Nesvakidašnji događaj prilikom otvaranja autoputa MILOŠ VELIKI.
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću se na otvaranju autoputa ukazao Aleksandar Veliki.
Nakon izlaska iz tunela koji pokriva 88 kamera Vučiću se na nebu ukazao lik konjanika na belom konju. Konjanik se predstavio kao Aleksandar Veliki i obratio se Vučiću na srpskom jeziku, piše današnji Kurir.
Kako piše Kurir Aleksandar Veliki je zamerio Vučiću što nije autoput nazvao po njemu, na čega mu je Vučić odgovorio da bi mu to zamerila opozicija u Srbiji, jer bi pomislila da je autoput nazvao po sebi.
– Ja šta god da uradim, oni mi zameraju. Ali evo obećavam da ću neki put prema Severnoj Makedoniji nazvati po Aleksandru Velikom. – rekao je Vučić tom prilikom, nakon čega je konjanik zadovoljno ponovo otišao u nebo.
NOVI SAD – Majka sina Marije Vasić, poznata javnosti kao majka sina Marije Vasić,…
RAJAC – Tradicionalna manifestacija „Kosidba na Rajcu“ ove godine biće održana u znaku tehnološkog napretka…
BEOGRAD – Dok farmaceutska industrija troši milijarde evra na razvoj lekova, naši stari su…
Kako saznajemo, gradske vlasti grada Šapca imaju u planu da mobilišu svoje kompletne stručne kapacitete…
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je juče u kineskoj provinciji Ćacing, gde je, prema zvaničnom…
BEOGRAD – Novoosnovano udruženje građana „Baksuzi Srbije" saopštilo je danas da će na narednim izborima…