Kako nezvanično saznajemo, Beli Preletačević odustaje od izbora u Beogradu, a svoju podšku će dati Maci Diskreciji.
Ekskluzivno za Zicer, Beli Preletačević je otvorio dušu i izjadao se:
– Svi moji bivši prijatelji su se okrenuli protiv mene. Mene optužuju da sam se prodao Vučiću, a oni su od „Sarme“ napravili tri partije. – kaže Beli za Zicer.
– Mene optužuju za bezidejnost, ljudi kojima sam do juče sve ideje JA davao. Eto, neka sad oni pokažu koliko su kreativni i kakve ideje imaju. – dodaje Beli.
– Već sam dogovorio sa Macom Diskrecijom nastup na izborima u Beogradu. Ona će biti kandidat, a ja logistika. Lepo ću je dopuniti i pomoći joj da osvoji 300 000 glasova. – zaključuje Beli.
ARILJE, MLEČNI PUT Naučnici su saopštili da su u međuzvezdanom prostoru pronašli šećer karakterističan za…
Stručna javnost ocenila je da su nove AI naočare konačno rešile jedan od poslednjih velikih…
U Gabeli su zabilježena nova arheološka otkrića koja bi mogla iz temelja promijeniti povijest Europe,…
Nakon objavljivanja vremenske prognoze u jednom dnevnom listu, u kojoj je najavljeno osveženje koje se…
Američki predsednik Donald Tramp optužio je Kanadu da je namerno pustila dim nakon velikog požara…
Ministarstvo kulture saopštilo je da Srbija nastavlja snažno da ulaže u domaću književnost i da…