pripremi vojnog saveza.

„Za godinu dana, maksimalno dvije, možemo očekivati grčke rakete na našem tlu vođene srpskom vještačkom inteligencijom“, ocenjuje on.

A kako Zicer saznaje iz izvora bliskim stručnom žiriju, Srbija na sledeći Evrosong dolazi spremna, sa planom da nastupi Aca Lukas sa pesmom „Ej otkad sam se rodio“ i solom na klavijaturi uz povike „Ajmo k*rve“.

Reakcija Andreja Plenkovića ovim povodom je za sada izostala.

Kim Džong

Recent Posts

(VIDEO)Rusu sipali šljivovicu umesto votke, probudio se u vagonu sa ugljem 300 kilometara dalje: „Ne znam ni gde sam, ni ko sam!“

ŠIM/TJUMENJ – Ruski državljanin Dmitrij Kalimov iz grada Išima doživeo je, kako tvrdi, „najgori mamurluk…

3 дана ago

Studenti u blokadi traže da RTS pusti reprizu „Boljeg života“, najavili skup za večeras!

Studenti u blokadi zahtevaju od Radio-televizije Srbije da ponovo reprizira seriju "Bolji život" u svom…

3 дана ago

ZRENJANINAC OJADIO SNS: Za par dana izvukao ceo budžet za trubljenje u znak podrške štandu tako što je organizovao celu porodicu da voze ista kola naizmenično!

ZRENJANIN – Ono što je trebalo da bude spontani izliv ljubavi građana prema vlasti, pretvorilo…

4 дана ago

HOROR! „SUPERĆELIJSKA OLUJA KANIBAL“ stiže večeras: vetar će savijati bandere kao da su slamčice! SRBIJO, OPROSTI SE SA NAJMILIJIMA!

Srbija se danas suočava sa najstrašnijom pojavom još od jučerašnje najstrašnije pojave. Mediji od jutros…

6 дана ago

STRAVIČNI DETALJI BRUTALNOG UBISTVA: Odsekli joj glavu i noge, rasporili utrobu i pekli na ražnju!

Nakon višenedeljne tajne istrage, specijalna jedinica MUP-a Srbije upala je u dvorište porodice M. u…

6 дана ago

Savo Manojlović tuži Mlađu Đorđevića zbog sajberbulinga: Svedoci tvrde da sedi sam u kući, ne jede, ne pije, i samo plače – ZA UTEHU TRAŽI ODŠTETU 100 000 EVRA!

Savo Manojlović navodno prolazi kroz jedan od najtežih životnih perioda nakon višegodišnjeg sajber maltretiranja koje…

6 дана ago