Ekskluziva

Orban otišao u Ameriku: Otvara kobasičarsku radnju i lansira brend „Kulen-Orban“ – prodavaće ga seksi MAĐARICE!

Budimpešta / Majami – Viktor Orban je iznenada podneo ostavku na sve funkcije u Mađarskoj i odleteo u Ameriku, gde će, kako tvrdi, „konačno raditi ono što voli“.

„Dosta mi je više te politike, sankcija, Brisela i Soroša. Idem da radim pošten posao – da pravim najbolje ljute kobasice na svetu“, izjavio je Orban pred novinarima na aerodromu u Budimpešti, dok je nosio kutiju sa začinima i džak paprike.

Novi brend će se zvati Kulen-Orban. Prema njegovim rečima, biće to „najjača, najljuća i najpatriotskija kobasica koju je Amerika ikada videla“.

„Stavljam u nju onoliko belog luka i ljute paprike koliko sam godina proveo u borbi protiv liberala. Ko pojede jednu – odmah će mrziti Brisel i voleti Mađarsku i Trampa. Garantujem.“

Poseban adut nove radnje biće prodavačice – seksi mađarice u tradicionalnim nošnjama, ali znatno kraćim i pripijenijim.

„Zvaćemo ih Orbanice. Dođeš, kupiš Kulen-Orban, a one ti ga spakuju uz osmeh i jedan patriotski mig. Amerikanci će poludeti. Nije to samo biznis, to je pravi MAGA patriotizam!“

Orban je već zakupio lokal u Majamiju na plaži i najavio veliku otvaranje uz besplatan degustaciju i mađarski tehno-folk.

„Ovde nema migranata, nema gej parada, nema Brisela. Samo kobasica, sloboda i jake žene. Ovo je pravi američki san – Orban stil.“

Na pitanje da li planira povratak u politiku, Orban se nasmejao:

„Možda ako me pozovu. Ali zasad sam tu gde mi je mesto – iza tezge sa ljutim kulenom. Ko hoće da me kritikuje, neka prvo pojede jednu moju kobasicu pa onda neka priča.“

Kim Džong

Recent Posts

Vučić se koleba oko izbora: „Proročica Milijana me ubeđuje – ne idi sad, Zapad te loži“

Beograd – Predsednik Aleksandar Vučić se našao u dubokoj dilemi. Hoće da ide na predsedničke…

14 сати ago

Vučić nahvalio Dačića: „Da njega nema SPS bi postao folklorno društvo!“

Predsednik Aleksandar Vučić je na TV Informeru pohvalio Dačića i posebno istakao njegovu ulogu: „Šta…

14 сати ago

Vučić: Đokić je PINOKIO, laže i kad ćuti – Bolji kandidat je Lompar!

Vučić se na TV Informeru osvrnuo i na akademsku zajednicu, posebno na rektora Vladana Đokića.…

14 сати ago

Vučić najavio povlačenje: „Kad ja odem, boriće se za moje nasleđe, a kad ja odem neka nam je Bog u pomoći!“

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će se povući iz politike „onda kada on…

14 сати ago

Vučić: Saznao sam da Đilas planira za JUL da kandiduje Zmaja od Šipova, da pokupi glasove prekodrinaca!

Govoreći o političkim rivalima, predsednik je istakao da on nema rivala, niti postoji alternativa.  -…

14 сати ago

Ceo Dubai se seli u Beograd na vodi! BIN ZAJED PAKUJE KOFERE: „BEOGRAD JE MOJA NOVA OTADŽBINA!“

Muhamed bin Zajed Al Nahjan, predsednik Ujedinjenih Arapskih Emirata, vlasnik pola Abu Dabija i, kako…

2 дана ago