Categories: Ekskluziva

Đilas uz pomoć Soroša platio HAARP da nas poplavi, jer mu je bojkot propao!

NEVEROVATNO! Đilas je shvatio da mu je propao bojkot pa je preko svojih specijalnih veza kod Vuka Jeremića kontaktirao Đerđa Soroša da uključi HAARP na Barajevu da potopi Beograd.

Prema tvrdnjama našeg izvora Đilas je Jeremiću rekao doslovno: „Kad tonem ja, toneš i ti Beograde moj!“

Potom se je kontaktiran Soroš koji je odobrio upotrebu HAARP sistema na Barajevu a nakon sat vremena je usledio prolom oblaka koji je bukvalno potopio Beograd.

Naš izvor tvrdi da se Đilas na vreme sklonio iz Beograda u vikendicu na Avali i da sad odane likuje gledajući šta se dešava u Beogradu.

 

Kim Džong

Recent Posts

Globalisti namerno zagrevaju Evropu da bi klima bila prilagođena Afrikancima koji se doseljavaju

Grupa nezavisnih stručnjaka sa Fejsbuka otkrila je da globalno zagrevanje nema nikakve veze sa industrijom,…

5 дана ago

Iza veštačke inteligencije stoji udruženje satanista, tvrde stručnjaci sa interneta

BEOGRAD, INTERNET Sve je više građana koji smatraju da veštačka inteligencija nije proizvod razvoja računarstva,…

6 дана ago

Ariljska malina pronađena u međuzvezdanom svemiru

ARILJE, MLEČNI PUT Naučnici su saopštili da su u međuzvezdanom prostoru pronašli šećer karakterističan za…

2 седмице ago

Konačno! Stigle AI naočare: više ne morate da razmišljate šta ste upravo videli svojim očima

Stručna javnost ocenila je da su nove AI naočare konačno rešile jedan od poslednjih velikih…

2 седмице ago

KONAČNO! U Hercegovačko-neretvanskoj županiji pronađeno mjesto na kojem su drevni Hrvati krunili svoje kraljeve

U Gabeli su zabilježena nova arheološka otkrića koja bi mogla iz temelja promijeniti povijest Europe,…

3 седмице ago

ZICER SAZANAJE! Nakon lažne vremenske prognoze usledile pretnje državi, priveden dnevni list

Nakon objavljivanja vremenske prognoze u jednom dnevnom listu, u kojoj je najavljeno osveženje koje se…

3 седмице ago