Čuvena advokatica iz Beograda Tijana Kojović je zapravo BORA KONJA sa društvenih mreža, saznajemo iz dobro obaveštenih izvora bliskih Tviteru.
Identičnost objava ukazuje da je u pitanju ista osoba. Učestale pretnje krivičnim prijavama i antisrpske objave su nešto što konstantno prati ovu osobu.
Njen dugogodišnji prijatelj sa Tvitera je rešio da otkrije mračnu istinu:
– Istina je, Tijana Kojović je Bora konj. Mi smo dugogodišnji prijatelji. Sve vreme sam mislio da se samo šlihta soroševcima zbog onih fondova ali kad je rekla da treba narod u litijama zaliti betonom, tu sam prelomio i rešio da progovorim. – otkriva za Zicer anonimni svedok saradnik sa Tvitera.
– Ona zapravo mrzi Srbe i Srbiju iako radi kao advokatica u Beogradu. Ali nema puno posla pa onda visi na društvenim mrežama i tu pokazuje svu svoju mržnju prema Srbiji. – tvrdi naš izvor.
– Pre mesec dana mi se slučajno otkrila, kada je rekla „sad ću one nacoše da razvučem na mom profilu Sajam Ludaka iliti Bora konj“. – Tako sam saznao za njen dvojni identitet. – kaže naš izvor.
Nakon višemesečnih spekulacija o vanrednim izborima, politička scena Srbije dobila je dva najozbiljnija kandidata za…
BEOGRAD, 19. jun 2026. Nakon upozorenja da bi veliki jezički modeli mogli biti korišćeni za…
Kako saznajemo iz dobro obaveštenih kafanskih izvora, tokom 2026. godine mogla bi biti uvedena…
BEOGRAD – Neformalna grupa „Naučnici za obnovu Jugoslavije“ saopštila je da je nakon višegodišnjih eksperimenata…
BEOGRAD – Vlasnik Informera i istoimene televizije Dragan J. Vučićević saopštio je da je…
BEOGRAD – Dugogodišnji autor i voditelj emisije „Ćirilica“ Milomir Marić saopštio je da se povlači…